Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elekterimpulssravi
Autor Sõnum
Triinu83
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Jun 2014
28-09-2016 12:51
Postitus: #1
Elekterimpulssravi
Mis te arvate, et kas sellise protseduuri tagajärjel võivad kaduda sensitiivsed võimed või siis hoopis võimenduda? Kui teil oleks pikaajaline depressioon ja miski ei ole aidanud ja ennast ka pole aidata suutnud, siis kas laseksite sellist protseduuri endale teha riskides tulemusega, mida ilmselt ette teada vist ei ole?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 613
Liitunud: Nov 2010
28-09-2016 13:43
Postitus: #2
RE: Elekterimpulssravi
Kaldun pigem võimete kahanemist uskuma. Võhikuna head nõu anda ei oska, sisse söödav rohuks nimetatav keemia mõjub sama moodi laastavalt.
Dr. John Preston Kuidas jagu saada depressioonist

ELEKTER- IMPULSSRAVI
Tsitaat:Sageli häirivad patsiente protseduurist tekkivad mäluhäired. Protseduuri järgselt võib esineda raskusi vahetult enne protseduuri toimunud sündmuste meeldetuletamisel. Mõnikord ei pruugi mälu olla täpne mõni kuu tagasi toimunud sündmuste suhtes, väga harva kuni aastavanuste sündmuste suhtes. Protseduuri järgselt ning raviseansside vahelisel ajal võib olla raskusi uue informatsiooni omandamisega ning uute oskuste õppimisega. Mäluhäired mööduvad enamasti täielikult mõne nädala kuni kuu aja jooksul pärast raviprotseduuride lõppu. Üliharva võivad vähesed mäluhäired püsima jääda pikemaks
ajaks. Võimalike segasusseisundite ning mälu häirete tõttu on oluline, et tähtsaid isiklikku elu või tööalaseid ja ärilisi otsuseid ei võetaks vastu EIR ravikuuri ajal, soovitatav on need edasi lükata kuni 1 kuu pärast protseduuride lõppu. Mäluhäirete tekkepõhjused ei ole täpselt teada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,207
Liitunud: Aug 2010
29-09-2016 13:20
Postitus: #3
RE: Elekterimpulssravi
Pikaajaline depressioon halvendab niikuinii mälu, ja päris tugevasti.
Depressioon on selline asi, mis oma tõsisemas avaldusvormis halvab MISTAHES muu tegevuse (paradoksaalsel kombel isegi suitsiidikatsed). See paneb kinni inimese loomuliku energialiikumise, see energiaLIIKUMINE ongi aga inimese energia, elujõud.
See on vaja liikuma saada. Kui seda teeb üks surakas elektrit, abi sellestki.
Minu isa on saanud. See koos transendentaalse meditatsiooniga tõi ta ühest, seni tugevaimast depressiooniperioodist välja. Kõrvalnähte ei ole märganud. Aga ega ta parainimene ei ole, nii et ta ei saanud hinnata oma "võimeid" või midagi seesugust.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
30-09-2016 07:01
Postitus: #4
RE: Elekterimpulssravi
Sensitiivsed võimed võivad ise olla depressiooni põhjuseks. Mõtlen siin eelkõige ülitundlikkust. Kui leiaksid kellegi kes seletab sulle asjad lahti, muutuks olukord kergemaks.
Võiksid proovida kukesaba (on selline taim, saan sulle postiga saata, tehakse 3 nädalane kuur, tee), on ka selline asi nagu Vibratsiooniteraapia ehk vibrotreening, Tallinnas kindlasti leiad.("...Vibroteraapiaga on paljud seondanud ka oma paranenud enesetunnet, head meeleolu ja lisandunud energiat. Uuringud on näidanud seadme kasutamise järgset serotoniinitaseme tõusu. Serotoniin, millest nüüdseks on saanud depressiooni all kannatavate inimeste arvu järsu suurenemise tõttu pea igapäevane kõneaine, on neurotransmitter, mis hoiab meid rahuliku ja õnnelikuna...")...mul omal taoline seade olemas, olen katsetanud, uurinud.
Kui kõike oled proovinud ja miski ei aita, siis jah, särakas elektrit.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog