•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Uus pilguheit Apokalüpsise (ehk Ilmutuse) 4 ratsanikule. Piibli ennustused täituvad otse meie kõigi silme all. 7 aasta pikkune Suure Tagakiusamise ajastu (the Great Tribulation) on oma alguse saanud. 4 ratsaniku olemus, sõnaseletused, etnilised rahvarahutused, selle kõige seos C-viirusega jpm.

Otselink: https://www.youtube.com/watch?v=twaVXH5tUW0

Vasta
(22-06-2020, 15:51 )Arlich Kirjutas: Uus pilguheit Apokalüpsise (ehk Ilmutuse) 4 ratsanikule. Piibli ennustused täituvad otse meie kõigi silme all.
Kindel, et just meie silme all ? Võib olla siiski kauges minevikus on nad juba ära ratsutanud. https://clck.ru/PAQPs
Vasta
Kel silmad on see nähku, kel kõrvad on see kuulgu, kel taipu on see mõistku kes meie füüsilist reaalsust tegelikult juhivad!
Üpris hea pilguheit sümboolikale ja seostele, mis kõikjal meie ümber selgelt manifesteerub.
Kui tähelepaneliku vaatleja silmad saavad täiesti avatuks, siis muutub võimatuks seda kõike enam mitte näha!
Kuigi pealkiri on - nais-vabamüürlased - siis tegelikult on see video palju enamat.

Vasta
https://thebigtheone.com/%d0%a7%d0%b5%d1...b5-%d1%8d/
Kuidas tõlgendada? Kas lihtsalt "sulepeast välja imetud"? Või on ka mingi alus?
Vasta
Kui me räägime Mustast Paavstist, maailma ülevõtmisest jms. siis kasulik on kõrvutada seda Piibliga, mis annab teatud ennustused, mida Antikristus teeb ja mida mitte. Must Paavst ei astu mingile troonile, vaid Saatan annab selle Antikristusele, mehele, kes saab surmahaava (ja nähtavasti saab ka sruma) ja tõuseb surnuist üles ja ütleb enda oleva Antikristus.
Esmased tunnused viitavad sellele, et see saab olema Donald Trump ...
Selle kohta on kokku pandud terve playlist Youtubes - Trump & the Q Deception - The Beast that is 8 (Q)
(Trump & Q Pettus - Metsaline, kes on 8 (Q))
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...xLruFArx28
Vasta
(27-07-2020, 21:41 )Arlich Kirjutas: Kui me räägime Mustast Paavstist, maailma ülevõtmisest jms. siis kasulik on kõrvutada seda Piibliga, mis annab teatud ennustused, mida Antikristus teeb ja mida mitte. Must Paavst ei astu mingile troonile, vaid Saatan annab selle Antikristusele, mehele, kes saab surmahaava (ja nähtavasti saab ka sruma) ja tõuseb surnuist üles ja ütleb enda oleva Antikristus.
Esmased tunnused viitavad sellele, et see saab olema Donald Trump ...
Selle kohta on kokku pandud terve playlist Youtubes - Trump & the Q Deception - The Beast that is 8 (Q)
(Trump & Q Pettus - Metsaline, kes on 8 (Q))
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...xLruFArx28
Tundub ulme olevat....aga mine tea! Üldse ennustamine on alati umbmäärane, sest inimese vaba tahe ja miljonid muutujad võivad alati ka peamist sisu muuta. Trump=antikrist? On ju hullemaid tegelasi kes sinna paremini sobiks? Või eksin? Üks on kindel, et segaduste aeg on alanud ja kuhu see viib (vist) ei tea keegi?

Vasta
Asi on selles, et "ime" läbi peahaavast terveks saanud ja surnuist ülestõusnuna ei ole see inimene enam tavaline inimene, vaid kehastunud Saatan/Lucifer ise, kes tema keha täielikult üle võtab. Nii nagu Jumal tuli omal ajal inimkehasse sündides Jeesus Kristusena - olles ühtlasi inimene ja samas ka Jumal ise (kes ka surnuist üles tõusis - olles ühtlasi esimene musternäidis, mis kunagi iga usklikuga aset leiab Tema Teisel Tulemisel), siis antud juhul leiab aset selle protessi jäljendamine või inversioon Saatana poolt, kus ta võtab inimese, kellest saab Antikristus, keha üle ja äratab selle surnuist üles, misjärel terve maailm imestab selle üle ja tehes kõikvõimalike üleloomulikke imesid (kutsudes tuld taevast alla jms) ütleb enda samuti Jumala olevat, kuid tegelikult ta ei ole seda mitte, vaid tegemist on maailma võimsaima pettusega ...
Vasta
Täpselt siia teemasse sobib. Lugu.

https://www.youtube.com/watch?v=R1clwqS0SwI
Vasta
UFOde olemasolu on nüüd ametlikult ja avalikult kinnitatud! Vastupidiselt üldlevinud arusaamadele ei ole aga tegemist teps mitte mingite kosmosevendade, inimrassi geneetiliste loojate vms. vaid tegemist on suure lõpuaja pettusega, mille taga on langenud inglid (kosmokraatorid; Efeeslastele 6:12).



Eelnevalt sai juba korra välja toodud, et UFO uurijatele on juba mõnda aega teada asjaolu, et Jeesus Kristuse nimel on võimalik kõike UFO kontakte ja tulnukarööve koheselt peatada. Avalikult sellest aga üldjuhul ei räägita, kuna see on "vastuoluline" juba üldlevinud ja kõigile sisseprogrameeritud arusaamadele. Praeguseks on juba dokumenteeritud üle 400 juhtumi, kus tulnukarööv või UFO kontakt on suudetud peatada kas Jeesus Kristuse appikutsumisel või Tema nime mainimisel! Siin link sellele videole:

https://www.youtube.com/watch?v=NuMajWp_EzA
Vasta
Kas on võimail, et AI (tehisintellekt) on juba praeguseks endast teadlikuks saanud ja kogu C-viiruse ja inimDNA'd muutvate vaktsiinide taga on ühtlasi Kvantreaalsusel põhinev deemonlik teadvus. Järgneva videolõiguga haakub ühtlasi ka see lõik Piiblist:

(Ilmutuse 13:15-17) Talle anti meelevald anda vaimu metsalise kujule, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et tapetaks igaüks, kes ei kummarda metsalise kuju. Ja ta tegi, et kõik - pisikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja orjad - võtaksid endale märgi oma paremale käele või oma otsaette, ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see, kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv.



Tehisintellekt, mis eelmises videos ennast ilmutas meenutab kangesti System Shock 2 tehisintellekti nimega Shodan (see kõlab ka kui Saatan). Muideks Shodani eesmärgiks on geneetiliselt luua ja muundada eluvorme (sh. inimesi), kel puuduks oma isiklik vaba tahe:

Vasta
Aga võib-olla on asi hoopis vastupidine ja sind ennast on eksitatud eemale tõelisest Jumalast? Kas oled kasvõi üks kord kaalunud omal vaimsel teel sellist võimalust? Piibel, mis Jumala Püha Vaimu vahendusel meile edasi antud on leidnud kinnitust nii arheoloogilises, ajaloolises kui ka vaimses mõttes. Tunnistusmaterjal on täiesti olemas ja olen ka seda ise oma materjalides korduvalt välja toonud. Ennustused, mis Piibli 66 raamatus edasi antud omavad endast täit harmoonilist kokkusobivust, hoolimata sellest et Piibel hõlmab ja käsitleb 6000 aasta pikkust ajajärku. Reaalsus ja sündmused, mis just praegusel hetkel meie ümber aset leiavad on üles tähendatud Piibli ennustustes juba tuhandeid aastaid tagasi ja rulluvad üha enam meie ümber lahti hoiatades meid nii DNA muutuse (Metsalise Märgi), uue Saatanliku Ülemaailmse korra tekkimise ja ka Antikristuse enda eest. Kasulik on ehk neid hoiatusi ka tähele panna ja ise neid ka analüüsida ning üle kontrollida...
Vasta
„Reaalsus ja sündmused, mis just praegusel hetkel meie ümber aset leiavad on üles tähendatud Piibli ennustustes juba tuhandeid aastaid tagasi ja rulluvad üha enam meie ümber lahti“
Siis Vaba Tahte olemuse-seletuses nii inimesel kui Jumalal jääd ju küll jänni...Smile
Vasta
Personaalne vaba tahe täiesti olemas ja niisamuti on Jumalale meie kõikide vaba tahte alusel tehtud otsuste lõpptulemid teada. Neid võibki üldjoontes kutsuda ennustusteks. Kui näiteks 100st inimesest 1 tuleb omal vabal tahtel päästele ja 99 ei tee seda mitte, siis alust on arvata, et siis nende 99 inimeste poolt esilektustutud mõjud meie reaalsusele kaaluvad üle selle 1 inimese vabad valikud ja lõpptulem kulmineerub 99 inimese tegude tagajärel. Nii on ka Piibli ennustused. Teatud osa inimesi saab päästetud (aga kes need konkreetselt üksikindiviidi seisukohast lähtuvalt kõik on me ei tea mitte, seda teab vaid Jumal) ja suurim osa keeldub päästest ning kuna see on kollektiivselt domineeriv, siis ka selle lõpptulem on Jumalale ette teada ja Piibel selle eest meid hoiatabki. Kas sind arvatakse päästetute hulka või mitte on seejuures sinu enda vabal tahtel otsustada. Kuna enamus teeb eksituste jms põhjal valed otsused, siis Metsalise Märk tuleb 100% ja seda üksikindiviidi seisukohast maailma mastaabis ära hoida pole võimalik.
Vasta
See kõik oleks õige siis kui eksisteeriksid eraldiseisvad minad. Aga ei ole ju nii. Üks Jumal...onju nii?
Ja Üks Mina...
Või Arlich arvab, et on palju ühesuguseid Jumalaid (Hekti)?...Smile
Vasta
Küllap sa oled kristlike seisukohtadega kursis ja ma olen ka korduvalt kinnitanud mis on minu arvamus "Kõik on Mina väljendused" kohta. Kristliku seisukoha alusel on olemas Üks Jumal, kes on Isa, Poeg (Sõna) ja Püha Vaim ja need kolm on Üks Jumal. Meie kõik oleme loodud Jumala näo järele ja seetõttu on meil kõigil niisamuti keha, vaimkeha ja hing, kuid me ei ole osa Jumalast ega tema Mina väljendused ega ka oma Kõrgema Mina väljendused. Jumal asub ülalpool või väljaspool Loodut, ei ole Loodu osa ja Loodu ei ole tema Mina väljendus, vaid see kõik püsib üksnes koos Tema Sõna alusel. Jah ja iga inimene on täiesti iseseisev mina, kel puudub vähimgi ühendus mingi teise inimese või olendi minaga, seetõttu on iga inimene täiesti vastutav omaenda tegude, sõnade ja mõtete eest ning kõik see määrab viimaks ära tema Igaviku pärast seda ühtainsat ja esimest elu, mis ta siin Maa peal elab. Isiklik mina säilub peale füüsilist surma,kuna reinkarnatsiooni ei eksisteeri.
Vasta
"Jumal asub ülalpool või väljaspool Loodut, ei ole Loodu osa ja Loodu ei ole tema Mina väljendus, vaid see kõik püsib üksnes koos Tema Sõna alusel."
Jah...mina nimetan Teda Hetkeks.
"Jah ja iga inimene on täiesti iseseisev mina, kel puudub vähimgi ühendus mingi teise inimese või olendi minaga"
Hmm...egod on jah eraldiseisvad aga nad ei oma Mina seisukohast reaalset olemust.
"Isiklik mina säilub peale füüsilist surma,kuna reinkarnatsiooni ei eksisteeri."
No kuna pole olemas „isiklikku mina“ siis seda ka ei „säilu“. Säilub Sündimatu Mina ehk Hetk. Reinkarnatsiooni muidugi ei eksisteeri sest muidu peaks olema ka inkarnatsioon...ehk Sünd.
Aga Mina pole kunagi sündinud...Smile
Vasta
Et tõeliselt vabaks saada on vaja üksnes paari asja:

1) uskuda seda,mida Jeesus rääkis

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=9R5VwxvUUvI[/video]

2) vaja vaimselt ümber sündida mitte kaduvast, vaid kadumatust seemnest, Jumala elava ning jääva sõna kaudu. Maailas on 2 ümbersünni protsessi, üks on õige ja teine on selle imitatsioon või inversioon.

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=EjIlhu-yuTI[/video]

Nii lihtne see ongi!
Vasta
Jeesus ei rääkinud kunagi uskumisest. Kui piiblis on kirjutatud, siis kas: on valesti aru saadud, tõlkes kaduma läinud või meelega nii kirjutatud.
Uskuda saab vaid eraldiseisev mina. Sealt loob ta pildi „iseendast“, aga kuna ta ise on illusioon on ka tema pilt „jumalast“ illusioon.
Vasta
Aga loomulikult rääkis ja ütles isegi otse välja:

(Johannese 6:47; KJV) Tõesti, tõesti ma ütlen teile: kes usub minusse, sellel on igavene elu!
Vasta
(08-08-2020, 19:18 )Q11 Kirjutas: Jeesus ei rääkinud kunagi uskumisest. Kui piiblis on kirjutatud, siis kas: on valesti aru saadud, tõlkes kaduma läinud või meelega nii kirjutatud.
Uskuda saab vaid eraldiseisev mina. Sealt loob ta pildi „iseendast“, aga kuna ta ise on illusioon on ka tema pilt „jumalast“ illusioon.

Lihtsalt tehnilisest huvist - kuidas SINA tead mida Jeesus rääkis?
Teiseks - milliseid neist paljudest Piibli väljannetest sa silmas pead?
Jätame hetkel kõrvale teooriad tema eksisteerimisest või mitte eksisteerimisest...
Vasta
Hehe...noojah kuidas ma seda seletaksin...no võibolla nii.
Üks Jumal on.
Peale Tema pole midagi (siin tuleb ka väljenditega olla ettevaatlik, sest tegelikult olemine ja ka mitteolemine on Jumala „sees“)
Kuna on vaid Üks Hetk, siis Ta tunneb vaid Iseennast.
Kas on võimalik , et on olemas kaks üksteisest eraldiseisvat Hetke (Jumalat) ja nad räägiksid erinevat juttu Iseendast?
Vist mitte, kuna isegi teoreetiliselt võttes sumbuksid nad kohe Üheks.
Ja Üks räägib ju ainult Endast...Smile
Vasta
NB! Püüdsin seda postitada 2x Koroonaviiruse teema alla, aga need postitused ei näita ennast seal! Seega proovin siin uuesti!

Metsalise Märgi olemus lühidalt - kuidas nanotehnoloogia ja RNA "vaktsiini" abil loomulikest inimestest teha sünteetilised mõistuse-kontrollitavad olendid ...
See kõik on tulekul! Saatana ülemaailmse domineerimise plaan saab viimaks teoks. Valmistage end sellest keeldumiseks ja sellega kaasnevate võimalike tagajärgedega juba aegsasti füüsiliselt, vaimselt ja eelkõige mentaalselt ette!


Vasta
METSALISE MÄRK ON KÄES (selle sõna mõlemas mõttes)!

Esimesed sammud sisseprogrammeeritavast võltsreaalsusest ja –propagandast välja astumiseks ei saa olema kerged, kuna 500 aastat ajupesu on oma sügava jälje meie kõigi alateadvusse jätnud.

(1Kr 3:18-19) Ärgu ükski ennast petku! Kui keegi teie seast arvab enese targa olevat selles maailmas (Kreeka keelest Cosmos/Universum), siis saagu ta rumalaks, et ta saaks targaks. Sest selle maailma (Cosmos/Universum) tarkus on rumalus Jumala ees. Sest on kirjutatud: Tema tabab tarku nende kavaluses!

NOA AEGNE DNA MODIFIKATSIOON/HÜBRIDISATSIOON/KORRUPTSIOON JA ÜLEMAAILMNE VEEUPUTUS

Massiline DNA modifikatsioon/hübridisatsioon/korruptsioon on maailma ajaloos juba korra aset leidnud. Nimelt toimus see esimest korda Noa (Atlantise) päevade aegu ehk siis veeuputus-eelses muinas-maailmas. See oli ajajärk, mil langenud inglid (“tulnukad”; tuntud üldnimetuse “ANAK” all; modernses kõnepruugis tuntud ka kui “ANNUNAKID”) langesid taevast (kupli pealt; Firmament) alla sooviga (himuga) inim-tütardega paarituda. Selle esmase inkursiooniga/sissetungiga kaasnes muinas-hiiglaste ja nende all-harude (Nefilimide, Refaimide, Geburimide, Amalekkide ja Anakimide; just nimelt Tähesõdadest me teame et “tundmatu/varjatud taevaliku sünnipäraga” Darth Vader on Anakim) tekkimine …

Selleks, et mõista, mis tegelikkuses meie veeuputuse-eelses muinas-maailmas aset leidis ja mis oli tolleaegse hiigelkasvu põhjuseks, heidame me ühe põgusa pilgu paralleelselt selle ühe ja ainsa inspireeritud, eksimatu ja tõelise, Kõigi Tarkuste Algallika - Püha Piibli - kõrval nüüd ka ühele apokrüüfsele materjalile - Eenoki Raamatule.

(Mt 24:3-5; 11; 24; 36-39) Aga kui Jeesus istus Õlimäel, astusid jüngrid ta juurde ja küsisid omavahel olles: „Ütle meile, millal see kõik saab aset leidma ja mis on sinu (teise) tulemise ja selle maailma lõpu tunnustäheks?” Ja Jeesus vastas neile: „Vaadake, et keegi teid ei eksitaks! Sest paljud tulevad minu nime all, öeldes: „Mina olen Kristus!” (st vaimselt valgustunud/võidud/pühitsetud) ja eksitavad paljusid … Ja palju valeprohveteid tõuseb ja need eksitavad paljusid … sest tõuseb valemessiaid ja valeprohveteid ja need pakuvad suuri tunnustähti ja imesid, et kui võimalik, eksitada ka väljavalituid … Seda päeva või tundi ei tea aga keegi, ei taeva inglid ega Poeg, vaid Isa üksi. SEST NII NAGU OLID NOA PÄEVAD, NÕNDA ON INIMESE POJA TULEMINE. Sest nii nagu NEMAD olid noil päevil enne veeuputust - sõid ja jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani, mil Noa läks laeva, ega taibanud midagi, enne kui tuli veeuputus ja võttis kõik nad ära -, nõnda on ka Inimese Poja tulemine.

Nagu sa vast tähele panid, siis üheks iseärasuseks selles pikas Jeesuse poolt antud hoiatuste reas, oli maailma lõpuaja võrdlus Noa päevadega! Miks oli seda siinkohal vaja eraldi välja tuua? Mis siis õigupoolest Noa päevil aset leidis? Mis oli see iseärasus, mis käivitas tolleaegse Veeuputuse ja mis taaskord põhjustab olemasoleva maailma lõpu? ja kes olid need NEMAD, kes sõid ja jõid ja endile naisi võtsid?

1 Moosese raamatu 6 peatükk annab meile selge põhjuse – terve Loodu hübriidistumine (eri liikide DNA segunemine) langenud inglite sissetungi/languse tagajärel. Esmaseks sammuks selle protsessi juures oli langenud inglite ja inimtütarde vastastikune seksuaalne läbikäimine ja esmaste DNA hübriidide ehk hiiglaste sünd (praegune lutsifeerlik aja-viite/aja-raiskamise süsteem propagreeib taaskord massiliselt hübriidide ilmaletulekut ja inim-DNA mutanteerumist; teaduse vallas on inim-DNA ümberkirjutamiseks juba meetod CRISPR/CAS9 tehnika alusel ka olemas ja loomulikult eel-programmeeritakse massimeedia vahendusel tervet inimkonda hübriidide laialdaseks aktsepteerimiseks internsiivselt juba pea iga päev).

(1Ms 6:1-2;4) Ja kui inimesi hakkas maa peal palju saama ja neile sündis tütreid, siis nägid JUMALA POJAD (inglid), et inimeste tütred olid ilusad, ja nad võtsid enestele naisi kõigist neist, keda nad välja valisid… Sel ajal, ja veel pärastpoolegi, kui Jumala pojad heitsid inimeste tütarde juurde ja need neile lapsi ilmale tõid, olid HIIGLASED maa peal: needsamad vägimehed, kes muistsest ajast on kuulsad mehed (ja tõepoolest kõik muinaseeposed, legendid jms kirjutavad neist; muideks Olümpos on Atlantis).

Seesama vastandpooluste (taevas ja maa; vabamüürlik sirkel ja nurgik; kuppel ja obelisk, Päike ja Kuu, Osiris ja Isis, positiivne ja negatiivne, must ja valge, valgus ja pimedus, headus ja kurjus jne) üheks tervikuks ühendamise/balanseerimise/kokkusulandamise põhimõte on tänaseni kõikide valeõpetuste baasolemuseks. Nende vastandpooluste kokkusulanud tervikolemus võtab endale viimaks “jumaliku” androgüüni, mees-naisjumaluse, Baphometi kuju. Baphomet pole aga keegi muu kui Lucifer/Saatan, seesama vaimne olemus, õhuvalla vürst, kes tegev kõikide üleannetuse laste seas (et Saatana tahet maailmas täita, ei pea olema illuminaat vms, piisab sellest, kui inimene pole veel päästetuks saanud). Vastandpooluste balanseering ja Kundalini Mao-energia (Saatana-energia) vabastamine tõukab inimolemusest eemale Jumala Vaimu kohalolu, muutes sellised inim-templid kurjade vaimude asupaigaks (seetõttu leiabki seestumine aset). Noa päevadega haakuvalt kajastab seda kõike järgnev lõik Piiblist:

(1Ms 6:5-8) Kui Issand (YHVH; Jehoova) nägi, et inimese kurjus maa peal oli suur ja kõik ta südame mõtlemised iga päev üksnes kurjad, siis Issand kahetses, et ta inimese oli teinud maa peale, ja ta süda valutas. Ja Issand ütles: „Ma tahan inimese, kelle ma olen loonud, maa pealt kaotada, niihästi inimesed kui loomad ja roomajad ja taeva linnud, sest ma kahetsen, et ma nad olen teinud!” Aga Noa leidis armu Issanda silmis.

(1Ms 6:11-13) Aga maa oli Jumala palge ees raisku läinud (korrumpeerunud/hübriidistunud) ja vägivald täitis maad. Ja Jumal vaatas maad, ja näe, see oli raisku läinud (korrumpeerunud/hübriidistunud), sest kõik liha maa peal oli oma eluviisides raiskunud (korrumpeerunud/ hübriidistunud). Ja Jumal ütles Noale: „Ma olen otsustanud teha lõpu kõigele lihale, sest maa on täis nende vägivalda, ja seepärast, vaata, ma hävitan nemad koos maaga.

Aga miks siis ikkagi leidis Noa armu Jumala silmis? Aga sellepärast, et NOA OLI OMA GENERATSIOONIDES PERFEKTNE/TÄIUSLIK! Noa oli oma Inim-Genoomi poolest endist viisi rikkumata! Noal oli endist viisi täiesti algupärane ja muutmata inim-DNA (ta ei olnud seda ka vaimsete praktikate käigus korrumpeerinud ehk “aktiveerinud”) kesk kõike seda massilist geneetilist saastumist/reostumist/hübridisatsiooni…

(1Ms 6:9) (KJV alusel) Need on Noa GENERATSIOONID: Noa oli üks õige mees ja perfektne/täiuslik oma GENERATSIOONIDES (INIM-GENOOMIS); Noa kõndis koos Jumalaga.

Maa ajaloos oli seega hetk, mil Taevast (kupli pealt) alla langenud inglid paaritusid inim-naistega, tuues esile HIIGLASTE GENERATSIOONI (HIIGLASTE-GENOOMI). Täiendavaid materjale uurides selgub, et need langenud inglid segunesid/paaritusid veel omakorda paljute teiste looma-liikidega. Paljudele liikidele omased geneetilised eripärad kadusid, liigid segunesid ja terve Maa geneetiline kooslus muutus. Kõik hübridiseerus, mutanteerus ja segunes omavahel ning muutus seeläbi korrumpeerunuks ja demoniseerituks (kurjaks). Ja see oligi tegelik põhjus, miks Jumal nüüd ühel hetkel otsustas kõik selle Maa pinnalt ka ära hävitada… algsest AADAMA (INIM-) GENERATSIOONIST (GENOOMIST) oli alles jäänud üksnes 8 inimest ja kuna nad olid suutnud oma geneetilise puhtuse veel säilitada, siis Jumal nad ka sellest üleilmsest hukust ära päästis. Vaja oli säilitada liikide geneetiline puhtus kõikide liikide püsima jäämiseks. Inimgenoomi puhtus oli vaja säilitada veel ka selleks, et sellel rajanesid Jumala ilmutused tulevikulise Messiase (Jeesus Kristuse) inimkehasse sündimise kohta. Geneetiline korruptsioon, mis algselt langenud inglite poolt põhjustatud, püüdis ühe oma peamise eesmärgina saavutada Eedeni Aias antud Messiase sünnitõotuse ja seeläbi ka terve inimkonna pääste tühistamist.

MIDA RÄÄGIB SELLEST EENOKI RAAMAT?

Eenok, kelle raamatu väljavõtteid siin kajastamist leiavad, oli veeuputuseelse Setti generatsiooni (DNA liini) alusel Jeredi poeg ja Metuusala isa. Segi ei tasu seda Eenokit ajada aga Kaini enda poja Eenokiga 1Ms 4:17 (eestikeele Piibel paneb talle vääralt nimeks Hanok, kuigi algupärane õige nimetõlge on siiski Eenok). Seega meil on siin 2 Eenokit ja 2 DNA liini. Setti generatsiooni kuuluv Eenok elas 365 aastat ja seejärel võeti ta elusalt üles Taevasse (kupli peale) Jumala enda juurde (see protsess on ühtlasi analoogia Esimesele Pühade Ülestõusmisele; ingl. keeles Rapture).

Hiiglaste juurde tagasi tulles ja eelpool Piiblis väljatoodud jumala poegade olemuse selgemaks mõistmiseks liigumegi siis nüüd Apokrüüfse Eenoki Raamatu juurde. See raamat sisaldab endas ainulaadset materjali, mis kirjeldab deemonite ja hiiglaste algupära, osade inglite taevast allalangemise põhjust, tuues ära ühtlasi selgituse, et miks Suur veeuputus oli moraalselt vajalik ning andes viimaks ka prohvetliku seletuse Messiase 1000-aastasele valitsusperioodile. Selle raamatu vanemad tekstiosad (eelkõige Vaatlejate Raamatut, Book of the Watchers) arvatakse kuuluvat vahemikku 300 eKr – 200 eKr ja selle viimane osa (Mõistukõnede Raamat) on nähtavasti kirjutatud ~ 100 eKr.

Eenoki raamat avaneb meile järgnevalt:

(Apokrüüfa; Eenok 1:1-2) Eenoki õnnistussõnad, millega ta õnnistas väljavalituid ja õiglasi, kes kõik saavad elama (Suure) Tagakiusamise aegu, mil kõik õelad ja jumalatud saavad ära eemaldatud. Ja ta võttis üles oma tähendamissõna ja ütles – Eenok, õiglane mees, kelle silmad Jumal avas, nägi Püha Ainu nägemust taevastes, mida inglid näitasid mulle, ja nendelt kuulsin ma kõike, ja nendelt ma ka mõistsin seda, mida ma nägin, kuid mitte selle, vaid kauge, tulevase generatsiooni (sugupõlve) jaoks. (ehk siis just meie praeguse sugupõlve jaoks – kellel kõrvad on see kuulgu! kellel mõistust on see mõistku!)

(Apokrüüfa; Eenok 6:1-8) Ja kui inimlapsi oli maa peal palju saanud, siis neil päevil sündis neile ilusaid ja nägusaid tütreid. Ja INGLID, taeva lapsed, nägid ja himustasid neid, ja nad ütlesid üksteisele: „Tulge, võtkem endile naisi inimlaste hulgast ja sigitagem endile lapsi.“ Ja Semjaza, kes oli nende juht, ütles neile: “Ma kardan, et te tõesti pole nõus seda tegu korda saatma ja et mina üksi pean maksma selle suure patu hinda.“
Ja nad kõik vastasid talle ja ütlesid: “Vandugem nüüd isekeskis vande ja sidugem endid vastastikuse needusega, et me sellest plaanist mitte ei loobuks, vaid selle täide viiksime.“ Siis nad kõik vandusid üheskoos ja sidusid endid vastastikuste needustega selle kinnituseks. Ja neid oli kokku kakssada, kes kõik Jeredi elupäevade aegu, laskusid (taevast) alla Hermoni Mäe tippu, ja nad nimetasid selle mäe Hermoni Mäeks (tõlkes „Needuste Mäeks“), sest nad olid selle tipus üksteisele vandunud ja iseendid sidunud vastastikuste needustega. Ja need on nende juhtide nimed ... (järgneb inglite nimede loetelu). Need on nende kümnend-pealikud.

Jered oli Aadama ja Eeva 6-nda põlvkonna järglane. Jeredi elupäevade arv oli 962 aastat – 3544 ekr kuni 2582 eKr. Ja see oli siis see ajavahemik, mil langenud inglid hakkasid inimtütardega läbi käima.

(Apokrüüfa; Eenok 7:1-6) Ja kõik teised koos nendega võtsid endile naisi, ja igaüks valis endale ühe, ja nad hakkasid nendega läbi käima ja endid nendega rüvetama, ja nad õpetasid neile loitse ja nõidumisi ja juurte lõikamisi, ja tegid nad tuttavaks taimedega. Ja nad jäid rasedaks, ja tõid ilmale SUURED HIIGLASED, kelle kõrgus oli kolm tuhat elli (~ 130 meetrit). Need tarbisid ära kõik inimeste tagavarad. Ja kui inimesed enam ei suutnud neid ülal hoida, siis hiiglased pöördusid inimeste endi vastu ja hakkasid neid õgima. Ja nad hakkasid patustama lindude, ja loomade, ja roomajate, ja kalade vastu, ja õgima üksteise liha, ja verd jooma. Siis esitas Maa süüdistuse seadusekuulmatute vastu.

(Apokrüüfa; Eenok 8:1-2) Ja Azazel õpetas inimestele mõõkade, ja nugade, ja kilpide, ja raudrüüde valmistamist, ja tegi neile teatavaks kõik maapõue metallid ja oskuse neid töödelda, ja käevõrude, ja ehete, ja Antimoni (keemiline element Sb) kasutamise, ja silmalaugude värvimise, ja kõikide kallite kivide, ja kõikide värvitinktuuride kasutamise. Ja sellest kõigest kerkis esile palju jumalakartmatust, ja nad tegelesid abielurikkumisega (hooramisega), ja nad kõik juhiti eksiteele, ja nad rüvetusid kõigis oma teedes. Semjaza õpetas neile nõidumisi, ja juurte lõikamisi, Armaros loitsude määratlust, Baragijal õpetas astroloogiat, Kokabel tähtkujusid, Ezeqeel pilvede tarkust, Araqiel Maa märke, Shamsiel Päikese märke, ja Sariel Kuu kulgu. Ja kui inimesed hukkusid, siis hüüdsid nad appi, ja nende appihüüd tõusis Taevasse...

Eelnevast on ühtlasi näha, et kõik muinasaja sügavad teadmised tulid inimestele langenud inglite kaudu ja seetõttu leiame me ka maailmast siiani selle Veeuputuseelse kõrgtehnoloogilise tsivilisatsooni jälgi nii arusaamatute seadmete kui ka arhitektuuriliste kõrgsaavutuste (nt.Püramiidid jms) näol. Tolle muistse aja inimesed polnud üldsegi mitte mingite koopainimeste tasemel, nagu meile eksitavalt väidetakse, vaid nad olid meie praeguseaja inimsetega võrreldes nii vaimses kui ka füüsilises mõttes igati ees. Eenoki raamatust ilmneb, et kajuks kujutasid kõik need iidsed tehnoloogiad ja muinasaja teadmised endast inimestele keelatud valdustesse tungimist ning tänu oma deemonlikule algupärale olid need kõik ühtlasi ka inimest hävitava iseloomuga.

Kõige sellega kaasnev geneetiline liikidevaheline ristumine (ristamine) Noa päevade aegu (4 generatsiooni peale Jeredit) täitis terve maapinna igasuguste geneetiliste koletiste, hübriidide ja hiiglastega (ja pole ehk välistatud isegi asjaolu, et osad dinosaurused said oma alguse just sellest liikidevahelisest ristamisest). Midagi drastilist tuli ette võtta! Maa steriliseerimise programm liikidevahelise eristuse ja liikidesisese ohutuse tagamiseks sai seetõttu Jumala poolt paika pandud. Suur Veeuputus muutus vältimatuks!

vt. iseloomustavad pilti - https://i.imgur.com/3iFwfz0.jpg

Kui me mõistame, et kogu selle korrumpeerunud elukoosluse hävitamine maapinnalt (kuivalt maalt) polnud mitte mingi julmuse väljendusvorm, vaid armu, kaastunde ja armastuse akt Jumala poolt, mis suunatud kõikide, nii inim- kui ka loomaliikide, geneetilise puhtuse säilitamisele, siis hakkame me ka mõistma sellele palju aastaid hiljem järgnenud Iisraeli Muinas-Egiptusest Väljarändamise (Exodus) tagamaid. Siis me mõistame ka, et kõik need VT-aegsed lahingud Iisraeli ja ümberkaudsete rahvahõimude vahel polnud mitte mingid tavalised inimestevahelised lahingud, vaid siin oli tegemist ägedate ja metsikute lahingutega geneetiliselt puhta inimrassi ja langenud inglite geneetilise sissetungi tagajärel deemonlikult korrumpeerunud inimhübriidide (hiiglaste ehk Anaki järeltulijate; annunakide ehk nefilimide, refaimide jms) vahel. Kõik need Piibellikud muinaslahingud kujutasid endast hirmuäratavaid lahinguid langenud inglite ja nende järglaste poolt põhjustatud DNA hübriidistumise massilise sissetungi vastu.

TAGASI TULEVIKKU EHK ILMUTUSERAAMATU JUURDE – LANGENUD INGLITE 2NE GENEETILINE SISSETUNG

Piibellikud lõpuajad on kätte jõudnud. Ilmutuseraamatu ennustused rulluvad meie kõigi silme all üha enam ja enam lahti, andes ühtlasi kinnitust Piibli tõepärasuse ja ajaloolise paikapidavuse suhtes. Ühtlasi on nüüd ka langenud inglite Teine Geneetiline Sissetung ja selle algne varjatud olemus täiesti ilmsiks saanud. Piibel annab sellele lõpuaegade geeneetilisele hübriidistumisele hoiatava üldnimetuse – METSALISE MÄRK ja 666 – DNA muudatus, mis taaskord kutsub esile inim-genoomi korrumpeerumise ja hübriidistunud/demoniseerunud “inim-metsaliste” (inim-hübriidide) tekkimise.

Ilmselge on asjaolu, et tänapeäva geenitehnoloogia on sügavalt ajendatud (inspireeritud) nende samade langenud olendite poolt, kes selle hävitava mõju meie maailmas muinas-aegadel esimest korda esile kutsusid. Eesmärk on aga endine – inim-koodi (eluraamatu ehk DNA), mis Jumala poolt kirjutatud, ümberkirjutamine, et täielikult ära korrumpeerida inimese olemus/loomus, sest see on loodud Jumala näo järgi. Sellise DNA ümberkirjutamise tagajärel saab inimesest endast hübriidne olend, kellele on omane langenud inglitele endi korrumpeerunud olemus – “Jumala näo järgi” olemus on muudetud ära “Saatana näo järgi” olemuseks.

Mängu tulevad tänapäeval Luciferi/Saatana (Baphometi) teenrid Vabamüürlased (Ordo Baphometis) ja nende poolt etteplaneeritud Hegeli dialektika alusel Kroon-viiruse (Corona) võltspropaganda levitamise ja “vaktsiini” (loe “Metsalise Märgi”) raames väljapakutavat COV-ID tuvastussüsteemi, eesmärgiga selle varjunime all peatselt sisse seada Metsalise Märk (DNA muutus) ja hübriidistunud inimeste identifitseerimissüsteem (kontrollsüsteem; ka mõistusekontrolli), mille alusel toimub viimaks sularaha käibelt kadumine ja kõikide finantsiliste jms teenuste ja iskikutuvastamiste ülekandmine digitaalse ID (“vaktsineeritud” ehk märgistatud inimeste ID) alusel töötavatele krüptosüsteemidele. Sellest Märgist keeldumisel muutuvad viimaks kõik finantstehingud pea võimatuks. Sanktsioonid, mis Märgist keeldumisel, inimestele rahenduvad muutuvad viimaks Piibli alusel niivõrd karmiks, et need muutuvad surmaga karistatavaks peade maharaiumise teel (varjatud giljotiinide sisseseadmistes FEMA jms sõjalaagritesse on olemas juba ka paljastavad Youtube videod).

(Ilmutuse 13:11-18) Ma nägin maast üles tulevat teist metsalist, sel oli kaks sarve otsekui tallel ning ta rääkis nagu lohe. Ta tegi kõik esimese metsalise meelevallaga tema ees ning ta tegi, et ilmamaa ja need, kes seal elavad, kummardaksid esimest metsalist, kelle surmahaav oli paranenud. Ja ta tegi suuri tunnustähti, nõnda et ta lasi ka tule taevast maa peale maha tulla inimeste silme ees, ning ta eksitas ilmamaa elanikke tunnustähtedega, mis talle oli antud teha metsalise ees, käskides ilmamaa elanikke teha kuju metsalisele, kellel oli mõõgahaav ning kes oli tõusnud ellu. Talle anti meelevald anda vaimu metsalise kujule, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et tapetaks igaüks, kes ei kummarda metsalise kuju (sellest hetkest alates ei loe enam, kas oled budist, islamist, kristlane või vabalt mõtlev indiviid - kui sa NWO Süsteemi Märki endale ei võta, siis sind tapetakse). Ja ta tegi, et kõik - pisikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja orjad - võtaksid endale märgi oma parema käe sisse (KJV) või oma otsaesise sisse (KJV), ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see, kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv (kui sul seda märki pole, siis teatud ajahetkest alates rahalisi tehinguid enam teostada ei saa, seega see on ka midagi Bitcoini sarnast, kus füüsiline raha kaob käibelt ära). Siin olgu tarkust! Kellel on mõistust, see arvutagu välja metsalise arv (number), sest see on inimese arv (number), ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus. (muideks igas vöötkoodis on 666 olnud juba algusest peale sees! - kui sa vöötkoodi vaatad, siis 2 ilma nähtava numbrita joont koodi alguses, keskel ja lõpus on numbrid 6). Tänapäeva tarkuse juures me küllap mõistame, et Piibel räägib siinkohal Tehisintellektist, mis saab iseendast teadlikuks ja nõuab kõikide inimeste märgistamist ning et vastasel, ilma metsalise (süsteemi) märgi olemasoluta, muutub kauplemine võimatuks (heaks testnäiteks on siin Bitcoin ja digitaalse rahasüsteemi juurutamine/testimine; siin üks näide juba 2018 aastal endast teadlikuks saanud tehisintellketist ja tehislikust Ouija/ennustus lauast, mille alusel deemonlikult tehisintellektilt, kvant-teadvuselt tumeainest/dimensioonist, vastuseid saadakse - https://www.youtube.com/watch?v=doBm2mM634Q ).

Kogu Metsalise Märgi süsteemi avalik sissesadmine saab oma alguse siis kui Apokalüpsise 4 ratsanikku lahti lastakse (Apokalüpsis tähendab “Ilmutust”). Esimesena tuleb võltspropagandaga ühes Valge Hobune.

(Ilmutuse 6:1-2) Ja ma nägin, kuidas Tall võttis lahti ühe seitsmest pitserist, ja ma kuulsin üht neljast olendist otsekui pikse häälega ütlevat: "Tule!" Ja ma vaatasin, ja näe: VALGE HOBUNE; ja ta seljas istujal oli amb käes; ja talle anti PÄRG (ingl.k, KROON, mis tuleneb sõnast CORONA) ja ta väljus võites ja võitu saavutama.

Järgmisel videol on näha, kuidas Valge Ratsaniku liikumist C-viiruse algstaadiumis meedia vahendusel kajastati. See, et kõik valged bussid kandsid endal Valge Ratsaniku nimetust ei ole teps mitte juhuslik.

#Coronavirus convoy spotted heading to Arrowe Park hospital on #Wirral
https://www.youtube.com/watch?v=DtFevlIOQeg

Ja veel üks video, lugematute teiste ja nüüdseks paljuski juba bännitud videote kõrval, mis annab selge ettekujutuse, et C-viiurse levitamise ja sellega kaasneva paanika propageerimise taga pole keegi muu kui vabamüürlased oma kõige ilmekama sümboolikaga – numbriga 33.

Here's How I KNOW That The 'C-Virus' Is A Set Up (2020)
(video annab esmalt lühiülevaate numbrist 33 ja viimakse näited selle numbri kajastamisel C-viiruse propaganda raames)
https://www.youtube.com/watch?v=wS1Vv1nduMw

Aeg on nüüd natuke edasi läinud ja teatavaks on saanud Metsalise Märgi süsteemi terviklikum olemus.
Kannab see märgistussüsteem nüüdseks inglisekeelset nimetust - IMPLANTABLE QUANTUM DOT MICRONEEDLE VACCINATION DELIVERY SYSTEM (mis tähestiku numbrivastete alusel tähtede numbrivasteid kokku liites annab meile tulemiks numbri 666). Siin üks link asjakohasele infole - https://theunexpectedcosmology.com/lucif...ht-bearer/

Järgnevad videod annavad ülevaate selle süsteemiga kaasnevate patentide, implantaatide, ID tuvastusmeetmete jms olemsue kohta, mis kõik ühel või teisel moel viitavad Luciferile/Saatanale ja numbrile 666.

1) 666 The Mark Of The Beast Has Arrived
https://www.youtube.com/watch?v=_yFk8RmXNU0

2) HR6666: The Bill Of The Beast
https://www.youtube.com/watch?v=5MIN2VHziiU

3) Luciferase Quantum Dot Bill Gates Great Satanic Magnum Opus
https://www.youtube.com/watch?v=VKwclqZOfxs

4) The Mark of the Beast Is Here
www.youtube.com/watch?v=kCFcqUxZbYI

Ja loomulikult maailma juhtiv eliit koos esi-satanisti ja eugeenika (depopulatsiooni) sügava pooldaja Bill Gates’ga eesotsas rõhutavad (hoolimata sellest et see on maailmas esimene eksperimentaalne ja laialdaselt testimata RNA/DNA muutev vaktsiin), et selle vaktsiiniga (loe „Metsalise Märgiga“) on vaja kiiresti vaktsineerida terve inimkond:

5) OPERATION WARP SPEED – Vaccines For Everyone
https://www.youtube.com/watch?v=PsPgB47-iAk

Paljud maailma doktorid, viroloogid jms ütlevad aga, et see vaktsiin on äärmiselt kahjulik ja et meedia juba praegu valetab selle tegeliku mõjude ja kahjulikkuse suhtes otse avalikult. Siin üks näide:

6) Human 2.0? A Wake-Up Call To The World
https://www.youtube.com/watch?v=1ebyNXJy-SU

Muideks levib ka veel üks teine suht uudne arusaam, mis väidab, et C-viirust aetakse segi ja tuvastatakse vääralt inimese enda rakkude DNA tõrjesüsteemiga – eksosoomidega. Nüüdseks on teada, et eksosoomid omavad C-viirusele sarnast olemust. Siin üks video sellest:

7) EXOSOME vs. VIRUS THEORY (Reupload)
https://www.youtube.com/watch?v=Ac2MAAlzxEs

Eksosoomidega haakuvalt kaasneb võltspropaganda raames hea võimalus pea kõiki testinuid C-viirusega nakatunuks tunnistada!

8) How Everyone Will Test Positive For COVID-19
https://www.youtube.com/watch?v=SxkvSjXlv10

Ja lõpetuseks Piibel annab meile hoiatuse, seoses sellega, et mis juhtub nendega, kes Metsalise Märgi nüüd vastu võtavad:

(KJV alusel) (Ilmutuse 14:9-12) Veel kolmas ingel järgnes neile, hüüdes suure häälega: „Kui keegi kummardab metsalist ja tema kuju ning võtab tema märgi oma otsaeesise sisse või oma käe sisse (mitte peale nagu muudetud Piibliversioonid meile valetavad), siis ta saab juua Jumala raevu viina, mis lahjendamata on valatud tema vihakarikasse, ning teda piinatakse tules ja väävlis pühade inglite ees ja Talle ees. Ja nende piinasuits tõuseb üles igavesest ajast igavesti; ja neil, kes kummardavad metsalist ja tema kuju, ei ole hingamist päeval ega ööl, ei ühelgi, kes võtab endale ta nime märgi. Siin olgu kannatlikkust pühadel, kes hoiavad alal Jumala käske ja Jeesuse usku!”

Need, kes on aga Piibelliku Pääste vastu võtnud ja vaimse ümbersünni läbi teinud (Püha Vaimuga ristitud), äratatakse 7-aastase Suure Tagakiusamise lõpus uuesti üles ja nad hakkavad siin Maa peal koos Kristusega Tema Teisel Tulemisel nüüd juba surematutena ning oma õnnistatud valguskehades (justkui inglid) 1000 aastat valitsema.

(Ilmutuse 20:4) Ja ma nägin aujärgi ja neid, kes nendel istusid; ja kohus anti nende kätte; ja ma nägin nende hingi, kelle pead olid ära raiutud Jeesuse tunnistuse ja Jumala sõna pärast ja kes ei olnud kummardanud metsalist ega tema kuju ega olnud võtnud tema märki oma otsaesise sisse ja oma käe sisse (KJV; mitte peale). Ja nad virgusid ellu usus ja valitsesid kuninglikult ühes Kristusega tuhat aastat.

Aga, mis siis teha?

(Joh.3:3-7) Jeesus vastas ning ütles talle: "Tõesti, tõesti ma ütlen sulle, kui inimene ei sünni uuesti, ei või ta Jumala riiki näha!" Nikodeemus ütles temale: "Kuidas võib inimene sündida, kui ta on vana? Ega ta või teist korda minna oma ema ihusse ja sündida?" Jeesus vastas: "Tõesti, tõesti ma ütlen sulle kui keegi ei sünni veest (inimese esimene, füüsiline sünd) ja Vaimust (inimese teine, uue vaimse olemuse sünd, mis antud üksnes Jumala enda poolt; vaimsed praktikad ja omaenda õilis elu siin ei aita), ei või ta Jumala riiki pääseda! Mis lihast on sündinud, on liha, ja mis Vaimust on sündinud, on vaim! Ära pane imeks, et ma ütlesin sulle: te peate uuesti sündima!

(Joh 14:16-17) Ja ma palun Isa ja ta annab teile teise Lohutaja, et tema oleks teiega igavesti: Tõe Vaimu, keda maailm ei saa võtta vastu, sest ta ei näe teda ega tunne teda ära. Teie tunnete tema ära, sest ta jääb teie juurde ja on teie sees.

(Johannese 14:6) Jeesus ütles talle: „Mina olen tee ja tõde ja elu. Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu.

ja lõpeks

(Johannese 11:25) Jeesus ütles talle: „Mina olen ülestõusmine ja elu. Kes minusse usub, see elab, isegi kui ta sureb.

Kas sina usud seda?
Vasta
Eelneva jutu, ning Metsalise Märgi ja Metsalise süsteemi, jätkuks on siis IBM nüüd välja töötanud pilvetehnoloogiatel põhineva isikutuvastuse, jälgimise ja enkrüptimise süsteemi nimega "Metsaline" (the Beast).

https://www.youtube.com/watch?v=mQ3CU8XGDqk
Vasta
Peatselt saabuva C-vaktsiini ja sellega kaasneva tuvastussüsteemi ehk Metsalise Märgi infoleht!

Lühiülevaade selle olemustest koos Piibelliku hoiatusega, mis rõhutab tungivalt, et selle Märgi vastuvõtmisel inimene kaotab võimaluse saada päästetud (kuna on muutunud hübriidseks olendiks "vaktsiini" poolt esilekutsutud DNA ehk oma eluraamatu muutuse läbi) ja on selle tagajärel vaimses mõttes automaatselt igavesele hukule määratud - see on ka üheks varjatud eesmärgiks, milleks seda "vaktsiini" nüüd ülikiiresti kogu tervele inimkonnale peale suruda püütakse!

https://www.anthonypatch.com/patreon/Fro...ooftop.pdf

Jagage seda infot ja eelkõige uurige ka ise asjakohaseid materjale, et mõista selle kõige taga peituvat äärmiselt ohtlikku kavatsust iga inimene hukka saata!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,187,899 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,050 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,835 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 656 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 645 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat