•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
#26
(23-09-2015, 12:51 )Eithea Kirjutas: No viska siis siia üles need edulood, konkreetsed inimesed eks hakkame vaatama, otsima ja puurima...sest tegelikult neid edulugusid ju sama kerge vorpida, kui ufoklippe

Kõik on võimalik. Aga ma kinnitan, et need lood on kopitud nime ja nägude tagant, mida sealolles olen reaalis ise näinud lisatavat inimeste poolt ja neid aina lisatakse... Mina usun neid, sest mina tean, et mingit kasumitootmist ainele pole, seda saad ise segada kodus kui ikka väga tahad. Mina ei viitsi mässata ja ostan netist. 25 kulli eest jägub aastaks umbes...

http://www.infomms.org/kogemused.html
Vasta
#27
Kloordioksiid ei lagune soolaks ja veeks.
Hoopis naatriumkloriti reageerimine HClga tekitab kloordioksiidi, vee ja soola (ehk siis ClO2, H2o ja NaCl)
Vasta
#28
Kuule, lepime nüüd kokku, et kumbki meist keemiast tegelikult eriti midagi ei tea ja lõpetame selle läbu wink
Vasta
#29
Ma tegelikult tuleksin korraks selle juurde tagasi, mis teemal ÜLDSE vaidlus käib, kas on keegi aru saanud? Ma saan aru, et on kaks väga selget poolt, kes kaklevad ja vaidlevad, aga ma siiani ei saa aru, mille üle.

Kas selle üle, kas MMS on mürk? MMS on kloordioksiidi lahus (parandage mind, kui eksin), ergo on tegemist mürgise ainega. Mürgised ained on veel näiteks kofeiin, etanool, naatriumpermanganaat jne.

Kas selle üle, et inimesed teevad endale liiga? Lollus ei ole seadusega keelatud, kui keegi võtab seda rohkem, kui lubatud, ja tekitab endal mürgistuse (st esinevad mürgistuse nähud nagu oksendamine või kõhulahtisus), on see tema isiklik probleem. Loodetavasti ei pea lihtsalt meie tervishoiusüsteem kellegi lollust kinni maksma

Kas selle üle, et tegemist on võrkturundusega? Eks mul on ka raske mõista, miks peaks keegi kulutama 40 eurot väikese potsiku peale, kui võib lihtsalt kraanivett juua (OK, OK, tegelikult ma ei tea, millistes Eesti piirkondades täpselt kloordioksiidi veepuhastusel kasutatakse). Jällegi - kui keegi soovib oma raha kulutada, tehku ta seda viisil, mis ise parimaks peab

Kas selle üle, et inimesed teevad oma lastele liiga? See on juba tõsisem teema. Hoolimata enda usust või veendumustest on lastele liiga tegemine juba nõksa tõsisem asi. Eriti, kui kemikaali doseeritakse samal hulgal beebile ja endale (70kg vrdl 1 kg), kui juba 10ppm lahus on tervisele väga ohtlik. Siis ei ole mõistlik kogustega mängida - ma ei usu ka, et inimesed, kes ei ole võimelised naatriumkloriti ja keedusoola vahel vahet tegema, oleksid suutelised keemilisi ühendeid täpselt kokku segama

Kui on olemas kuriteo koosseis, siis tegeleb teemaga meie karistussüsteem. Kurb jah, kui vanemad oma lastele liiga teevad - aga samas on vanemaid, kes ostavad oma lastele suitsu, lasevad neil juua, peksavad neid jne jne.

Ma arvan, et probleem on selles, et üks pool arvab, et teine pool on hirmus loll (kahjuks ka põhjendatult) ning paraku on liiga laisk, et varsa kindlusega ohte õigesti kommunikeerida. Nii ei räägitagi ju tegelikult kloordioksiidist, vaid sellest, kuidas vastane on ajupestud, rumal, naeruväärne või, noh, lihtsalt oll

Korralikku dialoogi aga ei teki. Prooviks tekitada dialoogi, minu isiklik vaatenurk järgmine:

Kindlasti on ClO2 puhul juba definitsioonina tegemist mürgise gaasiga. Inimene tarbib palju mürgiseid aineid - väikeses koguses ei tee nad liiga. Suurem osa aineid ei tee tegelikult väikeses koguses liiga (meil on siseorganid, mis sellega tegelevad, nt neerud ja maks). Kui inimene soovib endale midagi sisse joota-sööta, siis peab tal olema selle jaoks vaba õigus. Kui inimene rikub selle tegevuse käigus mingit seadust, siis tuleb sellega tegeleda vastavatel organitel.

Ja kloordioksiidi kui gaasi kasutusviisid on järgmised:
- valgendi (puit ja paber)
- vee, õlide ja naha puhastamine (sh näiteks matkajatel joogivee puhastamine)
- naha töötlemine (karvade eemaldus)
- vetikate hulga kontrollimine akvaariumis
Vasta
#30
MMS on lihtsalt rahapumpamise süsteem lollidele, juba algselt polnudki kedagi plaanis ravida vaid lihtsalt reklaamida seda solki ravijutuga mis täiesti võhiklik. Sellel sodil pole ravitoimet ega saagi olema!!!
Vasta
#31
Mõned küsimused siin minuarust vajasid neid vastuseid:

Tsitaat:Ajaliselt kulub tund aega selleks, et üks milligramm kloordioksiidi muutuks lauasoolaks ja teisteks kahjututeks kemikaalideks pluss veel üheks väga kasulikuks kemikaaliks.
Pidev/lineaarne kloordioksiidi tootmine ja selle pidev muutumine lauasoolaks ja teisteks kemikaalideks kutsub esile/põhjustab kloordioksiidi püsiva taseme kehas umber 12 tunniks – selle aja jooksul kogu kloordioksiid ja kõik, mis on keha jaoks kahjulik, kaob jälgi jätmata.
Seega mürgi tase pärast seda ajaperioodi on null.

Tsitaat:Kloordioksiid (ClO2 on paramagnetiline kollane gaas), on äärmiselt kõrge plahvatusastmega ja nii lenduv, et seda ei saa transportida. Seega saab kloordioksiidi kasutada vaid nii, et see tuleb koha peal luua koheseks kasutuseks. See on kloordioksiidi lendlev iseloom, mis teeb ta patogeenidega kontakteerudes nii efektiivseks nii veesüsteemides kui ka inimkehas. Nagu arst Hesselink selle raamatu 22 peatükis märgib, ei lase malaaria parasiidi olemus tal kunagi iseennast arendada kloordioksiidi suhtes kaitstuks ehk mittevastuvõtlikuks (resistentseks). Me oleme seisukohal, et see on kloordioksiidi lendlevus, mis aitab ära hoida haigustekitajate vastupanu tekkimise. See oleks nagu kaitsta ennast käsigranaadi eest. Seda ei saa lihtsalt teha.

Tsitaat:Põhimõtteliselt haigustekitaja oksüdeeritakse kloordioksiidi ioonide poolt ja selle tulemusena muutub kloor kahjutuks kloriidiks (lauasoolaks).
http://www.aigarsade.com/MMSi_keemiline_...nismis.pdf
Vasta
#32
Chaos, kogu lugupidamise juures - sa eksid.
Nad joovadki kloordioksiidi; kloodioksiidi ei müüda, seetõttu ostetakse naatriumkloritit ning see segatakse happega (eeldan, aga ei tea, et on HCl). Igal juhul reaktsiooni käigus tekib kloordioksiid, gaas, mis lahustub vedelikus.
Kui naatriumkloritit segada näiteks HClga, siis tekib klaasi vesi, sool ja kloodioksiid; joovad nad endale sisse aga ikka seda gaasi, mitte naatriumkloritit.

Mulle see arvutuskäik jäi sul ka arusaamatuks. Minuarust on probleem selles, et vanemad ei arvuta kogust lapsele ümber (NB! mitte, et ma arvaks, et lapsele on normaalne kloordioksiidi//ükskõik mida sisse joota) ehk siis annavad sama lahust endale ja lapsele. Verised väljaheited, kõhulahtisus, oksendamine - need on ikkagi mürgistuse tunnused, hoolimata sellest, mida Aigar Säde ütleb või mõtleb
Vasta
#33
2,1mg saan aru, 8mg ei saa.
Ma arvan, et palju vähem, kui kolm pudelit on 70kg inimesele (potentsiaalselt) surmav, kui see korraga sisse võtta.
Vasta
#34
Kas nende MMS pudelikestega mingi juhend ka kaasa tuleb ja kui tuleb, siis mis seal kirjas on, kas keegi teab?
Vasta
#35
Et nüüd asi veel segasemaks ajada, siis keemiatund edasijõudnutele Laugh

Tsitaat:Vastasin sellele artiklile eile juba konverentsi lehel ja panen siia ka:

Võtame väite - "Joome nüüd aga kloordioksiidi endale sisse. Kehast seest ei aurustu ta kuskile, läheb küll pisut rohkem aega, kuid peagi jõuab ta ka meie enda rakkude hävitamiseni."

Siin ei ole kirjutaja endale selgeks teinud, et on kahte tüüpi kloordioksiidi - ja siit algavadki kõik segadused!!! Tööstuses kasutatakse kloordioksiidi tootmisel naatriumkloraati, mille reaktsiooni tulemusel tekib agressiivsem kloordioksiidi vorm. MMSi algaines kasutatakse aga naatriumkloritit, mille tulemuseks on kloordioksiidi iooniline, ehk kehasõbralikum vorm.

Selle kohta saab lähemalt lugeda siit allolevast artiklist.

"ClO2- is such a different thing chemically from ClO2 that it is called by another name, i.e., “chlorite,” “ionic chlorite,” or “the chlorite ion.” All of these terms refer to the molecule that is ClO2-.

Kloordioksiidi iooniline vorm (märgitakse miinus-märgiga) ei ründa keha kasulikke baktereid!!! Pikemalt ja põhjalikumalt saab sellesse teemasse süveneda siin: http://mmsforall.mateja.se/index.php?opt...&Itemid=11

Ja kuna ka tol nimetet seinal ei saadud sellest päriselt aru, siis veelkord hästi lihtsalt välja tuues:

Artiklis "Rethinking MMS" (viide siinsamas ülal) on selgelt ära toodud, et on kaks erinevat CLO2 vormi

Chlorine Dioxide (ClO2)

ja

Chlorite Ion (ClO2-)

Need on erinevad asjad, valemis eristab neid ainult miinusmärk.

Esimene (ClO2) on tõesti kasutusel pleegitajana tööstuses.

Chlorite Ion (ClO2-) on MMSi toimeaine, mis tekib spetsiaalse prepareerimise tulemusel.
Vasta
#36
Tundub, et see sõna mürgistus on ka üks oluline mõiste siin. On ju teada, et organism pakib rasvakihti toksiinid ja raskemetallid ja kui nüüd arst leiab, et patsient peaks tervise huvides kaalust alla võtma, siis rasvakihi vähenedes eraldub ka organismi toksiine, inimene tunneb ennast halvasti - tekib peavalu, kõhulahtisus, igatsorti vaevused ja mitte midagi sisse söödes on mürgistuse sümptomid. Sama moodi on näiteks inimesel kõht lahti närvisüsteemi toimel- suur ärevus, ehmatus. Radari saates rääkis mms kasutaja Raivo, et tema on seda kasutanud vere näitude parandamiseks ja ka selleks, kui on gripp tulemas. Kummalgi korral polnud tal ei oksendamist ega kõhulahtisust. Olevat võtnud paar tilka, mida siis tassitäies vees lahjendas. Küsimus tekib, et kui nüüd ravitakse mingeid haigusi, kas siis mitte nende haiguste põhjustajad ei või olla mürgistuse põhjustajaks, no kui inimesel on näiteks parasiidid. Teada - tuntud värk on ju ka see, et pärast antibiootikumide või muude ravimite tulemusena on tavaliselt inimese seedesüsteem sassis, sest kõhubakterid toidu lagundamiseks on kadunud ja kui siis midagi süüa on jube ebamugav ja ilmneb ikka pikka aega vaevusi. Arstid ikka soovitavad siis jogurteid, keefiri ja hapendatud toite süüa, et taastada mikrofloora. Ravimite pikaajalisel tarbimisel muidugi võivad ka muud lisahäired tekkida.
Missugusi keemikuid siis uskuda, kui ühed ütlevad, et on mürk ja teised ütlevad et ei ole.
Huvitav siinjuures on see, et mis keemilised reaktsioonid toimuvad selles vees, mille puhastamiseks kasutatakse siiamaani kloordioksiidi (Matkatarvete poes):
"Kloordioksiid tilkasid on ohtu kasutada ning nad on tõhusad vee desinfitseerimiseks. Nad tapavad vees bakterid, viirused ning tsüstid, sealhulgas Giardia ja Cryptosporidium. Tilgad on kiire toimeajaga ja ta jätab endast vette palju vähem järelmaitset kui tavaline kloor. Jagub kuni 60 liitri vee puhastamiseks. Peale vee puhastamist hoiustada suletud anumas. Anumat tuleks hoida pimedas. Kui järgid antud juhiseid, kõlbab seda vett juua 2-3 päeva."
Vasta
#37
Ooot nüüd hetk. Kloriidoksiidi ioon ei ründa hehale kasulekke baktereid?
Kuidas selline eristamine toimib? Kuidas saab see kemikaal vahet teha ühel bakteril ja teisel? Vabandan, kui sellele küsimusele on juba vastatud, ma ei jõua mobiiliga korralilult järge pidada selles teemas.
Vasta
#38
(23-09-2015, 17:13 )Lorenz Kirjutas: Ooot nüüd hetk. Kloriidoksiidi ioon ei ründa hehale kasulekke baktereid?
Kuidas selline eristamine toimib? Kuidas saab see kemikaal vahet teha ühel bakteril ja teisel? Vabandan, kui sellele küsimusele on juba vastatud, ma ei jõua mobiiliga korralilult järge pidada selles teemas.


Sellele on vastus siin (5. kord vastan Laugh): http://www.infomms.org/miks-mms.html
Vasta
#39
Seda 5 korda siia postitatud lugu ma lugesin. Seal on väide (!) et keha rakud on kaitstud. See polnud aga minu küsimus, ma küsisin, et kuidas teeb üks kemikal vahet kahel erineval bakteri liigil. Kui ma sain valesti aru milleski, siis palun sellele minu tähelepanu juhtida.
Vasta
#40
(23-09-2015, 17:46 )Lorenz Kirjutas: Seda 5 korda siia postitatud lugu ma lugesin. Seal on väide (!) et keha rakud on kaitstud. See polnud aga minu küsimus, ma küsisin, et kuidas teeb üks kemikal vahet kahel erineval bakteri liigil. Kui ma sain valesti aru milleski, siis palun sellele minu tähelepanu juhtida.

Kloordioksiidi (ClO2) oksüdatsioonitugevus on 0,95 volti.
Nüüd hakkab selginema see, miks kloordioksiid on võimeline hävitama patogeene, aga mitte meie endi rakke.
Koed on kohanenud 1,30 voldise oksüdatsioonipotentsiaaliga.
Nad suudavad väga ilusti toime tulla 0,95 voldise oksüdatsioonitugevusega, mis on kloordioksiidil.
Kui hapnik ei kahjusta keha, siis ka kloordioksiid ei kahjusta keha, sest selle oksüdatsioonitugevus on oluliselt väiksem kui hapnikul.
Patogeenid on anaeroobsed mikroorganismid (nad ei kasuta elutegevuseks hapnikku), ning põhimõtteliselt need on ainukesed mitte hapnikku tarbivad organismid kehas.
Kuna nad ei kasuta ise hapnikku, ei ole neil välja kujunenud vastupanu oksüdatsioonile.

Vasta
#41
Oeh.
See "miinus" või "pluss" märk tähendab seda, tegemist ON iooniga. Ioon on ebastabiilne aatom, mille elektrone on kas rohkem või vähem (sellele vastavalt siis kas pluss-märk või miinus-märk). Väga lihtsalt selgitades need aatomid siis kas tõmbavad endale ligi lihtsamini (kui on miinus) või lähevad nõrgema külge lihtsamini (pluss märgiga). Noh nagu mutter ja polt, kujuta ette.

See "bakterite hävitamine" on juba eos nõme jutt, kuna antibakteriaalsed asjad hävitavad ikka kõike ja valimatult. Seetõttu ongi mõistlik antibiootikumi kuuri ajal/pärast Hellust juua või mitte Safeguardiga ennast seitse korda päevas nühkida.

Naatriumklorit (NaClO2) on pleegitav aine, ühtlasi on see plahvatusohtlik (kokkupuutel orgaanilise materjaliga). Tegemist on soolaga.
Naatriumkloraat (NaClO3) on aine, mida kasutatakse tööstuslikult eelkõige kloordioksiidi tootmisel paberimassi valgendamiseks. Tegemist ei ole soolaga, vaid naatriumühendiga.

ClO2- ei ole kloordioksiid, vaid on kloritioon. See tekib kloordioksiidi redutseerumisel (ehk siis see aatom, mis puudu on, jookseb minema). Kasutatakse veepuhastusjaamades. Punkt 4.1.1 kirjeldab hästi seda protsessi:

http://www.epa.gov/safewater/mdbp/pdf/alter/chapt_4.pdf

Tarbige, mida iganes soovite, aga igasugused "teaduslikud" valeväited paluks ära jätta.
Vasta
#42
Lisaks veel, et oksüdatsioon on põlemine. Ehk siis hapniku hingamine tapab meid aeglaselt ja vaikselt, he-hee. Lõviosa sellest, mida me hingame, on ikkagi lämmastik.
Vasta
#43
Temi, patogeensed bakterid ei ole ainsad bakterid inimese kehas. Patogeen on lihtsalt haigustekitaja üldnimetus. Väga vähesed inimese kehas olevad bakterid on patogeensed ja tekitavad haigusi. Enamus kehas olevatest bakteritest on inimesele eluliselt vajalikud
Vasta
#44
No seda minagi arvan - teadmatus ei vabasta vastutusest. See on üks oluline aspekt kogu selle teema juures. Ning MMS-i propageerijatel on kohustus näidata selle aine ohutust. Sest ohtliku aine propageerimine on väga kurjast.
Vasta
#45
Skarre pandud link on huvitav, annab pusida. 4.4 peatüki all "Pathogen Inactivation and Disinfection Efficacy" on kirjas nii:
Chlorine diocide is a strong oxidant and disinfectant. Its disinfection mechanism are not well understood, but appear to vary by tipe of microorganism.
Vasta
#46
Temi, ma küsisin, et kuidas saab see kemikal eristada üht bakterit teisest. Sa ei vastanud ja pakkusid lingi, kust ma vastust ei leidnud. Kui see on minu viga, siis võib keegi mind valgustada siinkohal.
Kui keegi seda ainet ei propageeri ja vaidlus käib rangelt selle ohutuse üle, siis see tundub positiivse lähenemisena.
Vasta
#47
Lorenz,
Eristusvõimalusi ikka on. Nt stabiilsus, suurus, muud omadused. Mikroorganismide tüübid on erinevad (nt seen, viirus, bakter, algloomad jne). Kloordioksiidil on omadus hävitada vees olevaid mikroorganisme väga efektiivselt (millest tuleneb ka tema kasutamine desinfektsioonivahendina). Ilmne probleem on see, et klooriaatom kahe hapnikuaatomiga ei evi erilist analüüsimeelt ning suure tõenäosusega kehas ei toimu sama reaktsioon, mis veeklaasis. Näiteks puutub ClO2 juba su suus nii paljude bakteritega kokku, et võib olla ära reageerinud juba neelamise ajal.

Vasta
#48
Silme ees võiks hoida analoogiat vee töötlemisega NaClO2 taoliste ainetega:
1) Ilma töötlemata saastunud vesi sisaldab inimesele ohtlike mikro-organisme.
2) Klooriühenditega töödeldud vesi hävitab mikro-organismid ja muudab vee joodavaks.
3) Vette jääb märkimisväärne kogus klooriühendeid, kuid need pole inimesele surmavalt ohtlikud (nõuka aegne Tallinna vesi, mis haises kloori järele).

Täpselt sama toimub ka "inimese sees", kui klooriühendeid tarbitakse: inimesele ohtlikud mikro-organismid lüüakse maha, kuid inimesele omased mikro-organismid säilivad.

Näiteks antibiootikumide tarbimisega hävitatakse inimese soolestikus olev mikro-floora (peale antibiootikumi kuuri tuleks süüa jogurtit ja pro-biotikume, et soolestiku mikro-floora tastuks).
Kusjuures arstid kirjutavad vähimagi kaebuse korral rutiinselt välja antibiootikume, ilma vastavat tüve-testi tegemata - kui üks antibiootikum ei mõju, antakse teine - kuid taoliste "sobimatute" antibiootikumide manustamise eest ei lasta arste töölt lahti "para-teaduse viljelemise eest": kuidagi kaksik-moraali ja topelt-standardite kanti kipub see nõiajaht olema.

-----
Analoogia: kuna süütevedelik-surnupiiritus on liiga odav (1.49 eurot/liiter), siis teda ei eksisteeri restoranide alko-valikus (liiga odav) - sarnaselt pole ka mainitud odavaid kloori-ühendeid apteekides müügil (liiga odavad: ning kui nad on odavad, siis pole ka huvi teaduslike uuringute järele).
Vasta
#49
Chaos väidab, et kloordioksiidi lagunemisel jääb kloor vabaks ja ei ühine Na ga, sest vaba Na ei ole. Palun seletage, mis juhtub NaCl ga organismis, mis on teadupärast sool ja mida me sööme sisse iga päev. Ta ju laguneb ja kuhu siis Cl saab?
Ja mis on see ühend, mis tekib organismis, mida saab nimetada mürgiks antud arutelus?
Vasta
#50
(23-09-2015, 20:11 )lahendused Kirjutas: Täpselt sama toimub ka "inimese sees", kui klooriühendeid tarbitakse: inimesele ohtlikud mikro-organismid lüüakse maha, kuid inimesele omased mikro-organismid säilivad.

Millega sa seda väidet põhjendad, et ohtlikud surevad ja omased alles jäävad? Ära lihtsalt väida - põhjenda.

Näited patogeensetest aeroobsest (hapniku vajavast) bakteritest, mida väidetavalt MMS ei puutu:
Mycobacterium tuberculosis - tekitab tuberkuloosi ja sugulusliigid tekitavad pidalitõbe.
Streptococcus - erinevad liigid tekitavad bakteriaalset kopsupõletikku, meningiiti, lihasööjabakterit, kaariest, sepsist, kuseteede põletikku, jne.

Näited enamasti ohtututest või kasulikest anaeroobsetest bakteritest, mida väidetavalt MMS tapab:
Escherichia coli ehk soolekepike, mis on asendamatu seedeprotsessides.
Actinomyces - osad liigid on patogeenid, aga osad moodustavad näiteks osakese tervislikust sünnituskanalite mikrofaunast.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teeseen ehk kombucha ehk Mo-Gu Aurora Blue 38 53,304 02-03-2017, 20:36
Viimane postitus: kents27
  Bioresonantsteraapia ehk footonresonantsteraapi? Sekhmet 3 3,191 22-04-2008, 17:08
Viimane postitus: Sekhmet

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat