Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinge võtmine
Autor Sõnum
Co0zhy-
Tavaliige

Postitusi: 64
Liitunud: Aug 2011
22-07-2016 11:45
Postitus: #1
Hinge võtmine
Tere,
mul on paar küsimust. Hing on energia, või noh teoorias peaks olema. Kas inimesel, kes on oskuslik empaat või midagi sellist, on võimalik võtta osake teise inimese hingest või koguni terve hing? Kui jah, siis kuidas inimesele seda tagasi anda?
Mis on üldse märgid, kui inimesel puudub hing?

Põrgu on väga Londoni moodi linn - rahva rohke ja suitsune.
-P.B.Shelly
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 822
Liitunud: Mar 2011
22-07-2016 12:57
Postitus: #2
RE: Hinge võtmine
Niisugune nähtus kuulub VODOO maailma. Selgeltnägijad tavaliselt sellega ei tegele. Minu teada ei ole Eestis niisuguseid spetsialiste. Kiud; Saatanistid tegelevad hinge lammutamiste ja hinge vargustega. Teiste hingede najal nad elavadki.
Kui hing puudub, siis olete surnud.
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2016 13:01 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Co0zhy-
Tavaliige

Postitusi: 64
Liitunud: Aug 2011
22-07-2016 13:51
Postitus: #3
RE: Hinge võtmine
Aga kuidas taastada see ära võetud osa või kuidas anda hing tagasi?

Põrgu on väga Londoni moodi linn - rahva rohke ja suitsune.
-P.B.Shelly
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 822
Liitunud: Mar 2011
22-07-2016 14:15
Postitus: #4
RE: Hinge võtmine
Selleks et saada saatanistilt hing kätte. On vaja ära lammutada, saatanisti ümbritsev must kest. Seda aga suudavad teha ülivõimsad selgeltnägijad. Protsess kestab väga kaua. Arvan et teil tasuks pöörduta nende poole. Seal on neid rohkem kui üks.
https://www.google.ee/webhp?sourceid=chr...ina%20kirt
Arvan et nemad teavad, kuidas edasi tegutseda.
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2016 15:48 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
22-07-2016 16:59
Postitus: #5
RE: Hinge võtmine
Ära saab võtta ainult inimese eluenergiat. Seda teevad vampid. Tegelikult seda äravõetud osa enam tagasi ei saa. Inimene taastab ise puudujääva osa.....energiast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,820
Liitunud: Apr 2011
22-07-2016 19:54
Postitus: #6
RE: Hinge võtmine
Esmalt definitsioonid:

Hing (olem) asub mentaal-põhjuslikul tasandil (manas budistidel), tunde-emotsiooni tasandil (kama-rupa budistidel) ja eeterlikul tasandil (stuhla budistidel).
Ehk Hing (olem) koosneb elemntaali tasandi tahtest, taime tasandi väest, looma tasandi oskustest ja inimese tasandi põhjuslikest mustritest-seostest-teadvustamistest.
Vaim (tervikolemus) asub loojalikul aegruumi tasandil (buddhi) ja loojalikus igaviku tasandis (atma).

---------------------
Otsene vastus algsele küsimusele:

Hingejuppe saab ära võtta, kui tervikolemus-vaim on kogenematu (vähese täituvusega).
Hingejuppe saab tagasi küsida (taastada), kuid selleni peab jõudma igaühe enda tervikolemus-vaim.
Kui kogenematule tervikolemusele-vaimule anda tagasi temalt ära võetud hingejupid, siis kingiks-jagaks ta nad varsti jälle ära: ehk tühi töö, kui tervikolemus-vaim pole ise selleni jõudnud.

Hingejuppide kadu-äraandmist soosib massimeel-seen-lendaja.
Hingejuppide arengut soosib planeet-avaruum-maailmakõiksus.
99,9% inimestest toetub vähemal-või-suuremal määral massimeelele (asju tehaske autoriteetide ütluste järgi, mitte enda mina pealt).

-----------------

Sügavam sisu:

Planeedi-avaruumi-kõiksuse poolt on ette nähtud arengu tulemuste eest teatav nö "preemia", mis väljendub sügavas sisemises rahulolus (vau!, hakkama sain, küll ma olen tubli!).
Kui aga arengu käigus pole veel tulemusteni jõutud, siis annab sellest märku ebameeldivuse tunne (ängistus, tülpimus, väsimus).

Paljud ei viitsi areneda, ning soovivad vabaneda sellest ebameeldivuse tundest (ajavad taga "maist paradiisi", kus areng puudub), ning selleks on välja mõeldud igasugu hingeosadest vabastavaid tehnoloogiaid (vabastav hingamine, sütel kõndimine, jne).
Taoliste tehnoloogiat käigus saavutatakse näiline rahulolu (ebameeldivuse tunne kaob, kuid sügavat olemusliku rahololu ei järgne), kuid koos sellega jääädakse ka ilma vastavast hingeosast ja selle arendamisega kaasnevast "preemiast".

Miks teatud olendid "koguvad-ostavad" teistelt äravõetud hingeosi?
Teiste hingeosi iseseisvalt läbi analüüsides saab kätte planeedi-maailmakõiksuse poolt ette nähtud "preemia", ehk hingeosade tarbimise näol on tegu üsna kõrget "vaimset toiteväärtust" omava söögiga.

Kui piisavalt suur osa enda hingeosadest on nö "ära antud, või maha äritud", siis pole ühel hetkel enam võimalik inimeseks kehastuda, vaid tuleb kehastuda loomaks-taimeks-elementaaliks (mis on räige kukkumine inimkeha poolt vaadatuna).
Inimkehas on võimalik ühe kehastuse jooksul omandada-korrastada-lappida paljusid elementaali-taime-looma tasandi juppe (hingeosade alamosi) - kuid taimeks-loomaks kehastudes kulub vastava jupi korrastamiseks mitmeid kehastusi taimena-loomana.

---------------

Hingejuppide äravõtmise vastu aitab järgmine vaimne seadus: "oma on igavene, võõras on ajutine".

Näide riisi keetmise kohapealt: Naine keedab riisi nö "tunde järgi" (lisab maitse järgi riisi, soola, vett & laseb keeda-haududa maitse järgi), ning riis on iga kord erineva kvaliteediga (liiga kõva-pehme, liiga mage-soolane, jne).
Peale põhja kõrbenud maitsetut riis nähvab mees: "mis sa tundled seal riisipoti kõrval, tee parem minu retsepti järgi: 1 klaas basmati riisi pesta 3x puhta veega, ajada korraks keema 2 klaasi veega, lisada 1 teelusikas soola ja lasta tõmmata 15-20 minutit, ning nii saad ilma maitsmata-tundlemata restorani kvaliteediga basmati riisi".
Nii leiabki naine, et tema maitsemeel (kui oskus, ehk hingeosake) pole väärtuslik ja ta on nõus sellest oskusest-hingeosast loobuma, võttes omaks mehe poolse nö "programmi" (retsepti, frantsiisi tehnoloogia).

Kuid teiste poolt omaks võetud "programmid" ei küündi põhjusliku tasandini, ning kustuvad elude üleselt: ehk järgmises elus pole naisel enam maitsemeelt, ega "programmi" riisi valmistamisks.
Samas mingi vaimolend võtab naise maitsemeele põhise hingeosa endale.

Arukas naine jätaks oma maitsemeele-hingeosa alles (vajadusel katsetaks edasi uute maitsetega), kuid võtaks omaks ka mehe (kokaraamatu) poolt antud programmi: nii jääks elude üleses vaates maitsemeel alles (oma on igavene), ning kasutusele võetud programmid ei saastaks olemust (võõras on ajutine, ehk hävineks peale surma) - kui aga naise filtermeel peab vajalikus taolise programmi sügavamat omandamist läbi põhjslike mustrite mõistmise (1 klaas riisi & 2 klaasi vett), siis taoline oskus-kogemus salvestuks tema hinge, ning säiliks elude üleselt.

Kusjuures enamus kutsekoolides & ülikoolides õpetatust on nö "programmid", ehk nad kustuvad elude üleselt - kuid muistsel ajal nö "iidse tarkuse koolides" üritati inimestele asju selgeks teha põhjuslikul tasandil, ning taolised õpetused säilisid elude üleselt.

-------

Ühesõnaga sai antud nii otsene vastus, kui ka üldisem-avaram taust.
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2016 20:01 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Endalt needuse maha võtmine ... cetlyn666 7 5,893 04-05-2012 11:50
Viimane postitus: cetlyn666

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog