Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sai-Baba - pühak või petis?
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

23-11-2009 13:21
Postitus: #26

Müstik ära lahmi, raamat eesti keeles saadaval ja võid rahulikult läbi lugeda, jutt on tõsine ja seklllest tehtud ka järeldused, näiteks:
Ametlikud hoiatavad teadaanded

* USA välisministeeriumi reisihoiatuste lehele ilmus tänavu mais ametlik märge, et Indias Andra Pradeshi osariigis tegutsev usujuht (nimi mainimata) on "ebakohase" seksuaalkäitumisega.

* Euroopa Parlament otsustas keelduda koostööst mis tahes ühingutega, mis on seotud Sai Babaga, kuni tõstatatud süüdistusi ametlikult ei uurita.

* Samadel põhjustel loobus ÜRO lastekaitseorganisatsioon UNESCO osalemast Sai Baba organisatsiooni korraldatavatel hariduskonverentsidel.
Ka Orioni impeerium on tõsine asi, jänkid nimetasid isegi oma uue kosmosemooduli, mis süstikute asemele tuleb tema nimega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
iitt
Vana kala

23-11-2009 14:42
Postitus: #27

Kes meist on patuta, tõstku esimesena käsi ja visaku kiviga,

..........loodetavasti kõik teavad seada ütlust.

See koht siin just ongi eri seisukohtade väljatoomiseks ja loetavad ning aktsepteeritavad on siiski vaid need, kus lihtsalt ei lahmita, vaid püütakse oma ( või kellegi) teise seisukohti kaitsta või argumenteerida. Seetõttu on kõik eelnevad postitused arvestatavad.
Ja miks peaks Jumal või Jumala maapealne kehastus puudusteta olema ja tegelt, kui see kõik peaks ka tõsi olema, mis kurikaelad Ta kohta halba kirjutavad, siis mis sest paha on, senikaua kui see on pooltevaheline vabatahtlik suhe.
Kõik siin ilmas on suhteline. Arvestama peame ka sellega, et Baba on avalikult tegutsenud avataarina ( jumala maapealse kehastusena) juba 60 aastat. Kui arvestada , et tema andunud jüngreid on 170 miljoni ringis, energia jäävuse seadus ütleb, et ka vastaseid võiks ehk sama palju olla, siis kõik need teised 170 miljonit jälgivad kõiki Ta tegemisi pingsalt ja pole veel kuulnud, et keegi oleks Teda mingi alatuse või pettuse tegemise paljastanud.
Tehke järgi või ostke ära.

Kuna täna on tema 84 sünnipäev, siis oleks siiski paslik ka tänane päevasõnum ära tuua:

Inimesed ei ole suutelised hoomama Vormitut ja Omadusteta Absoluuti. Avataarad (Jumalikud Kehastused) ilmuvad inimkujul, võimaldamaks inimkonnal kogeda Vormitut sellises kujus, mis on neile ligipääsetav ja kasutoov. Avataara võtab sellise inimkuju, mis on inimolevustele kasulik ja neile lähedal. Jumalikkuse olemuse mõistmiseks on vaja pingutusi teha. Vaid siis, kui Jumal tuleb inimkujul, on inimestel täis võimalus Jumaliku kogemiseks ja nautimiseks.

Päikest,

iit

VINCE IN BONO MALUM
PiziIngliito
Proua

23-11-2009 15:59
Postitus: #28

Kuidas selgitada vastikustunnet/ebamugavust, mida Baba videod ja pildid ning hääl tekitavad?
Jõhvikas
Veteran

23-11-2009 17:10
Postitus: #29

On jah räägitud igasugu kuulujutte Sai Baba väidetavatest pettustest ja nüüd siis VS-i kirjatükkide läbi ka pedofiilias lausa.
Vaadates seda, eriti viimasel ajal süvenenud rünnakuid uskude ja pühameeste vastu, siis mina pigem usun, et Sai Baba on aus ja püha mees. Need mõned laimuraamatud mind ei veena! Peaks hoopis vaatama, et kes nende raamatute taga peidus on.

Hea töö iitt ja jätka palun samas vaimus!
iitt
Vana kala

23-11-2009 18:40
Postitus: #30

Tänan toetuse eest ,KrayonFänn

püüan seda teemat arendada erapooletult ja argumenteerides

kuskilt on meelde jäänud ütlus, et kui kuri sind ei ründa, oled ise kuri..miskipärast seostub see ütlus mul selle Baba teemaga

Ilmar Soomere( Jämejala psühhiaater) on kirjutanud oma viimases raamatus Babast järgmist( ta on 2 korda Baba juures käinud):
:

1. Kogu Ta elu on olnud pühendatud inimeste aitamisele. Ise on Ta elanud väga tagasihoidlikult. Mingit tasu ta ravimise ja õpetamise eest ta pole kelleltki küsinud. Temale kingitud esemed annab Ta heategevuseks.
2. Tipptasemel mustkunstnikud on teda korduvalt jälginud ega ole märganud mingit pettust
3. USA teadlased on teinud korduvaid spetsiaalseid vaatlusi ja inimeste küsitlusi, mis on aga Baba võimete ehtsust ainult kinnitanud
4. Baba on materialiseerinud esemeid, mis on tulised, rasvased, rasked ja peitmiseks liiga suured. Ta on muundanud aineid, teinud graveeringuid vaid esemete peale puhumisega, pannud esemed distantsilt liikuma, loonud inimsarnaseid kujusid. Mõnikord Ta loodud esemed dematerialiseeruvad. Tuhanded tunnistajad on näinud Ta poolt materialiseeritud kella, kus Baba bareljeef tegi sõrmuse plaadil ööpäevase ringi ilma mehhanismita!
Baba poolt materialiseeritud Jeesuse krutsifiks on USA prof. J. Hislopi poolt ekspertiisi antud ja selle puu on tunnistatud 2000 aasta vanuseks !
5. Kinnitust on leidnud ka Baba teised imevõimed- surnute elluäratamine, võime olla samal ajal erinevates kohtades, teada inimeste varjatud tegusid, tervendada ravimatutest haigustest jne jne.

Soomere välistab samuti kõik poiste ahistamise väited ning püüab vastata ka samale küsimusele, mis esitas PiziIngliito( sulle teadmiseks, et ilu on alati vaataja silmades) ,
Miks ta näeb välja selline kui Ta on. Ka mina nõustun valdavalt nende väidetega:
1. Soovib vähendada lihtsalt uudishimulike hulka, kes sõidavad imede jahil Ta juurde. ( tema põhiolemus pole ju materialiseerimine vaid õpetamine ja ravimine)
2. Tahab rõhutada oma rolli inimesena, kel on samuti inimlikud hädad( hetkel on ta ratastoolis ja ei liigu ( avalikkuse ees) ise)
3. Soovib näidata, et ka haigena võib olla inimkonnale kasulik
4. Võttis kellegi haiguse enda kanda, nagu Ta on seda ka varem mitu korda teinud

Mind isiklikult on Ta mitu korda välja aitanud väga rasekest, et mitte öelda võimatust situatsioonist..
olen saanud proovida ka vibhuuti ja amrita imettegevat mõju

päikest !

VINCE IN BONO MALUM
PiziIngliito
Proua

23-11-2009 19:02
Postitus: #31

Ma olen kuulnud, et ta on sellepärast ratastoolis, et lendu ei tõuseks Ph34r2 Maa energia tõttu ilmselt? Sest kanaldades toimib ankurdumine ju teistpidi.. just maa poole.
iitt
Vana kala

23-11-2009 20:41
Postitus: #32

Väike parandus sünnipäeva kohta
Baba teisel kehastusel, ehk siis Sathya Sai Baba -l täitus täna siiski 84 -s eluaasta, sest India traditsioonide kohaselt loetakse inimest, kui ta sünnib , juba 1-aastaseks.

Siinkohal siis ka üks pilt kus on kõik tema 3 kehastust koos:

http://sathyasaibaba.files.wordpress.com...vatars.jpg

Soomere viimases raamatus on ka Baba kolmanda kehastuse(Prema Sai Baba) ema pilt, kes on silma järgi hinnates mingi 2 -aastane. Ka Baba tulevane isa on juba sündinud.

Muuseas, ka Vanga on viidanud oma elu jooksul Babale, öeldes 30. o5. 1989.a. järgnevat:

Vanga : " Maailmas ( või maailma kohal) on mingisugune Jumalus, keda armastades inimesed suudaksid ühineda ja üleüldise kooskõlani jõuda. Sünniks see juba kiiremini ! "

VINCE IN BONO MALUM
Jõhvikas
Veteran

23-11-2009 20:50
Postitus: #33

Ja tegelikult, kui vaadata seda 84 aastast pühameest, siis ei ole ta välimuse järgi mitte nii vana. Kaugel sellest.
Müstik
Shambalas

23-11-2009 20:51
Postitus: #34

Sai Baba õpetussõnu ja nõuandeid dr. Ilmar Soomere raamatust "Lugemiselamusi Sai Babast".- Tallinn, 1998.

http://kodu.neti.ee/~ok003a/sathya/saibaba.html

Iitt, kas sa täpsustaksid, mis on Ilmar Soomere viimase raamatu pealkiri, mis Sathya Sai Babast räägib?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
iitt
Vana kala

23-11-2009 21:00
Postitus: #35

Ilmar Somere "TEATEID BARDO EESKOJAST"

Viljandi 2007, Autori poolt dateeritud 8. juuni 2006.a.

Olen ise veel lugemisega pooleli, alustasin Babat puudutava osaga seoses Tema sünnipäevaga.
Muidu kirjutab I.S. veel unenägudest, nende seletustes, pranähtustest oma praktikale toetudes ja ennustustes

Põnevat lugemiselamust

Veel üks Baba pilt, mille ta just mulle ilmutades, kaotades ära vana- must valg mu failist

http://namaha.files.wordpress.com/2009/0...waroop.jpg

olen veits hämminugus..aga no juhtub, eile sai veits amritat pruugitud

VINCE IN BONO MALUM
Celtic
ja sina pead kandma maailma

23-11-2009 21:18
Postitus: #36

Mitte, et ma tahaks nokkida, aga tavaliselt viitab elu-surma piiril viibinu tagasituleku järel toimunud isiksusemuutus hingede vahetamisele. Ehk siis praegune avataara kasutab talle mitte kuuluvat keha. Ma muidugi ei tea, kuidas neil seal Indias traditsioonidega lood on, ehk oligi too poiss mõeldud pelgalt Baba jaoks keha kasvatamiseks.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
iitt
Vana kala

23-11-2009 21:51
Postitus: #37

Sathya Sai Speaks VI, 210-213

Kuna ma liigun teie seas, söön, nagu teie ja räägin teiega, olete te eksitatud uskumusest, et see kõik on lihtsalt näide tavalisest inimlikkusest. Ma hoiatan teid selle vea eest.

Ma eksitan teid samuti sellega, et laulan koos teiega, räägin koos teiega ja teen teiega koos erinevaid asju. Kuid igal hetkel võib minu jumalikkus end teile ilmutada; te peate olema selleks valmis – valmistunud selleks hetkeks. Kuna Jumalus on ümbritsenud end inimlikkusega, peate te püüdma ületada pettekujutlust, mis peidab Teda teie silme eest.

Tegelikult ei saa te mõista minu Tegelikkuse loomust ei täna ega isegi peale tuhandeaastast ranget askeesi või innukat uurimist, isegi kui kogu inimkond ühineb selles pingutuses. Kuid väga lühikese ajaga saate te teadlikuks endale selle pühitsetud keha ja pühitsetud nime võtnud jumaliku Printsiibi poolt külvatavast õndsusest. Teie hea õnn, mis kingib teile selle võimaluse, on palju suurem, kui oli võimalik erakutele, munkadele, tarkadele, pühakutele ja isegi jumaliku Hiilguse eri külgi kehastunud isikutele!

VINCE IN BONO MALUM
PiziIngliito
Proua

23-11-2009 21:57
Postitus: #38

Tsitaat:Algselt postitas iitt
Kuna Jumalus on ümbritsenud end inimlikkusega, peate te püüdma ületada pettekujutlust, mis peidab Teda teie silme eest.
Tegelikult ei saa te mõista minu Tegelikkuse loomust ei täna ega isegi peale tuhandeaastast ranget askeesi või innukat uurimist, isegi kui kogu inimkond ühineb selles pingutuses. Kuid väga lühikese ajaga saate te teadlikuks endale selle pühitsetud keha ja pühitsetud nime võtnud jumaliku Printsiibi poolt külvatavast õndsusest. Teie hea õnn, mis kingib teile selle võimaluse, on palju suurem, kui oli võimalik erakutele, munkadele, tarkadele, pühakutele ja isegi jumaliku Hiilguse eri külgi kehastunud isikutele!

Kas mitte ei peaks Jumal meis kõigis elama?
iitt
Vana kala

23-11-2009 22:09
Postitus: #39

õige, loe siit edasi, oled õigel teel

Ei ole mingit erinevust teie ja Jumala vahel. Tõepoolest seda erinevust pole kunagi olnudki. See oli alati ainult teie kujutluses. Erinevuse tunne oli teie mõistuses. Ei eksisteeri eraldi “mina” ja Jumal, kes said Üheks. Alati oli ju Üks ilma teiseta. Sellisel juhul võite te ainult öelda: “Mina Olen Mina” või lihtsalt “Mina Olen”. Sellel lõpuastmel ei ütle te isegi “Mina olen Jumal,” sest selles väljendub kahesus. Kõik, mis te öelda võite, on lihtsalt Puhas Mina.
See ongi Kõrgeim Tõde. Selleks, et saavutada seda kõrget seisundit, ei pea te endale kunagi lubama mõelda, et teie ja Jumal olete erinevad. Mõelge alati: “Jumal on minuga. Ta on minu sees. Ta on minu ümber. Ta on minu kohal. Kõik, mis on – on Jumal. Ma olen Jumal. Ma olen Lõpmatus. Ma olen Igavik. Ma ei ole kahesus. Ma olen Ühesus, ainult Ühesus. Peale Minu ei ole kedagi. Mina ja Jumal – see on üks ja seesama. Selleks, et teadvustada seda ühtsust, tuleb esmalt arendada eneseus-ku (self-confidence).”

VINCE IN BONO MALUM
Bret
Tavaliige

24-11-2009 00:11
Postitus: #40

http://barrypittard.wordpress.com/2009/0...film-clip/

BBC Cameras Catch Sai Baba Cheating With Gold Sivalingam

Sobib ?
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

24-11-2009 01:02
Postitus: #41

iitt, ole Sai Babaga ettevaatlikum, Luule Viilmaaa oleks võinud rahulikut edasi elada aga hakkas tegelema selle india pühamehega, tulemus oli fataalne.
Libe keel ja ilusad mõtted ei tee kellestki veel pühakut, isegi siis kui neid iga päev ja kõigile korrata.
Muide kusagil eestikeelses netiavaruses olid minu arust liikvel ka tekstid tolle rootsi noormehe seikluste kohta.
Igatahes ma lugesin ja nagu alati ei viitsinud bukmarkida.
Pole kahtlust, et sel inimesl on jõudu, aga küsimus on muus, kas mina või mõni teine peaks tahtma tema maailma, kuhu iitt on võtnud pühaks ülesandeks kedagi vedada.
Ja seejuures kasutada kontekstina Kailase sümbolit, kas pole liiga enesekindel nii madalaid esmärke, nii kõrgete sümbolitega õigustada.
Või tahad väita et peale sõnade on neil kahel sümbolil midagi ühist.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

24-11-2009 08:25
Postitus: #42

Milline see Kailashi sümbol oligi?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

24-11-2009 10:37
Postitus: #43

Vaata iitt'i avatari.
Müstik
Shambalas

24-11-2009 11:49
Postitus: #44

Tiibeti sümbolid on mandalad.
Mandalal on tiibeti budismis kaks põhilist funktsiooni:

kosmoloogiline - ta tähistab sfäärilist ruumi, maad, tuld ja vett.
rituaalne - maagiline diagramm või figuraalne kujutis .

Mandala tavaliselt üsna keerulise struktuuriga geomeetriline kujund. Tüüpiline mandala skeem on ringiga ümbritsetud ruut. Ruut on orienteeritud ilmakaarte järgi. Igale ilmakaarele vastab kindel värv, millele vastavalt ruut on jaotatud neljaks eri värvi sektoriks. Tiibeti budismi traditsioonis kujutatakse mandalal põhjakaart rohelisena, idakaart valgena, lõunakaart kollasena ja läänekaart punasena. Ruudu keskmele vastab sinine värv, ehkki enamasti paikneb seal mingi sümboolne objekt, mis vastavalt määrab ära ka värvi.

Ruudu iga külje keskel on T-kujulised väravad, mis jätkuvad ruudust väljaspool ristisarnaste kujutistena, mida sageli piiravad väikesed poolringid. Sisemise ringi keskel kujutatakse sakraalset kultuse objekti – jumalust, tema atribuuti või sümbolit, mida rituaalis ülekantud tähenduses kasutatakse. Eriti tihti kujustatakse vadžrat eri variantides – ühe-, kahe-, kolme- või enama harulisena. Mandala kirjeldatud põhivariandil on hulk modifikatsioone, mille iseärasused määrab kas keskel asuv sümbol või kohaliku sümboolika muud eripärad.

Mandalat tõlgendatakse universumi mudelina, ilmaruumi kujutatakse nii, nagu see on iseloomulik universumi modelleerimisele ringi ja ruudu abil. Modelleerimise objektiks on universumi mingid idealiseeritud parameetrid, mis on seatud vastavusse kõrgemate sakraalsete väärtuste süsteemiga.

http://et.wikipedia.org/wiki/Mandala

Mandalaid on joonistanud ka Celtic, aga ta on ise vist selle unustanud!?
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid90390

Minu küsimus: kas üks inimene, kes kasutab avatarina tiibeti stuupadel asuvaid silmi on halvem, kui teine kes joonistab mandalaid?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

24-11-2009 12:04
Postitus: #45

Minu jaoks on tähtis, et klapiks kolm asja, pilt, sõna ja tegu, pole midagi valesti kui Tiibeti sümboleid kasutab see kes antud teemaga tegeleb, pole midagi halvasti kui keegi tegeleb India usundiga ja kasutab sellekohaseid sümboleid kuid asi läheb imelikuks kui keegi proovib kõigile Kristuse näo tagant universaalset armastust jutlustades ajada oma asja.
Müstik, kui suudad, käi Sai Baba tumedas maailmas ära ja vaata kuivõrd klapivad kolm asja, sõna, pilt ja tegu.
iitt
Vana kala

24-11-2009 12:11
Postitus: #46

Tervitusi kõigile ja päikest !

Tore on nii põnevaid vastukajasid saada.
Kõigepealt tahaksin siiski kinnitada, et kajastan kõike nii nagu tajun, erapooletult, kiindumusteta. Kui kellelgi on kaalukaid argumente, tulgu nendega lagedale.

VS vihjet ei mõista, mis puutub siia Viilmaa , Baba ja fataalne tulemus.
Viilmaa elukõver lõppes seal, kus pidigi ja nii sünnib kõigiga meist. Hing on igavene, hävib ainult keha. Peenmateriaalsel tasandil jätkub eksistents igavesti.

VS- mina ei ole võtnud nõuks kedagi kuhugi vedada-varem või hiljem jõuame me kõik sinna kuhu oleme teel

pole võimalik, et te ei jõua sinna, kuhu olete teel, parem leidke omale iva sellest kõigest ja ärge arvake, et keegi teid kuhugi sekti tahab meelitada.
Mulle väga meeldiv see arengustaadium , kus ma olen ja teie kõigi kaasabil tahan veel kaugemale jõuda

Nii VS, celticu, breti, rääkimata müstiku CF, ayya jpt. postitustes on palju häid mõtteid
Teinekord võib Õpetaja olla su kõige suurem oponent ja kritiseerija

Ärge kõnelege Mulle, et teid ei eruta vaimne õndsus, et teid rahuldab viibimine illusioonides ja te ei soovi vabaneda vaevade ja piinade unenäost. Uskuge Mind, teie tõeline loomus tunneb vastikust selle rumala, nukrakstegeva, pideva rutiini vastu: süüa, juua ja magada. Ta otsib midagi sellist, mida tema teab, mis tal oli ja mille ta kaotas – sisemise rahulolu. Ta otsib vabanemist väiklastest asjadest ja ajalikust olemisest. Igaüks teist oma südamesügavuses igatseb seda. Ja seda sisemist rahulolu võib omandada ainult ühes: teadvustades Kõrgemat Mina – kõige alust, nähtava reaalsuse näilikkust. Kui kõrgele lind ka ei lendaks, varem või hiljem peab ta laskuma puuoksale, et nautida rahu. Täpselt samuti tuleb päev, kui isegi kõige kangekaelsem, kõige uskmatum, kõige suurelisem ja isegi see, kes kinnitab, et teadvustades Kõrgemat Mina ei ole mingisugust rõõmu ja lepitust – palvetab Jumala poole: “Issand, kingi mulle rahu ja tröösti, jõudu ja rõõmu.........

kirjutamisteni

tervitustega

iit

VINCE IN BONO MALUM
Müstik
Shambalas

24-11-2009 12:11
Postitus: #47

VS: Miks Kristuse näo tagant?

Ka Sathya Sai Baba ja üldse kogu maailma targad õpetlased on sajandite jooksul jutustanud armastusest:
Ma arvan, et Sullegi ei teeks paha Sathya Sai Baba õpetussõnad üle korrata:

http://kodu.neti.ee/~ok003a/sathya/saibaba.html
Et aru saada, kuidas maailmas asjad käivad, aitab ka enesetunnetusest, selleks ei pea kuskil tumedas maailmas jalutamas käima.

[Muudetud: 24-11-2009 Müstik]

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

24-11-2009 12:27
Postitus: #48

Ta jagas kõigile kristliku taustaga Lääne huvilistele Kristuse pildiga esemeid, kuid selle taga polnud mingi Kristlust vaid tema enda maailm, Müstik ma tegelesin temaga üle viie aasta ja lõpuks lendas kõik temaga seotu tulle. Raamatupakk oli vähemalt pool meetrit mis põles. Järelikult tean millest räägin.
vastupidi tuleb käia tegelikus maailmas vaatamas, siis tead kas tahta või mitte. Ma ei hakka rääkima milline mõju sel inimesel on teistele, seal taga on reaalsed isikulood ja reaalsed tragöödiad. Seepärast ütlen ka Viilmaa kohta, et oleks võinud elada ja õpetada selle asemel, et ummikusse tormata ja hukkuda.

[Muudetud: 11-24-2009 VironShaman]
Müstik
Shambalas

24-11-2009 12:31
Postitus: #49

Eks ta ole!
Eks ole ennegi miski arvamus täiega tuulde lennanud!
Aga juhtub vahel ka seda, et esialgne arvamus oligi see õige. Elame, näeme...
Mis Sai Babasse puutub, siis mul ainult üks raamat temast kodus ja seegi juba üle kümne aasta ja miskipärast pole ma isegi sinna sisse kiiganud.
Mõtlesin kogu aeg, et mis asi see mul küll tõrke tekitab?
Aga tema kui inimese vastu, kes häid nõuandeid jagab ja armastust jutlustab, ei saa ju ometi midagi olla.

[Muudetud: 24-11-2009 Müstik]

iitt
Vana kala

24-11-2009 14:45
Postitus: #50

VS-Ära muretse, kõigile vaimsetele arengutele eelneb harilikult mingi langus. Elu korraldab sulle eksameid-ole nende üle tänulik ja ära arvusta neid.
Sinu mõistus tahab kasutada loogikat, kuid ilmutamine pole loogiline.
Meditatsioon ja intuitiivsed tunded on 2 vahendit, millega mõistust kõrvale tõrjuda

Alati kui midagi ette võtad, küsi endalt, kas see mida sa teed või ütled, toob sulle rahu-põletasid pika aja jooksul kogutu ära ja kas nüüd oled RAHUL, ütle ausalt, siiralt ?!

Iga sinu praegune eksistentsihetk on su eelneva mõtte tagajärg.
Püüa olla sõltumatu teiste heakskiidust ja hoia kinni oma võimest tõmmata ligi kõike, mis seni on sinu arvates su elust puudunud

Võta iga takistust kui õppetundi, mitte kui läbikukkumise märki. Kõik, mis sinu elus toimub, on määratud. Ka kukkumised, mis annavad sulle energiat liikuda kõrgemale teadlikkuse tasandile. Iga takistus, ükskõik kui raske, on test, kas sa säilitad usu ja jääd oma sisemise, kõik kahtlused pagendanud tarkuse juurde. Kinnita endale, et tead südames, et kõigile vaimsetele arengutele eelneb harilikult mingi langus. Kaldu neid langusi vaatama pigem tänu kui kohkumusega

Sul peab olema valmisolek jätta kollektiivne teadvus seljataha-kollektiivsed hinnangud, millest koosnevad KÕIK inimeste tõekspidamised. Neist veendumustest lahtiütlemine on üks sinu elu suurimaid väljakutseid. Astu vankumatult sulle tundmatusse maailma ja saad tasu- see on, et sa hakkad välja kujundama omaenese tajumusi ja tunnistama, et see, mida teised usuvad, on NENDE tajumused(kui on)

Sõltuvused õpetavad karskust.
Elu korraldab sulle eksameid-ole nende üle tänulik ja ära arvusta neid, ma olen ise selle tee läbi käinud ja usu mind, need soovitused tulevad südamest ja on üdinu heatahtlikud

Arenemine on arusaamisele jõudmine, et nüüd on aeg mõne asja suhtes oma meelt .....

VINCE IN BONO MALUM
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog