Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tänane
Autor Sõnum
Aadu66
Vana kala

20-03-2015 21:58
Postitus: #1
Tänane
Mida arvata sellest tänasest seansist.

https://www.facebook.com/events/814699158610108/

Tulemused:

https://www.facebook.com/events/81469915...221677035/

"Armas kaugseansi pere. Me oleme õnnistatud erakordsete muutustega Maa energeetikas oma eluajal, just nendel kümnenditel, kui toimub maa üleminek kolmandast viiendasse dimensiooni. Ja praegu toimub see üleminek eriti jõuliselt ja eriti kiiresti. Seepärast, kinnitage turvavööd.

Sel korral ladusin mandalasse peaaegu kõik kristallid, mis mul üldse on, väga suur ja rikkalik mandala sai ning samuti saab olema väga kogemusterohke meie kõigi ühine kevad.

Kui ma olin Loojal palunud kõik seansist osavõtjad ühtsesse ringi mandala keskele, meid oli kokku kuskil paarisaja ringis, siis tegid Looja abilised meile kõigile väga hea maanduse, joonduse ning tasakaalustuse.

Seejärel algas igaühega individuaaltöö. Erinevalt tavalistest kaugseanssidest, mis on kindla teemaga, tegeleti täna igaühe personaalteemadega. Iga osavõtja sai enesele valgusmudeli - palju oli dodekaeedreid, ikosaeedreid, tetraeedreid ja oktaeedreid. Osavõtja paigutati selle mudeli sisse ning valgustati läbi kõik tema pinna peal või pinna lähedal olevad alateadvuse mustrid, mis vajasid puhastamist, avati energiakeskusi ja tehti nende töö optimaalseks, turgutati füüsilist keha, rahustati emotsionaalkeha ning eemaldati eeterkehast kõik võõrmõjud, mis ei ole kõige kõrgemaks hüvanguks.

Kuna igaüks sai sisuliselt individuaalseansi, siis selle teemadest ma kirjutada ei saa. Igaühe roll on oma teemadele ka teadlikult pihta saada. Küll aga tuli juhiseid algavaks kolmeks kuuks ja pikemakski perioodiks."

Täpsemalt saab lugeda eeltoodud linkidelt.
(selle postituse viimane muutmine: 20-03-2015 22:31 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog