Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lihtsad mõtted maailma loomisest
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
28-08-2005 13:42
Postitus: #1
Lihtsad mõtted maailma loomisest
Ok... et alustada... peab rääkima täiesti algusest. Duaalsüsteem on maailm kus elame. Kõik olev ja olematu koondub kahele poolusele. hea ja halb, pluss ja miinus, 0 ja 1.

see on olemine... nende pooluste variatsioonid.
kuna me elame illusioonis siis meie vaimkehadel oli lihtsaim viis luua maailm binaarsüsteemis sest see on lihtsalt lihtsaim viis midagi edasi anda. kas signaal on või seda pole. kas võnge on või seda pole.

vanaaja jumalad olid need vaimolendid kes osalesid duaalsüsteemi loomises kuid tahtsid seda ka hallata. loodud maailm oli mõeldud kõigile võrdseks kasutamiseks kuid nemad tahtsid valitseda.

vanaaja jumalad lõid olukorra kus nende kätte olid koondunud kõik duaalsüsteemis olevad võnked. neid ei huvitanud esialgu muud süsteemid...

mingi hetk see süsteem kukkus kokku... vanaaja jumalad pagendati ning duaalsüsteemi alus oli taas kõigile saadaval.

tekkisid süsteemijumalad. need olid vaimolendid kes suutsid kontrollida energiavoogusi kõiksuses ning vastavalt teiste vaimolendite tahtele luua uusi süsteeme. võib näiteks öelda et iga fantaasia on juba omaette süsteem... paljud jagavad neid kuna vaimolendid on kõik omavahel seotud.

vanaaja jumalad pagendati sellest seotusest kuna nad muutusid ahneks ja tahtsid kontrollida. neid tunneme me kui deemoneid kes müütide järgi maa alla pagendati. müütide tekst on muidugi kujundlik...

süsteemijumalad taastasid tekitatud kahju ning eraldasid kaose duaalsüsteemist... seega meie tasand muutus taas stabiilseks ning vaimolendid said kehastuda. süsteemijumalad lõid seoseid maailmade vahel et teataval arengutasemel vaimolend saaks erinevaid tasandeid külastada. seega õppimine polnud enam ainult süsteemikeskne.

vanaajajumalad/deemonid aga ei vandunud alla. nad lõid religiooni. ja läbi selle egregorid.
vaimolend sünnib siia ilma tabula rasana... puhta lehena. ta alustab otsast... ja areneb vastavalt oma valikutele ilma toetuseta. vanaaja jumalad aga mängisid oma kaardid sellele kaitsetusele ja hakkasid kehastunud vaimolenditele pakkuma kaitset. mängu tuli religioon. läbi selle kanditakse vanaaja jumalatele energiat mis neid toidab.

alles hiljuti tehti süsteemide vahel korrastus. kaosevõnge mis on kõikepurustava toimega aheldati kinni trioolsüsteemi. seega meie maailmas seda ei tohiks KUNAGI olla. vanaaja jumalad aga üritasid kaosele käppa külge panna ning selle abil duaalsüsteem hävitada. õnneks saadi neile kiiresti jälile ning plaan luhtus.

nüüd õpetatakse inimesi/kehastunud vaimolendeid kaosevõnget vältima... seda tutvustades.see on võnge mis ei ole meie süsteemis teretulnud vabana.

süsteemijumalate hulgas pole ühtegi kes suudaks kaost kontrollida.

valgusjumalad on need kes loovad seoseid arengusuunade vahel. vaimolendite arenguetappidel nad suunavad ja loovad seoseid. vaimolendid aga õpivad sellest.

valgusjumalate ülesandeks sai luua seos inimeste ja kaose vahel. et inimesed ei kasutaks kaosevõnget ära. seda aga teeksid nad vanaaja jumalate mõjutusel kes soovivad süsteeme purustada. et saaks kõike algusest alata... ja luua maailmu kus nemad oleksid jälle valitsejad.

vene sortsid sõlmisid diili draakontitega. kui nemad aitavad valgusjumalaid hävitada siis draakonid kostavad oma peremeestele hea sõna nende eest. venelased on teadupärast väga patriarhaalsed tegelased ning esivanemad on nende seas hinnas. esivanemate hinged on need mis hoiavad nende jaoks vanaaja jumalate süsteemi au sees.
sellest ka see pugemine draakonite ees kes olid omal ajal vanaaja jumalate otsesed käsilased meie süsteemis.

nüüd on nad mandunud rass kuna nende jumalad on pagendatud. et saada suureks rassiks taas selleks ongi vaja aidata vanaaja jumalad troonile.


...
draakonid - kollane rass

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
28-08-2005 14:17
Postitus: #2
 
... kas nad nüüd nii lihtsad ongi ... aga vähemasti on siin süsteem ja see on hea ... püüan seda jälle oma teadmistega ühitada ... siit siis ka küsmused:

Jehoova, Allah, Buddha - kes nemad on? ... peaksid olema siis nagu vanaaja jumalad - kui lõid religiooni. Aga siis ... kes on siis süsteemijumalad? Mis õpetustes ja mis nimede all neid tuntakse? Sinu maailmapildis, saan aru, on neil oluline funktsioon ... ma vist püüan siin välja peilida, et kui laialt selline maailmapilt levinud on? Või et olla konkreetsem, kas need asjad nt millest zed siin kirjutas (see ülemine kõrgematesse dimensioonidesse või tihedustele või võnkumistele), on kah selle pildiga kuidagi seotud? Või vastuolus sellega? Või pole neil mingit seost?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zed
Veteran

Postitusi: 763
Liitunud: Jun 2005
28-08-2005 15:03
Postitus: #3
 
Minu poolt esitatu põhines maiste uskude põhipostulaadil. Meie kultuuriruumis on seda lihtsam mõista läbi ristiusu kolmainsuse. Isa, Poeg ja Püha Vaim. Kuidas pühapiltidel kujutati: Isa, tema paremal käel , tema näo järgi loodud Poeg, nende kohal Püha Vaim (maailmateadvus). Kõik mis tuleb loodud süsteemidesse ja allsüsteemidesse, nende valitsemisse, on puhas hierarhia. Kõrgemate tiheduste olendite (Isa ja "kompanii" , vabandust!) valitsemise all. Süsteem lai ja keeruline, koos oma vastuolude, konfliktide ja ajalooga. Kui veidi rohkem aega üritan seda süsteemilugu ja ehitust lahata, aga praegu paraku pean maisemate asjade, nimelt remondiga edasi toimetama.
Lugupidamisega, zed.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
skybird
Uustulnukas

Postitusi: 22
Liitunud: Sep 2004
28-08-2005 21:50
Postitus: #4
 
jeh, nii palju keerulist ühe lihtsa asja ümber Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
registreerimata

 
29-08-2005 05:41
Postitus: #5
 
Aga mis neist inimestest kes ei austa ei kurjust ega headust sõna otseses mõttes???, kas nemad kuuluvad siis kaose alla???,miks üldse maailm loodi?????, miks anti algus inimestele ja kõigele muule eksisteerivale???????, miks on suurem osa inimesi arvamusel ,et selle kõige taga on mingi teatud süsteem????????, äkki on vana-aja rahva jutt tõde ,näitex nagu suumerialaste järgi pole me midagi muud kui jumalate poolt loodud odav töö jõud ,kes lõpux jääti oma saatuse üle otsustama,Celtic sinu versioon on huvitav, kuid siiski ei vasta see kõige enam inimkonna ajaloos ette tulnud küsimusele, MIKS LOODI INIMENE, ja kui me ise oleme olnud kunagi selle üle otsustama kas olla või mitte olla siis miks valisime sellise tee kõndida, kui aus olla siis ma raiuksin nii valgus jumalate kui pimeduse valitsejail käed ja jalad otsast ja piinaks neid nende existeeringu lõppuni, koos üle jäänud olemas oleva saastaga, mis sellline suhtumine minust teeb, kurja???,psühh???, või lihtsalt hing kes kättemaksu himustab, kui mul olex võimalus kustutax ma pimeduses(kosmos) olevad tuled(tähed,plaanedid), et siis igavesti uinuda, ega iialgi enam olemas olla.
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,664
Liitunud: May 2005
29-08-2005 06:18
Postitus: #6
 
Tsitaat:sellest ka see pugemine draakonite ees kes olid omal ajal vanaaja jumalate otsesed käsilased meie süsteemis.

reptiloidid?

ja religioon on siis halb kuna toetavad kaost läbi vana aja jumalate?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
29-08-2005 10:10
Postitus: #7
 
jah... neid kutsutakse ka reptiloidideks... kuigi hetkel pidasin silmas kollast rassi tervikuna.

vana aja jumalad tahavad taastada kunagise korra. selleks peavad nad aga lõhkuma olemasoleva süsteemi et siis otsast alata.
selleks ongi vaja kaost.


hallu... jehoova ja allah olid vana aja jumalad. buddha aga oli guru (gurude rolli kohta võib lugeda siin: http://risttee.pri.ee/viewtopic.php?t=131 )

sellest miks on inimesed siin maailmas... on kirjutatud siin: http://risttee.pri.ee/viewtopic.php?t=39

mismoodi me ise maailma lõime on kirjutatud siin: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1100

ja kõik kokku ja palju muudki on koondunud siia: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=614

loodan et sealt saate piisavalt infot.

Muudetud: 29-8-05 kell 11:12:10 celtic

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HadziOgloe
Vana kala

Postitusi: 578
Liitunud: Aug 2005
29-08-2005 18:33
Postitus: #8
 
Austatud zed, palusid minul vestlusse lülituda. Olgu.

Olen veendunud, et tegelikkus on olemas, kõik muu on illusioon. Mind huvitab ainult tegelikkus.
Kuidas aga saada teateid tegelikkusest?

Alustuseks võib igaüks toetuda iseenda olemasolu faktile.
Olemasole4vatena saame kasutada oma meeli ümbritseva tajumiseks (tavaliselt on inimesel avatud viis meelt, mõnedel ka kuues "nägijad", harvadel seitsmes meel). Üldse avaneb Urantia raamatu andmetel inimesel tema kosmilise arengu jooksul üla kahesaja meele-

Inimese meeli ületavast tegelikkusest saavad inimesed informatsiooni ilmutuse kaudu. Ilmutus on kõrgematelt olemistasanditelt edasi antud informatsioon tegelikkusest.
Põhilisi epohhilisi ilmutusi on olnud viis, nendest viimane Urantia raamat.

Urantia raamatu kosmoloogia on toodud viies esimises kirjas.
Jumal on kolmne.
TAEVANE ISA, esimene allikas ia kese;
IGAVIKULINE POEG, teine allikas ja kese;
LÕPMATU VAIM, kolmas allikas ja kese,
ON ÜKS KOLMAINUS JUMAL.

Kui TAEVANE ISA ja IGAVIKULINE POEG mingil põhjusel lahutamatult ühte sulavad (see peaks olema otsekui välk pilvede vahel), tekib KRISTUS. Seda on toimunud siiani ca. 600 000 korral.

Iga KRISTUS võib saada oma valitsemise alla kohaliku universumi.
Olles kahese Jumaliku algupäraga olend, vajab KRISTUS kaasvalitsejaks LÕPMATU VAIMU tütart, UNIVERSUMI EMAVAIMU.
Püha Vaim on UNIVERSUMI EMAVAIMU tütar, hoolitseja.
Minuga on Püha Vaim rääkinud ainult ühel korral. Seda kogemust on aga paljudel.
Püha Vaim on armastav, meie mõistes feminiinne, hoolitsev.
Inglid on UNIVERSUMI EMAVAIMU loodud olendid ja nende ülesanne on hoolitseda kogu JUMALA loodu eest. Inglitel on selleks vastavad võimed (matemaatikaand, suurepärane muusikaand jne.).
Inglid on suurepärane, andekas, kartmatu, äätetult armastusväärne JUMALALE ustav hästiorganiseeritud armee. On aga raske ette kujutada JUMALA vastu mässu tõstnud ehk demoniseerunud inglist ebameeldivamat ja ohtlikumat olendit. Selles suhtes on mul hoiatavaid kogemusi.

Inimesed on KRISTUSE loodud ja koosnevad täielikult ainult JUMALA andidest.
Inimesel on vaba tahe, muidu oleksid kõik inimesed robotid.
Inimene ise saab JUMALA´le end tagasi anda (vaba tahte aktina) ja igavikulise elu vastu võtta (mittevabatahtlik igavikuline elu oleks kohutavalt piinarikas).

See oleks elementaarne kosmoloogia.
Lugupidamisega,
Hadzi Oglõ
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HadziOgloe
Vana kala

Postitusi: 578
Liitunud: Aug 2005
29-08-2005 19:03
Postitus: #9
 
Planetaarne tegelikkus:

Meie planeet Urantia, Maa, MAA-EMA jne. nimetatu on kolmanda tiheduse planeet.
tihedustest vt.
http://www.hot.ee/valguseperekond
http://www.hot.ee/taurpi/My_Eso/mystic.htm toodud lingid, eriti:
http://www.hot.ee/taurpi/My_Eso/NibiruCo/avaleht.htm
viimased on Nibiru Nõukogu - Galaktilisse Föderatsiooni kuuluvate maailmade haldaja teated Jelila Starri kaudu (inglise keeles).

Üldiselt on tihedused ligipääsufiltrid tegelikkusele.
Näiteks on televiisor ligipääsufilter elektromagnetväljas olevale informatsioonile. TV kanalid on siis otsekui tihedused ehk dimendioonid.
See planeet läheb 2005-1012 üle 3D planeedi võnkesageduselt kplmeageduslikuks planeediks, kus on 4D, 5D ja 9D tasandid korraga. Niniru on 9D planeet ja seda asustavad mitmed 9D inimkonnad.
Nemad on selle planeedi kõrgemad inimestest hooldajad. Neid on peetud ka "vanaaja Jumalateks", kes nad aga ei ole.

Kes praegustest inimestest 3D ei suuda ületada, neid on valmis evakueerima Asthari laevastik.
http://www.universe-people.com/default_e.htm
on sellest põhjalik informatsioon, k.a. kosmoselaevade pildid. (Teadmiseks, Zen, info on ka saksa keeles!).

Peale selle on meie planeedi ümbruses ja meie päikesesüsteemis suurel hulgal teiste tsivilisatsioonide kosmoselaevu. Igal kohale tulnud inimkonnal ja muul olendkonnal on suur hulk legende, vastukäivat informatsiooni jne. See on põhjustanud tohutu segaduse igal tasandil.

Aga kõik saab korda. 2005.a. muutis Nibiru Nõukogu ajajoont. Minevik muudeti nii, et tulevik oleks parem.
Sellega seoses ilmneb kahesuguseid nähtusi:
mälulüngad (inimmälu operatiivmälu hoitakse planeedi magnetväljaga seotud infoväljas ja sellega ühendusesaamine on lünklik);
põhjendamatud hirmu- ning masendusehood (ajajoonte tagurpidikerimine nende muutmise eesmärgil sunnib tundlikke indiviide läbi elama hirmuäratavaid minevikusündmusi nii meie planeedil kui ka kosmoses).

Ärge siis ehmatage.
Kõik läheb kokkuvõttes kiiresti paremaks.

Lugupidamisega, Hadzi Oglõ
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
13-10-2005 14:05
Postitus: #10
 
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
Celtic sinu versioon on huvitav, kuid siiski ei vasta see kõige enam inimkonna ajaloos ette tulnud küsimusele, MIKS LOODI INIMENE, ja kui me ise oleme olnud kunagi selle üle otsustama kas olla või mitte olla siis miks valisime sellise tee kõndida


inimene lõi ennast ise. vajadus selleks tekkis siis kui universumil tekkis teadvus. ehk siis mõistuslik arusaam iseendast ning soov olla. nüüd me siis arenemegi siin maailmas ja lihvime oma tervikolemust läbi pisiosade täiuslikkuseni.

miks valisime selle tee? arvatavasti on neid viise KUIDAS õppida ja areneda veel palju. kuid elamine ja iseenda tunnistamine läbi ego on viis saada kogemusi. kogemused on aga osake õppetööst.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xerxes
Tavaliige

Postitusi: 51
Liitunud: Dec 2004
04-06-2006 17:36
Postitus: #11
 
Urantia raamat põhineb Piiblil. Piibel omakorda veel vanematel ülestähendustel ja need omakorda veel vanematel kuni aegade hämarusse välja,millest pole midagi võib-olla isegi võimalik enam teada. Väljend "püha kolmainsus-isa,poeg ja püha vaim" pole isegi Piibliga mitte kooskõlas. Just algupärase Piibliga. Seal kasutati ju sõna "jumalad". Oleme me siis aretatud geneetilisel teel, sisse toodud asumisele (Austraaliale sarnaselt kurjategijate planeedile), ei tea me mitte. Dogonite järgi pole Maagi siit Universumi osast pärit, vaid natuke kõrvalt-Siiriuse kandist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
volli
Uustulnukas

Postitusi: 46
Liitunud: Sep 2004
05-06-2006 12:51
Postitus: #12
 
Xerxese repliigiga natuke võib nõustuda, kui uurida/googeldada Elohimide, reptiilide jms tegevuse kohta inimese kui rassi loomisel.

Väidetavalt siis Elohimid mässasid natuke ahvisuguste primaatide geenidega ja lõid sellega inimrassi alged, tuues nad siia maakerale, kuid siin oli juba kohalik reptiil-rass niivõrd dinosaurustest välja arenenud, tekitades Elohimidele ebamugavusi nende plaanide elluviimisel, niisiis loodi müüt Eedenist, kurjast ussist puu otsas, reptiilid tembeldati saatanateks kuraditeks, kes elavad maa all (ja väidetavalt elavadki Smile.

Samas kui Elohimid on taevas pesitsevad tiibadega helendavad inglid või siis 1 suur jumal Jahve, kes purustab kõik selle inimese loomingu, mis võimaldab inimesel muutuda iseseisvaks ehk jumala-sarnaseks olendiks Elohimidega võrreldes (Egiptuse nuhtlused Moosese ajal, Noa uputus, Paabeli torn, Soodom & Comorra, you name it..)

Ja see mis toimub praegu inimtsivilisatsioonis, on ajaloopikkune eksperimenteerimine inimesega, luues erinevaid ühiskonnakihte, klasse, religioone, põhjustades sellega eri kihtide vahelisi konflikte, hõivates inimese tähelepanu 24h/7p tühjatähjaga. Kõige selle argihalli segase reaalsuse taga siis keegi tõmbab kange ja inimene on kokkuvõttes manipuleeritav marionettnukk.

(See on lihtsalt 1 versioon "what if...")
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
05-06-2006 13:29
Postitus: #13
 
Tsitaat:Algselt postitas: volli
Kõige selle argihalli segase reaalsuse taga siis keegi tõmbab kange ja inimene on kokkuvõttes manipuleeritav marionettnukk.
Oletagem ... Aga mis eesmärgil siis? Et veidi nalja saada? Ja nt Matrixis kirjeldatud eesmärk jääb suht nõrgaks ja mitte väga tõsiselt võetavaks ...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
05-06-2006 13:48
Postitus: #14
 
hallu... ainus võimalus on siis see et nood olendid on ise samuti kehastunud siia maailma ELAMA... nö. reptiloidid...
ehk siis nood kangitirijad...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
05-06-2006 16:39
Postitus: #15
 
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
hallu... ainus võimalus on siis see et nood olendid on ise samuti kehastunud siia maailma ELAMA... nö. reptiloidid...
ehk siis nood kangitirijad...
Olgus peale, et reptiloidid ja mingil kujul siin maailmas, aga mis kasu neil ikkagi sellest minuga manipuleerimisest on? Sest kui mina sikutan nöörist marionetti, siis seepärast, et on naljakas - vaadata, kuidas ta liigutab käsi-jalgu pea nagu päris inimene, vastuvaidlematult mu tahtele alludes. Et kas siis reptiloid vaatab samuti - et mina peaaegu nagu "päris reptiloid" käitun, kui tema "nöörist sikutab"?* Muidugi on asju, mille manipuleerimiseks mul märksa asisemad eesmärgid on - auto kusagile jõudmiseks, mobiil eemalolijaga rääkimiseks, digikas "hetke jäädvustamiseks" jne. Võiksime ka meie reptiloididele sarnast huvi pakkuda?
*see oleks siis nagu miskisugune "kunst kunsti pärast", ilma väga merkantiilsete eesmärkideta ... muidugi, eks iga looming ole mingis mõttes jumalik, st eesmärgitu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
as-green
Tavaliige

Postitusi: 197
Liitunud: Jun 2006
26-04-2010 11:13
Postitus: #16
 
Tsitaat:Algselt postitas xerxes
Urantia raamat põhineb Piiblil. Piibel omakorda veel vanematel ülestähendustel ja need omakorda veel vanematel kuni aegade hämarusse välja,millest pole midagi võib-olla isegi võimalik enam teada. Väljend "püha kolmainsus-isa,poeg ja püha vaim" pole isegi Piibliga mitte kooskõlas. Just algupärase Piibliga. Seal kasutati ju sõna "jumalad". Oleme me siis aretatud geneetilisel teel, sisse toodud asumisele (Austraaliale sarnaselt kurjategijate planeedile), ei tea me mitte. Dogonite järgi pole Maagi siit Universumi osast pärit, vaid natuke kõrvalt-Siiriuse kandist.

Mind on alati paelunud mõttekäik et meid on siia toodud ja aretatud jne.
Aga kes aretas aretajad? Kes aretajate aretajad?
Kõik selline on väga sarnane raeliitide liikumisega mis väidab et Elohimid on tulnukad kes lõid elu planeedil maa ja neid endid loodi ka kunagi kellegi poolt kes tulid kosmosest.
Paraku on selline väide kummaline sest kes lõi kosmose, universumi ja kõk mis selles sees on. Milleks? Selleks et elusolendid hakkaksid ehitama kosmoselavu ja selles universumis teineteist taga ajama?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
26-04-2010 12:36
Postitus: #17
 
Kosmoselaevad on meie tiheduses nähtavad, aga nagu sa eespoolt lugesid, siis olemas on veel 4D, 5D ja 9D tasandid korraga. Nibiru on 9D planeet ja seda asustavad mitmed 9D inimkonnad.
Seda, kes veel nende 9 D inimkondade taga seisavad, ei saa me enne teada, kui oleme samas tiheduses kui nemad.
Aga ma usun, et sinna läheb veel väga palju aega. Veel kaua oleme me endiselt 3 D tiheduses.
Aga on olemas juurrasside teooria ja sealt saad lugeda, mis oli enne meid.
Siit saad lugeda meie planeedi viiest inimrassist:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=319&page=3

Aga muidugi on see ainult üks teooria ja juurrasside kohta olen kuskil veel eraldi kirjutanud ja mina tõesti ei tea täpselt, mis on õige ja mis ainult teooria, aga mingi vastuse vähemalt ikka saad.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vanapagan
Maauskne

Postitusi: 19
Liitunud: May 2009
27-04-2010 09:39
Postitus: #18
 
Venemaalt leiti hiljuti tundmatu rassi luu (täpsemalt tüdruku sõrmeluu). Tehti tena mis oli tundmatuSad
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
as-green
Tavaliige

Postitusi: 197
Liitunud: Jun 2006
27-04-2010 11:42
Postitus: #19
 
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kosmoselaevad on meie tiheduses nähtavad, aga nagu sa eespoolt lugesid, siis olemas on veel 4D, 5D ja 9D tasandid korraga. Nibiru on 9D planeet ja seda asustavad mitmed 9D inimkonnad.
Seda, kes veel nende 9 D inimkondade taga seisavad, ei saa me enne teada, kui oleme samas tiheduses kui nemad.
Aga ma usun, et sinna läheb veel väga palju aega. Veel kaua oleme me endiselt 3 D tiheduses.
Aga on olemas juurrasside teooria ja sealt saad lugeda, mis oli enne meid.
Siit saad lugeda meie planeedi viiest inimrassist:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=319&page=3

Aga muidugi on see ainult üks teooria ja juurrasside kohta olen kuskil veel eraldi kirjutanud ja mina tõesti ei tea täpselt, mis on õige ja mis ainult teooria, aga mingi vastuse vähemalt ikka saad.

Kõik see on põnev aga kes ehitas 9D keskkonna ja kes aretas juurrassi 30m pikkused peenmateeriast olendid ja miks Smile
Igaviku küsimus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-04-2010 13:31
Postitus: #20
 
Mina esitaks parema küsimuse: Kes selle 9D asja üldse välja mõtles?
Kust see teave meieni tulnud on?
Kui esimene juurrass sai alguse 150 miljonit tagasi ja moodustati puhtast vaimuenergiast - siis kust meie seda teame?
Lisaks veel, et Viies rass - aarialased - aga omamata sidet Informatsiooniväljaga, arenes äärmiselt aeglaselt. Meil ju isegi teema Infoväli ja paljudes teemades juttu Akaši kroonikatest - kuidas me siis sidet infoväljaga ei oma? Või kas vahepeal ei omanud ja nüüd omame?
Või siis seal teemas on veel niisugune lause:
Teavet Peenmaailmast said vaid üksikud, näiteks Hermes Trismegistos. Märksa ektiivsemalt hakkas inimkond saama teavet maailma ja inimese olemusest läbi prohvetite alates 5. sajandist e.m.a. Kristus, Buddha, Zoroaster, Mooses, Muhammed, tegid kõik, et kiskuda planeedi rahvaid välja nõmedustest ja metsikustest. Nende tegevus oli edukas: loodi religioonid.
Ma küsiks hoopis, et miks siis see nõmedus maailmas edasi kestab, kui religioonid loodi ja nende abil maailm mõnda aega parem oli?
Tundub ikkagi, et kord said võimu ühed tulnukrassid ja siis teised ja praegu a. 2012 lähendes see võitlus on üha teravamaks muutunud...
Aga kes need tulnukrassid lõi? See on jah igavikuline küsimus. Vähemalt meie 3D-s küll.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
as-green
Tavaliige

Postitusi: 197
Liitunud: Jun 2006
28-04-2010 14:10
Postitus: #21
 
Paraku jah religioonid mitte ei liitnud rahvaid vaid vastupidi.
Samasuguse eesmärgiga tööriist on keeled.
Olgu kuidas on aga üks asi on selge, meie inimestena oleme siin planeedil hetkel olukorras nagu tarakanid prügikasti kõrval. Iga möödakõndija võib meid laiaks litsuda.
Iseküsimus on see et miks seda seni tehtud pole

[Muudetud: 4-28-2010 as-green]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
28-04-2010 15:19
Postitus: #22
 
Täpsustaks ehk religioonid on liitnud nii rahvaid kui rasse.
ERINEVAD religioonid on aga eraldanud.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
28-04-2010 21:44
Postitus: #23
 
Ei pea vajalikuks selle teema all kaugemale minna, sest algses jutust on arendus juba eemal. Ütlen vaid et Celticu jutt on oma ülesehituselt kehv.

Kui alguses on abstraktsed väited (oli duaalne maailm, kukkus kokku... ) ja siis osade asjadega läheb liigagi detailseks ja selgeks.

Selline esituslaad ei ole ok. Kui juba, siis selgita, mis selle maailma kokku kukutas ja miks. Ole täpsem algusest lõpuni.

Kui sa ei viitsi seda teha, ok. Mul on alati ja mitmete sedasorti asjade puhul kahju noortest, kes loevad vana tegija üllitisi ja reaktsioon on "ooo" ja "aaa" ja loevad kuldmune.

Ära solvu, ma ei mõtle seda nii. See on pigem tähelepanu juhtimiseks, või kui soovid - pisikeseks sõbralikuks korralekutsumiseks, ole õiglane oma kuulajate vastu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
28-04-2010 22:28
Postitus: #24
 
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Ei pea vajalikuks selle teema all kaugemale minna, sest algses jutust on arendus juba eemal. Ütlen vaid et Celticu jutt on oma ülesehituselt kehv.

Kui alguses on abstraktsed väited (oli duaalne maailm, kukkus kokku... ) ja siis osade asjadega läheb liigagi detailseks ja selgeks.

Selline esituslaad ei ole ok. Kui juba, siis selgita, mis selle maailma kokku kukutas ja miks. Ole täpsem algusest lõpuni.

Kui sa ei viitsi seda teha, ok. Mul on alati ja mitmete sedasorti asjade puhul kahju noortest, kes loevad vana tegija üllitisi ja reaktsioon on "ooo" ja "aaa" ja loevad kuldmune.

Ära solvu, ma ei mõtle seda nii. See on pigem tähelepanu juhtimiseks, või kui soovid - pisikeseks sõbralikuks korralekutsumiseks, ole õiglane oma kuulajate vastu.


Eks igaüks mõistab infot erinevalt ning vastavalt sellele, millised märksõnad milliseid signaale aktiveerivad. Selle kohta aga, et kas on liiga laiasõnaline või liiga detailne - kõike korraga ei saagi. Eks info jagaja määrab ära info jagamise korra ning info lugeja jääb siiski lugeja rolli. Pealegi oli jutt aastast 2005, vahepeal on palju vett merre voolanud.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
29-04-2010 08:48
Postitus: #25
 
Nõus. Selles on sul õigus.
Aga usun et ka sina oled põhimõtteliselt mu väite sisuga nõus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog