Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadtorm 2016
#1
Elan siin kagu Eestis, kevadel pinnati kõik suuremad maanteed ära.
Nüüd pole veel see "kevadtorm" lõppenud, aga värskelt pinnatud maanteed on lõhutud- soomukite ja vast tankite tehtud kraapsud jäävad ju järgmise aastani.
Kes maksab need kahjud?
---See pole para- see on kurb reaalsus.
Minu koduõu on ka paksu tolmu all, kuna siit sõitis läbi 20 soomukit,7 tanki ja ca 15 suurt veokit ja palju "villiseid" .
See on mu eramaa!!
Kuidas Teie suhe on sellisesse ?
Maksame ju ühiselt.
Lisaks on kogu aeg taevas äikse kõmin....-madal lennud.

Kas ikka on vaja seda jõu demonstratsiooni, vahest õpetaks, kuda inimestel parandada lagunenud varjendid ja metsarahvana oleme märksa efektiivsemad, kui mingi suguse õhupüssiga vehkides.

Mulle ei meeldi see sõja hirmuga toide.
- Kellelgi on vaja tekitada hirmu, et seda energiat süüa.
Ph34r2

#2
Kodu kõrval müttavad kaitseväelased võivad meele mõruks muuta küll. Kuid samas tuleb aru saada, et kuskil (ehk kellegi kodu juures) peavad nad ju harjutama. Kuni maailmas on ainsaks argumendiks toores jõud, seni peame ka oma sõdureid toitma ja taluma.

See rahvas kes oma sõjaväge toita ei taha, see toidab peagi võõrast sõjaväge.

Seega eelistan oma poisse, vene kirsat või NATO neegreid oma kodumaa pinnal näha ei soovi...
#3
Kevadtormil osaleb erinevatest rahvustest poisse, päris kirju seltskond.
Üks reportaaž Lämmijärve „Kevadtormilt“

Katkend.
Private (reamees) Hernandez roomab piki kraavi automaat ees. Neegersõdur Jefferson?, nimesilti ei jõua korralikult märgata, viskab veepudeli ja toidupaki kraavi ning heidab samasse kõrvale raskekuulipilduja taha. Talumetsa servas, kus Põhjasõja eelne Kõrvõotsa püha hiis, haruldane künnapuu, sihivad metsaservas maastikule laotunud ameeriklased oma relvad Naha oja poole. Reamees Johnson, minu vana sõber, kaitseb minu väravat.

Roomlased olevat pääsenud tänu hanedele, kes vaenlase saabudes hakanud nii valjult kaagutama, et linnavahid äratasid sõdurid hüüdega:

„ Hannibal ad porta!“. Kartaagolased löödigi tagasi.

http://uueduudised.ee/kalle-malberg-ream...-ad-porta/

Enda koduõue taga õppusi ilmselt keegi näha ei taha, aga mis teha?







#4
Sai just samal ajal Taevaskojas matkatud, helikopter ja lennukid olid pidevalt pea kohal, vaikselt hakkas see ülesõitude kõuemürin ikka ajudele käima, polnud just parim metsaheli...ja kas just sellepärast või muul põhjusel, aga sai sel rajal esimest korda suurele põdralehmale otsa vaadata, ehmatas, aga oli tagantjärele tore ka wink
#5
Ärge virisege kui kraapsud tee peal on ja tee tolmab.
Sellised õppused on hädavajalikud.
#6
Ei ole seotud paranormaalsusega. Läheb kinni.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat