Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlane
#1
Tere
Mul siuke mure,et viimasel jala toimub väga kahtlane asi.Kunagi mul kodus kummitas,aga saime lahti vaimudest ja nüüd rahulik olnud.Vahest käib mingi krabin, aga seda ei pane õieti tähelegi.
Igatahes, minu mure siis järgmine:räägin näiteks telefoniga kui korraga teine inimene kaob liinilt ja kuulen mingit veidrat sahinat(umbes selline sahin nagu õudukates kui telekas ise käima läheb)ja vahest mingi sosistamine ka seal hulgas.Varsti tuleb teine inimene liinile tagasi ja küsib, et mis mul toimub seal.Nagu paar päeva tagasi.Olin kodus ja ema poes ja ta siis helistas ja rääkisime normaalselt juttu kui järsku ta liinilt kadus ja telefonitorus hakkas kõik sahisema ja krabisema.Vahepeal oli ka mingi sosin millest polnud võimalik aru saada.Varsti tuli ema liinile tagasi ja kui ma siis küsisin,et mis tal toimub seal siis ta ütles, et sinul ju toimus seal midagi.See oli natuke kõhe küllHrmm.
Ja muusika kuulamisega sama asi.Panen klapid pähe ja siis hakkab jälle krabisema ja sahisema ning natukese aja pärast see kaob ära.Mis see on?Varem seda polnud,aga just viimasel ajal kogu aeg.
Mul juba väga kahtlane tunne selles osas ja see häirib ikka jubedalt kui iga telefonikõne aeg midagi sahiseb ja krabiseb ning keegi torusse sosistab.Viimasel ajal on ka tunne,et keegi on peale minu veel mu kodus elamas.Vanemad ei saa midagi aru,aga kui hakkan õhtul magama minema siis käivad mingid krõbinad ja krabinad mis ei saa niisama tekkida ja ma pole ka allikat leidnud,kuskohast need krabinad ja krõbinad tulla võiksid.Kas ma kujutan ette või tõesti midagi toimub?
Vasta
#2
Võib olla oled pälvinud KAPO tähelepanu.
Vasta
#3
Minus tekitab õudust see, kui ma näen, kuidas inimesed konksus sõrmedega on klammerdunud telefoni külge tööl, kodus, puhkehetkel. Klapid ka igaks juhuks peas. Tänaval, büroos, poes, igas issanda kohas ... klaasistunud silmadega. Nägemata päikest, nägemata mittemidagi, astudes rongi või auto ette ... Kuidas tapetakse aega mõttetu mölaga. Viie tunni pärast ju nagunii näete ja saate silma vaadates suhelda. Aga pole vajadust, sest telefoni teel on iga samm, iga mõte teada antud. Rahasse arvestatult. Makstes teenusepakkujale.
Kallis laps, sinu krabinad ja krõbinad kaovad kohe, kui kasutad oma moblat vaid hädaolukorras. Ja kõrvaklapimuusika vaheta välja elava muusika vastu. VÕI MUIDU SAAD KIRBUD KUBEMESSE, SÜGELISED KÕRVADESSE. Ja KAPO-teema on ka tõsiseltvõetav. Sest iga indiviid, kes lakkamatult lobiseb, klapid peas, kujutab julgeolekuriski.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlane kass. patriK 7 7,203 21-02-2017, 14:26
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat