Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neitsi Maarja kivikuju ärkas ellu
#26
- 1995 hakkas Itaalias Cavriago linnas nutma skulptuur. Kui tavaliselt juhtub see imetegu neitsi Maarja kujuga, siis seekord valas piimvalgeid pisaraid Lenin. Rahvasumm vahtis imet mitu tundi, enne kui tõde selgus.

see oli muide ka 1.aprill
Vasta
#27
Eem, ei tahaks uskuda et mingi NeitsiMaarja liigutab ? Tundub ebatõenäoline.. Näidake videot ,ja äkki PLAKSTI ! olengi kristlane ,kes teab !
Vasta
#28
Eks ta tõsi ole - enne ei saagi uskuda, kui on oma silmaga nähtud. Ja siis tekib ikkagi see probla, et sind ennast ei usuta.

Usulises deliiriumis inimesed võivad hakata ilmselt samuti huvitavaid asju nägema. Olen kusagilt lugenud lugu, kus üks munk sai Maarja kuju rinnast 3 tilka piima - mine tea, äkki tsölibaat oli tal kupli sassi keeranud ja ta hakkas Maarja peale kõvatamaBleh
Vasta
#29
Ilmselt mingi trikk, et levitada usku. Sellistest asjadest tekivad veel uued ristisõjad, belive me. Varsti ütleb mõni Neitsi Maarja kujuke kõva häälega, et pöörake kõik ristiusku ja...
Vasta
#30
Kujud pole veel vist rääkinud, aga kui ma ei eksi, on olnud ilmutusi, kus nimetet piiga on teda näinud isikutel käskinud hakata usku levitama. Näiteks ühes juhtumis tahtis ta, et tema ilmumise paika ehitataks kirik. Eks see ole ka ju inimeste mõjutamiseks...
Vasta
#31
Maiusu seda liigutamise värki,see juba liig ju ! Kuidas saab kivi liigutada ja veel enam inimese taoliseks muutuda . see oleks nagu kivi muutks mingisuguseks lihaks O_O
Vasta
#32
(12-02-2011, 17:59 )OuijaFan Kirjutas: Maiusu seda liigutamise värki,see juba liig ju ! Kuidas saab kivi liigutada ja veel enam inimese taoliseks muutuda . see oleks nagu kivi muutks mingisuguseks lihaks O_O

Selles ei ole midagi imelikku ja üleloomulikku. Kui sul televiisor on siis on seal üks reklaam kui mehed koju tulevad, saagi lauale panevad ja liha minema jookseb. Ning mehed jälle kaheks nädalaks jahile lähevad. Televiisorit ju usud?
Vasta
#33
Mul juhtus kord selline lugu: Korraliku kodanikuna käin korra kuus
kirikus, mitte et ma usklik oleks, aga panen küünlad vanavanemate
mälestuseks. Kord siis, küünlad ära pannud ja kohustuslikku minutit
seistes nägin silmanurgast kuidas üks kuju hakkas postamendi otsast
alla ronima. Tegi veel selliseid imelike häälitsusi, nagu oleks ohkinud-
puhkinud. Ise mõtlesin muigamisi, et vist on tal pohmell..
No tegelt ikka veits ehmatasin ka ja panin sealt kirikust tulema..
Jõudes tänavale, viskasin pilgu igaks-juhuks üle õla, oma ehmatuseks nägin,
et see kuju mind jälitab. Lisasin sammu, omal hirm nahas, et mis nüüd küll
saab, tuleb veel koju järgi, ei saagi pärast temast lahti.
Kiirel sammul möödusin Pubist, mõtlesin veel korra, et põikan sinna sisse,
ehk seal rohkem rahvast ja suudan end nende sisse ära peita.. ei hakkand
riskima... panin edasi.. üle õla ikka kiireid pilke heites märkasin, et hoopis
tema keeras sinna pubisse sisse. Ja siis mul meenus kuidas ta puhkides-ähkides
postamendilt alla ronis... ehh mul oligi õigus, mehekesel oligi pohmell...

Vot selline huvitav lugu juhtus mul siis kord,
pärast mu sünnipäeva, kui sai tsipake 3 päeva..
jutti joodud..
Vasta
#34
(28-07-2005, 20:25 )Müstik Kirjutas: Liigutavaid Neitsi Maarjaid on ennegi nähtud. Näiteks 22.juulil 1985 nähti Iirimaal Corki lähedal Ballinspittleis asuvast grotist möödudes Neitsi Maarja elusuuruses kuju end liigutamas ja seda nägid tuhanded inimesed. Ka Dunmanway raidkuju on end juba aastaid liigutanud.

Selmet kolm päeva jutti juua, käi parem seal Iirimaal Corki lähedal Ballinspittleis asuvas grotis ära! Või Dunmanaway raidkuju vaatamas!
Ja kui sa ei viitsi sinna minna, siis uuri kohalikelt, mida nemad nendest juhtumitest mäletavad.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dunmanway

Vasta
#35
Huvitav, kas teatakse ka juhtumeid, kus on ellu ärganud muude religioonide iidolite ja mütoloogiliste tegelaste kujud? Või juhtumeid, kus on nähtud ilmutusi nimetatud tegelaste näol? Väidatavate haldjatega kohtumised eri paigus on meile teada, foorumiski on siin-seal sellest räägitud.
Aga näiteks igiammu olla Rootsis asunud suur tempel, kus seisis Freyri kuju. Kas me tõesti vaid niipalju teamegi, et "oli tempel ja oli kuju"? Võibolla esines ka seal anomaalseid nähtusi. Saagades leidub ju infokild, mis jutustab, kuidas jumalanna Freyja oli kuldiks muutnud ja enda juurde viinud noore sõdalase, kes oli jumalanna auks võimsa altari püsti pannud.
Vasta
#36
Kas nad nüüd ellu on ärganud? Ikka lihtsalt liigutanud need kujud.
Võib-olla toimis mingi kollektiivne alateadvuslik jõud, kui tuhanded inimesed seda nägid?
Ma ei ole seni veel teistest kultuuridest niisuguseid juhtumeid leidnud. Ehk ainult need hindu piima joovad kujud.
Alates 1995.a. 20.sept-st on paljudes hinduistlikes templites üle maailma täheldatud juhtumeid, kus jumalate ja pooljumalate Šiva, Ganeša ja teiste kujud joovad ära piima, mida usklikud neile toovad. 1986.a. sept-s jõi piima Ganeša kuju Delhi eeslinnas.
Veel on need nutvad pühakupildid, mis varemgi jutuks olnud.
Vasta
#37
Jaapanis shinto religiooni kujud olla ka vahest vägagi aktiivsed.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat