•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marilyn Kerro
#26
Päris põnev oli. Eriti selles vene külas, kus kogu grupp pimedas vana kalmistut külastas...Marilyn oli päris äge. Vahete-vahel ajas lausa hirmu peale. Enda foto tuvastas jah kõige hiljem. See vanem mees samuti.
Vasta
#27
Kerro oli Eestis jälle käinud. On siinviibijatest kellegil isiklikke kogemusi ka temaga? Saates paneb ta küll suht palju rõhku show peale see hooaeg.
Vasta
#28
Eile näidatud TV 3 saates avaldas muljet. Oli ka parim sensitiividest. See lumeinimese ja inimese järeltulija kolju osa oli päris hirmuäratav. Marilyn ka hoiatas lumeinimese uurijat.
Vasta
#29
Marilyni poe Mecca Facebooki lehelt leidsin uudise, et on kavatsus Tartusse laieneda.
Vasta
#30
(09-02-2016, 01:29 )murjam Kirjutas: Niiet mitmekülgselt võimekas daam.

Väga võimekas. Eile näidatud selle tuleproovi viimases võitluses oli Marylin sedavõrd võimekas, et isegi sõnu kirjeldamiseks ei ole.

Vasta
#31
Võimekas siis võimekas, kuid midagi on temaga viltu väga põhjalikult. Oma kaasvõistlejate peal tallaja, tagaselja nende võimetes suskija. Hullem kui kristlased. Loodan üliväga, et võitjaks tuleb see vene nõid, kellel Kerro üritas tundlikkuse kinni panna. EI LÄINUD LÄBI! Ja loodan muuseas tagasihoidlikult, et mulle ei hakata needust panema. Ma pole seda väärt. On üritatud kunagi, alati läheb tagasi, kui pole ära teenitud.
Vasta
#32
TV show tõestas, et Kerro näeb ligemale 100% täpsusega, et kes on varjatud fotol, seega nüüd tuleb €11000 vaid maast üles korjata ja kõikide skeptikute suu lukku lüüa. Selle raha saamiseks nii suurt täpsust vaja ei ole, piisab palju vähemast. http://skeptik.ee/10-000-kr/
Vasta
#33
(04-05-2016, 22:54 )murjam Kirjutas:
(04-05-2016, 22:29 )levis Kirjutas: TV show tõestas, et Kerro näeb ligemale 100% täpsusega, et kes on varjatud fotol, seega nüüd tuleb €11000 vaid maast üles korjata ja kõikide skeptikute suu lukku lüüa. Selle raha saamiseks nii suurt täpsust vaja ei ole, piisab palju vähemast. http://skeptik.ee/10-000-kr/

Oleks ta raha peal väljas, küllap siis korjaks ka selle nutsu Laugh
Paraku on skeptikute kambaga jagelemine, ehk siis sedasorti väljakutsed, mis baseeruvad mingil provokatiivsel, ja olgem ausad, ka pahatahtlikul tõestamise nõudel, energeetiliselt kurnav mõttetus, nõial peab tohutu energiaülejääk olema, et sel viisil oma meelt lahutada - või siis tõesti saamahimu nutsu järele. Skeptikud eeldavad, et raha on ainus liikumapanev jõud siin ilmas ja järeldavad lihtsameelselt, et kui keegi neile end raha eest tõestama ei tule, järelikult pole võimeid - tegelikult pole nende hüppamine tõsise tegija jaoks lihtsalt midagi olulist, mille nimel energiat kulutada.

Martin Vällik ei ole kindlasti pahatahtlik tegelane ja asi ei ole kaugeltki ainult rahas, see on võimalus tõestada, et tegelikult on just tema see kõige tugevam selgeltnägija. Seda ta ju Venemaa TV shows kaks korda üritas tõestada.

Ma küll ei usu, et Eesti skeptikute väljakutse oleks provokatiivne või mingilgi moel pahatahtlik. Kui keegi suudab näiteks mõttejõul asju liigutada, siis ta saaks selle raha koheselt kätte. Kui keegi suudab ligemale 100% täpsusega asju üles leida või varjatud infot tuvastada, siis täpselt sama, tõestamine on väga lihtne ja ei võta kaua aega ning ei vaja väga keerulisi ja kurnavaid katseid.
Tõestamine muutub peaagu võimatuks siis kui võimed on nõrgad, näiteks suudad 51% juhul ära arvata, kas tuleb kull või kiri. Sellisel juhul müstilised võimed küll on, aga tõestamiseks tuleb teha nii palju katseid, et tõestamine muutub peaagu võimatuks.
Vasta
#34
Kus kaks nõida kaklevad -seal kümme surnut hunnikus maas. Kirjutasin mõned ajad tagasi , mis hakkab juhtuma ,,nõiailmas,,. Kuna sise ja välisringid on nüüd üks, siis ilmuvad enne hävimist lagedale taustaparasiidid. Mis ühist on nõial ,shamaanil, skisofreenikul ja joodikul? Nad kõik söödavad parasiite. Hooti või pidevalt veavad nad inimest vaba tahte ja valiku vastaselt. Aeg ajalt ka premeerides õndusega. Kui joodik ja skiso on mingis mõttes ohvrid, siis igasugu ,,väega,, end upitavad tegelased on ümbrusele ohtlikud. Nad suudavad mõjutada kõigi olendite ja olevuste olemust. Nad arvavad ,et on võimsad, väekad, erilised ja kõrgemad. Tegelikult söödavad nad hoopis oma väestajaid, saades vastutasuks illusiooni vägevusest , seda taevamanna palukeste näol. Ütlesin kunagi ,et Kerro ei ole väekas vaid sõnakuulelik. Nii ropp kui see ka ei kõla , on ka surnute hingeosad siia lubamatult sekkudes -ikkagi parasiidid. Enese maapeale tagasiupitamine on neile magus kuid keelatud. On igasugu tegelasi nüüd siin vabalt ringi paanitsemas. Intellektiga ja intellektita, mõistusega ja mõistuseta, minateadvusega ja ilma selleta. Neil on paanika suurem kui inimestel. Nad on rikkumiste ja üleastumiste eest teel ,, puhastusse ja unustusse,,. Inimesed aga seeeest hakkavad nägema enda tegeliku vägevust ja ka oma vigu. Tahe, valikud ja vastutus. Kas ikka joodik ongi ohver? Lõpuks saavad aru kõik inimesed ,et kõik elus juhtuv on karmamustrite põhine elukool. Meie enda kõrgema teadvuse poolt tehtud valikuid ei saa aga mõista mõistusega. Kõik üleloomulikud võimed on meil endal olemas. Me ei vaja nendeks ,,kellegi,, abi. Kuna aga inimene duaalses ilmas kipub harmooniat lõhkuma, ei tohigi ta võimetest aimu saada. Negatiivset väestav inimene koos võimetega on suuteline tegema oi kui palju paska. Mõistate. Alateadvuslik mälestus millestki võimsast erilisest väest ei anna aga rahu. Nii minnaksegi diilitama. Ka need , keda shamaaniks lennutatakse ,,hakkavad vastu,, mõistusega ja jäävad alla. Jääb mulje kui vääramatust ohvriseisust. Sama ka narkarite ja skisodega. Ohvriks ollakse vaid mõistuses. Veel pole aeg inimestele tagasi anda nende võimed. Maaema haiguskõver on küll oma tipu ületanud aga teate isegi , mis juhtub mädapaistega enne lõhkemist. Kõik tume ja negatiivne krutib end enne hävimist maksimumi. Ainult seekord ei ole ees ootamas karmaratas vaid midagi veidi tõhusamat. Vaimselt võib areneda, võib ka sellest keelduda. Küsimus on kas oma tasemest sõltuvalt hoiame kinni ka teisi . Tõmbame tagasi ja takistame arengut. Sõnal on hirmus vägi sees ja nende ees on vaja mõista vastutust. Kui ikka ei ole veel üle saanud võimust , võitlusest ja ellujäämismudelitest ning kõigest negatiivset kandvast mustrist , siis on oluline neile anda vähemalt tõrvik. Konflikte sõnaga väestades , kasvab iga hetkega ka konflikt kogu ilmas. Kasvõi vihakõne nt. Jah üllad jutud ja blaa-blaa aga see ongi etteheidetud konflikti üleväestamine. Vastutus igal sammul. Ära ole ise kurja seeme ja ära sunni teisi kurja külvama. On ju Positiivne nii? Üks video kah. Ehe näide õppetundide ,,ohvrist,, , kes enda õppetundidest ikka aru ei ole saanud. Tüüpiline võimetega naine. P.S. Ei ole see video sobilik võltsmoraalitsejatele ja ,, kõrge haridusintelligentsiga,, õnnistatutele. Sisaldab nõia viha ja roppe väestatud sõnu. Kes mida videost välja loeb , on arengu küsimus. https://www.youtube.com/watch?v=_1P4jPD_80c
Vasta
#35
Ehh, ma näen leeke. Ainult sinna tuleb suunata see purse - et põleks ruttu ja ega jätaks jälge ilgus. Tuli puhastab.
Vasta
#36
Seda teemat lugedes meenus taas, et tüdruk sai selgeltnägijavõimed pärast seda, kui sai kuueaastasena pikselöögi, hoides kinni metallist ukselingist.
See hoiatab, et vaadataks, et lapsed äikese ajal metallist kinni ei hoiaks...
Selgeltnägemine teeb elu keerulisemaks. Ja kui veel kaks selgeltnägijat koos elama hakkavad, siis ei tea mis sellest veel edasi saab...Huvitav, mida vene meedias Marylini kohta on viimasel ajal räägitud? Tüdruk on äge ja avaldab muljet.
Vasta
#37
Mitte midagi ei toimu elus ,,juhuslikult,, isegi Äikö ei põrata tühja. Kerro teab vast isegi ,et elus juhuseid ei ole. Kerro meeldib mulle vägagi ja palju on tema elus õiges kohas. Valikuid valesid kah kuhjaga. Kõigel on hind. Ta on teadlik seostest. Miskit Eesti nimel ta panustama ei pea kuna lihtsalt ei pea. Tahab- siis annab kui tahab. Iga asi omal ajal. Usun temasse ja tema muutustesse. Võtame nüüd hoopis teise avaliku tegelase ( olla tuntud on kah teadvuse teadlik valik ja õppetund) Evelin Ilvese. Uskumatu mida teeb eesti enamus selle inimesega. See inimene on väärt võimeid ( ta alles õpib ja kombib neid) sada prossu. Ei ole juhuseid ka tema puhul. On oluline , mida ta õppinud on. See , et sattus olema avalikus rollis, on märgiline. TEMA on andnud reaalselt eesti rahvale väga palju ning annab veel rohkem ka edaspidi. Tasakaalutu naine leiab lõpuks tasakaalu ja omandab oma väe väljendused. Iga kivike on omal kohal mosaiigis. Teda olen väga lähedalt näinud ja tunnetanud. Teda ma kallistaksin igal juhul. Kas ma suudaks kallistada Ahmedi , kes mu lähedasele halba on võimeline tegema? Hm. Kahjuks veel mitte. Aga ma tean , et see on võimalik. Kui palju kordi olen elult peksa saanud ja pidanud jälle ja jälle tõdema- suurim vaenlane on parim õpetaja. Tuleb vaid neutraalselt asetada end vaatlema mõlemat poolt. Õpetunnid on õppimiseks ikka ju. Kuradi hea tunne on ,,vaenlasega ,, lõpuks leppida. Nüüd võtaks siit voorumist veel ühe tegelase. Kuna siin ei tohi reeglite järgi väga isiklikuks minna , siis nimetan ta --Ühetiivaliseks--. Ta on hea näide tegelikult suurema hulga rahva mõistmiseks. Ta meeldib mulle ja ma usun temasse, sest tal on potensiaali olla ,, hea,, looja. Samuti nagu ma usun Chaose , Kage ja postiivse tegeliku olemuse jõusse. Müts maha julguse ees karta. Ei ma ei teinud nalja. Ikka tükk maad eespool. Sõnad ei suuda varjata sõnadetagust. Vastutus on individuaalne. Samuti käitub ühetiivaline risti enda olemusele vastu. Postitab vastuolusid täis tekste ja annab viiteid , millede tekstidele rõõmsalt risti vastu jonnib. See ongi potensiaal. Ma usun temasse. Kes lärmab, sõimab ja trambib siin kõige ropumalt jalgu? Karistamatult? Huvitav , et adminnidele meeldib tema puhul reeglite rikkumine kohe eriti, sest...... veidi hiljem. Kõige rämedam rahvaste ja rahvuste vahelise viha täispuhkuja. Samas hooti kirjutab sellele jälle vastu. Niimoodi kaldunnile sissesõitmine nagu oli hiljuti..... ei ma ei leia , et bännima peaks. Allahu akbar nihkub kah samas tempos siia poole ,kuidas puhutakse sellele vastandumist suureks. Lihtne metafüüsika. Peab aru saama ,et end kahuri lihaks pakkumine on enda valik aga kui sa sunnid oma sõnadega teisi seda tegema oled ,,vastutav,,. Arengutee on lõputu. Ära taha olla kiusupunn sellel teel teiste jaoks. Oh jah. Saab tõusta konfliktide kohale vaatlejaks. Ei ütle ,et peab konflikti sekkuma. Isegi kui relvad õiged. Olla duaalses ilmas neutraalne on ärkvelolek. Selleni saab ärgata igaüks. Olla harmoonia looja on teema teine ja mõistetav alles peale virgumist. Edasi ühetiivalisest teisest küljest. Kust kurat see inimene leiab endas õiguse rääkida naiste ja meeste eest. Ühel hetkel ta kirjutab , et mehed on üks tume ja saamatu mass. Naiseta kasutu ja jõuetu. Sama loll jutt kui tänapäeva teadlaste tegu geneetika rindel. Ammu on olemas tehnoloogia kunstlikeks lasteks. Naises saab lapse tekitada ka vaid tüvirakkudest j.n.e. Peale sellist õuduspaska tunnen taas , et maa võiks kiirustada. Ühetiivaline - ära räägi naiste nimel. Ära alanda naise mõistet enda arengu tasemeni. Järgmisel hetkel kirjutab ühetiivaline, et tõeline naisvägi saab tõusta vaid tõelise meheväe najal. Adra näoga steroidide ja testosteroonist punnis mees teeb printsessi ühesõnaga. Ühetiivaline on oma elus kohanud mehi ja pidanud neis pettuma -kibestuma ( kas keegi paha saadab ,,juhuslikult,, meie ellu õppetunde või oleme ise nende ligitõmbajateks). Ühetiivaline on kogenud oma elus ürgnaise väge ja sellest hullunud. See ei olnud sinu enda säde. Igal sammul tahad sa seda võimu taas tunda. Ka siin veebus . Olla võimu külje all oled ka bännide eest nii hästi kaitstud. Poisid annavad sulle kena illusiooni su ürgväest. Selle varjus on hea peksta tasakaalus ja väes naisi ( pidevalt ründad siin kõiki) . Sa ise ei ole veel kogenud tasakaalu harmooniaid ja omaenese väekust. Ära ole kade nende peale , kes sust eespool on. Meeste ilmast ei tasu ühetiivalisel ammugi rääkida. Tasakaalus naine teab , et puhas meesjõud-pluss naise enda olemuses ei tähenda ,,munadega,, naist. Meesjõu tunnetamiseks peab jõudma ikka vaimses arengus. Sama käib meeste kohta. Ei tähenda naisväe olemasolu ja selle tunnetamine ja rakendamine -pederastiat. Puhast energiat ei saa üle sildistada oma arengu loosungitega. Suurim vägi on puhtas, nimetus ja harmoonilises energias. Kõrgemal duaalsetest konfliktidest ja tasakaalutusest. Kõik võimed , mis on ,,hangitud,, allpool seda on võõrad. Sellel on hind. Jah ma usun ikkagi ühetiivalisse. Kerro on hullunud võimust , kuid noorena ei hooli veel hinnast. Ainult et -tasahilju on karm karmaratas siia ilma lähemale veerenud. Laksud võivad kohe käia. Enda lollusi kinni maksta on õiglane. Kas ikka on tahtmine teiste üle end kellegil sirutuda? Maksta kinni ka teise inimese karmamustri vääratused. Kõike kah ei jõua kinni maksta. Usun iga hetk teisse kõigisse. Mitte valgusesse ehk. Võibolla valguse ja pimeduse tasakaalu. Ikka usun. Liiga vast ei teinud kellegile.
Vasta
#38
Mida arvate tänasest uudisest?
Uudise pealkiri:
Energiad krussis? Marilyn Kerro pani Eestile uut presidenti ennustades ootamatult mööda.

http://www.ohtuleht.ee/757517/energiad-k...tult-mooda

Ise arvan, et ehk ei pannudki mööda...Ehk tulebki müstiline uustulija? Aga seda saame juba sel kuul teada.
Vasta
#39
Marilyn Kerro mainis müstilist uustulnukat, juba varem on mitmete poliit vaatlejate sõnul presidendina võimalik hoopis keegi "must hobune".
Minu arvamisel ei ole kaalu, aga märkasin , et üks mõõgameister saab "ilmast-elust" rohkem aru , kui praegused presidendi kanditaadid kokku.
Soovitan vaadata: http://www.tallinnatv.eu/index.php/saate...tleme-taas
Vasta
#40
Huvitav, et Kerro nüüd kolmandat korda Vene tuleproovi läks (Kui saatejuht palus arvata, kes on ukse taga, siis korraks mõtlesin, et no kas Kerro läks kolmandat korda või, ja ennäe, läkskiSmile...seekord seal päris põnevad konkurendid ja ma arvan, et taaskord ei võida kahjuks, Svami Daši vms ilmselt. Šepsiga vist läks ka laiali, kuigi see osa jäi veidi segaseks. Miks minna kolmandat korda? Inimeste psühholoogiat võttes valearvestus, minu arvates, kui võit on ikka eesmärk.
Vasta
#41
(24-08-2016, 16:09 )stepsel Kirjutas: Noh, kas kõik on juba valmis? Eestis ja venes ühelajal ja Kerro kaht vägevat ühendamas. Sedakorda tõsine mõõduvõtt. Tõsistel põhjustel ja auhind kah eriline. Ei hakka tuju rikkuma ja ette patrama. Eesti ise tahtis Kerrot.

Küsimus on nüüd , kes end pakkumiste lauale JACKPOTteriteks pakkuma hakkavad.
Vasta
#42
Näedsa, sain nüüd Stepsli lausest täpsemini aru.. Pigem huvitabki tema motiiv, mis on eesmärk, võitja on ta juba ju niikuinii. Vaatajate arvu tõstmiseks pakkumist talle teha...no ei ole mõtet, saade niigi populaarne ja seal hetkel vähemalt kaks tõmbenumbrit Dashi ja sõjaprintsessi näol olemas, Kerro on juba nähtud, võimed, stiil ja käitumine, ei ole ju huvitav enam. Talle endalegi ei peaks ju enam huvitav olema. Või käib seal mingi konkurentide kompamine, piiride jagamine vms. Ah, vähemalt ajab seltskonna seal kihama ja show must go on.
Vasta
#43
Eeldada, et sõnadega edasi antud mõtet mõistab samamoodi ka teine ning vastupidi, paraku see lihtsalt ei ole nii. Mis teeb ka kogu vaidluse üpris tulutuks.
Vasta
#44
(07-09-2016, 16:43 )Hansee Kirjutas: Marilyn Kerro mainis müstilist uustulnukat, juba varem on mitmete poliit vaatlejate sõnul presidendina võimalik hoopis keegi "must hobune".
Tundub, et praeguse seisuga on müstiline uustulnuk endiselt jõus.
Vasta
#45
Mul on väga naljakas teid kõiki lugeda siin Smile Marylin Kerro on minu sugulane ja väga tore inimene,ta võttis midagi ette ja tegi ära,ta on tubli.Võtke ka midagi käsile ja tehke ära. Olge sama tublid Smile
Vasta
#46
Aga alati on ju pärast lihtsam ütelda - aga TEMA...
Vasta
#47
Vat siis, ta on mulle samuti isa kaudu kaugelt sugulane!Smile Peaks ükskord huvipärast seda saadet vaatama.
Vasta
#48
(28-09-2016, 23:50 )murjam Kirjutas:
(28-09-2016, 10:51 )Nofretete Kirjutas:
(07-09-2016, 16:43 )Hansee Kirjutas: Marilyn Kerro mainis müstilist uustulnukat, juba varem on mitmete poliit vaatlejate sõnul presidendina võimalik hoopis keegi "must hobune".
Tundub, et praeguse seisuga on müstiline uustulnuk endiselt jõus.

Mis tänast kandidaati puudutab, siis see pole enam valinine, mille kohta Kerrolt küsiti, nüüd on sootyks uus teema presidendi rindel ja see on vägagi huvitav, paraku pole Kerro seda veel kommenteerinud.
Salvestusest jäi silma ka, et Kerro võtab tuleproove ette meie, eestimaalaste heaks, see on kena kuulda. Sestap usun, et uue presidendi perspektiivi kohta võiks tal täna ka vägagi pilt olla, kas Kaljulaiult võib oodata põrutavaid muutumisi või mida...
Kahju, et Kerro pole veel kommenteerinud...Aga mida ikka veel kommenteerida, kui ta nagunii ütles, et tuleb müstiline uustulnukas. Millal tuleb, seda ta ju ei öelnudki. Ja see võib olla kes tahes. Smile

Vasta
#49
Kui Kerro pooles mäes nüüd hoopis ära laguneb? Kui see hoopis hea on? Arenguvalikud.
Vasta
#50
Lehekülgede kaupa offtopicut. Mõned hoiatused tulevad siit ja kõik risu läheb prügikasti. Kes edaspidi teemas ei püsi, seda enam ei hoiatata.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat