• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
#1
MMS-grupi siseheitlused: «Ärge laske end meediakärast häirida!»
Selline teaduse ja ametlike seisukohtade eitamine ja alternatiivsesse kinnistumine on ju para, st keegi oleks nagu selle foorumi usklike seisukohad teadusliku/ametliku arvamuse kohta kokku võtnud.
Tsitaat:Kui esimene kahtlev küsimusetõstataja lisab, et grupis olla ju mitmeid arste ja biokeemikuid ja miks nemad ei võiks oma teadmistega üles astuda, sekkub kolmas grupiliige: «Esiteks ei jõua vaielda ja tõestada, muudki teha. Teiseks, neile ei saagi ju midagi tõestada, sest neil on vaid üks lause kõige sinu teadusliku* jutu vastu: «Imikutele joodetakse pesuvalgendit!» Ja seda nad karjuvad sulle ise näost punased ja tatti pritsib, mida sa sellisega räägid?»
...
Mul on ka palju küsimusi. Ma olen samasugune, ei lepi pooliku arusaamisega. Tahan lõpuni aru saada, aga seni pole saanud. Ei saa vastata inimesele, et ei taha seletada ja pole aega. Kui nii vastata, jääb mulje, et ei valda piisavalt teemat. /---/ Asi pole kellegi süüdistamises. See pole taotluseks, kuid te peate olema valmis ka tädi Maalile asju seletama.»

Selle peale vastab Humistoni soovitanud grupiliige: «Me ei pressi peale ega jaga absoluutset tõde. On faktiliselt olemas paljud inimesed, keda MMS on aidanud. Nad on siin ka oma lugusid kirjeldanud. On arstid, kes soovitavad ja asjast rohkem teavad ja võivad alati rohkem rääkida. Las meedia toimetab omasoodu, ei maksa end sellest häirida lasta. Kui kohtate inimesi, kes räägivad torusiilist ja on väga temperamentsed, siis pole mõtet neile midagi seletada. Las ta siis olla torusiil, olgu pealegi. Kui politsei hakkab asjaga tegelema, siis saab tõde niikuinii jalule seatud, sest keegi ei pea õnneks tõestama, et on süütu. Küll aga peab politsei hakkama tõestama süüd ning kõik kukubki iseenesest kokku, sest tõestusmaterjal räägib iseenda eest. Kes tahab see kasutab MMS-i, kes arvab, et see on pesuvalgendi, ärgu kasutagu. Teadaolevalt ei ole MMS-i õiges koguses tarvitamisest keegi ära surnud ega ole tal ka mingeid püsivaid tervisekahjustusi tekkinud. Küll aga on väga paljud selle abil tervenenud. Nii, et pole sõda ja pole võitlust, pole tõestamist ja närvitsemist. Igaüks talitab nii, nagu ise õigeks peab. Päikest ja rahu!»

*Peaks olema pseudoteadsuliku, sest infolehel ei ole teadusliku jutuga mingit pistmist vaid aetakse samasugust pseudoteadusliku jura nagu kõikides teistes sarnastes "teaduslikes" tekstides.
Vasta
#2
Peale sinu Kage ei ole seda(mmnnssi või mis ta on...) siin foorumis küll keegi levitanud...hm huvitav(!) sest ka antireklaam on reklaam... Miks sa Kage seda teed, kas sa ehk ise tarbid...see muidugi seletaks ka sinu emotsionaalse mõtteroima soovi vägistada ja tappa...Laugh
Muide, mis järjekorras sa oma mõtteroimades emotsiooni ajel toimid... kas tapaksid või vägistaksid või mõlemat korraga ja vaheldumisi...?
Ma täiesti mõistan tapmise soovi, näiteks kui sääsk ikka tuleb kallale, siis ma...aga milline peaks see emotsioon olema, kus tuleb tahtmine sääsk ära vägistada...siiani mõtlen, tundub põnev emotsioon olema... ?!!Laugh

(09-09-2015, 12:51 )kage Kirjutas:
(09-09-2015, 12:32 )Eithea Kirjutas: Kagel on probeem, ta ei saanud ise osaleda protsessis "Vao vägistamine"... Kannata natuke, kui meil siin saab neid rohkem olema, siis küllap jätkub ka sulle seda vaheldusrikast vingumisvaba tegevust...
Kage, ole nüüd, ikka tahame huvitavaid teistsuguseid arvamusi näha, kas või seda alljärgnevatki oli õõvastavalt huvitav kaeda...ja keegi ei öelnud pahasti...
(25-08-2015, 13:19 )kage Kirjutas:
(19-08-2015, 15:23 )Minaelan Kirjutas: Sa siiski ei vastanud, kas soovid ka sellist Eestit, kus vägistatakse ja tapetakse kõiki mitteislamiste ja muidu valgeid...või soovid ka ise nendega kampa lüüa?
Jah, soovin. Vähemalt on vaheldust vingumisele.
Siis on hästi kui see sellise emotsiooni tekitas, sest ma edastasin emotsiooni mis mul tekib kui selliseid küsimusi ja üldistusi pean lugema kui pagulastele ja mulle omistatakse üldistuste põhjal kuritegelikud ja rahvavaenulikud omadused ja levitatakse seda kui tõde igal pool. Õõvastav, vastik, ebameeldiv jne.
Vasta
#3
(22-09-2015, 21:52 )kage Kirjutas: *Peaks olema pseudoteadsuliku, sest infolehel ei ole teadusliku jutuga mingit pistmist vaid aetakse samasugust pseudoteadusliku jura nagu kõikides teistes sarnastes "teaduslikes" tekstides.

Kage, nüüd on küll see koht, kus sa peaksid lahti seletama, et mida pseudoteaduslikku sa antud lingilt leidsid? Ma palun näpp peale panna konkreetsele valele ja siis niimoodi ükshaaval katsume eristada olulise ebaolulisest. Ma ju ka tahan teada, et kus see pettus siis täpselt on.

Siiani ma pole kuulnud muud argumenti kui, et üks inimene lihtsalt teatas, et see on seal möla ja oksüdatsiooni kaheksandas klassis niimoodi ei seletatud ja elektronil pole mingit kihti, mida "varastada" ... mina tõesti ei tea. Ma olin keemias luuser.

Ja siis kage palun sellele videole kommentaari: see on eesti keelsete subtiitritega ja ainult 7 minutit. Mind huvitab, et mida siin valetatakse täpselt: https://www.youtube.com/watch?v=PeUz6gAqsOE

Vasta
#4
Natukene imelik, et MMS'i ümbritsevat skandaali foorumis juba kajastatud ei ole. Väidetavalt on Eestis üsnagi arvukas MMS-liikumine, mis aine kasutamist imeravimina propageerib.

Leidisin 2009. aastast pärineva teema, kus kasutaja marusja ütleb:
Tsitaat:Tellisin selle ameerikast-olen saanud selle kasutamisega gripiperioodil väga tõhusalt abi-ka koerale kennelköha puhul aitas.Ta ju hävitab kõik viirused-julgen soovitada-ostke.Ja nii odav toode.
(Kasutaja viimane külastus oli ligikaudu kuu pärast postituse tegemist - ei tea kas tuli siia lihtsalt promoma või oli imeravim nii odav, et hakkas suuremates kogustes sisse võtma)
_____________________________

Eelmisel nädalal tuli välja, et Eestis on 3200 inimesest koosnev Facebooki rühmitus, mis ohtlikku ainet isegi lastele soovitavad anda (pidi ju ravima nii autismi kui vähki). Artikkel koos Merili Kukushkin-i audiolindistusega ühest loengust, kus tuleb välja, et (tootmistehnika) doktorikraadiga naine kas lihtsalt valetab või puuduvad tal elementaarsed teadmised keemiast (tsitaat: "MMS ei olegi mürgine, MMS on ju kõigest lauasool ja vesi").

o sancta simplicitas!

Igatahes eile õhtul ilmus uudis, et naine on TTÜ masinaehituse assistendi ametist lahti tehtud.

Siin hea emakeelne artikkel, mis kloordioksiidi keemilisi tagamaid avab.
____________________________

Nüüd aga küsimus: kas keegi ka siinsetest kasutajatest eelkõneldud gruppi kuulub või valgendit... vabandust MMS'i.... sisse joob?
Vasta
#5
(23-09-2015, 08:05 )Nielander Kirjutas: Siin hea emakeelne artikkel, mis kloordioksiidi keemilisi tagamaid avab.
____________________________

Ma seda "head teaduslikku" artiklit lugesin Laugh Ma leidsin sealt ainult ühe (vabandust, võibolla olin liiga erutunud, et midagi veel märgata, ma loen hoolega uuesti kuna sa ütled, et see on "teaduslik") argumendi, millega ta kavatseb selle: infomms.org ümber lükata aga sellele vastati ju ka sellele lehele koos toetava uuringu lingiga: http://www.infomms.org/miks-mms.html

Mulle tundus see "teaduslik" artikkel sinu lingi alt lihtsalt natuke keerulisemas keeles sarkasm "valgendijoojate" aadressile.

Ma tõesti tahan teada detailselt, niimoodi, et mina ka aru saan, et kus on viga?

Jah. ma kuulun sinna gruppi.

Tsitaat:...Joome nüüd aga kloordioksiidi endale sisse. Kehast seest ei aurustu ta kuskile, läheb küll pisut rohkem aega, kuid peagi jõuab ta ka meie enda rakkude hävitamiseni.

Sellest lõigust alates läheb kogu see teadus "vett vedama" ja lihtsalt oma keerulise sõnakasutuse käes onaneerimiseks nagu see oleks tõsi aga siin on vastus sellele küsimusele: http://www.infomms.org/miks-mms.html
Vasta
#6
(23-09-2015, 08:13 )Temimoor Kirjutas: Ma seda "head teaduslikku" artiklit lugesin Laugh
...kuna sa ütled, et see on "teaduslik"
Mulle tundus see "teaduslik" artikkel sinu lingi alt...

MMS silmanägemise ära võtnud? Kus kohas ma täpsemalt ütlesin, et see teaduslik artikkel on? Ma ei hakkaks eales seda teaduslikuks nimetama, kuna teaduslikkus vajab teatavaid tingimusi, mida täidavad vähesed artiklid. Kindlasti ei täida neid tingimusi seda su Jim Humble suurepärase pealkirjaga raamat "Master Mineral Solution of the 21st Century". Kas ainüksi see nimi sulle judinaid peale ei aja?
Vasta
#7
Süüdistuse, et "teaduslik" aga oli hoopis emakeelne võtan omaks - tõepoolest silmanägemine pole enam see Laugh

Aga mingi raamatupealkirja üle ironiseerida ei viitsi. Ma pole seda raamatut lugenud.
Vasta
#8
(23-09-2015, 08:05 )Nielander Kirjutas: Natukene imelik, et MMS'i ümbritsevat skandaali foorumis juba kajastatud ei ole.

Võib-olla sellepärast, et tegemist on pseudoprobleemiga?
See on ju üldteada, et antioksüdandid on kasulikud, sest hingamine ja kogu oksüdatsiooniprotsess ise on kehale nii-öelda kahjulik, sest põletab keha. Kõige parem oleks mitte hingata.
Ja mingi aine mürgisuse kohta on ka see üldteadatuntud fakt, et iga aine on potentsiaalselt surmav, oleneb vaid kogusest.
Ka erinevad vaktsiinid on tegelikult keha mürgitamine (aga kuna peavool ütleb, et see on hoopis tervislik, siis nii ju peabki olema).
Samuti igasugused ravimid ja antibiootikumid, kõik need on mürk.

Seega, kas tegemist on tõesti mingi probleemiga, mis vääriks laiemat tähelepanu või on tegemist lihtsalt ülespuhutud "probleemiga"?
Lõpuks taandub kõik ikkagi usule. Kes usub imeravimitesse, kes teadusesse, kes millesse iganes.
Mina isiklikult seda MMS-i ei tarvitaks, sest usun teistesse tervenemismeetodisse positiivsemalt.
Samamoodi väldin ma ka igasugu ravimeid ja antibiootikume.
Vasta
#9
No mingit apteekide vandenõud ei maksa otsida - teatavasti Linnamäe käes on nii apteegiketi kui meedia otsad, elasid apteegid enne võrkturundust ja imeravimeid, jutumärkidega ja ilma, elavad ka pärast. Ravimifirmadele on märksa olulisem küsimus, mis ravimid eestis kantakse soodusnimekirja, st makstakse osalt maksumaksja rahaga kinni.

Pigem on tegemist "odava käraga", sest ka vastaliste jutt pole midagi teaduslikku, kõik taandub usule, sest pole ju ajakirjanikud võimelised lahkama oksüdatsiooniprotsesse inimkehas, st andma oma adekvaatset hinnangut. Kui nt küsida, miks ametlik meditsiin seda ei kasuta, siis alati saab vastata, et kui on odav ja tõhus antibiootikum võtta, kes siis tarbiks ravimifirmade panteteeritud toodangut, jne.

Ära rikkuda oma tervise saab nii alternatiiv - kui ametliku meditsiiniga .

Vasta
#10
Tsitaat:As you can see, Acidified MMS is and has been used worldwide safely yet “they” (the media outlets and the FDA owned by the same people that use chlorine dioxide), say it is a dangerous BLEACH! This is not true and “they” know it and use it. “They” want this information about the safety of Acidified MMS suppressed because of the benefits to mankind and the diseases it can eliminate such as, Malaria, the number #1 killer in the world that makes “them” so much money and allows “them” to enslave countries with “their” pharmaceuticals.

Open your eyes and see how “they”, the elite, have created and supplanted in the minds of the world the idea that the allopathic method and pharmaceuticals are the only way to obtain health. This is indoctrinated into all of us from the media and the school systems throughout the world.

Ma olen kehv inglise keeles aga kokkuvõtvalt: MMS on kasutatud laialdaselt ja ohutult kogu aeg ning ometi nad ikka ütlevad VALGENDI. Nad teavad ise ka, et see pole tõsi. Nad tahavad seda varjata, tema tõhususe pärast, sest ta võib tappa malaaria - nr1 tapja Afrikas, kus on mängus nende ärihuvid.
http://mmsnews.is/315-us-government-and-...07-31-2015

(23-09-2015, 09:12 )euroruubel Kirjutas: No mingit apteekide vandenõud ei maksa otsida - teatavasti Linnamäe käes on nii apteegiketi kui meedia otsad, elasid apteegid enne võrkturundust ja imeravimeid, jutumärkidega ja ilma, elavad ka pärast. Ravimifirmadele on märksa olulisem küsimus, mis ravimid eestis kantakse soodusnimekirja, st makstakse osalt maksumaksja rahaga kinni.

Pigem on tegemist "odava käraga", sest ka vastaliste jutt pole midagi teaduslikku, kõik taandub usule, sest pole ju ajakirjanikud võimelised lahkama oksüdatsiooniprotsesse inimkehas, st andma oma adekvaatset hinnangut.

Ära rikkuda oma tervise saab nii alternatiiv - kui ametliku meditsiiniga .

Aga Eestis tõmbab niite siiski:
MMS vastase kampaania on loonud uus PR firma (Callisto Grupp OÜ, veebruar 2015), mida juhivad Merlis Nõgene ja Sandor Liive (nende poolt on loodud ka FB leht: MMS tapab tervist).Nende töö (laimukampaania) tellija on Margus Linnamäe, kellele kuuluvad Eesti Meedia ja Magnum (Apotheka).
Margus Linnamäe sai hiljuti Eesti Meedia nõukogu esimeheks. Sinna kuulub üle 1000 töötaja. Gruppi kuuluvad Postimees, Kanal 2, raadiojaamad Kuku, Elmar ja Uuno, kohalikud väljaanded Pärnu Postimees jne. Kõik vihaseimad laimukampaania avaldajad on siin nimestikus juba olemas.
Merlis Nõgene on töötanud Eesti Energias, Webmedias, Eesti Televisioonis, Eesti Päevalehes, Kuku raadios.
Linnamäe omandas hiljuti 100% Eesti Meedia Aktsiatest.
http://www.aripaev.ee/.../linnamaest-saab-eesti-meedia...
http://arileht.delfi.ee/.../linnamaest-s...sti-meedia...
Lisaks on Linnamäe suurkontrollija farmaatsiavallas, toimetab kinnisvaramaailmas ning on tegev kogu Baltikumis. Seotud kõikvõimalike asjadega, Autorolloni välja.
http://www.aripaev.ee/.../linnamae-uus-a...-pahameelt
http://arileht.delfi.ee/.../eesti-koige-rikkam...
http://ekspress.delfi.ee/.../miks-tagus-riik-kinni-325...
http://arileht.delfi.ee/.../magnaat-jokitas-jalle...
http://arileht.delfi.ee/.../mojukas-ravimi-ja...

PS. osad lingid on tänaseks "kahjutuks tehtud", mis näitas kenasti, et see neile ei meeldinud wink

Ma ei oska neid linke siia õigeks teha aga ma usun, et kedagi need ei huvita ka vist...

Vasta
#11
Minu arvamus asjast:
Kellegi poolt üles puhutud skandaal mille algne eesmärk oli "ära tegemine", mitte rahva tervise eest hoolitsemine.
Asja pealiskaudsel uurimisel ei jäänud silma massilisi mürgistusjuhtumeid või ebameeldivaid kõrvalnähte, küll aga hulgaliselt positiivset tagasisidet. Järelikult see mürk mingil moel ikkagi positiivselt mõjub ja mingit abi annab.

Palju me igapäevaselt mürki sisse sööme ja peale määrime (eriti naised), seda omale ei teadvustata. Ka valdav enamus arsti rohtudest on ehtne mürk mille kõrvalnähud ning tervist kahjustav toime peaks juuksed peas püsti ajama. Ometi peetakse seda normaalseks...

Kokkuvõtteks - suur kära ei millestki...
Vasta
#12
(23-09-2015, 09:41 )Chaos Kirjutas: Sest see on Naatriumklorit
See on üks komponent, millest segatakse kokku küll MMS. 28 % line vesilahus (destilleeritud veega) ja 50% line söögihape= saadakse hoopis uus aine. Kas ma eksin?

Sa tahtsid näha, et millest koosneb see aine ja kuidas kokkusegatakse sellele lehel? Seda pole tõesti, see leht on üsna tutikas, juu pole taibatud, et see ka oluline on, et eesti keelde panna... kui lehte kinni ei panda, siis jõutakse sinna ka vist.

Ainet koduseks kasutamiseks müüakse kahes eraldi topsis (üks on see "mürgine osküdant" ja teine söögihape), sest see on väga lenduv - CLO2 - saab veega küll siduda aga siis säilib ka vaid mõned päevad.
Vasta
#13
(23-09-2015, 09:41 )togli Kirjutas: Asja pealiskaudsel uurimisel ei jäänud silma massilisi mürgistusjuhtumeid või ebameeldivaid kõrvalnähte, küll aga hulgaliselt positiivset tagasisidet. Järelikult see mürk mingil moel ikkagi positiivselt mõjub ja mingit abi annab.

Asi ongi selles, et piisavalt väikeses koguses pole miski mürgine. Kui sa nüüd võtad imepisikese koguse MMS ja järgmine päev kaob nohu, mis oleks võib olla niisamagi ära kadunud, siis saad justkui positiivse kogemuse. Kui aga võtad rohkem ja seis kehvemaks läheb, siis ajad selle haiguse mitte MMS'i kaela.

Point on ju selles, et tegemist on ilmselgelt ohtlikku ainega. Kusagil facebookis aga serveeritakse seda aga kui mingisugust imeravimit, mis propageerijate otseste sõnade kohaselt polevat üldse mürgine ja kui keegi midagi tunneb, siis need on vaid organismist väljuvad toksiinid. Midagi on siin ikka mäda küll. Lisaks veel lollused autismi ravist, mis pole üldse mingisuguste haigustekitajatega seotud. Kuidas üldse MMS headel ja halbadel bakteritel vahet teeb, jne?

(23-09-2015, 08:58 )Anonymous Kirjutas:
(23-09-2015, 08:05 )Nielander Kirjutas: Natukene imelik, et MMS'i ümbritsevat skandaali foorumis juba kajastatud ei ole.

Võib-olla sellepärast, et tegemist on pseudoprobleemiga?

Ok, ütleme, et on pseudoteadusliku pseudoprobleemiga, aga para-web'i sobib see alternatiivmeditsiini teema minuarvates paremini kui muud viimasel ajal käsilolevad "ukraina ja venemaa", "pagulaste" ja "feminismi" teemad.

PS: Vabandan kage ees, kelle eilset postitust samal teemal alles nüüd märkasin. Ühendasin teemaga postitused vabast jututeemast.
Vasta
#14
(23-09-2015, 10:34 )Chaos Kirjutas: Sorri ühe üleliigse i pärast. Loodan, et sa said üldiselt mu mõttest aru.

Hea küll. Aga kui sa ikka tõsiselt vaielda tahad, siis vaidle temaga: alates 5.45 on sõnapaarid kloriid ja klorit mängus.

https://www.youtube.com/watch?v=LWrCEq_8CWY

Vasta
#15
(23-09-2015, 10:11 )Temimoor Kirjutas:
(23-09-2015, 10:01 )Nielander Kirjutas: Kuidas üldse MMS headel ja halbadel bakteritel vahet teeb, jne?
Kuna sa esitad seda küsimust jälle ja ma kaks korda sind juhatanud olen selgituse juurde, siis ma ootaks "teadlase usku" inimeselt vaidlust minu vastuse kohta aga mitte lolli järjekindlusega esitada sama küsimust.

Vastus: http://www.infomms.org/miks-mms.html

Kas see on vastus?:

Patogeenid on anaeroobsed mikroorganismid (nad ei kasuta elutegevuseks hapnikku), ning põhimõtteliselt need on ainukesed mitte hapnikku tarbivad organismid kehas.
Kuna nad ei kasuta ise hapnikku, ei ole neil välja kujunenud vastupanu oksüdatsioonile.


Küsin siis järgmise loogilise küsimuse: Kas ükski kasulik bakter pole anaeroobne?

Kui hapnik ei kahjusta keha, siis ka kloordioksiid ei kahjusta keha, sest selle oksüdatsioonitugevus on oluliselt väiksem kui hapnikul.

Kuidas siis kloordioksiid nahka põletada saab (isegi basseinivesi paneb silmad kipitama)?


Vasta
#16
(23-09-2015, 08:05 )Nielander Kirjutas: Natukene imelik, et MMS'i ümbritsevat skandaali foorumis juba kajastatud ei ole. Väidetavalt on Eestis üsnagi arvukas MMS-liikumine, mis aine kasutamist imeravimina propageerib.

Leidisin 2009. aastast pärineva teema, kus kasutaja marusja ütleb:
Tsitaat:Tellisin selle ameerikast-olen saanud selle kasutamisega gripiperioodil väga tõhusalt abi-ka koerale kennelköha puhul aitas.Ta ju hävitab kõik viirused-julgen soovitada-ostke.Ja nii odav toode.
(Kasutaja viimane külastus oli ligikaudu kuu pärast postituse tegemist - ei tea kas tuli siia lihtsalt promoma või oli imeravim nii odav, et hakkas suuremates kogustes sisse võtma)
_____________________________

Nüüd aga küsimus: kas keegi ka siinsetest kasutajatest eelkõneldud gruppi kuulub või valgendit... vabandust MMS'i.... sisse joob?

Ei tarbi, olen seda usku, et mida vähem igasugust...sisse ajada seda parem ja kui tarbin midagi, siis peab olema märgatav (s.h.ka teistele) ja tuntav noorenemise efekt. Olen kasutanud vaburadikaale ellimineerivat taimemoosi, kus mainitud efekt on täitsa olemas ja nähtav.
Muide gripierioodil aitab ka suurepäraselt Päevakübar, kuid eks igale oma...
Vasta
#17
(23-09-2015, 10:27 )Chaos Kirjutas: Sa segad kokku kaks ainet millest sa saad naatriumkloriti. Mitte sa ei sega naatriumkloritit söögihappega, et saada imeravim.

Ps. sa saad Naatriumkloriti mitte naatriumkloriidi

Ma ostan internetist NaCLO2, mis on 22,4 % lahus ja C6H807 50% lahus.

Neid segan ja saan kloordioksiidi CLO2. Segunemisel eraldub jälk hais ja 30 seki on aega segada see veega ning allaneelata - maitse on jälestusväärne. Ma tahaks näha oma silmaga, kes suudab eluohtliku koguse seda neelata Laugh


(23-09-2015, 10:49 )Nielander Kirjutas: Kuidas siis kloordioksiid nahka põletada saab (isegi basseinivesi paneb silmad kipitama)?

A sa tule mu juurde, teeme loomkatse, et kas põletab? Grupis levis eile telefoniga tehtud video, kus üritati sellega põletada nahkkinnast ja nahast rahakotti - värv ka ei tulnud maha...

Äkki on ikka asi lahjenduses? NaClo2 on 22,4%line? Tehti otse sellega ja kokkusegatuna happega ning eraldi sellega, mida allaneelatakse ehk segatuna tassitäie klaasiga. No ei põletanud see midagi...

Vasta
#18
(23-09-2015, 10:54 )Temimoor Kirjutas: A sa tule mu juurde, teeme loomkatse, et kas põletab? Grupis levis eile telefoniga tehtud video, kus üritati sellega põletada nahkkinnast ja nahast rahakotti - värv ka ei tulnud maha...

Äkki on ikka asi lahjenduses? NaClo2 on 22,4%line? Tehti otse sellega ja kokkusegatuna happega ning eraldi sellega, mida allaneelatakse ehk segatuna tassitäie klaasiga. No ei põletanud see midagi...

Olgu, tunnistan, et eksisin kloordioksiidi söövitavuse osas: http://www.clordisys.com/materialcompatibility.php
Vasta
#19
(23-09-2015, 11:40 )Chaos Kirjutas: Kui sul tekib mõnest ravimist mürgistussümptomid näit kõhulahtisus või oksendamine on see selge märk, et kehas on mürgistus. Ei ole olemas mitte päris kõhulahtisust või oksendamist.

Kui sul on toidumürgitus ja sa sööd ikka jätkuvalt pahaks läinud toitu väikestes kogustes edasi, siis kõrvalnähud pikapeale kaovad, sest keha harjub, aga toksiinide osakaal pidevalt kasvab mis viib muude hädadeni.
Chaos, ei vaidle. Mürgistus on tunnus, et keha tahab vabaneda sellest aga usun, et siin käsitlevad alternatiivsed ideed asja pisut erinevamalt kui peavoolu meditsiin. Sellest see kisma...

Samuti ei meeldi peavoolule see idee, et autism on tingitud parasiitidest...
Vasta
#20
(23-09-2015, 11:55 )Chaos Kirjutas: Praegu süüakse ju pm kloori. Mida kloor teeb inimkehaga võib lugeda netist. kahjustab kiplnääret, ensüümide teket, Tekitab hingamisteede vaevus ja astmat, magneesiumi puudust - mis omakorda põhjustab pea kõiki hädasid.

Kes sööb?

Vasta
#21
(23-09-2015, 12:00 )Chaos Kirjutas: Teie sööte või joote ju

Kloori? Kloordioksiidist käis jutt... Siis sööd sa ise ka kloori, sest soola sa ju ometi sööd - naatriumkloriid Laugh

Hetk tagasi tundus, et sinu nime alt kirjutab keegi asjalik inimene aga nüüd läksime kolm sammu teemas tagasi... vahetus inimene selle kasutaja taga?

Siin selgitatakse alustades 4.29 selle kõige levinuma "argumendi" vahet: http://www.infomms.org/videod.html
Vasta
#22
(23-09-2015, 12:10 )Chaos Kirjutas:
(23-09-2015, 10:54 )Temimoor Kirjutas: Ma ostan internetist NaCLO2, mis on 22,4 % lahus ja C6H807 50% lahus.

Neid segan ja saan kloordioksiidi CLO2.
Mis see siis on? Kloori ühend ju! Miks siin muidu räägitakse, et see ohtlik on. wink

Miks räägitakse? Kust mina tean miks räägitakse Laugh Usu mind 30 sekki minu juhendatud videos aitab vastusesele selgust tuua.

Vasta
#23
Ja turustamine käib püramiidskeemis aa vabandust võrkturunduses?
No ei...
Keemia algkursus keskkoolis käinutele - Cambridge tudeng kummutab MMS ravilubadused
Tsitaat:MMS on naatriumkloriti NaClO2 lahus, millest happelises keskkonnas on võimalik saada kloordioksiidi ClO2 lahus ehk CDS (chlorine dioxide solution), millel ongi väidetavalt imelised omadused. Olen seda usku, et mõned väidetud ravitoimetest võivad tal isegi olla. Kloordioksiidi saab kasutada nahal lokaalse antiseptikuna. ClO2-ga mikroorganismide tapmiseks kuluv aeg sõltub vastavate organismide lineaarmõõtme ehk näiteks diameetri ruudust. Seega tapetakse väikesed bakterid väga kiiresti ja selleks ajaks kui jõutaks inimese rakkudeni on aine juba ammu aurustunud (ClO2 on küllaltki kergesti lenduv aine).

Joome nüüd aga kloordioksiidi endale sisse. Kehast seest ei aurustu ta kuskile, läheb küll pisut rohkem aega, kuid peagi jõuab ta ka meie enda rakkude hävitamiseni. Üks mehhanisme hõlmab endas tsüsteiini tioolrühma oksüdeerimist, mille tulemusel hävitatakse bakterite rakud, kuid ka neerurakud jms. Veel kaugemale mõeldes, vähirakkude diameeter jääb suurusjärku 20µm, vererakkudel aga 7µm juurde. Seega ammu enne, kui võidaks potentsiaalselt jõuda vähivastase toimeni, on hävitatud organismi korralikuks toimimiseks hädavajalikke rakke. Tasub ka mainida, et jutt stiilis «kloordioksiid ei tee inimkehale (rakkudele ja koele) midagi halba, kuna ta oksüdatsioonipotentsiaal on liiga madal» on täielik keemiateadmatu jama. Kui see oleks tõsi, siis ei saaks ta kohe kindlasti omada ka mingisuguseid kasulikke efekte.
/-/
Vasta
#24
(23-09-2015, 12:20 )Eithea Kirjutas: Joome nüüd aga kloordioksiidi endale sisse. Kehast seest ei aurustu ta kuskile, läheb küll pisut rohkem aega, kuid peagi jõuab ta ka meie enda rakkude hävitamiseni.

Alates sellest lausest läheb selles artiklis kõik valeks.

Sellel ma vastan nüüd neljas kord juba: oskab teha vahet, selgitus on siin: http://www.infomms.org/miks-mms.html

Ja ei ole püramiid, võrk- ega maiteamis skeem. Need, kes julgevad ja tahavad ja saavad aru need on leidnud netist, kust osta või algmaterjali, millest segada. Kui keegi eestist tellib, siis tellib rohkem, et sõpradega jagada, hoiavad postikuludelt kokku.

Siis on kontingent, kes midagi ei saa aru aga on edulugudest vaimustuses, lämisevad kõigile imerohi ja loodustoode ja tahavad ka kasutada. No selliste vastu pole midagi teha... Lollust ei ravi.

Vasta
#25
(23-09-2015, 12:28 )Temimoor Kirjutas: Ja ei ole püramiid, võrk- ega maiteamis skeem. Need, kes julgevad ja tahavad ja saavad aru need on leidnud netist, kust osta või algmaterjali, millest segada. Kui keegi eestist tellib, siis tellib rohkem, et sõpradega jagada, hoiavad postikuludelt kokku.

Siis on kontingent, kes midagi ei saa aru aga on edulugudest vaimustuses, lämisevad kõigile imerohi ja loodustoode ja tahavad ka kasutada. No selliste vastu pole midagi teha... Lollust ei ravi.
No viska siis siia üles need edulood, konkreetsed inimesed eks hakkame vaatama, otsima ja puurima...sest tegelikult neid edulugusid ju sama kerge vorpida, kui ufoklippe
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teeseen ehk kombucha ehk Mo-Gu Aurora Blue 38 53,301 02-03-2017, 20:36
Viimane postitus: kents27
  Bioresonantsteraapia ehk footonresonantsteraapi? Sekhmet 3 3,190 22-04-2008, 17:08
Viimane postitus: Sekhmet

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat