Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sai-Baba - pühak või petis?
Autor Sõnum
Savipats
Vana kala

29-10-2010 02:11
Postitus: #101

t11t, sa ei saa keelata..!

Jutukas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
levis
Veteran

29-10-2010 02:21
Postitus: #102

Tsitaat:Algselt postitas shambala
Levis -sa oled imeline. oled näidanud mulle oma fantaasialendu ja võimeid - ole sa ikka rõõmus ja õnnelik edasi. just nagu ikke siin maailmas toimub -kõik mis meile vastuvtõmatu ja ei "jõua kohale" --see tuleks hävitada ja maatasa teha. edu sulle armas inimene, ole siis 10 või 50 aastat vana - rikas oma vaimult oled sa ikkagi
oi. - aitähh. sa oled ka nii imeline. ma olen nii meelitatud. sa isegi saadad u2u. et nii imeline. ma soovin kohe nii palju head ja kõike toredat. - et ikka saaksid õnnes ja armastuses edasi liikuda. sest see on - nii tore Shambala. ma tänan- ja kulgeme. et - jõuda ikka edasi ja eks näeb. et- tõde on seal. kus on armastus - ja Pühakut ei musta enam. -ja seda teed minna ja õpetust leida. mis ma pärlitest noppinud. see särab ja kasvab mu sees, ning- ma nüüd näen ja üha enam valguse poole vaatan-, kus see vägi. --ning teadmine et kõik mis südamest -.see kulla kaalul mu hinge tõstab ja nagu sinu sõnade paitus nii minu südames päike tärkab. ning jagan seda rõõmu-mõistmist. mis ometi minust nii kaugel oli. -ja samas nii lähedal kuigi ma ei mõistnud ja osanud leida. ning see, on imeline ja täis parimat toomaks valgust pimedusse. mis on ometi läbi armastuse nii lihtne ja nagu ei eal saa pimedus tuua kurjust valgusesse- naudin ma kolgata teed teadmise ning kõige hea rüppes. mis oli. on ja jääb.

Edu, jõudu, kriitilist ja avatud meelt ning analüüsivõimet soovides!
Levis

[Muudetud: 29-10-2010 levis]

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 02:21
Postitus: #103

Loomulikult mitte,aga lihtsalt lausa naljakas on see kohati kuidas teatud teemades teatud isikud oma iidolit või oma usku ,,kaitsevad,, Tegelikult olen ma paar viimast päeva juba mõtlenud,et kas siinsed toimetajad/moded ka kontrollivad siinset,või kas nad on seda üldse adekvaatsed seda tegema.Mis te ise arvate paljud alaealised ja teismelised siinset saiti loevad.Lapsed kellel pole mitte mingit tajumismeelt veel arenenud.. nad võtavad siin loetut puhta tõena.Olete te sellele mõelnud?

"You're all individuals"
Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 03:11
Postitus: #104

Sai Baba üheks eripäraks on olnud riietumine oranži rüüsse. Siinsete usutavanditega harjunule on see üsna ootamatu. Pealegi pole oranž looduses tihti esinev värvus, kui apelsinid ja saialilled välja jätta. Eesti keeles puudub isegi oranži värvi tähistav mõiste! Oranžiga seonduks justkui mingi tabu. Feng Shui asjatundjate väitel on erinevalt tavaarusaamast suguliselt kõige toimivam värv mitte punane, vaid hoopis oranž. Just see tulevärv valitsevat suguelundite piirkonnas ning turgutavat enim meie suguelu. Oranži pelgus võivat viidata meelelisele pelglikkusele. Vahest seletab Sai Baba riietumist oranži järgnev Conny Larssoni poolt läbielatu...

http://www.hot.ee/skeptikkk/Conny_Larsson.htm

"You're all individuals"
Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 03:20
Postitus: #105

Sai Baba, a controversial Indian "holy man" presides over a spiritual kingdom that includes one of the world's largest ashrams. He claims to have millions of followers.

But the guru, who is approaching 80, has a history of sexual abuse allegations that in recent years has made media headlines around the world.

Former followers of the aging swami reportedly call him "a sexual harasser, a fraud and even a pedophile."

http://www.rickross.com/reference/saibaba/saibaba7.html
http://www.rickross.com/groups/saibaba.html

[Muudetud: 10-29-2010 t11t]

"You're all individuals"
Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 03:39
Postitus: #106

Kes teab,see saab isegi aru,et lugeda tuleb ridade vahelt..
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=78417
http://www.ap3.ee/?PublicationId=b817f9a...80eaa90dd1

"You're all individuals"
mulk2003
Vana kala

29-10-2010 09:30
Postitus: #107

Tsitaat:Algselt postitas Bret
Ei Sai baba ei ole PÜHAMEES
ta on tavaline petis kes inimestelt oma ripatsite ja muus pa.... raha välja petab.

Sai Baba on tegelikult TRIKIMEES, ehk siis nagu India Jürgen Veber. Meie trikimehe trikid ei jää sugugi alla Sai Baba omadele - näiteks meenus Jürgeni trikk kus tühjast kokku kägardatud õllepurgist tehti uus täis õlu, ilma et ta oleks protsessi käigus selle kätte võtnud või varjanud. See oleks nagu tunduvalt raskem kui tekitada näputäis tuhka.Bleh
Sellise andega poleks Indias mingi mure pühakuks saada. Lisaks aitab igasuguse usuürituse läbiviimist võrdlemisi arvukas publik. Kes selle mehanismist on rohkem huvitatud, võiks otsida raamatukogust Le Bon´i raamatu (mitte eriti paks) "Masside psühholoogia".

[Muudetud: 10-29-2010 mulk2003]

Das ist gerade zeit pizdets zu sagen...
Müstik
Shambalas

29-10-2010 10:31
Postitus: #108

Oi kui targad te kõik olete! Lausa lust lugeda!Smile
Aga oleks, et keegi oleks veedasid uurima hakanud - seda ei ole.
Ja te ei tea ju ikka veel absoluutselt mitte midagi Sai Babast. Kas temast mitte 10 raamatut eesti keeles juba ilmunud ei ole?
Tuleb siia keegi, vaatab mingit naljavideot, mis on ka ammuilma jamaks kuulutatud ja hakkab prääksuma. Tõelised naljatilgad!
Maailmas on üle 50 miljoni Sathya Sai Baba austajat. Oleks ime, kui meil Eestis keegi teda ei austa. Tean isegi inimesi, kes tema aašramis käinud. Paluks ikka ettevaatlik teemades olla, et kellegi usku ei riivaks! Usuliste tunnetega nalja ei tehta! Aga kui hakatakse tegema, siis tõesti peaksid moderaatorid midagi ette võtma!
Foorum ei ole teiste inimeste mõnitamiseks tehtud, vaid teiste inimeste arvamuste ära kuulamiseks.
Ka ateism on usk ja sellisel juhul võivad ju parausksed ateiste mõnitama hakata. Ma ei ole siiani aru saanud, mis on neil, kes absoluutselt midagi ei usu siia foorumisse üldse asja?
Keegi Sai Baba kodulehte üldse eelkõnelejaist lugenud on?
Keegi Sai Baba mõttepärlid läbi luges?
Sorry, shambala, et ei jõudnud sind hoiatada, et niisugustest teemadest tuleb eemale hoida.
Nagu ma Kailase teemas ütlesin, hea, et selline teema üldse olemas on ja ei ole veel täis sülitatud! Vat sihuke lustiline seltskond siin! Aga ära pane tähele!
Ja Sai Baba on Pühamees, vaadake kui palju imetegusid ta teinud on:
http://www.saibabalinks.org/saibabamiracles.htm

Võrrelda mustkuntnikuga! Missuguse pühamehe eelmine kehastus siis Weber on?Bleh

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Bret
Tavaliige

29-10-2010 10:48
Postitus: #109

Müstik , eraldi sulle kordan veelkord, palun seleta ära kuskohast võetakse see kolossaalne energiahulk mida mateeriaks muuta ....

[Muudetud: 10-29-2010 Bret]
Müstik
Shambalas

29-10-2010 11:06
Postitus: #110

Öeldi ju, et kõikehõlmavast armastuse energiast! Loe tähelepanelikumalt, mis minust targem Sulle rääkis ja õpetas!Smile
Loe neid energiateemasid. Alusta Infoväli kui maailm ja vastupidi teemast. Neid teemasid on siin igasuguseid. Kuna mul on natuke teised huvid, siis kõiki ma ei ole ise lugenud, aga kui sulle huvi pakub, siis loe neid.
Oled juba nii kaua siin, kas siis mitte midagi ei ole suutnud veel kõrva taha panna?
Aga materialisatsioon on täiesti olemas paranähtus.
Siin alustuseks üks minikokkuvõte:
Mõistet “materialisatsioon.” seostatakse ka järgnevate nähtustega: 1) enamasti väikeste objektide kohaletoomine eikuskilt, sh looduslikud substantsid nagu muld, liiv, puulehed, õielehed jne.; 2) psüühilis-bioplasmaliselt paiknevate primaarsete haiguskollete kõrvaldamine (psühhokirurgia); 3) objektide ootamatu ilmumine vabas õhus või suletud ruumides ( teleportatsioon); 4) ufode äkiline ilmumine ja kadumine (tegel. tegemist teise dimensiooni minekuga).
Nii, et kui eespool olevad nähtused on olemas ja keegi neid ei vaidlusta, siis miks ei võiks Sai Baba mõne sõrmuse kellegile tasku poetada? Kuidas ta seda teab - ei tea. Võib-olla vahel kasutab ka trikke, aga tuhanded pealtnägijad on kirjeldanud, et nägid pealt, et nii see just oli ja mingeid abivahendeid ta ei kasutanud.
Tead, Bret, sa pead ikka ise seal Indias ära käima ja oma silmaga selle asja üle vaatama. Ega su süda enne ju rahu ei anna!:Bleh

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Bret
Tavaliige

29-10-2010 11:28
Postitus: #111

armastuse energia ??
järjekordne asi mida ei saa ühegi teadaoleva mõõteriistaga tuvastada ... loomulikult... ma kujutan ette milliseid asju veel viha või raevu energiast "luua" saaks
Jõhvikas
Veteran

29-10-2010 11:34
Postitus: #112

Tsitaat:Algselt postitas Bret
armastuse energia ??
järjekordne asi mida ei saa ühegi teadaoleva mõõteriistaga tuvastada ... loomulikult... ma kujutan ette milliseid asju veel viha või raevu energiast "luua" saaks

Bret, ma ühes teemas juba küsisin, aga kordan üle. Mõtteid sa samuti ei saa mõõta, rääkimata katsumisest, haistmisest jne. Kas siis mõtteid ei eksisteeri?
Bret
Tavaliige

29-10-2010 11:38
Postitus: #113

Jah, loe sealt alt mida sulle vastati. Saab mõõta.
mulk2003
Vana kala

29-10-2010 13:05
Postitus: #114

Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Võib-olla vahel kasutab ka trikke, aga tuhanded pealtnägijad on kirjeldanud, et nägid pealt, et nii see just oli ja mingeid abivahendeid ta ei kasutanud.
:Bleh

Ausalt mulle tekitavad teinekord mustkunsti trikid tõelist hämmeldust. Smile
Nali naljaks aga ega keegi meist (kaasaarvatud mina) ei saa täpset hinnangut anda sest nimlik võime teadmisi saada on piiratud. Sai Babast lugesin juba ca 20 aastat tagasi ja siis oli arvamus kodanikust teine. Teadmised kipuvad usu hävitama.

Müstik
Shambalas

29-10-2010 13:34
Postitus: #115

Kui lugeda VS-i postitusi, siis ütleksin selle peale, et küllap on meilgi Eestis hakatud orionlaste suunitlusi järgima!
Teha Sai Babast poiste pilastaja on minu meelest vägagi selge näide!Smile
Varem oli Sai Baba lihtsalt pühak, aga nüüd on orionlastel teised suunitlused. Küllap kujutab too pühamees siis kellegile nüüdseks juba mingit ohtu!

Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 13:38
Postitus: #116

Oi kui targad te kõik olete! Lausa lust lugeda!Smile
Aga oleks, et keegi oleks veedasid uurima hakanud - seda ei ole.
Ja te ei tea ju ikka veel absoluutselt mitte midagi Sai Babast. Kas temast mitte 10 raamatut eesti keeles juba ilmunud ei ole?
Tuleb siia keegi, vaatab mingit naljavideot, mis on ka ammuilma jamaks kuulutatud ja hakkab prääksuma. Tõelised naljatilgad!
Maailmas on üle 50 miljoni Sathya Sai Baba austajat. Oleks ime, kui meil Eestis keegi teda ei austa. Tean isegi inimesi, kes tema aašramis käinud. Paluks ikka ettevaatlik teemades olla, et kellegi usku ei riivaks! Usuliste tunnetega nalja ei tehta! Aga kui hakatakse tegema, siis tõesti peaksid moderaatorid midagi ette võtma!
Foorum ei ole teiste inimeste mõnitamiseks tehtud, vaid teiste inimeste arvamuste ära kuulamiseks.
Ka ateism on usk ja sellisel juhul võivad ju parausksed ateiste mõnitama hakata. Ma ei ole siiani aru saanud, mis on neil, kes absoluutselt midagi ei usu siia foorumisse üldse asja?
Sorry, shambala, et ei jõudnud sind hoiatada, et niisugustest teemadest tuleb eemale hoida.
Nagu ma Kailase teemas ütlesin, hea, et selline teema üldse olemas on ja ei ole veel täis sülitatud! Vat sihuke lustiline seltskond siin! Aga ära pane tähele!

Kallis Müstik,loe nüüd ise ka oma kirjutatud tekst läbi!Anna mulle andeks,aga sa oled nagu väike laps kellelt tahetakse tema mänguasi ära võtta,kuna see on vana ja katkine.Kui sulle näidatakse et sinu lelus on augud sees ja see ei funktsioneeri enam,siis sa mitte ei pööra sellele tähelepanu,vaid räägid kui kallis see lelu sulle on.

"You're all individuals"
Müstik
Shambalas

29-10-2010 13:41
Postitus: #117

Kas sina t11t järgned pimesilmi orionlaste suunitlustele?Bleh

Päikeseinsener
Bännitud

29-10-2010 13:47
Postitus: #118

Kas sina t11t järgned pimesilmi orionlaste suunitlustele?Bleh

Mul sulle üks küsimus.. kas sinu kõige suuremad sõbrad on VS ja Google,või mulle lihtsalt tundub nii?

"You're all individuals"
Müstik
Shambalas

29-10-2010 13:54
Postitus: #119

Minu suurim sõber on Sathya Say Baba, ma olen taga ammusest ajast telepaatilises kontaktis:
Siin Sulle meenutuseks mõned tema mõtteterad:

"Pidades materiaalset maailma ainsaks tõelisuseks, kaotab inimene materiaalsete asjade poole püüeldes iseenda. Aga kui uurida nende materiaalsete asjade tõde täie põhjalikkusega, siis leitakse, et need pole üldsegi tõelised. Need on ajutised ja üürikesed. Neil pole püsiva tõelisuse markeeringut. Need ei anna kestvat õndsust. "

"Kui te näete teistes halba, siis on see tegelikult teie enda halbade tunnete peegeldus. See, mis on väljaspool, on ainult selle peegeldus, reaktsioon ja kaja, mis on teis endas. Kui te kannate siniseid prille, siis näete kõike sinisena. Kui te kannate punaseid prille, näete kõike punasena. Kui olete hea inimene, siis näete te headust kõikjal enda ümber.":)
Edasi saad lugeda siit:
http://sathyasai.imelaps.ee/quotes

P.S. Sathya Sai Baba ei ole mänguasi!
Tegelikult puudub mul tema vastu suurem huvi, kui just mõtteterad välja arvata.
Maailmas on nimelt veelgi huvitavamaid pühakuid ja imemehi.

[Muudetud: 29-10-2010 Müstik]

mulk2003
Vana kala

29-10-2010 14:26
Postitus: #120

Mõtted on ilusad ehkki ütleks veidi naiivsed aga selline see religioon juba on. Paraku on maakeral vähe paiku, kus materjaalset maailma isegi teoreetiliselt täiesti eirata saab.

Arvestades India olusid, siis on tore et seal on selliseid inimesi kes rahva hingele palsamit määrivad ja vaos hoiavad. Kindlasti oleks lihtsam sealset massi mässama ajada.

Ei tea kuidas Indias asju aetakse aga meie maal lõpevad ilusad algatused sageli pahasti: http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=18639347

levis
Veteran

29-10-2010 14:44
Postitus: #121

Mina arva kah, et mõttel on suur jõud. Olen seda ka korduvalt siin foorumis maininud ning isegi toonud esile erinevaid teaduskatseid selle valdkonnas.
Näiteks skeptik.ee rikub minu arvates skeptik nime tervikuna, sest seal prõmmib M.Vällik küll vaid ja vaid ühte väravasse.
Ma arvasin, et skeptik.ee hoiab kindlat joont vaid alateadlikult, aga ei, M.Vällik on seda ise ütelnud:
...Vabandage mu lihtsameelsust, aga mille vastu skeptikud siis nii raevukalt võitlevad ja miks? Selle vastu, et inimesed usuvad midagi muud kui nemad?]
[M.Vällik: Alustuseks sobib muidugi vaadata osakonda Mis on skeptik.ee? Siis võib teha kiirülevaate siin ilmunud lugudest, et millega siin tegeletud on ja kes-mis siin hambusse on jäänud. Lisan veel sedagi, et pole olemas ühte viisi, kuidas skeptik peaks olema, mida ütlema, kas üldse ja mille poolt/vastu võitlema. Mingi võitlusmoment vast ikka on, sest muidu poleks ju olnud mõtet sellise suunitlusega kodulehte teha ja võiks vabalt omaette oma peenart rohida, aga jäägu see siis minu ja Elveri südametunnistusele..

Minu nägemuses tuleb ikka kajastada ka neid uudiseid ja uurimistöid, mis materialistlikku maailmapilti koheselt ei sobi. Äärmus-skeptikud ei tee seda, sest nad ise esindavad materialistlikku maailmapilti ja peavad dogmaatikuna seda niivõrd tõenäoseks, et tundub energia raiskamisena selle pildi küsimuse alla seadmine. Olgu siis jutt telepaatiast või UFO'dest või kvantfüüsikast või millest iganes, siis ikka ja jälle prõmmitakse ainult ühte väravasse. Palju mugavam on vist liikuda äärmus-skeptilise vooluga kaasa, mis ei tee muud kui ründab ühte poolt ja kui midagi ei sobi, siis venitab püksid parajaks ning karavan liigub edasi.
Minu silmis on sellised äärmus-skeptikud vaid gramm paremad kui pimedad-usuhullud, kes usuvad kõike, mis neile meeldib ja sobib, tegemata vähimatki kriitilist eneseanalüüsi.

Tagasi tulles S.Baba juurde, siis kui ta on kellegi jaoks Püha-Mees, siis selle kellegi jaoks ta ongi seda. Kui keegi arvab, et on piisavalt ühenduses Universumi-Kõiksusega ja teab ülimat tõde S.Baba pühaku või petise küsimuses, siis see on tema privileeg, aga kahjuks või õnneks teised indiviidid elavad omas mullis, kus ühendus allikaga võib jääda sügavale hinge tasandile ja hetke kogemustes ei pruugi olla "ülim tõde" üldse olulisel kohal.

shambala
Tavaliige

06-11-2010 00:30
Postitus: #122

Tsitaat:Algselt postitas levis
oi. - aitähh. sa oled ka nii imeline. ma olen nii meelitatud. sa isegi saadad u2u. et nii imeline. ma soovin kohe nii palju head ja kõike toredat. - et ikka saaksid õnnes ja armastuses edasi liikuda. sest see on - nii tore Shambala. ma tänan- ja kulgeme. et - jõuda ikka edasi ja eks näeb. ..

jah kallis inimlaps -soovitan vahest ka sinule kasutada u2u teateid -sest milleks oma irooniaga ummistada üldist postitust. sest kõik mida sa ütled, ütled ju enda kohta -peegeldad sedasi vaid ja ainult ennast sa. Rahu olgu sinugaSmile
shambala
Tavaliige

06-11-2010 01:00
Postitus: #123

Tänan Sind Müstik. aga egas polegi tarvis hoiatada. ega pühakuid pole ju kunagi sallitud -ei Jeesust ega Sai Babat ega ühtki teist Puhast Hinge kes sedavõrd massist erineb. Nagu kusagil siin foorumis (puudutas Jeesust) mitmed kirjutasid" miks küll ei ole tulnud maailma uut Pühameest -maailm vajaks ju teda nüüd veel eriti" aga siis kui need inimesed on/olnud olemas-siis neid loobitakse kividega ja nimetatakse petisteks ja veel hullem -laste pilastajaks. Luuakse mingit kummalist müüti ja toidetakse neg energiat. Ikka oodatakse kedagi seda päris õiget. Aga ütlen teile -te ei tunne seda õiget ära ja jäätegi otsima -sest otsite väljast ja mitte seest.
Miks usutakse neid paari trikivideot mis you tube levitab aga mitte neid tuhandeid imetegusid mida Sai Baba teinud ja seda hoolivust mida ta maailmale jaganud?! Miks on kergem minna vaenu teed kui näha headust ! Teenida pahatahtlike videomontaashe selle asemel, et vaadata tõele näkku ja siis veel raevutseda siin ja kisada "miks te kummardate Sai Babat ega vaata seda videot kus ta rahvast petab!? Mina usun mida usun -sinu usk jäägu sinuga! Mina ei näe pettust ega usu seda.

Aga --kõik mida keegi ütleb/mõtleb/kirjutab -seda teeb ta endale. Sest mõtte energia on tohutu. Nii luuakse oma homset päeva ja kõik vastutavad oma elu (homse)eest ise. Oled looja ja lood oma sõnadega oma enese reaalsust!
Seega -kuula oma südanet ja mitte you tube !
Sa saad mida näed ja näed mida saad.
See mida suudad näha, see ka ilmneb.
Uskumine loob nägemist.
Namaste
levis
Veteran

06-11-2010 04:09
Postitus: #124

Sa väidad, et petuvideod on töödeldud, lavastatud vms., siis sellist asja saab alati väita. Panna silmad ja kõrvad kinni ning väita, et ma usu negatiivseid asju. Muidugi ei saa ka kaljukindlalt väita, et sul ei ole õigus, vabalt võib olla, aga mõni asi on lihtsalt väga vähe tõenäoline.

Palun näita ühte videot, kus on näha, et ta teeb päriselt imet! Ning palun, ei ole vaja tulla lagedale juraga, et ime ei tohi videole jääda, või et seda kasutataks hiljem tema vastu negatiivselt vms.

See, et Sai Baba ja tema meeskond on läbi religiooni kasvatatud massidega võimeline manipuleerima, see ei ole ime!

[Muudetud: 6-11-2010 levis]

T11ger
Veteran

06-11-2010 10:18
Postitus: #125

Minu jaoks on endiselt üleval küsimus, kas Baba on teinud sellist imet, kus ei eelne mingi saladuslik sebimine ja "pooljuhuslikud eeltegevused"?

Näiteks - kõikide silme ees lihtsalt sirutab käe ette ja sinna siis mõne aja pärast ilmub ese.

Kui selle kohta videot või pealtnägijate tunnistusi pole, pole ka imet ja järgi jääb mustkunst.

Näita reaalset imet kõikide silme all ja oled suurim tegija maailmas. Kui teed "imet" läbi mustkunsti, siis oled ju tavaline sharlatan, mis sest et sõnum on OK. Sõnum saab rikutud pettuse tõttu.

[Muudetud: 11-6-2010 T11ger]
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog