• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marilyn Kerro
#1
(18-06-2014, 18:56 )soe1 Kirjutas: Ma näiteks mõtlen, et kas keegi siin foorumis teadis Merilin Kerrost enne kui ta vene saates kuulsaks sai.


Vasta
#2
Niipalju tean, kui teda telekas näinud olen või tema kohta lugenud olen.
Aga nimi kirjutatakse Marilyn Kerro.

Tema selgeltnägijavõimed tekkisid pärast pikselöögi saamist
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/usk...d=68506553

P.S. Aitäh, et nime kirjapildi parandasid! Miks aga esipostituse kustutasid?
Vasta
#3
Lisan siis siia teemasse:
Marilyn Kerro ennustab, mis erakonnad pääsevad Riigikogusse ...
http://etv.err.ee/v/meelelahutus/ringvaa...a4ae97f549
Vasta
#4
Mind pigem huvitab, kuidas too neiu on suutnud oma emakeele mõne aastaga taolisele tasemele unustada?
Vasta
#5
Suure Töllu laulu oskaks häämeelega, vankriais käte vahel ringisse laulmas unelaulu. Kalevipojast vägistaja lugusid nii hea meelega ei oskaks, ausast kristlasest kirjaniku poolt vussikeeratud tegelikkus.
Vasta
#6
(11-02-2015, 18:28 )Minaelan Kirjutas:
(11-02-2015, 18:22 )cambodia Kirjutas: Mind pigem huvitab, kuidas too neiu on suutnud oma emakeele mõne aastaga taolisele tasemele unustada?

Siis oled küll väga eluvõõras. Töötasin nooruses 1,5 aastat Venemaal ( mitte KGB-s Smile1) ja tagasi tulles ei osanud kohe üldse vabalt eesti keelt rääkida või rääkisin tugeva aktsendiga. Sama on Soomes ja ka mujal välismaal viibinutega. Mu sõbranna, kes on viimased aastad Soomes elanud, räägib sellist segakeelt, et võta või tõlk abiks.

Eks ma või siis eluvõõras olla, kui sa just nii väidad. Huvitav, kas fakt et ma ise juba mitmeid- setmeid aegu Eestis ei ela, tuleb minu naiivsele küsimusele, Kerro keelekasutuse kohta, kahjuks või kasuks? Võrdlusmoment või nii?
Venemaal ja kaugemalgi oldud. Ja seda kauem, kui poolteist aastat. Tulin tagasi ja ei olnud häda midagi!

Ühesõnaga, selle napi aja jooksul, mis pliks Venemaal olnud, ei unusta taoliselt oma emakeelt keegi ära. Seda enam, et olemas tänased tehnilised abivahendid suhtlemiseks kodustega. Ma kommunikeerin isiklikult väga paljude inimestega, kes välisriikides, võõras keelekeskkonnas elanud pikki aastaid ja ometi saavad keeleliselt tänase päevani, hästi või ülihästi hakkama. Nüüd jääb välja mõelda, kes meist siis keeleliselt anomaalne on?

P.S. Mis suhe sul selle KGBga on? Igale poole, kusiganes võimalik, topid sa, kas tolle asutuse või siis kodumaise analoogse osaühistu? Ma nii huvi pärast või nii?
Vasta
#7
Aktsendist siis veits pikemalt: http://et.wikipedia.org/wiki/Aktsent
Ei saa lahti tundest, et Kerro puhul on "ununenud emakeel", üks osa kogu spektaaklist. Elik siis, show must go on! See omakorda ei tähenda, et neiu nõiakunstides võimekas ei ole.
Vasta
#8
Aleksandr Šheps on palju ägedam, igas mõttes.
Vasta
#9
Mis võimed ?
Paarike tegeleb kalli psühholoogilise abi teenuse osutamisega.
15-30 min. vastuvõtt 10000-20000 rbl, omas korteris, renti ei pea maksma.
Arsti valge kitli asemel seljas mustad nahksed riided, lummavad läätsed, lõhnad jne.
Kerro lisaks meisterdab voodoo nukke, hind kokkuleppel.
Sellist sümpaatset paarikest külastades võib saada muidugi emotsionaalse laksu, millest klient jääb sõltuvusse ja jääbki käima.
Fännajate ja klientide foorumitest võib lugeda tagasisidet, enamasti kiidetakse, hämmastutakse kui hästi nad inimesi tunnevad, ollakse võlutud Kerro imelisest naeratusest .
Piltidel küll ei näi eriti naeratav .
Vasta
#10
Kes usub, et sellisel kaltsunukul on teadvus ?

Кукла Вуду "Коллекционер"
Заговаривается на преумножение значимых ценностей для своего обладателя.
Возвращает утерянные вещи и не позволяет перекрывать дороги своему хозяину. После того, как наделяется сознанием, контактирует с сущностями
Vasta
#11
Mõned päevad tagasi ETV-s esinedes oli tal tugev vene aktsent juures: see polnud "venemaal elamisest" (pinnapealne kiht), vaid omaks võetud "vene mõttelaadist" (sügavam, olemuslikum kiht).

Üldisemas plaanis on nii, et naine hakkab kandma sellist vaimsust, millise mehega ta magab - see kehtib nii araabiasse-aafrikasse-läände abiellunud eestlannade kohta - ning ka Kerro on ilmeks näiteks, et taoline väide peab paika ka nais-nõidade liinis.

Need kes valdavad nö "tõetundmist", siis neid ajab ilmselt naerma Kerro poolt mõned päevad tagasi ETV-s Reikopi saates öeldud väide "ta ei tunne Eesti erakondi": st tegu oli ilmselge valega.

Ning Kerro vene-meelsusest annab tunnistust järgmine fakt: mingilgi määral Eesti huvisid esindav IRL oli saates Kerro jaoks "nii paha, nii paha", kuid otseselt vene huvisid esindavad kesikud ja sotsid olid ok - ausõna Marilyn, osta parem ühe otsa pilet Moskva rongile, Eesti jaoks oled sa kadunud hing!

Edit: Tarbetult ropp sõnakasutus muudetud.
Vasta
#12
(15-02-2015, 23:04 )lahendused Kirjutas: Need kes valdavad nö "tõetundmist", siis neid ajab ilmselt naerma Kerro poolt mõned päevad tagasi ETV-s Reikopi saates öeldud väide "ta ei tunne Eesti erakondi": st tegu oli ilmselge valega.
Just, see oli tõesti hale. Tema ei huvitu poliitikast ja ei tea / ei ole kuulnud ühestki erakonnast. Keskerakonda paistis ikka hästi teadvat Smile.

Vasta
#13
(15-02-2015, 23:04 )lahendused Kirjutas: Ning Kerro vene-meelsusest annab tunnistust järgmine fakt: mingilgi määral Eesti huvisid esindav IRL oli saates Kerro jaoks "nii paha, nii paha", kuid otseselt vene huvisid esindavad kesikud ja sotsid olid ok - ausõna Marilyn, osta parem ühe otsa pilet Moskva rongile, Eesti jaoks oled sa kadunud hing!
Mingit vene-meelsust sealt lõigust küll välja ei paistnud. Nägi lihtsalt IRLi olemuse ja plaanid läbi.
Vasta
#14
Mina olen alati uskunud, et geograafilises mõttes elame väga tähtsas piirkonnas.


Omal ajal võtsin pähe, et vajalik on ette võtta reis kuskile Siberi, taga-Kaukaasia, Tiibeti poole vaimurännakule. Sellele eelnenud valmistusperioodil Eesti aladel, sattusin tihedalt kokku inimestega kes ise antud regioonidest vaimurändele just siia olid tulnud. Aina rohkem täheldasin "valgustunud" inimeste huvi just selle geograafilise piirkonna suhtes. Rännakule valmistudes hakkas aina rohkem ette "sattuma" erinevaid kirjatükke mis aina toetasid minu esialgset tundmust. Mida lähemale hakkas jõudma reis, seda tugevamalt igapäeva elus hakkasid figureerima erinevad infokillud mis tõendasid mulle, et meie oma Eestimaa on üks väga ilus, võimas ja müstiline paik.

Sellest ajast olen palju mänginud mõttega, et sellised vägipaikasid maailmas küll on, kuid mitte palju. Samas naiivne oleks arvata, et sellised piirkonnad ei ole teada sellistele organitele ning isikutele kes poliitmalena aina lähemale teevad oma käike, saavutamaks oma miskisugused eesmärke.

Me ei tea veel tänapäeval päris täpselt milline on suur pilt. Koguskeem.

Minu mõtted Kerroga kahjuks kattuvad veidi Murjami omadega, kus tahaks mõista kogu suurt pilti kuid veel päris täpselt ei hooma milliseks sillaks Kerro Eesti ja Venemaa vahel olema saab.

Vaadates teda Reikopi saates, minu jaoks ta siiras ei tundunud, kuid see on ka vaid minu arvamus.
Vasta
#15
Marilyn Kerro läheb võitma telesaadet, millel on ligi kümme miljonit vaatajat.

http://www.ohtuleht.ee/709295/marilyn-ke...lt-voidule

Ka eestlased saavad hääletada.
Vasta
#16
Nii kui mõni skpetik neid testib, siis on köki-möki ja võimed kadunud. Küll kadusid korduvalt U.Gelleri võimed sedasi, küll ei leidnud nõid Nastja oma võimeid kui Pikaro teda testis jne.
Ning loomulikult on neil fantastilistel selgeltnägijatel ja ka nende tulihingelistel fännidel 1000 seletust, et miks mitte minna ja teha skeptikute juures test ning võtta nende pakutav raha. Skeptik.ee näiteks pakub hetkel 11000€ ja see katse ei pea olema üldse ülemõistuse keeruline või võimatu. Kui sul on ka 20% neist võimetest, mis M.Kerrol, siis teed testi ära nagu nalja. M.Kerro arvas teleshows ju korduvalt ära 100% täpsusega, kes on varjatud piltidel.
Vasta
#17
Uusim uudis. Kerro ei kavatse abielluda ametlikult, vene.k.
http://www.starhit.ru/novosti/yasnovidya...yi-119674/
Artiklist loeb välja veel, et enda ja lähedaste tulevikku ta ette ei näe !?
...Minu mäletamist mööda teadis Kerro enne isegi oma surma ette 2071. aastal Hrmm
Vasta
#18
(28-12-2015, 16:41 )Minaelan Kirjutas: Tundub, et kõik need, kes lähevad televisiooni esinema...on raha või kuulsuse peale väljas.

Tõelised tervendajad ja nõiad aitavad inimesi ilma suuri tasusid või tunnustust ootamata...või siis saavad vaid sümboolset tasu.

Mida see Kerro on kellegi heaks teinud - aidanud tervendada, kadunud lapsi üles leida, sõdasid või vägivalda eemale hoida jne...ehk siis mida on ta teinud muud peale oma ego ja rahakoti upitamise?
Ma ei ole midagi kuulnud. Ehk ma eksin...

Tänapäeva inimestel on puudu olulisi sisemisi ressursse ja võibolla seda püütakse kompenseerida tähelepanu püüdmisega.

Teiste aitamine on seotud riskiga.
Tean tervendajat, kes tuttavaid aitab ilma midagi vastu ootamata. Aga ma olen näinud, kuidas näiteks tema autos koha kinni pannud inimesed ette teatamata ja ilma autoomanikuga nõu pidamata toovad kaasa sellise hunniku kola, et autos on reisijad sõna otseses mõttes asjadehunniku all nii, et isegi turvavöösid ei saa kinnitada.
Ja siis kurdavad veel, et "kitsas, pisike auto sul" Smile
Rääkimata sellest, et kui on väsimus ehk "energiapuudus", helistatakse tervendajale. Kuulsuse levides tulevad ärakasutajad.

Mida teeb Kerro oma eraelus, see pole kõigile teada. Paljud tervendajad ei korralda suuri seansse ja ei räägi enda kodus või grupis tehtavatest praktikatest. Võin teile öelda, et osad reikiõpetajad korraldavad enda gruppides meditatsioone või palvusi Maa ja selle kriisikollete tervendamiseks. Kas need on pelgalt näitemäng või on neil reaalset toimet, ei oska mina arvata. Kui mõni tõesti usub, et on nõidu, kes suudaksid vähemalt meie riigi elu korda teha, siis oleks huvitav teada, kes need nõiad on.

Vasta
#19
Arvestades, kui palju on abivajajaid ja kui vähe on abivalmis inimesi, on arusaadav, miks ei kiputa laialt abi jagama. Näiteks oli Kaika Laine kohta räägitud, et ta jagas end viimase raasuni laiali. Kas see peab olema tervendaja kutsumus?
Vasta
#20
Kas võimete omamine tähendab alati kutsumust?
Kas kutsumus tähendab, et tervendaja peab elatisraha teenima mingi muu tööga, kui ta just ei otsusta metsa alla ehitatud onnis elada? Paraku see töörügamine nõuab samuti sisemisi ressursse ja võib tühjaks tõmmata sama karmilt, kui näljane vampiir. Samuti oma silmaga nähtud. Kas tervendaja kutsumus tähendab, et elustandard peab olema madal? Isegi suured, tuntud tervendajad on kusagilt tühjad, neilgi on mingeid ressursse vajaka ja mingi nurga alt vaadatuna ei saa neile pahaks panna, et nad sisemist tühjust näiteks hunniku asjade omamise või kunstliku välise sära abil kompenseerida püüavad.
Vasta
#21
Siin on huvitav bakalaureusetöö:
http://taastusravi.com/wp-content/upload...-2006a.pdf

"...energiaga ravijad suudavad oma käte ümber tekitada vähemalt 1000 korda tugevama biomagnetvälja kui “mitte-ravija”...", lisaks on neil Tarkus vahet teha kes on "abivajaja ja headus", ning oskus elada "madala elustandardiga".
Vasta
#22
Kui usud, siis usu! Kas või igavusest )

Kerro võib ise vabalt olla suurem skeptik kui temasse skeptiliselt suhtuja.
Sama lugu nagu kirikus pastoritega, ega nendest enamus ei usu tegelt. Usuvad kirikus käijad.
Vasta
#23
(30-12-2015, 15:06 )keeris Kirjutas:
(30-12-2015, 14:07 )Minaelan Kirjutas: ... kuna ta ei too Maale mingit reaalset kasu....

Kuna mul igav, siis noriks veel veidi. Selliseid suuri sõnu loopida ikka ei maksa, et tead, kes toob Maale mingit reaalset kasu ja kes ei too...
Nimetaks seda uskumatuks ülbuseks, kui keegi kõrvalseisija osutaks mulle näpuga ja ütleks - pähh, sa ei too Maale mingit reaalset kasu!

Seda võib ka nimetada uskumatuks ülbuseks, aga oleneb vaatenurgast. Mina näen teda osava õpetajana, kes oma väidetega paneb meid proovile (meie arvame näiteks, et igaüks elagu oma elu, mitte ärgu mõõtku teisi, kas nad on väärilised siin Maal elama või mitte). Ja siis ongi meil valik, kas reageerida vihase vastuväitega või treenida end tugevamaks. Sest on ju nii, et kõik väited, mis meile vastukarva on, ajavad meid vihale ja proovime omakorda enda tõde peale suruda. Ja siis viha muudkui kasvab ja lõpuks enam isegi ei mäleta, mille peale algselt sai vihastatud, aga kuna hoog on juba sees, siis on harjumus samas vaimus jätkata.
Vasta
#24
(27-12-2015, 14:34 )keeris Kirjutas: Igatahes finaalis jäi küll Marilyn teiseks, aga tegi sellise show, et sisuliselt sai enamat kui see sinine käsi. Vaatajate emotsioonid ja poolehoid läksid talle! Vikoria üritas küll kõige lõpus veidi tagasi näpata, aga siis tuli Sheps ja ikka jäid loorberid Marilynile... Pole ammu nii head show-d ja vaatemängu näind. Üks sai sinise käe, teine sisuliselt kullast käe (loe:kukru) Hästi tehtud, on küll juurtega siit mis siit, sest nii suudavad vaid eesti juurtega naised. Kes mõistab see mõistab, kes ei mõista ... pole ka midagi lahti.

Kui nüüd mööduvale aastale tagasi vaadata, siis üks nääpsuke tüdruk-naine suutis küll rohkem kui meid seaduslikult esindav riigipea... Hästi tehtud, Marilyn!
Ei ole seda varem vaadanud. Aga kuna täna kell 20.00 hakkab TV 3 näitama Tuleproovi Marilyn Kelloga, siis nagu öeldakse: oma silm on kuningas.
Vasta
#25

Huvitav oli see, et ta enda pildi juures meesenergiat domineerimas nägi. Ja ainult ennast ei suutnud koheselt tabada. Eks olegi ju nii, et ennast ikka kõikse raskem analüüsida.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat