•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 31
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ehitati Giza püramiidid?
Veel püramiidide ehitamisest.

Nimelt vanad kopti tekstid ja Egiptuse enda vanavara räägivad, et
"...Kui kuningas ehitas püramiide, toodi suured kivid kaugete vahemaade tagant kivimurdudest. Kivid laoti üles kohaste sümbolitega kaetud papüürusetükkidele. Siis löödi kivi "maagilise vitsaga", mispeale nad võtsid liikuda läbi õhu ühe kaareosa vahemaast. Sel teel jõudsid nad viimaks paigale, kus ehitati püramiidi.."
Spetsiaalseid sümboleid ja "vitsi" valdasid üksnes preestrid. "Maagilised vitsad" olevat olnud erineva pikkusega, tekitamaks sobiva kõrgusega vibreerivat heli kindlatel lainepikkustel.
Suure püramiidi ehitamine kestis 100 aastat. Algatati ja valmis Araaraarti ajal, koos Hermese (Thoth) ja Ra-ga.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Nimelt vanad kopti tekstid ja Egiptuse enda vanavara räägivad, et ...
Jah ... üks link sellele oli ka siin teemas varem toodud, seal juttu ka Tiibeti munkade sarnastest võimetest.
Aga eks nende pikkade teemadega ole ... vajalike kohtade leidmine läheb juba raskeks. Paraku on ka nii, et link "Otsingust" annab küll õige posti id, aga kuna ei lisa lehekülge, siis viib klõps teema algusesse, aga mitte otse vajaliku posti juurde. Ehk oskab Imotep siin midagi täiustada? Või on see mu isiklike seadistuste probleem?
Vasta
Püramiididest,isegi mitte otstselt nendest,sisestage Telescope mootorist sisse coral castle.Kas on palju teadjaid selle castle taustast ja ehitusest.Liedskalnins pole olnud mitte mingisugune tulnukas,aga ehitas asjad ära ja mitte keegi ei tea,kuidas ta seda tegi.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: xerxes
Liedskalnins

Leedskalnin(s): http://www.para-web.org/viewthread.php?t...4#pid13231
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: xerxes
Püramiididest,isegi mitte otstselt nendest,sisestage Telescope mootorist sisse coral castle.Kas on palju teadjaid selle castle taustast ja ehitusest.Liedskalnins pole olnud mitte mingisugune tulnukas,aga ehitas asjad ära ja mitte keegi ei tea,kuidas ta seda tegi.
Aga selle inimese kohta ma ei oska absoluutselt midagi öelda. Minu arust on see võimatu mille ta ära tegi, isegi kui ta suutis kusagilt saada need teadmised mida selle lossi ehitamiseks vaja läks, siis miks ta jättis selle ainult enda teada? Tema, kui inimene, peaks jagama mingis vaimus meiega sama saatust, niiet minu jaoks võiks ta vabalt olla tulnukas(või lihtsalt mingi ülbik kes tuli ja näitas mida oskab, nüüd kindlasti kusagil oma vaimukehaga irvitab meie, foorumlaste üle kes raskelt oma peakesi murravad). Aga, see teema lihtsalt nõuab lausa eraldi teemat, mis sest et selle kohta midagi eriti teada pole.
Vasta
meil on ajaloo õps rääkinud et mingi vend on kirjutanud raamatu siiruse saladused vms... seal oli mingidel faktidel kinnitatud et tulnukad olid aidanud... sealt algas maokultus(mis hämmastavlt esineb igas kultuuris)kuna tulnukatel olid olnd peade asemale madu.
Vasta
Arvata on et need massiivsed kivid veeti paika tulnukate mõistuse jõuga. Ma tahaks näha kuidas tänapäeval sellist asja samade vahenditega järgi tehakse-nearly impossible.
Vasta
Vikerraadios oli paar päeva tagasi juttu, kuidas mingid japsid-uurijad tahtsid proovi mõttes teha 10x väiksema. Kasutades loomulikult samu vahendeid.. Ja ma sain aru, et neil oli edenenud alul päris hoogsalt aga siis kästi asi pooleli jätta. Minu jaoks ei seisne püramiidide imelisus mitte nendes suurtes kiviplokkides vaid arhitekti töös, et nood ikka püsti seisavad.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Ma tahaks näha kuidas tänapäeval sellist asja samade vahenditega järgi tehakse-nearly impossible.
Milliste vahenditega?

Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
aga siis kästi asi pooleli jätta
Kes käskis? Miks?
Vasta
Olid vist mingid püramiididega seotud inimesed? Vähendab muidu nende ehitiste atraktiivsust? Ma ei mäleta täpselt.. aga mitte midagi müstilist.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Olid vist mingid püramiididega seotud inimesed? Vähendab muidu nende ehitiste atraktiivsust? Ma ei mäleta täpselt.. aga mitte midagi müstilist.
OK, arusaadav. Huvitav, kas püramiidid siis kuidagi ka autorikaitse alla lähevad?
Vasta
Sel juhul peaks teadma autorit?? Vanadel ehitistel minu teada autorikaitset pole.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Sel juhul peaks teadma autorit?? Vanadel ehitistel minu teada autorikaitset pole.
Jah ... ega ma väga tõsiselt seda mõelnudki ... aga kas on olemas mingi muu juriidiline alus, et kui ma ikka oma maa peale tahan sellist 1:10 või väiksemat püramiidi ehitada, mind takistada saab. Igasuguseid kaudseid võtteid selleks muidugi saab leida ...
Vasta
Kas USA-s ei ole mitte park koos maailma silmapaistvamate ehitiste vähendatud koopiatega?
Vasta
Jah aga usa park on ehitatud moodsate vahenditega
Hallucigenia- vahendite all ma mõtlesin antiikseid köisi, inimeste kondiauru, puupalke jms.
Ma jään kindlaks et kui praegu üritada samasugust asja teha, samade vahenditega ei suudetaks seda.
Vasta
Oletame, et ehitasid orjad need püramiidid aga huvitav millest nad seal kõrbes toitusid???? Äkki ehitati need kunagi metsa!(i)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
Oletame, et ehitasid orjad need püramiidid aga huvitav millest nad seal kõrbes toitusid???? Äkki ehitati need kunagi metsa!(i)
Teatavasti on Giza kompleks viljaka Niiluse kaldal.. Selle kaldal vohas kõiksugune vili kasvada. Ka kariloomade kasvatamine ei olnud egiptlastele võõras. Kaubanduse hüved toetavad samuti toitumist. Väidetavalt olid püramiide ehitavad inimesed väga hästi toidetud.
Vasta
Tehti katse püramiidi ehitatada ja see oli edukas,aga kaldtee oli see mis selle päästis,püramiid millel pealtvaadates nagu kandiline tigukoja tee tippu ,
on ka arvatud et neid ei ehitanud mitte orjad vaid vabad kodanikud ,talupojad kes olid
väga uhked et selles ürituses osalesid ,sellest ka mõistlik kvaliteet


tolle aja inimesed olid väga leidlikud ,mitte metslased
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Ma jään kindlaks et kui praegu üritada samasugust asja teha, samade vahenditega ei suudetaks seda.

ühed onklid avastasid muuseumist põnevad detailid, mida kasutati sedasi, et pannes kiviploki igale küljele sellise asja, moodustub ring. s.t. et poolkaarekujuliste jurakatega muudeti kiviplokk silindrikujulieks. järgmiseks tirisid needsamad ajaloolase-härrad kaamerate ees viie-kuuekesi keskmise püramiidikivi mööda kaldteed üles. mängeldes.
Vasta
Esmalt toon jutu jätkuks ära paar huvitavat pilti.

[Pilt: tunnel_map.jpg]

[Pilt: tunnel_map2.jpg]

[Pilt: tunneling.jpg]
Sellel viimasel pildil on 1990 aastal USA poolt suure saladuskatte all väljakaevatud tundmatu algupäraga tunnelite kaevamise masin. Huvitav on siinjuures see, et selle aparaadi pealispind on kaetud huvitavate hieroglüüfide ja sanskriti keelt meenutavate kirjadega (küllap võib siin tegu olla inimkonna algupärase keelega - vatani keelega, millel põhinevad kõik keeled, ka sanskrit).

Aga püramiidide ja muude hiigelehitiste rajamise juurde tagasi tulles, siis üks iidne legend, mis meenutab Orpheuse müüti, tsiteerib, et "iidsetel aegadel On-i preestrid suutsid helide tekitamisel esile kutsuda võimsaid tuuli, mille abil suudeti õhku tõsta hiigelsuuri kiviplokke, mida ei suutnud liigutada isegi 1000 meest, et ehitada oma templeid..."

1939 a. väitis rootsi lennukidisainer Henry Kjellson, et oli pealtnägijaks erakordsele sündmusele, kus Tiibeti mungad lennutasid kivikamakaid suurte trummide tagumise saatel.
Selleks kasutati 14 suurt või keskmist raamidele riputatud trummi, mida saatsid pasunad ja 200 munka.
Trumme taoti spetsiaalse rütmi alusel, kuni viimaks suur graniidiblokk tõusis maast õhku ja lendas kaarjalt oma ettemääratud 250 meetri kõrgusele kaljuservale.
Kjellson väidetavalt filmis kogu seda ettevõtmist oma 16mm filmile, aga avalikkust see film siiani näinud pole.

* Keda huvitab aga Hollow Earth theory (Õõnsa Maa teooria), siis järgneva lingi alt saate vaadata uusi andmeid selle teooria kasuks.
Ka olemas seal üks huviatav NASA video pooluste avauste kohta.
http://www.holloworbs.com/Antarctic%20aurora.htm


Muudetud: 18-1-07 kell 15:13:00 Arlich
Vasta
Tänud selle Agharti tunnelitsüsteemi kaardi eest! Nagu näha läheb see tunnelivõk läbi Peruu, Egiptuse, Tiibeti, Venemaa ja veel paljudest riikidest ja paikadest.
Huvitav oleks teada, kus kohast see iidne tunnelite kaevamise masin välja kaevati?...Põnev aparaat igatahes! Vatani keele kirjamärkidega!
Olen ka varem lugenud, et mitmesuguseid helilaineid ja vibratsioone kasutades on paljud iidsed ehitised püstitatud. Meenub, et Lätis üks mees viis vibratsiooni ja helisid kasutades oma maja niiviisi tükkhaaval ühest paigast teise väga lühikese aja jooksul.
Vasta
püramiidid olid maailma esimesed betoonrajatised. Millele muidugi ka kohe ägedalt vastu vaieldakse.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
püramiidid olid maailma esimesed betoonrajatised. Millele muidugi ka kohe ägedalt vastu vaieldakse.

seda on juba ammu arvatud paljude vandenõu teoreetikute poolt.
Vasta
Giza püramiididest kajastab William Bramley teos "Eedeni jumalad". Sealt leidub kindlasti mõtteid ja asju.
Mind isiklikult pani sellele teosele toetudes mõtlema see, et mis siis kui need ongi UFO-de ehk siis planeediväliste olendite tehtud. Sest need on üpris ammu tehtud, ja mis pagana moodi need nii täpselt ilmakaarte järgi on tehtud ? Nii ammu.. no ma ei tea. Ei tahaks uskuda, et sel ajal kui neid püramiide "ehitati", olid inimesed nii targad, et teadsid juba, et maakera on ümmargune ja põhi, lõuna, ida ja lääs asuvad nendes suundades.
Soovitan seda raamatut lugeda eniveis. : )
Vasta
Natauke huvitavat - Drunvalo melcnizedek'i raamat "Elulille iidne saladus", "Elulille iidne saladus 2". Ei mäleta täpselt, kummas raamatus oli, aga oli selgelt näha, kuidas oli kujutatud "lendavat taldrikut". Oli ka veel pilt, millel oli kujutatud püramiidi, mille peal oli "lendav taldrik" ning tekst, et Arvatakse, et ikkagi tulnukad aidanud püramiide ehitada, sest neid oli nii paljudel püramiidide seintel kujutatud. Oli ka veel kirjas, et arvatakse, et mõne püramiidi alla on jäetud taldirik( tulnukate leav).
Paneb suht imestama, aga ..., äkki aitasidki tulnukad püramiide ehitada.
Keda see asi rohkem huvidab, siis soovitan raamatukogust raamatud laenutada. Seal veel muudki põnevat!!!

Muudetud: 25-3-07 kell 01:34:36 Re5pekt
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 31
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hüperborea. Püramiidid Koola poolsaarel nokitseja 189 132,151 01-08-2022, 11:07
Viimane postitus: Maakristall
  Euroopa (Bosnia) püramiidid Hallucigenia 209 120,494 15-12-2021, 18:25
Viimane postitus: xcad
  Miks ehitati Giza püramiidid XHK 382 172,224 17-11-2020, 20:44
Viimane postitus: Aadu66
  Kuidas jõulukombed alguse said? Müstik 66 33,556 25-12-2019, 18:19
Viimane postitus: Malandro
  Püramiidid? z3r0 c001 85 51,897 18-08-2019, 05:45
Viimane postitus: Tyto Alba
  Aasia püramiidid Arto 51 35,015 19-11-2018, 15:51
Viimane postitus: Müstik
  Püramiidid Luganski lähedal Kolumats 15 12,932 11-05-2017, 09:17
Viimane postitus: muca
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,661 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Zawiyet el-Aryan'i püramiidid sõjaväe territooriumil Tutanhamon 12 9,996 06-11-2013, 19:00
Viimane postitus: Müstik
  Giza püramiide oli tegelikult neli ?! elis 20 11,315 06-07-2011, 17:52
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat