•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
#51
(22-05-2016, 12:34 )stepsel Kirjutas: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=74595569 Ja siit ta tuleb. Sõnumit tooma. See iseloomustab kristlust liigagi hästi.

Mida on veel muslimi juures helgemat? Kui siin räägitakse, rind punnis, esivanemate tähtsusest , siis minu kulmud plagisevad. Kristlikus ilmaruumis ei austata üldse pereväärtusi, esivanemate tarkusi, suguvõsa väge, kohavaimu ega juuri. Ettekujutus muslimitest on siin vaid läbi pasameedia. KRISTLIK ruum on mädamast mäda võrreldes nendega.
Selle uudise kohta - lõvidest on kahju!
Rumalaid inimesi on igas usundis.
Et aga kristlased millegipärast esivanemate tarkusi, suguvõsa väge, kohavaimu ega juuri ei austa (on muidugi ka erandeid) olen täheldanud. Mis võiks olla selle põhjuseks?


#52
Mulle rääkis 6nda paldiski mnt osakonna-ehk kaksikdiagnoosiga inimeste päevase osakonnas aega veetev kutt et maailm kui selline on viimase 100 aastaga kokku klopsitud. Ja te ei taha teada mida inimesed keda on palju keda elu jooksul kohand olen on mulle rääkind, veel vähem tahte teada mida ma teile ja neile rääkind olen, ehk veel vähem tahate teada palju ma vaikind olen. Ja palatikaaslane hullaris rääkis, et miks sa ei arva et maailm eile kokku klopsiti. Miks meie pealinna s on niivähe tänavamuusikuid, mõtlesin ise minna räppima tänavapeale, sonida midagi maailmast ja mängida flööti ja ehk ka beatboxi teha. Stepsel võiks ka tänavale minna oma juttu inimestele rääkima või levitada neid tekste mis selles ebaloomulikus virtuaalmaailmas leidub tänavatele ja postkastidesse lisada ka muud peale säästumarketi sooduspakkumiste.
privet u paka
#53
Kja,maailm on nii närvilne, vaatasin siis, et miks see nii on ja millest see algab. Selgus et naised on totaalselt kõik tänavapildis närvilised/rahuldamata s.h. need kes näiliselt on rahulikud on sisemiselt närvilised ja pinges. Krt tehke rohkem kvaliteet sexi, paarid rohkem kallistusi ja hellitusi teineteisele. Krt tehke nii et Te naine on oimetu/rammestunud...tõstke teineteist tööst tähtsamaks, kõike maailma raha ja tööd te ei jõua ära teha. Kui keha ja meel on pingevabad, siis jõuab ka vaimu äratada...
#54
(27-05-2016, 15:45 )silmilm Kirjutas: Mulle rääkis 6nda paldiski mnt osakonna-ehk kaksikdiagnoosiga inimeste päevase osakonnas aega veetev kutt et maailm kui selline on viimase 100 aastaga kokku klopsitud. Ja te ei taha teada mida inimesed keda on palju keda elu jooksul kohand olen on mulle rääkind, veel vähem tahte teada mida ma teile ja neile rääkind olen, ehk veel vähem tahate teada palju ma vaikind olen. Ja palatikaaslane hullaris rääkis, et miks sa ei arva et maailm eile kokku klopsiti. Miks meie pealinna s on niivähe tänavamuusikuid, mõtlesin ise minna räppima tänavapeale, sonida midagi maailmast ja mängida flööti ja ehk ka beatboxi teha. Stepsel võiks ka tänavale minna oma juttu inimestele rääkima või levitada neid tekste mis selles ebaloomulikus virtuaalmaailmas leidub tänavatele ja postkastidesse lisada ka muud peale säästumarketi sooduspakkumiste.
privet u paka

Räpparid ongi veel puudu Smile Tartus on muidu juba üsna palju... Kitarrid, torupill, saksofon, suupill, lauljad... mina ja paar mu tuttavat vahel teeme djembede ja flöötidega... Tule Tartusse, siis näed siinset tänavamuusikaelu. Või võtan mina djembed, tulen Tallinna, tegutseme kuskil koos Smile
#55
(27-05-2016, 16:49 )Eithea Kirjutas: Kja,maailm on nii närvilne, vaatasin siis, et miks see nii on ja millest see algab. Selgus et naised on totaalselt kõik tänavapildis närvilised/rahuldamata...

Et kui nüüd võtaks kätte ja leiutaks orgasmivannid, ihamööbli, ja moodsa mugava ning tõhusa meetodi seksimiseks tuulega, laheneb midagi? Kahtlemata Laugh
Aga inimeselt inimesele suhtlemiseks on vaja mõistatahtmist ja kujutlusvõimet.
#56
(30-05-2016, 21:59 )positiivne Kirjutas:
(27-05-2016, 16:49 )Eithea Kirjutas: Kja,maailm on nii närvilne, vaatasin siis, et miks see nii on ja millest see algab. Selgus et naised on totaalselt kõik tänavapildis närvilised/rahuldamata...

Et kui nüüd võtaks kätte ja leiutaks orgasmivannid, ihamööbli, ja moodsa mugava ning tõhusa meetodi seksimiseks tuulega, laheneb midagi? Kahtlemata Laugh
Aga inimeselt inimesele suhtlemiseks on vaja mõistatahtmist ja kujutlusvõimet.

Äi aita...Smile1 Feromoonide mõju koos vaimse sobivusega on jäänud olematuks, võib ainult oletada, et millalgi on see humanoididel teeninud suuremat eesmärki. Lähtudes sellest müstilise ainsama teisepoole otsimisest või vähemsti olla sobivaid vähe, kus siis s.h. ka feromoonid panevad asja paika/timmivad ihaSmile1. Oletuslikult, humanoididel paari tekkides seadistuks keha ümber ainult teineteise vajaduste jaoks. Paistab et see kehtis, millalgi kui inimesel oli pikem eluiga...Mehhanaism võis sisaldad teatavat liigse sigimise kontrolli/piirangut, kui ikka armastav paar/sobiv ei ole s.h geenirike, siis lapsi ei saa ja igasugustel muudel põhjustel kooselu/suguelu ei anna mingeid järglasi...Looduses ka ei kepi*ta valimtult kõige ja kõigiga.

(27-05-2016, 16:50 )stepsel Kirjutas: Eithea. Naistel on intuitiivne baas käepärast. Meestel asi kordi hullem , kes see ikka tahab pehmoks muutuda.
Ahjaa . Viimane sümptomaatika moeröögatus ( praktiliselt kõigil esineb) ongi raev ja hirm. Ehk siis söödu keeb endas üle serva. On täiesti ok praegu kui lihtsalt röögatad liigse välja. Nii et paar kuradit kuhugi maasse käratada on hea. Lubatud.
http://elu24.postimees.ee/3711159/soome-...spoolsusse

Eks ole ka ääretult raske kaoses leida aega ,et endast sotti saada. Leida endas mõlemad poolused, sirutada need täies ilus välja ja siis uuesti üheks liita. Paljud mehed -naised ei suuda esimest sammugi teha. Olla ja leida oma põhipoolus. Sugujamad hoogustuvad selle taustal absurdini. Tantra-kundalini-meditatsioon on ju vabalt teostatav kõigile.
Tantra-kundalini-meditatsioon, mida? See ai aita paari sexuaalsusele küll misskit kaasa, üks lihasuretus, rahu ja vaikus (paradiisi õndsuse himu?!)? Kui esimest sammugi ei suuda paari leidmiseks teha ja tõmmet ei ole...siis tulebli inimesel välja surra ja prussaklikult paljunev biorobot on tulevik.
#57
Stepsel! See täiendab sinu poolt kirjeldatud karma mehanismi!
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
#58
(31-05-2016, 17:59 )stepsel Kirjutas: Just-just. Ainult , et sugu ei piirdu vaid lapseloomisega. Läbi kõikide energiate luuakse reaalsust ja selle avaldumisvorme. Sinu olemus loob ka maaolemust. Segadust tekitavad jah vaid mõisted mees-naine-seksuaalsus. Kõik on ju kõigega seotud. Elu-liikumine-reaalsus.

Vot just maaolemuse normi saamiseks ( lähtume maapeal vaimsest ärkamisest sest meist keegi ei ela praegu taevas) peaks see mõttetu/piiramatu sigimine lõppema, muide ka mütoloogliste androgüünide (sugu ei olnud oluline) sigimine oli teisem võrreldes momendi mõningase inimparve kontekstis. Sigimise piiramine väärtustab lapsed, kohati tundub et paljunemine käib meil juba pooldumise teel...Muide, sugude duaalsuse lõpetab selle kadumine.

Stepel kasuta taandridu ja tee vahesid tekti, no absoluutselt võimatu on sinu kirjutatut lugeda. Ma loen kaks esimest ja viimast lauset või loobun üldse-nii tihedastu täis topitud teksti on võimatu vaadelda.
#59
(31-05-2016, 19:40 )stepsel Kirjutas: Sugude kadumine kaotaks ka looduse. Kaob killustatus-eraldumine ja tasakaalutus. Kõik ,,liigne,, kaob loomulikul teel. Inimesel tuleb vaeva näha ,et ta ei oleks enam maa jaoks viirus-parasiit.

Ei kao loodus kuhugi, kui viirus muutuks vähem sigivaks ja looks armatuses kvaliteetinimest, olgu ta siis ühesooline või mitte.
#60
See on õige jah; et vanad filosoofiad ja usundid enam ei toimi,,. Ka siin foorumis on palutud jumalaid, ja kõige vägevamaid, et minu kirjutatud mõtted ja tähelepanekud, mitte iialgi ei osutuks tõeks.
Ka mina olen nagu - Johnatan Livingstone Merikajakas.
http://www.hot.ee/tonal2/raamatud/merikajakas.htm

Praegusel hetkel lendan ma ringi veel uhkes üksilduses. Aga varsti tuleb aeg, kus lendamiseks liitub järjest uusi ja uusi, kes soovivad samuti õppida lennata. See aeg ei ole enam kaugel.
Juhend lendamise õppimiseks on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813

Ühe asjaga ma siiski ei nõustu. Miski ei saa muutuda eimillekski.
Aksioom on see: Mittemillestki ei ole võimalik, mittemidagi teha. See miski, millest on võimalik midagi teha, peab alati olemas olema. Kui midagi lammutatakse, siis lammutatakse see ka milleksi.
#61
Naiivitar
#62
Kõikide inimeste hing elab materiaalses kehas. See on; ta elab suures majas. Võiks öelda lossis. Milles on ligikaudu 400 tuba ja kõikvõimalikke ruume. Kuid ta elab selle maja, või losi köögis. Siin on mugav. Kõik on käe, jala juures. Oma maja suurusest ja ruumide otstarbest, ei ole tal õrna aimugi. Mõnikord unenägudes liigub ta, oma majas ringi. Siis on see vau efekt. Ning paneb kukalt kratsima. Mida mulle siis näidati?
Iseseisvalt köögist lahkuda ei osata. Ning arvataksegi et olen vang, vangide planeedil. Sarnast teejuhti, nagu oli Horaatius, või Dersu Sala, ka kusagilt võtta ei ole. Ise ka midagi, ei viitsi teha. Lahendamatu olukord.
Need kes suudavad teadlikult oma köögist lahkuda. Ja oma maja uurida, avastavad peagi, et sellel majal on ka lift, mis viib katusele. Katusel avastatakse, et majal on veel sada korrust. Ja et sinna on ka võimalik pääseda. Seal avastatakse, et osatakse lennata. Edasi avastatakse, et on olemas ka teisi, kes oskavad samuti lennata. Ja et nendega on võimalik suhelda.

No miks mina peaksin küsima nõu, nendelt naiivitaridelt, kes ei ole oma köögist kaugemale jõudnud. Ilmselt ei tea nad isegi seda, et see köök on tegelikult palju suurem. Nemad elavad ainult ühes pisikeses nurgas.

#63
(01-06-2016, 06:00 )kalldunn Kirjutas: No miks mina peaksin küsima nõu, nendelt naiivitaridelt, kes ei ole oma köögist kaugemale jõudnud. Ilmselt ei tea nad isegi seda, et see köök on tegelikult palju suurem. Nemad elavad ainult ühes pisikeses nurgas.
No ei peagi sa ju misskit küsima, tegutse aga. Aga selle ruumide jutu peale...ma olen mingis kohas/maailmas kastis. Kaks korda olen sinna kohale jõudnud...iga kord on olnud nii suur imestus, et olen lasknud valvuril uuesti vaatepilu sulgeda. Nüüd mõtlen, et peaks seal mitte imestamisega tegelema vaid kastist väljuma ja vajadusel tuleks vist ka see valvur ( alati on olnud üks ja sama tegelane ) m*ha lüüa, tundub olema õiglane töötasu.
#64
(01-06-2016, 11:43 )stepsel Kirjutas: Nais trai. Täna istub terve päev katusel kajakas ja oigab.

Laugh Oiga vastu, vaata kuda talle meeldib...Laugh


#65
(01-06-2016, 06:00 )kalldunn Kirjutas: No miks mina peaksin küsima nõu, nendelt naiivitaridelt, kes ei ole oma köögist kaugemale jõudnud...

Ega jah peagi, kui ei taha. Iga köök on omaniku nägu ja valitseda.
Kas vaimne areng peaks olema ka moraalne kasvamine?
Kui kaugele me "oma köögist" ikkagi oleme suutnud minna?
#66
Suur loss tillukese mehe peas?

Kui kasutaja kalldunn jõuaks ükskord oma lossi kirjelduseni, selmet väita selle olemasolu, siis võib-olla selguks, et nii mõnigi naiivitar on köögist lahkunud ja puhkab mõnusas elutoas wink

#67
Ma ei usu et väga paljud oleksid, teadlikult jõudnud oma lossi köögist kaugemale. Selleks on vaja teadlikult läbida , taju muutumise värav. Kuid enne tuleb lahendus leida, täiuslikule nõiaringile.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Selle juhendiga on seda nõiaringi võimalik purustada. See juhend võtab ka enda kanda Horaatiuse, või Dersu Sala, ülesanded. See on; teejuhi ülesanded. Igaüks näeb ja kirjeldab oma ruume erinevalt.
Kui selle teemaga tegeleks terve ülikool. Siis läheks ka aastaid, et kõik lahti arutada ja lahti kirjutada. Olen teinud alles paar esimest sammukest sellel teel. Nõuda seda et ma teaksin kõike. On liig mis liig.
Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist.

#68
Ei ma nõua midagi. Lihtsalt uitmõttena, et kui on kindel kujutis lossist või teadmine selle olemasolust, siis on kindel arusaam selle rakendusalast.

Minusuguses tekitab umbusku võrdlus millegagi, mis näib üsna otstarbetu ja on kui meeldetuletus (isehakanud) inimjumaluste võimu(kuse)st. Inimese rahulolu vajadusteks piisab hulka vähemast, ses mõttes arvan, et liiga uhkeldavaks aetud vaimsete uskumuste süsteem täidab pigem õhulossi ülesandeid ja kummardab, teenib selle loojat.

Ega mul õhulossidegi vastu midagi ole – huvitavad ja põnevad loovuse taiesed - , ainult miks paigutada kellegi teistsugused mõtted ja arusaamised neisse ning hinnata see keegi naiivseks või vaimseks, seda enam, kui ise alles tammutakse rajal esimesi sammukesi.
#69
Vasturääkivust võib tunnustada ning pidada kasulikuks siis, kus selle vältimine ei ole oluline.
#70
(11-06-2016, 09:41 )stepsel Kirjutas: Kui isekas kapseldumine on isekas?

See küsimus on huvitav ka religioosses mõttes. Kas askees on isekas? Kas maailma muredest ärapöördumine on isekas?
#71
(04-06-2016, 10:47 )kalldunn Kirjutas: Ma ei usu et väga paljud oleksid, teadlikult jõudnud oma lossi köögist kaugemale. Selleks on vaja teadlikult läbida , taju muutumise värav. Kuid enne tuleb lahendus leida, täiuslikule nõiaringile.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Selle juhendiga on seda nõiaringi võimalik purustada. See juhend võtab ka enda kanda Horaatiuse, või Dersu Sala, ülesanded. See on; teejuhi ülesanded. Igaüks näeb ja kirjeldab oma ruume erinevalt.
Kui selle teemaga tegeleks terve ülikool. Siis läheks ka aastaid, et kõik lahti arutada ja lahti kirjutada. Olen teinud alles paar esimest sammukest sellel teel. Nõuda seda et ma teaksin kõike. On liig mis liig.
Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist.
Kahjuks on nii, et on olukordi, kus Dersu Sala asemel, võib sellest teejuhist saada Ivan Sussanin, kes su rappa viib. Iga teejuht ei kõlba kõigile. Enamuses juhtudest, peab iga inimene, ise endale selle õige tee leidma, mitte kätte antud niidiotsast kinni hakkama.


#72
Sul on õigus Habemik!
Tõepoolest, neid niite ja niidiotsakesi on nii palju, et valides hakkab pea ringi käima.
Aga inimesed teevadki ühe „klassikalise“ vea. Leides ühe niidiotsa hakkatakse seda kerima. Arvates et see on ainuõige. Aga ka see võib viia rappa. Tean seda omast kogemustest.
Stepsel.
Mustriväljas on tõesti auke! Aga arvan et sinu jõud, sinu võimalused ja sinu oskused, ei käi sellest parandustööst üle. Sul jääb - ainult üle, vaadata seda kaost, kurva pilguga pealt.
Need asjad millega seda mustrivälja paigata, ei asu siin, maa peal.
Kurb – kurb – kurb
#73
Vaimul on tulnud alati võimu ees taanduda. Seda tuleb võtta kui seaduspära, mis käib materiaalse maailma juurde. Kõva häälega võimu õiglusetust kahtluse alla seada madaldab vaimu ja ülendab võimu wink

Stepsel. Vii mina sind kuhugi. Nopid siin nagu terane hakipoiss mõtteid ja sõnu, et nendega siis lõbusalt ja ilmekalt kädistada. Ses mõttes tundsin huvi wink
#74
(14-06-2016, 18:55 )Sinis Kirjutas: Vaimul on tulnud alati võimu ees taanduda. Seda tuleb võtta kui seaduspära, mis käib materiaalse maailma juurde. Kõva häälega võimu õiglusetust kahtluse alla seada madaldab vaimu ja ülendab võimu wink

Miks madalab vaimu ja ülendab võimu see kui viimase õiglussuutlikkuses kahelda? Sinis su jutt on salapärane.
#75
(14-06-2016, 22:11 )positiivne Kirjutas: Miks madalab vaimu ja ülendab võimu see kui viimase õiglussuutlikkuses kahelda? Sinis su jutt on salapärane.

Ma tahaksin väga olla kasutaja positiivse jaoks salapärane, aga ma kahtlustan, et siin nähtus ta pilke-suutlikkus.

Kui kasutajal positiivsel õnnestub ükskord pea pilvedesse või ka põrgutulle sättida, siis ta teab vastust. Seniks võib lähtuda lihtsast printsiibist, millest ka siinses foorumis on parasjagu kirjutatud ja mis on silmale täiesti nähtav protsess, et kõik see, mida toidetakse, kasvab wink
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 342,283 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,485 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,111 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,863 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat