Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avaste
#26
Tsitaat eespool toodud artiklist:

"On erilisi piirkondi, kus esinevad teatud plasmaprotsessid, millel on seos paiga geoloogilise aluspõhjaga. Need kohad on nn taevaväravad või portaalid, kus ilmneb ka visuaalseid objekte. Need paigad mõjuvad inimeste psüühikale, nii et tekib kontakt nn teise reaalsusega.
See on meie ümber igal pool, aga kontakti saab just portaalides. Nagu veetorud ja elektrijuhtmed on kogu majas, aga voolu saab vaid pistikupesast ja vett kraanist." Volke hüpoteesi järgi saab portaalidepaigas kontakte ka ajaloolise infoväljaga, võib tajuda midagi paiga muistsest elust. "
Nii, et kas just UFO-sid otsima mindi? Minu arvates lihtsalt taheti viibida erilises piirkonnas, sest niisuguses paigas on suurem võimalus kokku puutuda anomaalsete nähtustega.
Anomaalseid nähtusi on erinevaid aga oi kui palju!Smile
Vasta
#27
Vabandust, et risustasin foorumit. Eks ma järgmine kord mõtlen sügavalt järgi kas riskin foorumi solkimise/teema alustamisega või valin teiste tehtud teemade maha tegemise ja kommenteerimise.
Vasta
#28
Donulme, statistika näitab, et õrnahingelised hinged siin kaua ei viibi. . .
Kui see teema foorumit vaesemaks teeb, kustutavad austet moded ta ära.
Ning jah, tavaliselt hauguvad tavaliselt kõige kõvemini koerad, kes Ei Hammusta.
Mina leian, et Su trip oli huvitav ja ma arvan, et ma pole ainus.
Järgmise reisuni!
Vasta
#29
Õrnahingeline vast mitte, kuid sarkasm maksab ka veel tänapäeval midagi Smile Sellegipoolest suur aitäh poolehoiu eest, sest see siiski innustab veelgi rohkem siia foorumisse postitama - mõte, et kedagi huvitab ka mida sa kirjutad.

Muidu järgmine reis on plaanis teha terve päevane pisi ekskursioon. Hommikul tahaks käia meriväljal ära, kuigi seal midagi suurt vast enam pole, lihtsalt teadmine et olen seal ära käinud ootab mind seal. Päeva poole tahaks ära käia Deefa baasis, kui see üldse eksisteerib, kuna sinna on nüüd uus ehituskompleks rajatud. Sellegi poolest tahaks mõnisada pilti seal klõpsutada ja ringi luusida. Päeva tahaks lõpetada Paldiski tuuma objektil, kuigi objektile ligi pole võimalik saada vist, kuna see on väidetavalt aedadega piiratud tuumajäätmete baas nüüd, kuid aia tagant tahaks ikkagi piiluda pisut.
Vasta
#30
Uuest retkest rääkides, kasutaja Olion meenutas mulle kirja teel infrapuna kaameraid. Minu isiklik arvamus oleks, et see on üks praeguse aja suurimaid läbimurdeid UFO vaatluses, millel on tohutult potensiaali nii mõnegi müsteeriumi lahenduseks. Näha taevast uue pilguga ning leida sealt objekte mis paljale silmale on nähtamatud. Tehnoloogia, mis tõstatas uue ja väga tähtsa küsimuse - äkki pole UFO-d ära läinudki? äkki me pole neid lihtsalt näinud? Ehk oleks kunagi parawebil võimalik panna kokku tiim ja rentida korralik infrapuna kaamera ning käia läbi Eesti hotspotid, kaasa arvatud unustusse vajunud Kirna mägi. Finantsi leidmisega võib muidugi keeruliseks minna, kuid ehk on lihtsalt mõnel UFO huvilisel see juhtumisi olemas ning on nõus kellegagi parafoorumist need kohad läbi käima ning hiljem tagasisidet andma?
Vasta
#31
Küsimus selline, et teab keegi öelda vigala kandist enamat kui avaste kant? Plaan on minna, aga ehk õnnestub mitu kärbest ühe hoobiga.
Vasta
#32
No minu juurest võid läbi hüpata, portaal on aktiivne täiskuu esimesel tunnil, järgmine 17.11 kell 17.16-18.16. Mina näen paljasilmaga, ehk jääb miskit ka pildile või on midagi võimalik mõõta, kuigi hästi ei usu kas nii tundlikke aparaate on tehtud. Sel kella-ajal vist juba liiga hämar, et paljasilmaga näha. Radioaktiivsuse mõõdik (ilmselt kirjutasin valesti, vabandan ette kui mõni nüüd sellepeale ohkima hakkab) näitas 0, madalam looduslikust foonist.
Vasta
#33
mis piirkonnast jutt käib?
Vasta
#34
Raplamaa, Purku-Järvakandi vahel.
Vasta
#35
(26-10-2013, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Raplamaa, Purku-Järvakandi vahel.

Purku Järvakandi vahel pole Avastet - see asub Vigala vallas - vaata kaardilt:

DELFI otsing - Eesti kaart
Vasta
#36
Huvitub kõigest, mis asuvad Rapla maakonnas
Vasta
#37
(26-10-2013, 10:59 )excubitoris Kirjutas:
(26-10-2013, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Raplamaa, Purku-Järvakandi vahel.

Purku Järvakandi vahel pole Avastet - see asub Vigala vallas - vaata kaardilt:

DELFI otsing - Eesti kaart
Ja, ma tean...tõsise huvi korral pole probleemi selline väike vahemaa läbida (Lahendused käis katse/mõõtmiste eesmärgil kolmveerand tunniga Avastes ära)
Vasta
#38
(26-10-2013, 10:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Raplamaa, Purku-Järvakandi vahel.
See piirkond on üsna huvitavas aktiivses piirkonnas kus asuvad tulnukatele on kolmnurk nii püha ,et tulnukate baas on ehitatud kolmnurga kujuga. Purku on lihtsalt kohas kus on võimas portaal ja tulnukate sisse pääsu kohad. Igati huvitav energeetilne koht kus asuvad 4 dimensiiooni olendid 2-3 m pikkused. On 4 dimensiooni suure võrgustiku lihtsalt üks väike osa. Vaadake videot ja just sama kujuga on objekt maa sees mis päikesel: http://www.youtube.com/watch?v=El4h0mdSa4I
Sellise kujuga objekte nägu päikese kolmnurgad on eesti maal üks jagu ja 17 tk on kokku.
Vasta
#39
Foorumis ringi surfates hakkas silma seline asi nagu Vana Vigalas nähtud väikeseid mehikesi!? Teab keegi sellest midagi. Ei suuda leida konkreetsemat infi.
Vasta
#40
Vigalast on põgusalt juttu Häädemeeste UFO teemas ja teemas Kohtumine tulnukaga Eestis, postitus 49.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid176691

Kasuta otsingut, ja lisa otsingusõnale jutumärgid juurde, näiteks "Vana-Vigala." Märk lisa tulemuste näitamiseks postitustele.
Vasta
#41
Paar päeva tagasin tegin rännaku Avaste kanti , kuna oli üks üritus seal kandis. Tegin pilte ja kolasin ringi. Midagi üleloomulikku seal ei leidnud! Järgmine kord näkkab ehk paremini.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat