Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must vares ja must koer
Autor Sõnum
epp23
Uustulnukas

05-07-2015 17:30
Postitus: #1
Must vares ja must koer
Küsin abi tänase unenäo kohta. Olen internetist uurinud, kuid kõik annavad üsna vastakat informatsiooni. Ühesõnaga mingi tegevus toimus, aga see ei ole mul enam nii selgelt meeles. Seisin siis keset lagendikku, justkui nagu liivaluite või kõrbe sees/vahel. Nägin kaugemalt musta koera. Ta tundus sõbralik ja energiline, justkui liputas saba. Läksin talle lähemale ja siis nägin endast vasakul pool kaugemal süsimusta varest. Ta ei olnud kurjakuulutav, pigem jõuline ja tarkust täis. Ta tundus lausa nii tugev olevat, et kohe keerutab ümbritseva rahuliku liiva endaga õhku üles.... Nii ta siis hakkas minu poole sööstma, aga mitte lennates, vaid mööda maad. Siis helises vist äratuskell...

(Otsides internetist, siis koer nägi täpselt välja nagu Siriuse nö dog star ehk siis unenägu on ikkagi mingisuguse mütoloogilise varjundiga)

Kas keegi oskab midagi arvata? Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

05-07-2015 18:04
Postitus: #2
RE: Must vares ja must koer
Oma väelooma kohtamiseks korraldatakse spetsiaalseid šamaanirännakuid. Sinule andsid Sinu väeloomad endast unenäos märku. Mõiste "must vares" tekitas mul kohe seose, et see on ju ronk. Aga kas oli ronk või oli tõesti teadmine, et tema on must vares (vrdl valge vares, läbipaistev vares vms)? Künnivaresed on ka mustad, aga mitte nii jõulised ja targad kui rongad.
Sinu vägi, Sinu jõud.
Siirius on veel omaette teema. Sealt arvatakse teatud liiki tulnukaid pärit olema (dogonite legendid).
(selle postituse viimane muutmine: 05-07-2015 18:06 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog