• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega"
#1
20:30Taevariik UFOdega
Saatesarja peateemadeks on lähemas ja kaugemas minevikus toimunud kontaktid maaväliste arukate olenditega, kosmoselennud ja päikesesüsteemi koloniseerimine, maapealsete kummaliste loodusnähtuste uurimine. Meid ümbritseva universumi paremaks mõistmiseks pöördume korduvalt Eesti kõigi aegade ühe silmapaistvama astronoomi ja avarapilgulise mõtleja Ernst Öpiku poole. Avasaate üheks peategelaseks on USA endine astronaut Edgar MItchell. Veebruaris 1971 töötas ta Kuu pinnal üle 9 tunni. E. Mitchell on üks Kuul käinud astronautidest, kes on korduvalt kinnitanud: UFOd ja kontaktid maaväliste arukate olenditega on reaalsus. Astronaudi Tallinnas peetud loengut meenutab ja tema hilisemaid väiteid kommenteerib ufoloog Igor Volke. Vaimulik ja erukolonel Einar Laigna heidab pilgu kaugemas minevikus toimunud maaväliste tsivilisatsioonide külaskäikudele ja nende poolt Maakerale jäetud jälgedele. Elame kaasa Tallinna teletornist signaali saatmisele täht Vega suunas ja Briti esimese astronaudi Tim Peake 15. detsembril 2015 alanud pikaajalisele kosmoselennule. Teeme algust kummaliste valgusnähtuste uurimisega Tallinna lähedal ja Võrumaal. Autorid Juhan Aare ja Igor Volke. Saatejuht Juhan Aare.
Vasta
#2
Esimene osa siis Pühapäeval 03.01.2016 kell 20:30
kordus esmaspäeval 04.01.2016 kell 11:45

https://et-ee.facebook.com/TallinnaTelev...160894355/
Vasta
#3
Täna järgnev osa 20:30

Uurime kummalisi valgusnähtusi, mida kirjeldavad Tallinna lähedal elav Kristina Girin ja Võrumaal elav Heli Salf. Kommenteerib Igor Volke. Alustame juulis 1947 USAs New Mexico osariigis Roswelli lennuväebaasi lähedal toimunud UFO-katastroofi asjaolude selgitamist. Saate üheks peateemaks on planeet Marss. Meenutame septembris 2015 ÜRO peaassamblee raames toimunud NASA Marsi ekspertide pressikonverentsi, kus tehti kaks tähelepanuväärset avaldust. Heidame pilgu esimeste Marsi kolonistide jaoks kavandatud hoonetele ja tutvume briti astronaudi Tim Peake´ga, kes ühines rahvusvahelise orbitaaljaamaga 15. detsembril 2015. Esitleme kolme UFO-vaatlust: esimese loo jutustab legendaarne katselendur, 101 maailmarekordi omanik, kosmonaut Pavel Popovitši abikaasa Marina Popovitš; teist UFO-vaatlust kirjeldab Ivo Linna; saatejuht aga räägib sellest, mida ta nägi veebruaris 1990 Tallinnast Moskvasse suunduva lennuki aknast. Saatejuht Juhan Aare. Autorid Igor Volke ja Juhan Aare.
Vasta
#4
Minu jaoks on see saade igav, veniv (nagu muinasjutu heietamine). Kas tõesti ei ole enamus valmis teadmiseks, et nad on meie loojad/iidsed ja nad üritavad oma eksperimenti päästa?
Vasta
#5
Saade on tõesti suhteliselt igav. Arvan ka, et Juhan Aare ei ole just sobivaim inimene selle saate juhiks.
Kuid heameel, et Tallinna TV on olemas ja teeb saateid, mis kajastavad ka alternatiivseid vaateid maailmale.
Vasta
#6
Marina Popovitši osa oli huvitav. Uurisin, kas foorumis ka temast räägitud on.
Leidsin, et on räägitud. Seoses Merivälja objektiga.
Marina olevat korduvalt Hõbekuuse teel käinud ja levitanud sõjaväeringkondades juttu, et eestlastel on tarelka. Ja see tuleb kiiresti kätte saada ja Moskvasse tuua.
Veel kirjutatud, et teeneline katselendur Marina tegi veel 1990. aastal Meriväljale ehk objektile M tugevat reklaami, meelitades siia suure Asahi filmigrupi, kes aga olla vahetult pärast Tallinnas-käiku täies koosseisus surnud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid147929

Ehk on esimesed kaks saadet olnud vaid sissejuhatuseks?


Vasta
#7
Üht teist põnevat oli, nagu näiteks Ivo Linna rääkis üsna detailselt oma UFO vaatlusest.
Esimene osa veidi hirmutas ära dr.Koltsiga, aga teine osa mulle meeldis.
Vasta
#8
(18-01-2016, 07:13 )Tulnukinimene Kirjutas: Minu jaoks on see saade igav, veniv (nagu muinasjutu heietamine). Kas tõesti ei ole enamus valmis teadmiseks, et nad on meie loojad/iidsed ja nad üritavad oma eksperimenti päästa?

Ei saa aru, mida sa öelda täpselt tahad... Ega ometi seda, et need valguskerad on inimkonna loojad? Mis sind seda arvama paneb?

Vasta
#9
Jah, see kõlab praegu uskumatuna, kuid neil on vastav tehnoloogia millistena teatud sfäärides liikuda.
20 aastat sain Neilt infot/õpet, enamalt unes.
Vasta
#10
Sellest mõttest saan ma juba aru. Meist arenenumast tehnoloogiast, mida galaktika avarustest võidakse kasutada. Või siis, et liigutakse mingites teistes dimensioonides ja vaid aeg-ajalt ollakse meie maailmas nähtavad.
Vasta
#11
(18-01-2016, 07:13 )Tulnukinimene Kirjutas: Kas tõesti ei ole enamus valmis teadmiseks, et nad on meie loojad/iidsed ja nad üritavad oma eksperimenti päästa?
Kuidas see teadmine inimesteni peaks jõudma? St kuna sa räägid teadmisest, siis palun usk ja uskumine kõrvale jätta ja proovida rääkida teadmistest ja sellest kuidas neid teadmisi on võimalik kontrollida, et pimesi uskumist vältida.

Vasta
#12
Üritan...inimeste ühisväljas peab olema teadmine, et see on nii. Peale seda on võimalik nö. illusiooni e. matrixisse e. filmi e. meie reaalsusesse lisada Lisa või jooksev (käiv film) üle lasta, selliselt, et on olemas tõendid ja seadmed millega tõestada. Inimesed seda ei märka kuna tundub, et see on nii kogu aeg olnud.
Vasta
#13
(21-01-2016, 11:57 )Tulnukinimene Kirjutas: Jah, see kõlab praegu uskumatuna, kuid neil on vastav tehnoloogia millistena teatud sfäärides liikuda.
20 aastat sain Neilt infot/õpet, enamalt unes.
Ühinen,sama siin....
Vasta
#14
Täna õhtul Tallinna TV-s 20.30 järjekordne saade sarjast "Taevariik UFOdega", kus põnevate vaatluste rida alustab Heli Salf - tervendaja Põlvamaalt ning seletamatut püüab selgitada Igor Volke.
Jätkatakse ka maailmakuulsa katselenduri Marina Popovitši UFO-lugude arhiivi sirvimist. Seekord on kõne all lennuki AN 12 meeskonna juhtum. Neile lisatakse ka kolm Igor Volke UFO vaatlust ja mõtiskletakse - miks tegelevad UFO temaatikaga ÜRO mõned kõrgemad ametnikud, Suurbritannia ja Vatikani teaduste akadeemiad, maailmakuulus kosmoloog Stephen Hawking ja tema tütar Lucy? Sellele küsimusele aitavad vastata New Yorgi ülikooli professor Michio Kaku, polkovnik Vladimir Maistrenko, astronoom Ernst Öpik ja Vatikani eestkõneleja Corrado Balducci.

http://www.pealinn.ee/tarbija/puhapaeval...ut-n161492
Vasta
#15
Tänane saade oli suhteliselt asjalik, kuigi üllatas, et olen Volkest rohkem UFOsid näinud. Aga see selleks, See ravitseja juhtum oli klassikaline Vangi külastusjuhtum vanglaplaneedil maa, suheldi vangiga, inimkeha ja mõistusega see seotud pole järelikult daamile midagi meelde ei jäänud, võiks kasutada regressiivset hüpnoosi, et taastada mis selle jäiga tõmbekiires oleku ajal toimus. Tavaliselt mäletatakse siis laevale viimist, mingeid uuringuid ja ei mingit teadmist.
Aeg võib olla mitu tundi aga reegel on siit eemaleolekuks 15 kuni 18 minutit. Peruu kontakti ajal olid noored ära 3 päeva aga tagasi toodi ikka sellesse 15 minutisse ainult kolmepäevase habemega.
Hawking on suure osa oma elust viibinud teistes maailmades kust on toonud ka teadmised, teab väga hästi, et universum on loojate sõjamaailm kus liiga mateeriasse kinni jäänud loojad orjastatakse ja paljuski hävitatakse nende teadmised iseendast ja eri sagedustes rändamisest.
See katastroofimaailm mida ta kirjeldab kehtib tema enda tuleviku suhtes, Inimesena näeb ta oma siinviibimise ohte ja tulevikku.
90ndatel kasutasin automaatkirjutamist, et teada saada milline on hingede liikumine, siis joonistati välja et hinged tuuakse siia kapslites või kestades selleks, et ei kaoks kusagile ära? Minu jaoks tol ajal arusaamatu, miks nad tuuakse ja miks nad ilma vägivaldse kapslita kusagile ära kaoksid. Vangla auto ju kohale toomiseks.
Miks uurivad ja registreerivad Volke ja tema seljatagused aastakümnete kaupa nn anomaaliaid on lihtsalt seiresüsteem, et siia ei tekiks maaaluseid tulnukabaase, küsisin kunagi Volkelt kas ta on näinud seda tulnukabaaside võrku mis jäi maha peale sionistide võitu Aldebarani tulnukate üle, Volke vaikib aga vähemalt ühes sõja ajal tekkinud baasis selgitati läbi meediumi mulle kuidas Vene sõjaväe ekstrasensid ründasid madudega seda teispoolsuse baasi.
Sama nüüd kus NATO lennukid teevad samasugust monitooringut nii vene punaste baaside kohta kui kõige võõra kohta sionistlikule maailmavalitsusele. Maad ümbritsevad eri tsivilisatsioonide huvigrupid kes siit oma vangilangenud loojaid otsivad ja nendega suhtlevad, küll oleks huvitav jõuda tagasi oma siiatoomise hetke kus veel pole kustutatud looja mina.
Vasta
#16
(01-02-2016, 02:06 )VironShaman Kirjutas: Maad ümbritsevad eri tsivilisatsioonide huvigrupid kes siit oma vangilangenud loojaid otsivad ja nendega suhtlevad, küll oleks huvitav jõuda tagasi oma siiatoomise hetke kus veel pole kustutatud looja mina.
Nujha, kui sa mulle ka kõneled tulemist, siis saad ... millega minna ja uurida, mul momendil ei ole nii palju...,maine värk pidistab kõvasti. Korra käisin, aga mitte nii kaugel ja lõksude eest tuleb hoiduda, ei meeldi valvureile, et kolatakse.
Ahjaa, kõik vist ikka ei ole meeles sest mingi puhastus toimib, kuigi vahest toona võis ka vigu olla, mida näitab ka sinu olemus ja viga laseb oletada, et meeles peaks sul palju olema.
Vasta
#17
Millegipärast ei ole keegi saatesarja linki pannud. Paljud Tallinna televisiooni ei näe ja kodulehelt otsida ka ei märka.

Kõik osad järelvaadatavad Tallinna TV kodulehel:
http://www.tallinnatv.eu/index.php/saate...ik-ufodega
Vasta
#18
(01-02-2016, 02:06 )VironShaman Kirjutas: Tänane saade oli suhteliselt asjalik, kuigi üllatas, et olen Volkest rohkem UFOsid näinud.

Küllap on tal veel nii mõndagi varuks.
Saade läheb aina paremaks. Ja huvitavamaks. Olen varemgi kuulnud, et autod on ülalt langeva ereda valguse tõttu teel seisma jäänud, aga see Põlvamaa Heli juhtum tasub üle vaatamist.
Heli mainib dimensioonide vahelisi väravaid ehk portaale ja arvab, et niimoodi võivadki inimesed ära kaduda, auto teele üksi jääda.
Volke liigitab niisugused valgusnähtused energofoorideks.




Vasta
#19
Dimensioonide vaheline värav ehk portaal näeb välja sarnane nagu filmis Tähevärav:
http://vignette3.wikia.nocookie.net/star...1106213247

Selle vahega, et mingeid juhtpulte, treppe, ümarat raami ümber ei ole. On püsti ees õhk-vesi sarnane värvusetu "sein"/mullitamine. Kevadel-suvel katsun pildile saada, alati ei ole aktiveeritud, vist täiskuu ajal.
Vasta
#20
Olen natuke lugenud portaalide kohta. Siiani olen arvanud, et see on silmale nähtamatu. Telegram kirjutab, et värav on kvantfüüsika põhimõtetel töötav ja selle abil on võimalik liikuda ajas ja ruumis.

Kuna VironShaman mainis Peruud eespool, siis üks artikkel Peruu portaali kohta:
http://www.telegram.ee/maavaline/peruu-t...rRr5NKLRxA



Vasta
#21
Seda olen isegi tähele pannud,et kevadel-suvel midagi toimub (mai lõpp juuni algus) millest on siin erinevates teemades kirjutatud.
....ka meil Eestis,(väga) soojal perioodil...
Vasta
#22
Märkisin kunagi teemas Värav teise dimensiooni järgmist:

Kõige sagedamini avanevad "ajaväravad" võimsate loodusjõudude toimel - maavärinad, äike, tsunami, tormid...
Keskajal nimetati neid paiku "saatana lõksudeks".

Aga miks tegelikult Heli auto teel seisma jäi ja mis seda ülalt tulevat valgust tekitas? Ühtegi objekti ta ju ei näinud.
Vasta
#23
Ma arvan, et nii nad tahtsidki, nägid järgnevust, et tuleb saade, seal ta räägib oma kogemusest, tekkib arutelu jne. Avardada inimeste arusaama.
Olend ise on selline, nagu päike, päiksesse ka ju ei vaata. Valgusvihk oli tema suunatud mõte.
Sest kui nad ei taha, pole neid ka näha.
Vasta
#24
Läbi selle saate jäi kõlama mõte, et need kummalised valgused on väga ohtlikud.
Para-wikis on kirjeldatud Cash-Landrum-i intsidenti.
Vaatlejad väitsid, et valgus tuli hiiglaslikust teemanti kujulisest objektist, mis hõljus puude latvade kõrgusel. Objekti alumisest otsast oli tulnud leeki, mis eritas suurt soojust.
Juhtum avaldas füüsilist mõju nii vaatlejatele kui ka nende autole.

Cashil tekkisid hiljem suured valulikud villid nahale. Kui ta viidi 1981. aasta 3. jaanuaril haiglasse, ei suutnud ta kõndida, oli kaotanud nahka ja juukseid. Tehti kindlaks, et vaatlejad kannatasid teise astme kiirituse all. Iga kord kui kuulen või loen, et mõni auto on teel peatunud mingi kummalise valguse tõttu, tuleb see lugu meelde.

http://et.para-web.wikia.com/wiki/Cash-L..._intsident

Hea muidugi, et selle Heliga midagi halba ei juhtunud.





Vasta
#25
Isegi virmaliste vaatamine pole hea (teatav kiirgus).
Ma arvan, et Heli pole suvaline inimene (et ei valitud juhuslikult, mõtlen), ta võib olla ka eeskäija/valgustöötaja, nende energeetika on juba tiba teine.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 262 76,023 04-03-2024, 19:07
Viimane postitus: Lokster
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,506 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,110 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,658 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,046 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,390 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,230 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,249 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,375 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea
  World UFO Day- Maailma UFO päev zzz34 1 2,327 02-07-2015, 18:36
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat