•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
#26
(06-04-2016, 17:18 )marillus Kirjutas: Kosmos tähendab korda.Nagu ütlesid,sõnadest koosnev mõte ei taba iialgi ära kõrgemat korda.Üks zen-i ütlus väljendab mõtlemise võimetust ära tabada tervikut:"Iga helves lumesajus langeb oma õigele kohale." Sellise taipamisega kaob ära põhiline konfliktide allikas:vastupanu sellele mis on..

Väga ilusti öeldud.
Tolle ütleb, et inimene arvab, et tema ja ta mõtted on üks ja sama. See on pettekujutelm. Mõtted on sama mis seestumine ning enda samastamine sellega, mis on sinu üle võimust võtnud.


#27
(11-04-2016, 21:43 )keeris Kirjutas: Küsimus sulle, phillip , kuidas toimub maailma loomine wink ?

Hea küsimus. Kui sa pead silmas igapäevaelu siis tundub olevat ühislooming, eelkõige mõttelooming. Pakun, et mõtetega loome mingit sorti karkassi, mille peale siis füüsiline maailm hakkab ennast ehitama.
#28
Millisest hetkest sa leiad, et see "maailm" või mingi fragment sellest maailmast on loodud ja olemas.
#29
(13-04-2016, 17:24 )murjam Kirjutas:
(12-04-2016, 23:48 )phillip Kirjutas: Mehanism mis hoiab meid tegevuses. Ma mõtlen ego... Kas mitte pole enesehävituslik, alati nõiaringi jooksev, ja tõelist ennast salgav. Ideaalne programm. Kui mina oleks jumal ja sooviks kedagi orjastada....

Arvad, et ego see, mis inimest tegevuses hoiab? Seleta seda pisut lahti ehk...

Ma ei ole terminoloogias ehk kõige tugevam. Ego on võibolla vale termin aga ka võibolla mitte. Praktiliselt iga inimene hoolib sellest kuidas ta välja näeb, mis on tema positsioon ühiskonnas, sõprade keskel ja muidugi mis temast mõeldakse. Veidi selline alateadlik soov olla parem, ilusam, tugevam...võrreldes teistega. See on kõige suurem energiaröövel minu meelest. Ma ei taha nüüd öelda, et peaks räpaselt riides käima ja ükskõikselt suhtum ühiskonna normidesse. Aga liigne tähelepanu neile pole hea. Põhimõtteliselt enese tähtsustamine. Ma ei teagi kas seletasin sellega midagi lahti või ajasin hoopis segasemaks :p
#30
(13-04-2016, 20:05 )murjam Kirjutas: Arusaadav. Pidasingi küsides silmas su esimest lauset: mehhanism, mis meid hoiab tegevuses. Ühtpidi nagu hoiaks jah tegevuses see saavutusvajadus, samas ju ütledki, et see suarust suurim energiaröövel. Kui see nii on, kas siis tegevuses ei hoia tegelikult miski muu...

Vaata, ma ei tea ka veel päris selgelt. On siin loetud hulk raamatuid ja läbi seeditud teooriaid. Aga praktika paneb asjad alles paika. Niikaua kuni kogemust pole jäävad need teooriad muinasjutuks. Ei tähenda kui palju ka seoseid erinevate allikate vahel ei looks, kogemus mis tõestab enda jaoks ja hela juhul jookseb kokku saadud infoga.

Lihtsalt tundub, et see igapäevasagin. No. Jah. Ega sellel miskit viga polegi. Aastasadu on inimesed nii elanud ja elavad veelgi. See on osa ühiskonnast ja kuna me oleme just siin ja praegu siis paljude niiõelda vaimselt ärganute tahtmine vastanduda ja võidelda niiöelda mittevaimsega on pehmelt öeldes minu arust meelepete. See võitlus ja vastandumine on sisuliselt tahtmine olla hoopis teistsugune....saamata aru, et duaalses maailmas on kõik sarnane. Iseenesest energia mida me siin maal ja ühiskonnas kasutame on sama. Grupp inimesi nimetab midagi pahaks, teine heaks. Tekib vastuolu. Üks grupp arvab, et nende hea on parem kui teiste halb. Samas on energia ju sama, vaid mõte on vahel, mis liigitab duaalseks.

Aga jah. Tegelikult ma viitasin nagu keegi väljastpoolt oleks meid programeerinud. Jah see on isegi võimalik aga pmst see ei huvita mind niivõrd kui see mida saab teha olemasolevaga. Kui uskuda muinasjutte siis on väljapääsud olemas
(13-04-2016, 20:05 )murjam Kirjutas: Arusaadav. Pidasingi küsides silmas su esimest lauset: mehhanism, mis meid hoiab tegevuses. Ühtpidi nagu hoiaks jah tegevuses see saavutusvajadus, samas ju ütledki, et see suarust suurim energiaröövel. Kui see nii on, kas siis tegevuses ei hoia tegelikult miski muu...

Vaata, ma ei tea ka veel päris selgelt. On siin loetud hulk raamatuid ja läbi seeditud teooriaid. Aga praktika paneb asjad alles paika. Niikaua kuni kogemust pole jäävad need teooriad muinasjutuks. Ei tähenda kui palju ka seoseid erinevate allikate vahel ei looks, kogemus mis tõestab enda jaoks ja hela juhul jookseb kokku saadud infoga.

Lihtsalt tundub, et see igapäevasagin. No. Jah. Ega sellel miskit viga polegi. Aastasadu on inimesed nii elanud ja elavad veelgi. See on osa ühiskonnast ja kuna me oleme just siin ja praegu siis paljude niiõelda vaimselt ärganute tahtmine vastanduda ja võidelda niiöelda mittevaimsega on pehmelt öeldes minu arust meelepete. See võitlus ja vastandumine on sisuliselt tahtmine olla hoopis teistsugune....saamata aru, et duaalses maailmas on kõik sarnane. Iseenesest energia mida me siin maal ja ühiskonnas kasutame on sama. Grupp inimesi nimetab midagi pahaks, teine heaks. Tekib vastuolu. Üks grupp arvab, et nende hea on parem kui teiste halb. Samas on energia ju sama, vaid mõte on vahel, mis liigitab duaalseks.

Aga jah. Tegelikult ma viitasin nagu keegi väljastpoolt oleks meid programeerinud. Jah see on isegi võimalik aga pmst see ei huvita mind niivõrd kui see mida saab teha olemasolevaga. Kui uskuda muinasjutte siis on väljapääsud olemas
(13-04-2016, 20:05 )murjam Kirjutas: Arusaadav. Pidasingi küsides silmas su esimest lauset: mehhanism, mis meid hoiab tegevuses. Ühtpidi nagu hoiaks jah tegevuses see saavutusvajadus, samas ju ütledki, et see suarust suurim energiaröövel. Kui see nii on, kas siis tegevuses ei hoia tegelikult miski muu...

Vaata, ma ei tea ka veel päris selgelt. On siin loetud hulk raamatuid ja läbi seeditud teooriaid. Aga praktika paneb asjad alles paika. Niikaua kuni kogemust pole jäävad need teooriad muinasjutuks. Ei tähenda kui palju ka seoseid erinevate allikate vahel ei looks, kogemus mis tõestab enda jaoks ja hela juhul jookseb kokku saadud infoga.

Lihtsalt tundub, et see igapäevasagin. No. Jah. Ega sellel miskit viga polegi. Aastasadu on inimesed nii elanud ja elavad veelgi. See on osa ühiskonnast ja kuna me oleme just siin ja praegu siis paljude niiõelda vaimselt ärganute tahtmine vastanduda ja võidelda niiöelda mittevaimsega on pehmelt öeldes minu arust meelepete. See võitlus ja vastandumine on sisuliselt tahtmine olla hoopis teistsugune....saamata aru, et duaalses maailmas on kõik sarnane. Iseenesest energia mida me siin maal ja ühiskonnas kasutame on sama. Grupp inimesi nimetab midagi pahaks, teine heaks. Tekib vastuolu. Üks grupp arvab, et nende hea on parem kui teiste halb. Samas on energia ju sama, vaid mõte on vahel, mis liigitab duaalseks.

Aga jah. Tegelikult ma viitasin nagu keegi väljastpoolt oleks meid programeerinud. Jah see on isegi võimalik aga pmst see ei huvita mind niivõrd kui see mida saab teha olemasolevaga. Kui uskuda muinasjutte siis on väljapääsud olemas
#31
(06-03-2016, 12:52 )Tulnukinimene Kirjutas: Lisan ka (Valentina Mironova):

http://kohalolu.com/kvantuleminek-on-toimunud/

See kõik pole sugugi nii "lill" nagu nendes kirjatükkides paistab, juba järgmisel aastal (2017) on järgmine etapp, see võib "mida-iganes" kaasa tuua, arukas oleks selleks ette valmistuda.

Kirjutan teema jätkuks natuke seda vene kosmosekeskuse biofüüsiku Valentina Mironova juttu välja. Ei tea kas keegi seda üldse lugenud on... Juttu sellest pole seni tehtud.
Mironova kirjutab.
Raske on taibata, et praegusi sündmusi on põhjustanud kvanttasandi nihe. Kui enne üleminekut kasutati (ja soovitati arendada) intuitsiooni, siis oli sild 3-4 mõõtmelise maailma vahel. Täna võib ta anda mitmeid vastuseid, raske võib olla otsustada, milline neist valida. Praegu on vaja arendada sügavamat tunnetust. See on uus suhe Maailmaga.
Aju hakkab muutuma. Kaks poolt hakkavad kokku kasvama, ühinema.
See ei toimu ei-tea-kus ei-tea kellega, vaid just siin, teiega.
Tumeaine - see on seesama Kuldne Galaktika, mida nägi teleskoop. Ja seda nägime ka meie teiega internetist.
Hubble stabiilse kosmoseteleskoobi andmete ümber käivad praegu olulised vaidlused, siin on kõne all Kõiksuse intensiivse paisumise teooria. See teooria ei vasta tõele. Selgub, et Kõiksus on vähenenud. Galaktika ei page kusagile ja suur küsimus on hoopis see, kas see mis toimus oligi Suur Pauk? Ilmneb paradoksaalne situatsioon, et Suurt Pauku pole kunagi olnudki.
On kolmemõõtmeline illusioon, aga maailma ise arenes hoopis teisiti.
Keset kõiki galaktikaid on kolm Kuldset Galaktikat: meie Linnutee ja Andromeeda udukogu. Need kaks galaktikat on asunud ühinema...

Et sellest biofüüsiku jutust natuke rohkem taibata, sai tehtud abimaterjaliks uus teema: Olla või mitte - Kosmoses?

Kas Mironova jutt vastab miskil moel tõele või ei tasu sellele üldse tähelepanu pöörata? Ja kuidas peaks aastaks 2017 ette valmistuma?




#32
(08-05-2016, 23:15 )stepsel Kirjutas: Ma ei ole ju ka kuidagi kellestki parem või erilisem. Ei käi ma su vaimuväljas Smile Kuidas ma nüüd seda arusaadavalt selgitaksin. Juhuseid ei ole. Kõik olid siin õigel ajal, õiges kohas. Kokku sai üks koospusimine. Ma ei loe su mõtteid vaid olen see. Uhh. Keeruline seletada. SELLISEID imelike juhtumisi on siin päris paljudel olnud. Eks avalikult peljatakse sellest kirjutada. Mõistetav. Kes ikka Matrossoviks kippuda tahab. Kõik on üks. Me oleme üks. Deem. Kui ütlen valguspere, siis on omal ka natuke kohmetu olemine. No ma olen teie kõik. Kõlab nagu banaaniliköör aga see ongi too sama tuleviku loomine. Stepsel on Sinis ja on ka kõik teised. Ma olen , mõtlen, räägin, kirjutan meid kõiki. Sellepärast ongi kõik mu jutt kildudeks ja hüplev. Meid on ju ikkagi sadu. Kuigi ei ole otsest vajadust sõnades enam väljenduda, oleme ikkagi veel õppeperioodis. Ma tunnen vajadust ikkagi siinse ruumi kokkupuute pinna järele. Pikka aega ei saanud ma ka ise aru, miks ma pean siia muudkui tagasi tulema. Hing kisendab hoopis sohu ja metsa. Istuks silmini samblas ja mõmiseks vaikselt. EI SAA. Mingi sund ajab jõuga. Kui mitu korda püüdsin välja teenida meelega bänni. Et oleks jokk. Saaks rahu. Seda enam , et mitmel korral kisti mind siia hoopis teiste poolt ja hoopis muuks tarbeks. Näritud kont ei taha ju olla lõputult. Ei taha ka mu egoke virnades hirme ja kahtlusi. Siin on kõike. Bleh Ju ma olen sellise õppetunni ise valinud. Peab mainima ,et päris korralikult saadab mind soov kõigile vastu joriseda. Seepärast ,et ei süüdistataks mind ,,enda sekti,, meelitamses. Isegi see tundub praegu tobe ja lapsik nüüd. Vist ei ole ilus rattarummul viriseda kui tee porine. Kodaratel võib veel hullem olla. Jiddu aga ei leidnudki seda õiget vastust kunagi. Terve elu saatsid teda kahtluste pikad read. Elukestev õpe. Tore mees oli. Aga jah. Mina karmat enam ei karda. Lolluse karistus on alati silmapilkne . Mängu ei ole , kuid mängulisust võiks olla. Ma nüüd enam ei teagi, äkki on isegi trollid kuidagi vajalikud. Kild haaval. Võiks kohe ja kiiresti vastused leida aga.... Peab jälle minema maad kuulama.

Sinisel on õigus.

(08-05-2016, 22:19 )Sinis Kirjutas: Sind lugedes tunnen seletamatut nukrust. Su tekst on hüplev, kohati arusaamatu, kuid kui seda jälgida, sihib ta ikka ühte kohta, mida vist nimetatakse südametunnistuseks.

Mul on sind samuti huvitav, nagu eespool keegi kirjutas, lugeda.
Ja mul on hea meel, et oled julgem kui keegi meist. Julged olla haavatav, julged manguda tähelepanu, julged olla isekas.
#33
Mina enam Stepslit ei loe (tegelt foorumit üldse), liiga palju ärevust/rahutust.

Jelena Roerich “Süda.”:

lk. 267

"548. Erutuse (ärevuse) puhul on vajalik eelkõige toidu vähendamine ja palderjan ning muidugi, piim soodaga…"
#34
Ka mind külastas nägemus, milles kasutaja stepsel ja ta varikontod lõbusalt naerda pugistasid. Vaatasin otse adrogüünide silmadesse, aga ei midagi, nemad minu kohalolu ei tunnistanud wink


Stepsel, mis libakontodest sa alailma räägid, ehk selgitad lähemalt?
#35
Kõik inimesed, kes "vaimust vaevatud" on ei pruugi olla seotud vaimsusega...
#36
Kirjutasin pika jutu valmis. Postitusel see kadus. Paistab et jälle kirjutasin ülearust. Püüan olla tähelepanulikum.
Ka mina olen infovooluga hädas. Kuid viimasel ajal küsitakse minult rohkem, kui mulle vastatakse.
Arvan et sinu isekirjutamisele on ka, täiesti loogiline seletus olemas. Ning et seda on võimalik ka kõrvaldada. Ei ole olemas mitte ühtegi probleemi, mida ei oleks võimalik lahendada.
Arvan et ma tean: kust – kuidas ja mida otsida. Arvan veel, et iseseisvalt sa sellega toime ei tule.
Tundub et Temimoori ütlus, käib Sinise kohta.
#37
Nii et muudame aga oma suhtumist , ja kõik muutub nagu imeväel? Palju teie lähikonnas muutunud on ? Elate piltlikult üteldes nagu vanajumala selja taga : keegi ei lagasta, keegi ei varasta, keegi ei karju , ei irise .

Või siiski on kõik tegelikult endine, isegi segasem veel , ent teie lihtsalt enam ei tee sellest numbrit ?

Tervikuna ei muutu ju maailmas midagi, muutub ju ainult maailma vaataja suhtumine . 101 korda, kui ta on arukas . Seni kuni kõik liigne on küljest pudenenud .

#38
(11-05-2016, 07:06 )kalldunn Kirjutas: Stepsel!

Võiksid hoopis – läbi lugeda Dale Carnegie raamatu. Kuidas võitta sõpru ja mõjutada inimesi. Ning sama autori teise raamatu. Ärge muretsege, hakake elama. Loodan et siis hakkate aru saama, mida te kõik, valesti teete. Väga haaravalt kirjutatud. Nende raamatute põhjalik läbitöötamine, aitab kõvasti kaasa vaimsele ärkamisele. Võiks isegi väita, need raamatud on vaimse ärkamise alustalad.

Vajalikud raamatud kindlasti.
Esimesest raamatust.
1. Ainuke viis vaidluses võita on vaidlusest hoiduda!
8. Püüdke näha asju teise inimese seisukohalt!
10. Tuginege õilsatele motiividele!
#39
(11-05-2016, 10:58 )olematu Kirjutas: Nii et muudame aga oma suhtumist , ja kõik muutub nagu imeväel? Palju teie lähikonnas muutunud on ? Elate piltlikult üteldes nagu vanajumala selja taga : keegi ei lagasta, keegi ei varasta, keegi ei karju , ei irise .

Oma suhtumise muutumisega muudad maailma - see on tõsi. Aga ühiselamu lifti kuseb keegi ikka edasi eksole? Paraku küll. Aga sinu lapsed - need kõige vastuvõtlikumad ja elujanusemad - on esimesed, kes muutusi täheldavad ja saavad mõjutet. Sinu naine, kolleegid, armuke Smile sinu vaenlased. See protsess ei ole iialgi mustvalge. See on tavatult kirev. Ja toimub ning toimib.

Kuskil eespool vist mainisin: ära kasuta enam EI-d. Alustuseks. Ja paha ei tee ka natuke mõistatahtmist teisega kõneldes.
#40
(11-05-2016, 10:58 )olematu Kirjutas: Nii et muudame aga oma suhtumist , ja kõik muutub nagu imeväel?
Ei muutu imeväel vaid aeglaselt ja raskelt, sest kõigepealt tuleb endast üle olla ja siis saab hakata nägema ka muutusi enda ümber mis tulenevad just sellest suhtumise muutumisest. Kuna ma ise tegelen sellega, siis ma olen seda ka ajapikku enda ümber nägema hakanud ja just enda lähiümbruses kuna kaugemale mu mõju ei ulatu - liiga vähe energiat. Maailma mastaabis on muutunud see, et ma näen maailmas ja inimestes rohkem head selle asemel, et kinnistuda ainult negatiivsesse ning selle alusel oma maailmapilti moodustada.

Maailma muuta saavad kõik koos, aga kui reklaamitakse pidevalt suunda, et ei ole vaja teistesse hästi suhtuda vaid ainult oma negatiivseid emotsioone teiste peal välja elada, siis saadaksegi vorst vorsti vastu suhtumist vastuseks kuna ka teine suhtub samamoodi. Enne oma negatiivse emotsiooni väljaelamist võiks mõelda kellele see kasu toob ja teha valik nii enda närvikulust kui teise eeldatavast vastusest lähtuvalt, st liikuda mõtlemise ja arusaamise suunas.
#41
Tuleb tunnistada - Stepslil on tuult ja tormi. Purjed punnis laineharjale!
#42
(13-05-2016, 09:00 )Nofretete Kirjutas: Daniil Andrejev kirjutas: „Kui inimene suudab hakata armastama isegi Saatanat, siis viimane kaob Maa pealt.“


Nähes , kuidas vormitakse Hirme, saab seda nägemist kasutada omadest hirmudest vabanemiseks .. Läbi häälestumise sarnasele mustrile iseendas .. Loodud hirmudes peegeldub nende Looja muster .. kui 'hirmumuster.'

_______________
Ütle mulle millised on sinu hirmud .. Ütlen kes on sinu Meister / Looja.

#43
Natuke humoorikamalt kaSmile

Alustan oma vaimset matka, kasemahla lonksuga. Maitse ei meenuta midagi tuntut. Ebamäärase halli mass kõrvalt leian selgema koha ja rüüpan ettevaatlikult. Võeh...
Aga see on algus. Esimene samm. Pühitsus. Võidmine. Mugavusmullist ärakargamine.
Raputan ennast nagu koer. Prrr. Metlane mekk suus vangun õue.
Elu on ilus. Kaskede külge kinnitatud linnumajakesed sihivad mind nagu mingid pirniõgard-kükloobid. Viimane kord kui neid ehitan. Raisk. Mitu aastat pole oma ainsa pirnipuu otsast küpseid vilju saanud. Iga sügis tuuseldan tusaselt murumättaid ja leian ainult herilasi ja sipelgaid magusate sügisekingituste räbalatel.

Ma olen ilus. Päike silitab mu palgeid, selga, reisi... ja koorib naha ja röövib une. Aga see tuleb hiljem. Nopi hetke!, sosistan ja piidlen oma suletud laugude veresooni. Ma olen seen. Mu juureniidistk ulatub horisondini ja natuke edasi. Sülitan välja suhu kogunenud keemilie reakstooni kasemahlaga ja naeratan õnnelikult. Sipelgad, mu sõbrad, siin on minu väike panus teie igakevadisele algusele.
#44
Tõprad Smile
#45
Joomisest rääkides, aasta algul ütles mulle üks kassapidaja et vaata et end uuel aastal surnuks ei joo. Huvitav, mis tondi see tänapäeva maailm, inimesed küll surmast teind on. Elu on ikka ülim, materialism ja hedonism. Naudi elu. Selline tegelinski nagi Krishnamurti väitis, et iga nauding tekitab lõppkokkuvõttes piina. Luule Viilma-Ellujäämise õpetus, kuidas ma küll julgen aga peaks olema elamise õpetus. Käsk on ellu jääda. Käsk on vanem kui meie. Elu küll aga mis elu see on. Kaua siin lollide koolis käima(õppima) peab(on vaja). Ja kahju on maailma juhtidest, millised sitakotid nad on. Tegelt ei ole ka kahju. Paras neile. Rahvast on kahju, meid on palju aga ikka kuulab ja kuulub miljardeid inimesi juba oma aja ära elanud süsteemi meelt ja keelt. Et üks põrunud professor selle kõik välja mõtles, ammu juba surnud, aga teeme ikka tema reeglistiku järgi. Oleme truud, head ja sõnakuulelikud inimesed=orjad ja loodame et Jumal ei karista meid ning peale surma lubab meid ikka taevariiki ka siseneda. Kurat meile ei meeldi, sest ta on halb. Meile meeldib hea. Inglid on nii head. Deemonid on nii halvad. Darth Vader on halb ja Master Yoda on hea. Ja omast kogemusest tean, et hullumajas(hihihiimajas) on kõige hullem tegu see kui proovid käituda nagu sa oleks normaalneSmileJa kes smile märgi üldse leiutas. Eriti selle 90 kraadi all smile. Psühhiaatrid, hooldajad ja psühholoogid on ju kohe kindlasti normaalsed. Õpetajad ja tööandjad(orjapidajad) samuti. Uku Masing väitis, et kui inimene natuke võimu saab siis tahab ta kindlasti kohe orjasid pidama hakata. Eks ta rääkis paljutki, mis mu normaliteeti uskuva mõistuse sassi lõi. Aga ikkagi kurat on ju maailma kurja juur. Mis Looja on samasugune tüüp nagu Matrixis, kes istub kaameraid pungil salajases toas ja naudib kuidas Vanapagan ja ta töölised maailmas äri ajavad ja siin tuuseldavad ja möllavad. Häbi küll tunnistada aga hakkan tõenäoliselt juurovijonit täna väätama. Loodan, et suren häbi kätte ära, kui ei siis ehk suitsetamise või tarkade psühhiaatrite poolt määratud tablettide pärast. Kui seda veel niipea ei juhtu siis ehk rooman paraweebude suvemiitingule kohale-võibolla keegi tark oskab saatana jumalaks ära programmeerida, sest kaua sa ikka jõuad ühes ja samas rollis olla.
#46
Kui te ükskord peaksite avastama, et inimene on tõesti loodud ühe päevaga, nt hetkega tervenemised, teleportatsioon jms on reaalne, ka seda, et Looja teab ka inimeste mõtteid jms, siis kukub teie maailmapilt kolinal kokku ja te sellist mula ei ajaks. Te nagu ei tea mida kõike inimene veel kogeda võib. - Isiklikult olen väga erilisi ja hämmastavaid asju kogenud, nt tervenemised hetkega, näide ka ammusest ajas, kus olen näinud, kuidas lusikas on läinud läbi paberi, nii, et paber jäi terveks - see oli kunagi seoses vaimude väljakutsumisega ja väga palju asju veel, kõike kirjutama ei hakka, kes tahab otsib ise sedalaadi tunnistusi.
Te ise lasete end eksitada visates õige kõrvale, - ometi on teil võimalus kõik see läbi katsuda ja ise veenduda, kuid tundub, et teie süda on nii kõva ja sp ei leiagi.
Srk 3:24 Sest paljusid on eksitanud nende enda arvamus ja vale kujutlus on rikkunud nende mõtlemise.
1Tm 4:1 Aga Vaim ütleb selge sõnaga, et tulevastel aegadel mõned taganevad usust ja hoiavad eksitajate vaimude ja kurjade vaimude õpetuste poole.


#47
Mis see kirik iseenesest peaks siis olema? Jumal tegutseb kogudustes ikka läbi liikmete Püha Vaimu väes:
1Kr 12
7 Aga igaühele antakse Vaimu avaldus ühiseks kasuks.
8 Nii antakse ühele Vaimu kaudu tarkusesõna, teisele aga
tunnetusesõna sellesama Vaimu poolt;
9 ühele usku sessamas Vaimus, teisele aga tervendamise armuande
ikka samas Vaimus;
10 ühele väge imetegudeks, teisele prohvetlikku kuulutamist,
kolmandale võimet eristada vaime; ühele mitmesuguseid võõraid keeli,
teisele aga keelte tõlgendamist.
11 Aga kõike seda teeb üks ja sama Vaim, jagades igaühele eriosa,
nõnda nagu tema tahab.
Isiklikult oman sellist vaimundi, kus kogen, kuidas Jumala Püha Vaim vastab minu mõtetele ja sõnadele- kogen seda oma vaimus- väga eriline ja meeldiv tunne, kuid väga keeruline seda teistele seletada.
Jah, Looja, kes oli esimene, kellest on kõik alguse saanud.

#48
Toon ühe näite, minuga toimus ka midagi sarnast: https://www.youtube.com/watch?v=CkdaIF_H9JI (Lõpupoole on huvitavam) Huvitav vaadata, kui inimene ei mõista suht mõhkugi Smile
#49
Tasub vaadata, it's real: https://www.youtube.com/watch?v=m1est65LcdI
Link filmile: https://www.youtube.com/watch?v=zka4DUYeJ5g
#50
(20-05-2016, 18:27 )parim Kirjutas: Tasub vaadata, it's real: https://www.youtube.com/watch?v=m1est65LcdI
Mulle piisas sellest kui vaatasin nende kodulehte ja nägin SHOP ja DONATE nuppe ja
sain aru, et järjekordne BS liikumine.
Kuhu jääb piibli - Ilma saite, ilma ka andke - põhimõte?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 341,130 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,463 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,050 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,707 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat