Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maja kus toimub midagi !
Autor Sõnum
Gretsu
Uustulnukas

06-07-2016 10:18
Postitus: #1
Maja kus toimub midagi !
Tere !
kirjutan seoses oma mehe lapsepõlve koduga , kus veeedame palju aega ja plaanime siia elama tulla . Olen isiklikult siin jõudun käija kuskil 3 aastat , ja kuulsin juba alguses siinsetelt elanikelt erinevaid jutte selles majas toimuvatest imelikest nähtustest ja kuuldud asjadest . Algul pidasin ise ka seda imelikuks , aga mida rohkem olen ma siin olnud seda rohkem olen ka ise kuulnud .Mehe perekord rääkis kohe alguses kuidas kõige väiksem laps peres kunagi nägi vanemat meesterahvast (kummitust nagu ta ütlest ), lisaks on korduvallt olnud kuulda samme , on olnud saunas kuulda norskamist , on tekkide tirimist , silitamist , öösel tundmatute inimeste nägemist , rahutuid öid . Nüüd on aga tekkinud selline olukord kus ma ei saa enam öösiti magada ( oleme kaks nädalat järjest ööbinud toas kus suri mehe vanaema u.1,5a tagasi ) kuna tunnen end ebamugavalt .

Algas see kõik umbes 2 nädalat tagasi kui kuulsin kedagi trepist alla tulemas (trepp nagiseb vms kui keegi sealt alla tuleb ) ja wc poole liikumas , kuulsin kuidas wc uks ka kinni läks . umbes 10min hiljem läksin lapsele süüa tegema ja polnud all korrusel kedagi peale minu see hetk ärkvel .

paar ööd hiljem otsisin parasjagu midagi oma kotist kui kuulsin et keegi koputab kolm korda aknale , tõmbasin siis kardina eest aga seal polnud kedagi . Natuke hiljem voodis pikali olles kuulsin paar korda veel sama asja mitu korda ja viimasena kuulsin summutatud helina tugevaid koputusin justkui mingi puiteseme pihta .

ja nüüd on mitu hommikut ärgates avastnud ma oma kehalt käejälgesid meenutavaid sinikaid , mis tekivad öösel ilma et ma oleks end varasemalt ära löönud vms . (sama asi on ka pere väiksema lapsega ,kes koges sama asja kui selles toas ööbis ) .

Ma pole kunagi nagu otsest täheelepanu pööranud säärastele asjadele aga nüüd lihtsaltt hakkab huvitama et mis toimub vms . ehk oskab keegi mulle rääkida sellistest olukordadest vms .
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Vana kala

06-07-2016 16:02
Postitus: #2
RE: Maja kus toimub midagi !
Paistab et oled sattunud halbade vaimude küüsi. Ma ei viitsi, kõike mida teha, uuesti kirjutada.
Mine sellele lehele ja sealt edasi, kõikkidele juhatatud lehtedele.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218729 Postitus: #2
Julge algus on juba pool võitu. Edukat tegutsemist!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Wilholmensis
Veteran

06-07-2016 20:06
Postitus: #3
See, et ühes toas või üldse majas vanaema suri ei tähenda iseenesest veel midagi. Tähtis on see, et miks ja kuidas ta suri.
positiivne
.

10-07-2016 08:30
Postitus: #4
Sinikatest pilte? Tahan öelda et dokumenteerimine tuleb neil puhkudel kasuks.

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
isemaag
Vana kala

12-07-2016 00:54
Postitus: #5
(06-07-2016 20:06 )Wilholmensis Kirjutas:  See, et ühes toas või üldse majas vanaema suri ei tähenda iseenesest veel midagi. Tähtis on see, et miks ja kuidas ta suri.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,
Pärandus tuleb vastu võtta ja nähtamatu vallasvaraga suhtlema õppida.
https://www.youtube.com/watch?v=39StcbA6mFw
Onu Bella - Vanaisa Lõbutare
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2016 19:06 isemaag.)
isemaag
Vana kala

15-07-2016 00:56
Postitus: #6
Võimalik et ehmatasin küsijat. Pakun välja toimiva mooduse: Ruunimärgid. Ma ei ole reklaamiagent. Tekkis olukord et tuli see varem õpitud oskus uuesti aktiveerida, ligi kümme aastat lootsin, et enam ei teki vajadust nii teha. Kuid oma lähiümbruse kaitseks tohib alati ja tohib muudki. Kui see süsteem võtab vastu, siis mingisuguse paraja ehmatuse kaudu ja heasoovlikuna. Niimoodi, et meelde jääb. Muidex, raamatupoodides liigub tõsiste vigadega kraami, ärge ostke või kui ostate, otsige lisainfot.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maja puhastamine halvast TempleMaster 7 1,290 04-02-2019 16:39
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog