• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sai-Baba - pühak või petis?
#1
On huvitav, et seda nime - ehk siis pikemalt Bhagavan Sri Sathya Sai Baba - meie foorumis veel pole esinenud (otsing vähemasti ei näita) - kuigi ta on omataoliste seas üks tuntumaid maailmas (Google otsing = 2 120 000 dokumenti). Usundite alafoorumis annavad tast õiguse kõnelda miljonid järgijad kõikidel mandritel, kuigi ta ise ütleb, et tema järgimine ei sunni kedagi oma usku muutma, vaid teeb kristlasest parema kristlase, moslemist parema moslemi jne. SB imepärastest võimetest on tuntuim võime materialiseerida mitmesuguseid esemeid, sh. püha tuhka vibuthit, kuldesemeid, vääriskive. Aga asjal on ka teine, märksa tumedam pool - Internetist võib leida ka hulgaliselt materjale, mis süüdistavad SB-t mitmesugustes väärtegudes - alates pettusest (sh nimetatud materialseerimisdemodes) kuni seksuaalkuritegude ja tapmisteni välja. Ma ei hakka siia lisama mingeid viiteid - huvilised leiavad neid ise kuhjaga. Ja teemaküsimuse kõrval on ehk huvitavamgi küsimus - mis paneb miljoneid inimesi järgima SB-d? Ja mitte ainult teda vaid teisigi temasarnaseid (ehk on siit mingeid paralleele ka zedi III Reichi teemaga).
Vasta
#2
Kohtasin Austraalias kui tegin seal tutvust aborigeenidega juhuslikult ühte SB jüngrit. Sakslane, üks endistest Mercedese turundusjuhtidest Stuttgardis. Oli vedanud SB:l paar aastat seda tuhabusinessi. Tellimine toimub neti kaudu, kõlbavad kõik krediitkaardid. Pakkimistsehh Bombays pidi olema nagu Elcoteci tehas Lasnamäel. Kõva sõna.
Mis kuldesemetesse puutub siis olen ka neid käes hoidnud. Kullasisaldus minimaalne, müügihind aga grammil nagu oleks 18 karaati.
Ma oletan, et mingite kasuahnete tegelinskite jõuk on pannud SB varjus korraliku äri püsti.
Vasta
#3
muidu jah ma ise olen igast filmi klippe Temast vaadanud, aga mõni asi jätab skeptiliseks näiteks see kuidas ta muna teisest dimensioonist siia ilma toob et üks klipp oli selline et tal muna oli käteräti sees ja pistis selle suhu ennem(ta kuivatas oma suud sellega) ja siis võttis käteräti ära ja lasi muna suust välja. Aga ise ma usun muidu temasse ja tahaks teda oma silmaga näha. Ma olen muidu ise mediteerind jne. ja üks hea mantra on, see on-sai ram. Seda mantrat pidevalt peas korrutades hakkab inimene meditasiooni vajuma ja see on päris huvitav kogemus. Tasub järgi proovida aga ei tea kuidas se teistele mõjub.
Vasta
#4
See on tõesti huvitav küsimus: KES ON SATHYA SAI BABA?
Omal ajal teda petiseks ei peetud, alles viimasel ajal on hakatud teda suliks tembeldama. 90.ndatel ilmus ridamisi ka eestikeelseid artikleid temast, kui Pühakust ja muidu imemehest. Tema järgijaidki on Eestis siiani ja Eesti ühenduski vist eksisteerib tänaseni.
Sai Baba austajaid olevat maailmas üle 50 miljoni! Huvitav, kas siis leidub niipalju kergeusklikke? Kuidas varem aru ei saadud, et petis?...Esemete materialiseerumine pidi tema puhul see kõige tühisem asi olema. Kuna ta peab haiglat, kus inimesi tervendab, siis see väike petuäri (võltsehete näol, mida töökojas valmistatakse) pole ilmselt ta suurim patt.
Ta on ka surnuid elustanud. Ta olevat eelmise pühaku Shridi Sai Baba kehastus.
Kui ta propageerib tõde, armastust, sisemist rahu, seadumust ja vägivallatust - siis
mina küll aru ei saa, miks teda viimasel ajal muudkui petiseks tembeldatakse? Las olla Pühak, sellest saavad inimesed ju rohkem kasu.
Vasta
#5
Sai Baba on guru. gurudest on juttu SIIN.
Üks põhjus miks Sai Babat kummardatakse on võibolla SELLINE.

ma arvan et tean ka miks tal on vaja väikeseid tüdrukuid seksuaalselt ära kasutada (vihjed sellele teguviisile Matrixi lastest ja Jüri Lina teostest...).
Vasta
#6
aga huvitav jah miks siis keegi teine asju ei materialiseeri ainult tema ja seda veel avalikult. Kord olid käinud kaks vene naist Sai Baba privaatsel vastuvõtul ja ta oli neile materialiseerinud Sony fotoaparaadi ja nendega pilti teinud. Ja isegi olevat ta öelnud et ta suudab terve maakera mullaks muuta kuigi ta seda ei tee sest siis ei ole inimestel midagi süüa. Ja veel seda suliks tembeldamiseks siis et ainult inimesed räägivad sellest et ta on pettur jne. aga kellelgi pole tõendeid selle kohta et ta midagi halvasti oleks teinud, samas võibolla et need kes teda maha teevad tahavad hoopis ise pühakuks saada ja selle läbi rikastuda.
Vasta
#7
a äkki muudabki koguy maailma mullaks? äkki ta suudab?
loco ütles et kui tahab siis võib maailma hävitada... aga äkki ta suudabki?

milleks olla eneses alati nii kindlad et ei nad suuda midagi. kas meil on egorahuldus kui teame et vähemalt meie peas on kõik loogiline ja töötab?
Vasta
#8
Petisel poleks võimalik niimoodi elada ja käituda kui Sai Babal.Seega on ta pigem pühak .
Vasta
#9
PÜHA KOOBAS HIMAALAJAS! Tekst eesti keeles ja ilusad pildid juures!

http://www.spiritualart.pri.ee/?page=1004&selected=1727

Mida loost arvate?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
PÜHA KOOBAS HIMAALAJAS! Tekst eesti keeles ja ilusad pildid juures!
http://www.spiritualart.pri.ee/?page=1004&selected=1727
Mida loost arvate?
Koopast oska miskit arvata ... aga autori enese pildid mulle küll meeldivad. Eriti joonitused majadega. Midagi mu lemmikut Giorgio de Chirico't meenutavat. Vabandust, see nüüd SB-st juba suht kauge.
Vasta
#11
Olen kunagi kuulnud, et too onu võttis kaks oksakest, pani risti ja tegi sellest hõberisti, Jeesusega sinna löödud. Asi olevat olnud lähemal vaatlusel vägagi realistlik - isegi tolmune ila suunurgas. Siis, kui seda kuulsin, mõtlesin küll, et mida mees (see oli ammu.. vääga ammu).. aga mida aeg edasi, seda "haisvam" kogu see lugu tundub.

Kui ta suudab muuta nii trastiliselt kemilisi ühendeid.. miks ta ei võta jänkupabulaid ja ei tee nendest vähiravimit?

See fotokalugu - oletame, et tegu on ikkagi maagilise mehega ja ta ei tee lihtsalt tünga karjudes:"Näe, Siga lendab!!" Sel ajal tirib taskust fotoka välja ja ütleb:"Näe, just tegin õhust, armastusest ja kanavarbadest. Päris hästi kukkus välja..." Selle loo puhul näen kolme lahendust: 1) Kutil on kodus samasugune fotokas, mille on võtnud osadeks ja teab selle "koostist" peast. Iga vedru, elektroonikakivi jms. Laob mõttes kokku ja materialiseerib. Seda ma ei usu, sest ikka kipub mingi väike jubinas meelest minema. 2) Ta lihtsalt soovib Sony fotokat ja tulebki näe.. koostatud Sony juppidest ja on üldse nagu pakendist võetud. Selljuhul, miks ta ei materialiseeri antigravitatsiooniseadet, teleportatsioonisüsteemi? Kui ta täpsemat sisu teadma ei pea. 3) Ta paneb asjad fuuki. Tahab Sony fotokat, ja fuukab asja materialiseerimise/dematerialiseerimise teel näiteks otse tehaseliinilt, poest või mõnelt turistilt.

Samas on ta nimi äärmiselt sarnane Ali Baba-ga Sick
Vasta
#12
Siin on palju teemasid, kus Sathya Sai Babast kirjutatud, aga toon ikkagi selle põhiteema välja.
Vaatasin üle - need lingid, mis eespool antud, ei avane enam.

Aga vahepeal on ilmunud ka eesti vikisse selle pühamehe kohta tutvustus:

http://et.wikipedia.org/wiki/Sathya_Sai_Baba

Videote lehekülg:
http://www.youtube.com/watch?v=1fs1OBY82b0

Head vaatamist!
Vasta
#13
Eks ta tavaline petis ole,
http://www.youtube.com/watch?v=Yblhsr1O4IQ&NR=1
Link tema trikkidest.
Vasta
#14
Olen ka varem kuulnud lugusid, et Sai Baba on petis. Kuna vanasõnagi ütleb, et oma silm on kuningas, siis ei oska ma midagi negatiivset temast arvata. Vaatasin Breti antud video ära ja ka sealt ei hakanud midagi eriliselt kahtlast silma. Niiet, kes teda petisena tahab paljastada, siis peavad palju paremad argumendid ja kvaliteetsema pildiga videod olema, et süüd kinnitada.
Vasta
#15
Need eesti inimesed, kes Sai Babaga kohtunud on ja oma muljeid jaganud, küll ei räägi, et ta petis on.
Aga viimasel ajal ei ole jah Sai Babast eesti ajakirjanduses suurt midagi kuulda olnud.
Äkki keegi on ise Sai Babaga kohtunud või kellegi tuttav?
Vahetud muljed ikka vahetud muljed.
Vasta
#16
Trikimees ta on, videode jälgimise tulemusena võib seda kindlasti öelda.
Kuid oluline küsimus on - motiiv. Minu arusaamine on järgmine (lihtsustatult): kui motiivid on head, teiste hüvanguks suunatud, nö headuse teenistuses, siis võivad trikid olla põhjendatud.
Kui aga mitte - näiteks nagu paljud (mitte lihtsalt meelelahutajad a la Copperfield jt) kasutavad seda selgelt omakasu eesmärgil (raha, kuulsus vms), siis ilmselt on see enamus inimeste poolt taunitav.

Nii et kui Baba teeb kokkuvõttes head, andku minna, võlugu tuhka või sodi palju tahab. Kui aga (siin teises teemas kirjeldatud) pühapiltidega trikitajad (võltsveri, nutmine jm) seda teevad (eeldades, et tehakse kiriku sissetulekute ja ullikeste püüdmiseks), siis tuleks seda paljastada, takistada.

Lihtne (kuigi mitte päris kohane) võrdlus - tahtlik kuritegu vs tegu, mis sarnaneb kuriteoga, kuid pandi toime teadmatusest ja ilma tahtluseta. On ju vahe?


Vasta
#17
[quote]Algselt postitas T11ger
Trikimees ta on, videode jälgimise tulemusena võib seda kindlasti öelda.
Kuid oluline küsimus on - motiiv. Minu arusaamine on järgmine (lihtsustatult): kui motiivid on head, teiste hüvanguks suunatud, nö headuse teenistuses, siis võivad trikid olla põhjendatud.
Kui aga mitte - näiteks nagu paljud (mitte lihtsalt meelelahutajad a la Copperfield jt) kasutavad seda selgelt omakasu eesmärgil (raha, kuulsus vms), siis ilmselt on see enamus inimeste poolt taunitav.

Nii et kui Baba teeb kokkuvõttes head, andku minna, võlugu tuhka või sodi palju tahab. Kui aga (siin teises teemas kirjeldatud) pühapiltidega trikitajad (võltsveri, nutmine jm) seda teevad (eeldades, et tehakse kiriku sissetulekute ja ullikeste püüdmiseks), siis tuleks seda paljastada, takistada.

Lihtne (kuigi mitte päris kohane) võrdlus - tahtlik kuritegu vs tegu, mis sarnaneb kuriteoga, kuid pandi toime teadmatusest ja ilma tahtluseta. On ju vahe?


Arvan , et ümbrikud , mis talle ulatati ei sisaldanud jõulukaarte ! Vast ikka raha ta seal kogus !
Vasta
#18
Ma ikka mustkunstnikega ei võrdleks Sai Babat!
Tema õpetuse sisuks on ikkagi ju veedad:

http://et.wikipedia.org/wiki/Veedad

Mida teame meie veedadest? Ega suur ju midagi, ehkki neid on ka eesti keelde tölgitud.

Üks uuemaid:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?13455

Sathya Sai Baba Organisatsiooni viieks keskseks väärtuseks on Tõde (satja), Harmoonia (dharma), Vägivallatus (ahimsa), Armastus (prema) ja Rahu (shaanti). Soositakse taimetoitlust, mõnuainetest loobumist ja regulaarset meditatsiooni.

Välja otsitud andmebaasist "http://et.wikipedia.org/wiki/Sathya_Sai_Baba"

Ja vaadake, kui palju ta neid imetegusid on korda saatnud. See nimekiri on ju tohutu lausa:
http://www.saibabalinks.org/saibabamiracles.htm

Arvan ikkagi, et niisugused imetegijad on lihtsalt teatud insitutsioonidele pinnuks silmas ja seetõttu ka see laim tema kohta käiku lastud.

Ise küll ühelgi videol midagi seesugust ei märganud, mida pettuseks võib tembeldada.
Tean ainult, et tal on ehete müügipunkt oma haigla läheduses, kus ta inimesi tervendab. Ja see on loodud selle haigla ülalpidamiseks.

P.S. Veedadest on meie foorumis ka Arlich kirjutanud.
Samast teemast saab ka lugeda Jeesuse kohta palju huvitavat.
Soovituslik lugemine eelkõige VS-le!
http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid50423


[Muudetud: 24-9-2009 Müstik]
Vasta
#19
Kõik taandub rahale, ma arvan et tal on annetustest saadud palju palju miljoneid dollareid juba .
Vasta
#20
Ise usun, et ta ei ole petis. Olen ka näinud neid filmilõike, kus "tõestatakse", et tegu on petisega. Paraku kukub SB-l kuldmunade materjaliseerimine paremini välja, kui seda tema vastaste "tõestused" Smile See puhtalt minu arvamus siis. Päris kindlasti on tegu sügavalt uskliku inimesega ja millegipärast on see alati nii, et on päris suur hulk inimesi, et mitte ütelda, enamus inimesi, kes siis selliseid inimesi maha materdavad. Ka Jeesust ja teisi pühamehi on maha tehtud ja ka tapetud. Ma päriselt ei usu, et seda on tehtud ainult kadedusest. Midagi enamat on selle taga.
Vasta
#21
Müstik-See on tõesti huvitav küsimus: "KES ON SATHYA SAI BABA?"


Eesti keeles on temast ilmunud terve hulk raamatuid:

1. I. Soomre Lugemiselamusi Babast 1998

2. Jonathan Roof Teerajad Jumala juurde (Baba õpetuste juhend) 2002

3. Prema Vahini Sathya Sai Baba 2001

4. Indra Devi Sai Baba ja Sai Jooga 1999

5. Leen Dewaide Toit on Jumal (Retseptid)

6. Sathya Sai Baba Õpetused 1997( tõlk E.Kaljo)

7. S.H.Sandweiss Sai Baba...pühamees ja psühhiaater 1996

8. M.Mazzoleni Katoliku Preester kohtub Sai Babaga 1996

9. J.H. Hislop Vestlused Sathya Sai Babaga 1997

10. Vaata iseendasse 1998

11. Dr. S.P. Ruhela Kolmainus Sai Baba

Siin pildil on koos kolm Baba kehastust-eelmine Shirdi Sai, praegune Sathya Sai ja tulevane Prema Sai

http://sathyasaibaba.files.wordpress.com...vatars.jpg


Vaatasin, et Sinu tõstatatud küsimus ongi jäänud vastuseta. Püüan siinkohal seda lünka veidi täita ja huviliste uudishimu rahuldada. Usun , et täislikuma ülevaate andmiseks kulub palju aega, aga alustagem.

Sai Babal on 23. novembril sünnipäev ning ta on teatanud, et elab kuni 2021 aastani ning sünnib varsti peale seda uues kehastuses Prema Sai Babana.
...ühel päeval avaldas Baba oma Brindavani kolledzi üliõpilastele, et ta on väga õnnelik, sest tol päeval sündis ta tulevase kehastuse isa.

Elulugu ja baasteadmisi

Satja Sai Baba sündis 23. Novembril 1926 aastal Lõuna- India väikeses Puttaparthi külas. Tema mängukaaslased räägivad, et Satja Sai ilmutas juba lapsena ebatavalisi võimeid – valdas vabalt levitatsiooni, materialiseeris igasuguseid puuvilju ja maiustusi oma seltsilistele, peatas üleujutuse, ravis haigeid jne. Kui Satja Sai oli alles viie aastane, nimetati teda juba Jumaliku Tarkuse kehastuseks, sest Ta ilmutas sügavaid vaimseid teadmisi, kõiketeadmist ja läbinägelikkust. Temal ei olnud vajadust neid omadusi arendada, vaid Ta valdas neid sünnipäraselt. 1940 a. maikuus teatas Ta oma missioonist kehtestada maailmas Jumalik Seadus – Õigluse ja Armastuse seadus. Sellest ajast tänaseni, üle poole sajandi, teostab Satja Sai iga päev seda missiooni, vaimustades oma eeskujuga tuhandeid vaimseid otsijaid üle kogu maailma ja väljendades kogu inimkonna isetut teenimist. Ta õpetab Jumalatunnetust ja enesetäiustamist. Selle ajaga on väikene külakene muutunud maailma suurimaks vaimseks keskuseks, ülikooli ja gümnaasiumitega, pühamute, haiglate, rahvusvahelise lennuvälja ja tohutu hotellikompleksiga, milline mahutab sadu tuhandeid külastajaid. Tänaseks on Satja Sail mitukümmend miljonit andunut, kes teostavad teenimisprogramme ja õpetusi mis toetuvad üldinimlikele väärtustele ja vaimsele arengule. Satja Sai kogu tegevusvälja on võimatu mõista. Ta on pühak, imetegija, poeet, filosoof, muusik, õpetaja, prohvet jne. Ta korraldab vaimseid vestlusi ja loenguid, mida kogunevad kuulama tuhanded üliõpilased, õpetlased ja riigitegelased, kirjutab raamatuid, kontrollib ülikoolide ja kolledžite tööd kus toimub õpetamine inimväärtuste alusel. Ta juhatab kaasaegseima Puttaparthi haigla ja teiste haiglate tööd kus antakse tasuta ravi kõigile abivajajatele. Ta kindlustab täielikult India põuaste osariikide veevarustussüsteemide ehitust, aitab vaeseid ja haigeid. Ta ehitab pühamuid, haiglaid, koole, teaduskeskusi ja raamatukogusid. Oma väikeses toakeses, Puttaparthis, võtab Ta vastu riikide presidente, mõjukaid poliitikuid, tuntud õpetlasi, kunstitegelasi, kuninglike perede liikmeid ja erinevate uskude juhte. Iga päev ( Sai Babal ei ole kogu elu jooksul olnud ühtegi vaba päeva – t. m.) kohtub Ta vaimsuse otsijatega, kes sõidavad kohale kõikidelt kontinentidelt ja kuuluvad erinevatesse usuringkondadesse. Tänapäeval peetakse Puttaparthis asuvat “Ülima Rahu Asupaika” suurimaks palverännakute kohaks, kuhu koguneb iga päev viiekümne tuhande inimese ringis ja pidustuste ajal miljon ja enamgi. Kohtumistel annab Sai Baba vaimseid juhendeid ja prohvetlikke nõuandeid, mis tunnistavad Tema Kõiketeadmist, päästab imeväega lootusetult haigeid, materialiseerib püha tuhka, päästvaid ja tervendavaid talismane. Ja kõige peamine – Ta kiirgab pidevalt Armastust, nagu päike. Selles Armastuses on isalik hoolitsus, emalik andeksandmine, iga inimese kui suurima ime tunnistamine, Jumalik kaastunne ja austust äratav jõud. Temaga kohtumisel tekib tunne, et Temasse on koondunud kõikide inimeste armastus, kes on meid kunagi armastanud ja armastavad praegu, kuid paljukordselt võimendatuna. Satja Sai keha nägemisest ilmuv Püha Armastuse voog on niivõrd tugev, et sellest saadav kogemus oleks nagu kontsentreeritud Armastuse, nagu kontsentreeritud kaastunde energia tunne. Selline elamus sünnitab ookeani suuruse vastuarmastuse, rahunemise ja sügavaima ekstaasi.
Satja Sai sõnad on täis õnnistusrikast armastust ja kingivad muutumise. Need avavad Algse Sõna tähenduse, milline on ilmunud paljudes vormides ja sümbolites. Tema vestlused on läbi imbunud Pühast Rõõmust, vaimustatusest ja igaviku muusikast. See raamat, mis esindab Sai Baba ütlemiste kogumikku, on ukseks rõõmu maailma, valgustatusesse ja kõigi ühtsuse tundesse. Me võime minna läbi selle ukse Uude Taevasse ja alustada lõputut avastuste teed, millel saab Jumal meie eluvooluks, enese äratundmiseks, kõikehõlmavaks valguseks ja Tõde meie olemuse hinguseks.

...järgneb

Vasta
#22
Müstik-

See oli Baba soov, et tema sünnipäeva künnisel temast veits rohkem ja põhjalikumalt rääkida eestlastele, Maarjamaal ( pühal maal)elavale rahvale

Kes on Bret ?! Kui Baba on minuga, kes võiks olla siis minu vastu....

Ükski prohvet pole kunagi kuulus olnud omal maal. Pean siin silmas Maad suure algustähega ja Babat.
Miks milonid ja miljonid kummardavad Jeesust, samas kui meie kaasaegne Jeesus elab meiega ühel ajastul. Mida me teame Jeesusest- põhiliselt ainult kolme viimast aastat tema elust. Jah loomulikult on tema sõnum Võimas ja mitte keegi ei kahtle tema Jumalikus päritolus.
Tegelikult on meil kõigil Jumalik päritolu, Jumal elab meis, me ise olmegi Jumal...vaja on see ainult ära tunda ja hõõguvad söed lõkkele puhuda.
Ma ei kavatsegi brettidega sõnavahetusse astuda, püüan vaid tuua TÕELISELT huvitatuteni fakte Swaami eust, tööst ja tegemistest.

webis on teisi teemasid piisavalt, kus oma " teravusi" ning ebakompetentsust võimalik väljendada

SATHYA SAI BABA 23. nov. 1926 kuni 2021 …

Nime tähenusest:
SA- jumalik
AI(AYI)- ema
BABA- isa


SAI BABA(on öelnud enda kohta): ”KRISTUS ÜTLES-TEMA, KES MU SAATIS, TULEB TAGASI”

Kristus pidas silmas, et mitte ta ise ei tule tagasi, vaid et Tema, kes mu saatis tuleb tagasi....

Baba: Minu ülesandeks on aidata kogu inimkonda ja kindlustada kõigi jaoks elu, mis on täis õndsust (aanandat). Need, kes on minule pühendunud, peavad võtma rõõmu ja muret, võitu ja kaotust võrdse meelekindlusega. MA EI HÜLGA KUNAGI NEID, KES MINUST KINNI HOIAVAD

MA NÄEN KÕIKE JA TEAN ALATI TEED

Jumal ei tegele kiitmise ega karistamisega. Ta ainult peegeldab, kajab ja reageerib. Ta on kõige toimuva igavene muutumatu tunnistaja!
SA KUJUNDAD OMA SAATUSE ISE. Head teod kannavad head vilja ja halvad teod-halba. Ära täna ega süüdista jumalat. Täna ennast, süüdista ennast....


...järgneb
Vasta
#23
SATHYA SAI BABA sündis 23. Novembril 1926 aastal...

Meie siin heaoluriigis ei kujuta hästi ette, et on inimesi, kel pole joogiks puhast vett, kellel puudub elementaarnegi eluase, riietus, kellel ei ole võimalik isegi iga päev süüa. Et on olemas lapsi, kes pole päevagi koolis käinud, kes peavad maast-madalast orjatööd tegema, saamata selle eest mitte enamat kui ehk peotäis riisi..........

Mõningane ülevaade Swaami tänuväärsest tööst, kes on kõige selle peale mõelnud ja väga, väga palju ära teinud

vaata siit: http://www.youtube.com/watch?v=3TFA8PwqJ9w

Paljudes maailma põuastes piirkondades ei ole vaestel juurdepääsu värskele joogiveele. Tihti kasutavad külainimesed sama vett joomiseks, loomade jootmiseks, pesu pesemiseks. Puhta vee puudus ja kõrge fluoorisisaldus muudavad elu väljakannatamatuks, see võib tegelikult olla laastava toimega

1995. aasta alguses käivitas Sathya Sai Baba esimese järgu massiivsest projektist üle tuhande küla värke joogiveega varustamiseks. Selles piirkonnas elab ligemale kaks miljonit inimest. Projekt sisaldas massiivseid kaevetöid ja palju kilomeetreid torustiku paigaldust, mis kattis kokku üle 20 000 ruutkilomeetri.
15 000 inimest tulid kokku, inspireerituna Sathya Sai Baba nägemusest, et ehitada ainsat omataolist ühiskondlikku kasutoovat projekti, mida kusagil maailmas üldse on ette võetud eraorganisatsiooni poolt.
Kadusid kõik viivitused ja kogu projekt sai valmis ennekuulmatu aja – 18 kuuga.
Sri Sathya Sai joogiveeprojekt maksis ligemale 70 miljonit dollarit. Kogu see raha koguti ilma igasuguste annetuste palumiseta. Keeruka kõrgete veemahutite võrgustiku, veepuhastusjaamade ja maa-peal asuvate reservuaaride ning kõrgustes asuvate mahutite kaudu jõuab värske ja puhas vesi kümnete tuhandete väljalaskeavadeni külades.
Inimesed, kes ennem käisid miile, saastatud vee järele, omavad nüüd puhast ja turvalist joogivett külluses, aastaringselt, just nende kodu lähedal

http://www.youtube.com/watch?v=6nKzDXyVL...re=related


Sathya Sai Baba ütleb: „Mil iganes näete haiget inimest, meeleheitel inimest, kaitsetut inimest, haiguste käes vaevlevat inimest, siis teadke, et seal on teie teenimise paik. Iga vererakk, iga närv peab surisema armastusest, innukusest jagada seda armastust hüljatutega.“

Mahatma Gandhi ütles: „India elab oma külades. Külainimesed ei tea tihti palju rohkem kui nende põllumaa....kivikuhilatest hüttidega, millistes on meeleheitel inimesed. Paljud kodud eksisteerivad mitte toidusöömise najal, vaid paljast lootusest .... lootusest, et keegi neist hoolib.“


Rohkem hoolivust, mõistmist, sallivust, Armastust..




Vasta
#24
Tegelesin temaga üheksakümnendate algul, lugesin vene keeles raamatuid tema kohta ja vaatasin videofilme mida toodi näidata, millegipärast ei tundunud asi õige ja pärast seda kui rootsi haru jüngrid tõid välja need noorte poiste lood sain aru mis mulle ei meeldinud.
Sama kui katoliiklike preestrite pedofiilia. Karm aga vist on õige, muidu rootslased ei kisaks. Pedofiilia juured on seal kus naine kisub mehe energiakeha terviku laste nimel tükkideks, poisikesed seda ei tee, energiakeha jääb terveks ja sellega ei kuku vabatahtlikult siia tulnud hing ümbersündidesse karma kaudu.

[Muudetud: 11-22-2009 VironShaman]
Vasta
#25
http://uneskondija.blogspot.com/2008_03_01_archive.html
Sattusin nädalavahetusel lugema ühte koledat raamatut pealkirjaga:,,Klouni maski taga,,
mis avab Sai Baba petturlikku olemuse ja tutvustab teda kui pedofiilide paradiisi suurimat kuningat. Raamat on äratav, valgustav ja mõtlemapanev ning meenutab teist samas võtmes kirjutataud lugu:,,Viiekümne neljas,, Päiksetempli ordu liikumisest ja lõpust sekti enda siseringis olnud inimese läbielamiste kaudu. Nii, et päris karm huuups... ka minu jaoks.

/...Niisiis on meil kaks asja: üks on Puttaparthi külla sündinud kodanik Sathyanarayana Raju, andekas ja paheline pettur; teine on tema poolt loodud jumalakuju Sathya Sai Baba. See tegelaskuju on hakanud elama oma elu. Ta esineb nägemustes, kujutlustes, altaritel, tekitades vaimustust ja aukartust. Isegi seletamatuks jäävaid imesid ja saatuslikke kokkusattumusi tuleb ette. Sai Baba tegelaskuju ümbritsev vagameelne legend tekitab turvatunde- ei mingeid tapatalgute jadasid nagu semiidi Piiblis. Sai Baba kui jumala kuju on olnud väga tegus nii inimese seisundi peegeldamisel kui ka usulisel inspireerimisel. Sama tegus kui Odini, Buddha, Kalevi, Muhamedi, Krišna või Isise aulik ja kaitsev mõttepilt. Puttaparthi baaba on öelnud, et tema on mees ja kõik teised on naised. kusjuures naine olla tähendab nõrkust, mitte jõudu. Ta sooviks, et teised mehed, justkui nõrgemad isased ahvid, võtaks demonstratiivselt sisse alluva...emase positsiooni ja pakuks end seksuaalselt välja, kuuletuks ja rahuldaks nii baaba ihulisi kui ka ainelisi vajadusi. Kuid see lummus katkeb, nagu muinasjutus, kui mõttemängudest rikkumata kuldpoiss hõikab:,, Kuningas on ju alasti!,, Ning svaami rüü haihtub, tuues nähtavale kiimalise vanamehe.../
Nii kirjutab MTÜ Sathya Sai Baba Ühenduse Eestis likvideerija raamatu lõpusõnas.
www.exbaba.com

[Muudetud: 11-22-2009 VironShaman]
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inspiratsioon - lahkarvamus, tahe või saatus? laanesoo 22 14,782 29-12-2018, 02:58
Viimane postitus: Naut
  Kas kujutan või näen ette? Carmel 2 2,929 30-12-2015, 18:43
Viimane postitus: Black Goat
  Kokkusattumused - olemas või mitte? Kerttuti 19 12,738 21-11-2014, 20:19
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat