•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
(06-10-2015, 20:17 )Temimoor Kirjutas: Sa küsid, et kas puhastus või mürgitus, ma annan sulle vastuse, mis sinu enda seatud skaala järgi on puhastus ja sa ütled ei, see on hoopis sõltuvus Laugh No kuhu me niimoodi vaidleme? Ma ei jaksa.
Püüa siiski veel, sest ma ei küsi ega vaidle vaid pakun täiesti konkreetse katse välja mida sina ja teised tarbijad saate teha ja tulemused kirja panna. Teie ju tarbite ja katsetate seega on teil paremad võimalused ja motivatsioon teistele reaalseid andmeid toime kohta anda. Mina saan ainult teie poolt saadud info tuleviku tarbeks kõrva taha panna, sest ilma vajaduseta ma enda peal katsetama ei hakka.
Tsitaat:Teadlane, tõsiseltvõetav on praktiseeriv arst, see ei ole Mürgituskeskuse juhataja, Lasehaigla juhataja, isegi perearst ei ole. Need on bürokraadid ja karjerisitid. Teadlane või tõsiseltvõetav meedik on praktiseeriv hinnatud arst, kellel meediaga suhtlemiseks lihtsalt aega pole.
Nimed, Temimoor, nimed, et saaks järgi küsida. Kui sulle lähevad tõsiseltvõetavate teadlaste arvamused korda, aga sa ei oska mitte kedagi nimetada, siis kelle arvamust me tõsiseltvõetavaks peaksime pidama? Kolhoosi juhatuse esimehe oma?
Vasta
Meil ei ole vaja midagi katsetada. Me oleme seda juba teinud. Pealegi, sa ju pärast nagunii süüdistad, et me valetame sulle Laugh

Kage, nimesid ei tule. Nimesid ei tule sellel põhjusel, et neile mitte tekitada analoogseid probleeme nagu seda on juba Jüri perearstikeskusel. Lepi sellega ja tervita Tuulit.

Ühe nime annan - Kaja Kallion - lingilt leiad telefoni: http://www.kliinikum.ee/yhendlabor/image...loriid.pdf
Tsitaat:Kloriidioon on organismi tähtsaim anioon. Koos naatrium- ja kaaliumiooniga tagab ta organismi osmoregulatsiooni, rakkude normaalse membraanipotentsiaali, happe-aluse tasakaalu; omab tähtsust vedelikuvahetuses raku ja rakuvälise ruumi vahel ning mitmete biomolekulide imendumisel. Kasutatakse soolhappe sünteesil maos. Saadakse rohkesti toidus sisalduva keedusoolaga. Imendub peensooles, eritub peamiselt neerude kaudu, aga ka soole kaudu ja higiga.
Kui see link nüüd homseks kadunud on, siis ma teen omad järeldused Laugh
Vasta
MMS ilmselt on hetkel veel laiemalt piisavalt tundmatu vahend ja sõna "kloor" ajab inimesed tagajalgadele. Räägitakse mürgitamisest ja ebateadusest. Suure tuhinaga kärutatakse ebateaduse alla ka näiteks ravimtaimed. Võib-olla õige ongi sest ka ravimtaimedega on inimesel võimalik ennast hea tahtmise juures kahjustada.
Naljakas on ,et enamik soolapuhujaid ja muid ekstremiste on tegelikult oma tegemistes ilmselt oluliselt teadlikumad kui need kes korralikult arstil käivad ja igasuguse "lollusega" ei tegele. Ometi on need korralikud inimesed täiesti kindlad ,et teavad täpselt mis töötab ja mis mitte. Mis teeb omakorda neist hea kahuriliha igasugu ebateaduse vastu võitlemisel.
Üleüldiselt on see jälle selline moment kus tuleks ära otsustada ,et kas pooldatakse siiski inimese õigust ise enda eest mõtelda ja otsustada või mitte. Sh. ka see, et kas me usaldame teist inimest ise tema enda eest mõtlema ja otsustama.
Vasta
Põhjusmõtteliselt on nii, et meditsiinimaailmas tehakse mitmeid asju nii, et inimeselt selleks luba ei küsita. Või siis eeldatakse, et arst ei pea ennast õigustama. On eeldus,et inimene arstis ei kahtle ja ka arsti antud rohtudes ei kahtle. Ja õige kah. Keskmine inimene ei suudagi ennast ise ei diagnoosida ega ka erinevatele arstirohtudele hinnangut anda. Jama on selles, et see selline inimene on veendunud, et teised tema ümber on kõik samasugused nagu tema.

Kui see autistide kohta käiv oli küsimus siis ma pean vastama, et ma ei tea autismist suurt midagi. Üldine mulje on jäänud ,et autistid peavadki oma eripära tõttu paljuski leppima sellega ,et teised nende eest mõtlevad.
Klistiiri kohta olen kuulnud, et pidavat kasulik olema.
Vasta
(06-10-2015, 20:54 )Temimoor Kirjutas: Ühe nime annan - Kaja Kallion ...
Kirjutasin Kaja meiliaadressile, aga vastuse sain teise inimese käest seega käsitlen seda Kliinikumi seisukohana.

Küsimus: Ühes foorumis ( http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218130 ) tekkisid erinevad arvamused MMS'i otstarbe kohta ja üks kasutaja mainis teid kui inimest kelle arvamust sel teemal võib usaldada. Oleksin tänulik kui leiaksite aega ja kirjutaksite oma arvamuse selle kohta kas MMS (ClO2) on organismi puhastav aine (kui arvate, et on, siis loeks ka põhjendust) ja kas nende levitajate jutt on teaduslik ( http://mmswiki.is/index.php?title=Basic_Science_of_MMS ) ning ainet võiks igasuguste hädade raviks kasutada?
Vastus: Organismis leiduvad kloriidioonid (mille sisaldust veres määratakse laboris) ja kloordioksiid on täiesti erinevad ühendid ning nende omavaheline seostamine on äärmiselt meelevaldne. Kloordioksiidi määramisega labor ei tegele ning selle manustamist kindlasti ei poolda.

Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?
Vasta
(08-10-2015, 15:23 )kage Kirjutas: Vastus: Organismis leiduvad kloriidioonid (mille sisaldust veres määratakse laboris) ja kloordioksiid on täiesti erinevad ühendid ning nende omavaheline seostamine on äärmiselt meelevaldne. Kloordioksiidi määramisega labor ei tegele ning selle manustamist kindlasti ei poolda.

Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?

Ja mida see vastus tõestas? Siin mitu lehekülge tagasi oli juba selgitus, et tegemist on ClO2- aniooniga.

Tsitaat:"ClO2- is such a different thing chemically from ClO2 that it is called by another name, i.e., “chlorite,” “ionic chlorite,” or “the chlorite ion.” All of these terms refer to the molecule that is ClO2-.

Kloordioksiidi iooniline vorm (märgitakse miinus-märgiga) ei ründa keha kasulikke baktereid!!! Pikemalt ja põhjalikumalt saab sellesse teemasse süveneda siin: http://phaelosopher.com/2012/10/01/rethi...-eye-view/

Chlorine Dioxide (ClO2)

ja

Chlorite Ion (ClO2-)

Need on erinevad asjad, valemis eristab neid ainult miinusmärk.
Esimene (ClO2) on tõesti kasutusel pleegitajana tööstuses.
Chlorite Ion (ClO2-) on MMSi toimeaine, mis tekib spetsiaalse prepareerimise tulemusel.
(27-09-2015, 22:11 )Skarre Kirjutas: Rõõm näha, et lõpuks hakkab looma ja MMS-i inmeste selgitused lähevad järjest paremaks.
ClO2 ja ClO2- erinevustest aga:

Väga õige, ClO2 ja ClO2- on natuke erinevad.
Pleegitaja süüdistuse sai kaela tegelikult hoopis NaClO3 (või NaClO2), aga tõepoolest kasutatakse ka ClO2 pleegitajana. Eriti agaralt kasutati kloordioksiidi II maailmasõja ajal valgendajana, kuna kloori polnud eriti saada.

Igal juhul - proovime veel kord vaadata, mida te kodus kokku segate. Üldjuhul saadakse kloordioksiidi nii, et võetakse NaClO2 ja segatakse see happega (klassikalise valemi järgi soolhappega, aga sain aru, et kodus sidrunhappega).
Reaktsiooni tulemus on kloordioksiid, vesi ja sool. ClO2 redutseerub aga kiirelt aniooniks (ClO2-)
Loodan, et sai jälle selgemaks.
Vasta
(08-10-2015, 16:01 )Temimoor Kirjutas:
(08-10-2015, 15:23 )kage Kirjutas: Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?
Ja mida see vastus tõestas? Siin mitu lehekülge tagasi oli juba selgitus, et tegemist on ClO2- aniooniga.
Ma ju kirjutasin mida see vastus tõestas. Loe üle ja järgmine kord mõtle enne autoriteetidest rääkimist muidu raiskad ainult enda ja teiste aega.

Anioonid moodustuvad oksüdeerumise tulemusena nagu Skarre oma postituses kirjutas ja mille sina punaselt ära märkisid, aga kui oksüdeerija (ClO2) võtab patogeenidelt elektronkihi ära ja protsessi käigus patogeen hävineb ning saadud elektronkiht muudab ClO2 molekuli negatiivse laenguga molekuliks, siis milleks anioon kasulik on?

Kas sul on selle tilga analüüs, mida sa sisse jood, et näidata kas aine sisaldab ClO2'e molekule või ClO2-'e omasid? Mina pakun, et juuakse siiski ClO2'e, see muutub organismis rakkude ja mikroorganismidega kokkupuutudes ning neid oksüdeerides ClO2- iooniks ning see teeb siis veel midagi edasi. Kas siin oleks nüüd teadlaste abi vaja kes omavahel juttu kinnitavad kuna kõigi katsed ja teadmised näitavad seda või isemõtlejate loovust?
Vasta
(09-10-2015, 17:36 )Minaelan Kirjutas: Kuigi just praegu uudistes teatati, et selle mms-i eest kedagi vastutusele võtta ei saa, sest see on lubatud aine, on valitsev ravimitööstus teadlikult püüdnud kahjustada igas oma avaldatud artiklis alternatiivmeditsiini, ravimtaimede tootjaid ja levitajaid jms.
Chaos ja Kage, ehk võiksite nüüd osa oma sellest energiast ja panusest, mida pühendasite mms-i materdamisele, anda ka tõelistele para-teemadele.
Minu jaoks on mõistetamatu ja para see fakt, et sulaselge ja ehtne mürk võib olla suurepäraseks ravimiks. Ei pea silmas konkreetselt MMS-i vaid üldisemalt. Näiteks maomürk on tunnustatud ja hinnatud ravim. Olen veendunud, et oskaja inimese käes muutub isegi rotimürk tõhusaks ravimiks. Kõik oleneb sellest kes annab ja kuidas patsient sellesse suhtub. Rotimürgi ravimina välja kirjutanud perearsti saadaksin koheselt pimedasse kohta kus päike ei tõuse, samas mõne tuttava "soolapuhuja" samalaadset nõuannet võtaksin ilmselt kuulda, eriti kui ta seda veenvalt põhjendada suudab.
On asju mida mõistusega ega teadusega seletada ei oska. Ometi nad mingil müstilisel kombel toimivad.
Vasta
Seespidise osas ma sõna ei julge võtta, aga välispidiselt peaks kloordioksiid tapma küüneseent. Kas mitte kunagi ei olnud isegi Eestis müügil apteegis, et ostad "ravimi", lahustad vees, leotad jalgu ja seened surevad Smile

Info sealt:
https://www.kliinik.ee/ravimid/id-15/nou...ion=55156
dr Kalle Kurvits: "Abistava vahendina või isegi alternatiivina on mõnes apteegis (Raatuse apteek Tartus) müügil Sweet Feet (USA toode). Vahend sisaldab kloordioksiidi tabletituna. Mõeldud on see jalahoolduseks ja küüneseene kõrvaldamiseks. Tablett lahustatakse 4 liitris soojas vees ja leotatakse jalgu selles 15-30 minutit 21 päeva jooksul. Vahend kõrvaldab ka ebameeldiva lõhna. Tootja info väitel lõhub tablettidest vabanev kloor seene niidistiku ja hävitab eosed."

Enam sellist "ravimit" ma pakun meil müügil ei ole, kas isegi Euroopast saab... peab USA'st tellima Smile. Patente on küll vist isegi mitmeid sellel teemal, et kloordioksiid tapab küüneseent ja mingid "teadus"uuringud on ka tehtud.
Panin igaks juhuks sõnad ravim ja teadus jutumärkidesse, sest ma ei oska/viitsi netist piisavalt adekvaatset infot leida.

Aga jah... üldselt nii, et "Sweet Feet" küüneseene "ravi" asemel pakuvad meie üllad arstid seespidist mürki, millel krõbe hind ja kuhjaga jubedaid kõrvaltoimeid, ravi väga pikk ning tulemus ei ole garanteeritud. Ja lisaks siis mingid pihustid-lakid, mille hind on astronoomiline ning efektiivsus rohkem kui küsitav.
Peale seda kui pidin ühele lähedasele inimesele läbi ****** süsteemi (perearsti tõend, ravimiameti luba, apteegi kaudu kinnituse ootamine ja siis nemad tellivad venemaalt..... oh issand küll) venemaalt dimedrooli tellima, ei ole minu hoiak Eesti Ravimiameti suhtes just kõige sõbralikum Smile
Nüüd olen vahel käinud nagu üks viimane pätt ja kriminaal leti alt ostmas seda sama dimedrooli ja venemaal toodetud korvalooli. Esimesele puudub meie apteekides alternatiivravim ja teine on apteekides mingi teise koostisega ja 2x kallim.
Vasta
Olen siin pistelisetl kirjavahetust lugenud, kõike ei suuda ja võib-olla on midagi olulist vahele jäänud, aga lisan oma arvamuse ka Smile Siis kui mina ülikoolis käisin öeldi kohe esimeses farmakoloogia loengus tulevastele arstidele, et iga ravim on mürk pidage seda meeles!
Tänapäeval läbivad ravimid tohutud uuringud, enne kui turule tulevad, see tingib ka kõrge hinna. vana klassikaline aspiriin tänapäeval enam kasutusluba ei saaks, aga oh imet, on oma tõhusust 100 aasta jooksul tõestanud ja katsuge see nüüd tootmisest maha võtta. Lastele ametlikult enam ei soovitata, aga nõukaaegsed lapsed on kõik seda rahulikult tarvitanud, mina ka.
Nüüd soovitatakse paratsetmooli, aga sellega on on ennast palju lihtsam teise ilma saata. Täiskasvanul piisab ca 7,5 grammist päevas, lubatud annus ööpäevas on 4 g
http://tervisealane.blogspot.com.ee/2011...ksale.html

MMS teema puhul häirib see nõiajaht, küll on tore teisi materdada. Paljud siinkirjutajatest on ise seda kasutanud või tunnevad mõnda kasutajat hästi? Või lahmite lihtsalt sügavast vihast teisitimõteljate vastu Smile Endassevaatamise koht.
Siin üks postiivne link MMSi kohta eesti keeles ja lingid ingliskeelsetele patentidele ja muule. Tunnistan ausalt pole kõike läbi lugenud.http://www.infomms.org/

Lisaks võin öelda, et meditsiinis on kõige olulisem praktika ja kogemus, selle vastu ei saa ükski uuring. Uuringud teadaolevalt disaintakse nii, et tulemus oleks uurijale võimaliklult soodus wink Viimastel aastatel on mitmeid ravimeid suure hurraaga turule toodud ja siis mõne aja pärast ära keelatud kõrvaltoimete tõttu
Vasta
Maks ei puutu siia üldse, sest Minaelan, Teeline jt ütlevad, et ClO2'e kohta ei tohi enam mürk öelda vaid peab ütlema "aine mis puhastab organismi", sest veepuhastina selle kasutamine tõestab aine mittemürgisust ning teadaolevatele mõjudele viitamise asemel peame lähtuma ainult positiivsetest tulemustest ja uskuma, et see on MMS'i organismi puhastava toime tulemus. Sellistest eeldustest lähtuvalt tuleb MMS'i reklaamida imeravimina ja lastele ohutu ainene edasi ning toetada igati selle levikut rahva seas.
Vasta
Välise antiseptikuna toimib mms hästi. Proovitud-testitud.
Üldiselt on see "imerohu" nimetus siiski pigem vastaste poolt külge poogitud. Kasutajatele on ta ikkagi üks paljudest vahenditest.
Vasta
Politsei pidas Tallinna Keskturul kinni noormehe, kes püüdis kergeusklikele müüa igavese nooruse eliksiiri. Kelmiks osutus Aleksander (s.1871), keda on sama teo eest juba korduvalt karistatud aastatel 1891, 1948 ja 1972...
Vasta
(14-10-2015, 03:29 )levis Kirjutas: Politsei pidas Tallinna Keskturul kinni noormehe, kes püüdis kergeusklikele müüa igavese nooruse eliksiiri. Kelmiks osutus Aleksander (s.1871), keda on sama teo eest juba korduvalt karistatud aastatel 1891, 1948 ja 1972...

Mulle kangastus kohe selline tegelane nagu Vanake Hottabõtsh, äkki oli tema Smile
Vasta
(11-10-2015, 12:12 )Minaelan Kirjutas: Smile1 Sa oled ikka narr, paned sõnu suhu.
Ei olnud sõnade suhupanemine vaid lihtne järeldus. Kui mina, ja teised, räägime teadaolevast informatsioonist (MMS on mürgine) ja seda, et lastele mürgist ainet anda ei ole hea kui ei tea mida see teeb ja kuidas doseerida ning need ained ei ole ravimid ega organismi puhastavad ained ja seetõttu neid imeravimina igasuguste hädade vastu reklaamida on vastutustundetu, siis sina koos Teelisega vaatate sellest mööda kui ebaolulisest, usute aine puhastavatesse omadustesse, pooldate nende vabalt levitamist ainult positiivse info alusel ja pole midagi selle vastu kui neid ka lastele anda seega kuidas mu järeldus sõnade suhupanemine on? Mis mu eeldustes ja järelduses valesti on?

Olemasolev info ainete omaduste kohta ei kao kuhugi kui inimesed hakkavad ise mõtlema ainetele uusi omadusi juurde ning viskavad kogu olemasoleva info kõrvale kuna see segab iseseisvalt mõtlemisel.

Organismi puhastuse mõjud. Kas keegi tunneb ka huvi mis tegelikult organismis toimub või on usk suurem?
Vasta
Vanad eestlased võtsid palavikku maha lambasõnnikuga
Eestlased uskusid ime- ja kodurohtudesse rohkem kui apteegiravimitesse. Apteekrid pidasid seetõttu rohumüüjatega lakkamatut võitlust.

MMS'i imeomadustesse uskujatele katsetamiseks vanade eestlaste ravivõtteid. Parem ikka traditsioonilised, rahva poolt testitud ja töötavad maalähedased vahendid kui teadlaste poolt väljatöötatud keemia. Ja igasuguste imerohtude õnge minejaid on ka alati olnud - ajalugu kordub pidevalt.

Näiteks silmahaiguste puhul hõõrusid eestlased laugusid paetolmuga või pesid hommikuti oma uriiniga. Veritsevaid haavu tohterdati kasesöe pulbriga, põletushaavu lehmasõnnikuga. Palaviku alandajaks sobis püssirohi vee või viinaga, ka lambasõnnikut pandi kotikesega joogi sisse. Viimast kasutati eriti sageli laste puhul. Kui aga lapsel oli jänesemokk, tuli teda jänesekarvadega suitsutada.

Väga kentsakas oli malaaria ravi, mille puhul peeti parimaks ämblikuvõrku võileival, samuti igasuguseid taimi keedetuna musta täku uriinis ja valge kitse piimas. Võtta kolm korda üheksa katkilitsutud lutikat viinas sobis samuti hästi. Kõrvavalu raviti armulauaveiniga või lasti kõrva suitsu, mida saadi kiriku kellanööri kiust. Epileptikutele aga anti hoo vältimiseks juua vett, millesse oli viilitud tükk kolbast. Suisa õõvastav oli rahutute imikute “rahustamine”: neile anti vaseroostet või klaasipulbrit.

Tervendamise kõrval pöörasid eestlased palju tähelepanu kõiksugu haiguste, hädade ja probleemide ennetamisele. Nakkushaiguste vältimiseks visati soola ahju peale või puistati seda pesuvette. Wiedemanni kirjapandu näitab ilmekalt, kui palju oli eestlaste seas ebausku. Laste puhul järgiti näiteks nõuannet: kui laps sünnib jalad ees, siis ta upub, kui mitte ei tarvitata järgmist võtet: ämmaemand toogu ämbritäis vett ja tõmmaku laps kolm korda veest läbi. Keegi teine peab aga samal ajal ütlema: “Laku perset, ei upu!”
...
Aadrilaskmisse usuti sedavõrd, et isegi surmad ei kohutanud. Näiteks 1829. aastal kirjutas pastor ja kirjamees Johann von Luce oma raamatus saarlaste ravivahenditest: aadrilaskmisel suri kaheksast patsiendist seitse samal päeval või paari päeva pärast.
...
Imerohtudega äritsemisele aitas suuresti kaasa ka ajakirjandus, kus rohtusid alatihti reklaamiti. Näiteks ilmus Eesti Postimehes 1882. aastal kuulutus, milles Tallinnas Suure turu ääres asunud koloniaal- ja majatarvete kaupluse omanik G. Löhnberg teatas: “Löhnbergi juures on saada “Wunder-Kron-Essenz”. See vedelik teeb väga imelikult ja ruttu mitmesugused haigused terveks.” Kuidas see imekrooni vedelik toimis, pole teada.

Lõpuks hakkas ka ajakirjandus seda äri hurjutama. “Viimasel ajal on apteekidele palju väikesi poodisi võistlejateks juurde tulnud, kes silgu ja värvi kõrval ka “rohuga” kauplevad. [–] Ostetakse mõned kõige odavamad juured, ärahinganud rohud, sandiks ja hapuks läinud plaastrid ja salvid kokku, kõik rämps, mis kuskile ei kõlba, ja suurepäraline rohupood on valmis, kes korraliku apteegiga võistlema hakkab,” kirjeldas Päevaleht 1907. aastal.
...

Esimese Vabariigi MMS:
Eesti Vabariigi päevil oli selline kahtlase koostisega rohtudega kaubitsemine keelatud, ent ometi oli neid, kes sellega kerget raha üritasid teenida. Näiteks 1930. aastate keskel äritses Haapsalu ümbruses viieliikmeline jõuk Voldemar Taburi juhtimisel ravimiga Malinol. Mida see sisaldas, saab lugeda ajalehest Vaba Maa: 1 liitri denatureeritud piirituse sisse segati 2 tükikest kamprit, 6 grammi mentooli, salitsüül-, nuusk- ja sipelgapiiritust.

Rohi villiti pisikestesse pudelitesse ja selle omahind oli 25 senti. Väljamüügihinnaks oli aga 1 kroon 95 senti. Malinol pidi ravima nii reumat kui ka kopsuhaigusi. Imerohtu müütati Viljandi-, Pärnu-, Harju- ja Läänemaal ning äri läks edukalt. Võimude silmis polnud sellest rohust eelmainitud tõbede raviks kasu, mistõttu Haapsalu kriminaalpolitsei vahistas “apteekrid” jaanuaris 1937. Ent rahva usku imerohtudesse see ei kõigutanud.
Vasta
16. novembril Tudeng.tv otseülekandena toimunud jutuajamine teemal "vandenõuteooriad ja teadus". Saates osalevad portaali Skeptik looja, füüsikaõpetaja ja teaduse populariseerija Martin Vällik, ajakirjanik ja MMSi skandaali avalikustaja Tuuli Jõesaar ning Eesti kuulsaim ufoloog Igor Volke. Alguses pidi Hando Tõnumaa ka olema, aga kui ta kuulis, et Vällik tuleb, siis mõtles ümber.

http://tudeng.tv/fookus/vandenouteooriad-ja-teadus/
Vasta
Horvaatias mõisteti kohtus õigeks lapsevanemad, kes ravisid terveks oma lapse autismist MMS-ga: http://www.telegram.ee/maailm/horvaatia-...-moistetud

Hiiumaa mees oma nime ja näoga räägib kuidas talle ennustati 1.5 kuud elada aga elab tänaseni MMS-i abil:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...od-eestist

MMS on tegelikult patenteeritud mitme haiguse raviks: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...e-ja-multi

Mulle meeldis Nielanderi jutt, et miks ta on skeptik. Kas Sa oskad olla sama skeptiline ja esitada küsimusi oma tänasele teaduseusule?
Vasta
(14-10-2016, 16:10 )Temimoor Kirjutas: teaduseusule
Facebook, Davis Ray postitus: teadlase uskumine ainult sellepärast, et ta on teadlane ei ole teadus vaid religioon - ja pealegi religioon ilma moraalse kompassita.

MMS'i levik sai alguse teadlasest ja reklaamides kasutatakse teaduslikust kui argumenti (viited tooge palun ise, Temimoor, Minaelan või teised kes rohkem selle teemaga kursis on) seega kui inimesed usuvad teadlas(t)e juttu, siis nad ei tegele teadusega vaid loovad endale/teistele teaduseusku/religiooni. Ja kuna inimesed lähtuvad enda moraalist ning seda ei ole kontrollimas religiooni institutsioonid, siis järgib igaüks oma moraalset, eetilist jne kompassi ning ühiselt see puudub. Teadusel endal ka, sest teaduse tegemisel lähtutakse teaduslikest meetoditest ning moraalsuse jne peavad lisama juurde inimesed kes teadust teevad, et teha moraalset jne teadust.

Vasta
(14-10-2016, 16:10 )Temimoor Kirjutas: Horvaatias mõisteti kohtus õigeks lapsevanemad, kes ravisid terveks oma lapse autismist MMS-ga: http://www.telegram.ee/maailm/horvaatia-...-moistetud

Kus artiklis on kirjutatud, et nad oma lapse autismist terveks ravisid? Mina sain nii aru, et tema seedehäired lakkasid. Kas see tuli MMS'i manustamisest, sellega kaasnenud dieedist või millegist kolmandast on ebaselge. Suhtlemisoskuste paranemisel võib samuti täiesti vähem imepärased põhjused olla. Väärkohtlemise süüdistusest nad pääsesid, kuna laps ei saanud viga ja nad järgisid seda, mida tootja manustamisjuhendis ütles - lollus pole kuritegu.

(14-10-2016, 16:10 )Temimoor Kirjutas: Hiiumaa mees oma nime ja näoga räägib kuidas talle ennustati 1.5 kuud elada aga elab tänaseni MMS-i abil:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...od-eestist

Esiteks ma loodan, et sa mõistad, et surnud oma lugu rääkida ei saa. Kui MMS aitab, siis jõuab nende edulugu Telegrami portaali... kui ei aita, peetakse kalmistul üks matus.

Esimesed kolm edulugu:

Alustasin MMS-i võtmist umbes 9 kuud tagasi, samal ajal sain keemiaravi. Minu haigus sai alguse 2011. aastal kui avastati kasvaja munasarjas, vähk 4 staadium, seniks olen saanud 18 korda keemiat. MMS-iga alustasin siis kui mulle määrati viimased 6 korda ja kaks olin saanud. Alustasin kolmest tilgast kuni jõudsin 15 tilgani ja määrisin ennast DMSO ja õli seguga. Muutused algasid kohe.1.gaasid ei kogunenud enam kui puu- ja juurvilju sõin ja kõht ei valutanud enam õhtuti 2.ainevahetus väga hea 3.uni lihtsalt imehea ja mis kõige tähtsam mu viimased analüüsid on täiesti korras (vähki enam pole). Nüüd jätkan kolme tilga MMS-iga igal õhtul.

Tere! Olen 2-aastase staažiga rinnavähi-haige. Mulle soovitati kohe alternatiivselt ravima hakata, aga mina ei julgenud sellele teele minna. Tegin läbi kohustusliku operatsiooni, keemiaravi, kiirituse, bioloogilise ravi ja määrati ka 5 aastaks hormoonravi. Hormoonravi pidin pooleli jätma, kuna kõik luud-liigesed hakkasid valutama. Keemiaravi – oksendamine, peavalud, öösel deliiriumis, juuste kadu. Kiiritusega tüsistused. Opereeriti rohtude manustamiseks veresoonde kanüül, väljaopereerimisel jälle tüsistus – tekkis käe lihaste nõrkus. Umbes aasta tagasi hakkasin tarvitama väikestes kogustes MMS-i, kadusid üldised halvad vaevused. Käin tööl kollektiivis, kus on tihti palju viirushaigusi, aga mina ei ole jäänud ei köhasse ega nohusse, kuigi immuunsussüsteem on nõrk. DMSO kooris mul peast peale kuut päeva määrimist peast pöidlasuuruse tumeda kasvajamoodi moodustise. Põiepõletik-antibiootikumiravi, nädal korras, siis uuesti põletik. Peale mõnepäevast pealemäärimist kadus põletik ja pole enam vaevanud. Kasutan profülaktiliselt igal hommikul ja õhtul paar tilka MMS-i.

Tere! Tahan ka rääkida oma eduloo! Eelmisel aastal 27. mail sain teada,et mul on kolmanda astme vähk ja eesti arstide arvates pole teha enam eriti midagi. Tänu sellisele suhtumisele hakkasime ise tegutsema ja mu tütar leidis MMS ja DMSO, mida hakkasin hoolega kasutama. Võtsin sisse ja määrisin peale. Muidugi muutsin kardinaalselt toitumist ja sain ka kiiritusravi Soomes. 30. detsembril teatas arst mulle et olen terve, kasvaja kadunud!


Pole vist vaja väga palju seletada, miks ma osad kohad rasvaseks otsustasin teha.

Alternatiivmeditsiini edulugude võimaliku seletuse kohta leidub päris häid argumente. Siin on nendest ülevaatlik nimekiri.

Lühidalt:

1. Haigus võib areneda omasoodu. Mõned haigused lihtsalt kaovad iseenesest, olenemata sellest, kas neid ravida või mitte.

2. Paljud haigused on tsüklilised. Haigustel nagu artriit, multiskleroos, allergiad ja seedehäired, on omad kõrg- ja madalpunktid. Abi otsitakse siis kui olukord on kõige hullem, aga loogiliselt võttes järgneb kõige hullemale perioodile parem aeg, olenemata sellest mida ette võtta. Umbes nagu meenuta oma elu kõige kehvemat päeva ning mõista, et sellest järgmine oli eelnevast parem.

3. Platseebo. Sellest on foorumis juba piisavalt räägitud, kuid tasub ikkagi üle korrata, et see effekt on reaalne ja osadel juhtudel hämmastavalt tugev. Soovitan selle kohta lähemalt lugeda raamatust Ben Goldacre "Pahateadus".

4. Tunnustatakse vale ravi. Kui patsiendile antakse teaduspõhist ravi ja samal ajal alternatiivset ning inimesel hakkab parem, siis mille põhjal sa hiljem otsustad kumb neist töötas? Aga kui inimene on valmis üldse alternatiivravi proovima, siis ma kardan, et pärast paranemist kaldub eelistus ebaproportsinaalselt alternatiivi poole.

Näidetest tuleb kohe meelde Lea Liitmaa lugu, kus tema imepärase paranemise juures rinnavähist räägiti millegipärast hirmus vähe faktist, et ta sai parimat kiiritusravi, mida raha eest osta saab.

5. Äkki oli algne diagnoos vale. Seda juhtub tõenäoliselt rohkem kui arvata võib. Seega imepärane paranemine võib olla paranemine mitte nii imepärasest haigusest.

6. Ajutine tuju paranemine aetakse paranemisega segi. Kui sulle arst eriti lootust ei anna, siis ega tuju ka just hea ei ole. Aga kui nüüd mingi imeravim sulle pudeli tagaküljel kindlat paranemist lubab, siis kisub suu naerule küll. Lõpuks võib see isegi inimest natukene aidata, kuna depressioon asju paremaks ei tee.

7. Psühholoogilsed vajadused võivad tajusid moondada. Umbes sama nagu ostes mingi kalli eseme, kaldume me seda eset enda jaoks paremaks tegema kui see tegelikult on - endale tunnistada, et ost oli rumalus, ei ole just maailma parim tunne. Kujuta nüüd ette, et sa tellid endale netist kalleid imeravimeid või amulette - kas ei ole võimalik, et sa kipud seejärel nende raviomadusi enda jaoks natukene liialdama?

Ühte asja lingil ei mainitud, aga arvan, et selle võiks eraldi välja tuua. Nimelt on keemiaravi (ja paljud teised ravimid) jubedate kõrvalnähtudega ning kui inimene otsustab selle mingil põhjusel katkestada, läheb ta enesetunne ajutiselt tunduvalt paremaks. Kui samal ajal hakatakse mingit alternatiivi manustama, siis võidakse vabalt põhjus ja mõju omavahel segi ajada. Lõpuks aga... jällegi, surnud ei ole eriti head jutuvestjad.

(14-10-2016, 16:10 )Temimoor Kirjutas: MMS on tegelikult patenteeritud mitme haiguse raviks: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...e-ja-multi

Ma ei hakka teesklema, et ma midagi selle patendi kirjeldusest mõikaksin. Võib ju täiesti olla, aga selle kinnituseks peaks läbi viidama rohkem katseid. Sellest kuidas uuringute tulemusi tahtlikult ja lihtsalt kallutada saab, soovitan veelkord lugeda Goldacre "Pahateadust". Ausalt, see on hea raamat.
Vasta
Ok, ma tõepoolest ei saa võtta ära (ega tahagi) sinult usku, et kui konkreetne meetod on käinud käsikäes MMS-ga, siis sa leiad, et tegelikult aitas kiiritusravi. Aga kui konkreetse meetodiga suri patsient, siis ta suri MMS-i läbi?

Minu jaoks on küll kõnekas fakt, et 18 korda kiiritust ja ikka veel peab seda jätkama ja siis juhuslikult MMS-i tarbimise lisamisel oligi viimane vajalik kord?

USU küsimus tõepoolest, sest kumbki pool ei saa midagi tõestada. Patsiendile olulisem on siiski see, et ellu jäi...

Platseebo, vale algne diagnoos, psühholoogiline pettekujutelm jne - kuidagi paljuvõitu neid selle ühe õnnetu MMS-i arvele kirjutada - see just võiks äratada teadusmaailma huvi...

Pigem ma kohandaksin selle 7. punkti hetkel Sinu enda uskumusele teadusmaailma aususesse - sa oled kõvasti vaeva näinud, lugenud, õppinud ja nüüd tuleb mingi hariduseta töll ja ütleb "jama kõik", pettus ja korruptsioon...

Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel. Vähk on ravitav täna juba üsna mitme meetodiga ja see pole isegi saladus aga meedia vaikimine on märgiline ja ainus ravi mida pakutakse - kiiritus - tapab üle poolte patsientidest ja on väga kasumlik.

Ma pole kindel, et see video siit on leitav aga siin doktor räägib, et kiiritus ei toimi 97% juhtumitest aga seda määratakse endiselt raviks, sest üks raviseeria (või ravikord) toob ameerikas sisse arstile 4 tuhat USD puhtalt... http://www.healthnutnews.com/berkeley-do...ot-cancer/

Vasta
Esiteks ei olnud mu tekst mõeldud vaid ainuüksi MMS'i kohta. Need punktid kehtivad kõikide alternatiivravide peale mõeldes. Point on selles, et miks on sellised anekdootlikud lood ebausaldusväärsed.

Teiseks ei ole mul MMS'i kohta mingit erilist usku - vaid tõenäosused. Ta võib töötada, aga võib ka mitte. Samas ma aga kahtlen, et leidub mingeid tõsiseltvõetavaid tõendeid sellest, et ta töötab ning olukorrad kus inimene saab samal ajal tunnustatud ravi ning MMS'i ei saa olla tõendiks MMS'i tõhususest.

Tõestada aga saab kindlasti - tehes korralikke katseid topeltpimemeetodil ja kontrollgruppidega. Kui see mingil põhjusel ei sobi, siis tuleb paratamatult leppida, et konsensus jääb kahtlevaks. Tõestamise kohustus on väite tegijal mitte selles kahtlejal.

PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.

Tuues analoogia näiteks katkisest autost - ega ei ole olemas ühteainust remondivõtet, mis parandaks sama edukalt katkise tuuleklaasi, ummistunud kütusefiltri või purunenud pooltelje.

Vasta
(16-10-2016, 10:54 )Temimoor Kirjutas: Ok, ... usku ... USU küsimus ... uskumusele
Ütle usust lahti (ära usu teadlasi ja inimesi kes MMS'i ravimina reklaamivad ja teadlasi kes ütlevad, et see ei ole ravim) või mõtle endale selgeks miks sa kedagi või midagi usud, sest muidu jääd usku ja usulisse mõtlemisse kinni ning ei suuda neist aru saada kes mõtlevad teistmoodi ja ei lähtu usust. Usk ei ole argument ja ainult sina räägid sellest.
Tsitaat:Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel.
Mõlemas maailmas tegelevad inimesed ja mõlemal pool valetavad sulle inimesed näkku omakasu nimel mitte ei sunni seda tegema alternatiivmaailm või teadusmaailm. Samuti pole alternatiivne pool mitte millegagi reguleeritud ja seega saab seal palju vabamalt vastustundetult tegutseda (ühiseid arusaamu, kontrolli, reegleid ja vastutust pole) ning suuremat kasu endale taskusse ajada kuna asi põhineb usul ning pole vaja kulutada raha uuringutele ning katsetele (inimesed ise katsetavad enda peal - vabatahtlikud katsejänesed). Pealegi saab alternatiivmaailm kasutada ära teadlastesse ja teadusesse uskumist kuna uskumine on lihtsam, sest usk ei nõua suures koguses erineva ja vastuolulise info läbitöötamist, võrdlust, analüüsi ja muud sarnast vaid lihtsalt teise inimese uskumist mingil lihtsal põhjusel.

Pealegi räägitakse MMS'i puhul lühiajalistest mõjudest, aga keegi ei arvesta pikaajaliste mõjudega mis võivad ilmneda nagu näiteks vereloome kahjustused ja neerupuudulikkus.
Tsitaat:PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.
Hea tähelepanek ja kui veel arvestada, et autism on arenguhäire (psühholoogiline häire), siis milline ravim kõiki selliseid probleeme ravib? Ja kuidas selle tervendavatesse omadustesse uskuvad inimesed saaksid ümber lükata teadlaste tõenduspõhist põikpäisust ning meeilitada MMS'i kasulikkude omaduste uurimisele? Lihtsalt usule ja uskumisele rõhudes see ei õnnestu kui vastas on tõendid ja erinevad uurimused.

Vasta
Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud. Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte... See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

Sel teemal on siin vaieldud juba 10 lehekülge ja ignoratnsi määra see vähendanud ei ole. Ei taha teada, siis pole vaja, pange klapid pähe ja ignoreerige edasi. Teie kaotus, mitte "meie"...

Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire". Neid lapsi, kelle hulk kasvab koguaeg ja kes tervenevad autismist varsti enam ignoreerida ei saa. Siis äkki on hoopis vale diagnoos? Teada tahtev inimene uuriks natuke, mitte ei taoks aga rauda, et see ei saa nii olla, sest mainstream teadus pole seda kinnitanud. Ühel päeval kinnitab ja siis on sul piinlik?

Vasta
(17-10-2016, 15:57 )Temimoor Kirjutas: See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

See mida mina rääkisin puudutaski võimalusi kuidas need tuhanded kogemused võivad eksides tekkida. Inimesi, kes väidetavalt on paranenud läbi palvetamise on tõenäoliselt kümneid kui mitte sadu tuhandeid. Ometigi ei ole see argumendiks (vähemalt mitte eriti veenvaks) jumala olemasolu poolt.




Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teeseen ehk kombucha ehk Mo-Gu Aurora Blue 38 53,299 02-03-2017, 20:36
Viimane postitus: kents27
  Bioresonantsteraapia ehk footonresonantsteraapi? Sekhmet 3 3,190 22-04-2008, 17:08
Viimane postitus: Sekhmet

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat