Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millal siseneb hing kehasse?
Autor Sõnum
Cessu
Uustulnukas

Postitusi: 23
Liitunud: Oct 2013
26-11-2014 08:12
Postitus: #1
Millal siseneb hing kehasse?
Tekkis selline küsimus, et kas hing tekib kehasse viljastumise hetkel või sünnihetkel? Loogiline oleks, et viljastumise hetkel- hakkab ta ju siis juba elama...Shock Samas, öeldakse, et abort enne 12 nädalat ei ole mõrv, kuna tegemist alles rakukobaraga (kuigi minu arvamusega see kokku eilähe). Ja mis saab hingest siis, kui naine juhtubki aborti tegema? Ootab järgmist keha?
Vabandused ette, et teema ei ole lause-ehtuselt ehk korrektselt koostatud. Raske on kergeltmõistetavalt seda mõtet kirja panna .. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 26-11-2014 08:14 Cessu.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
26-11-2014 10:57
Postitus: #2
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Hing tuleb koos eostamisega kehasse, kui uus keha juba kasvab. Teine variant on see, et antakse just enne lapse sündi koos sünniga, mis ei lähe kokku arengu programmiga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
26-11-2014 12:34
Postitus: #3
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Meenutan seda mida kirjutas Lille Lindmäe. Tema on TEADJA.
Nimelt - ei tule mingi juhuslik hing. Lapse isa lepib vaimu tasandil kokku selle hingega kes on nõus tulema.
Jah - lapse isa.
Millal hing siseneb - siin ei ole küll mingit täpset retsepti anda. Et mitu päeva või kuud.
Kui kokkulepe kehtib siis tuleb see hing. On võimalik minu meelest ka see, et kokkulepe lõppeb.
Tuleb teine.
Seda tuleks mõista ka nii et ega siis see uus hing ei viibi kogu aeg selles arenevas kehas.
Ta on vaba ja teab ja kuuleb kõike mida vanemad räägivad. Kuuleb loomulikult vaimsel tasandil.
Alles sündides jääb hing lõplikult kehasse. Üleminek ei toimu järsku.
Kui laps uinub siis ta rändab endiselt oma endises maailmas ja suhtleb oma vanade sõpradega.
Kuulake lapse juttu enne magamajäämist ja öösel!

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
26-11-2014 12:44
Postitus: #4
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Esmalt tuleks selgeks rääkida see, mida "hinge ja vaimu" all mõeldakse: erinevates vaimsetes õpetustes omavad hing ja vaim seinast seina tähendusi.

Hing (soul inglise keeles) lihtsams tähenduses on "elus olemine", ehk eeterkeha omamine (peale õnnetust küsitakse: kas hing veel sees) - hing sügavamas tähenduses on oskused midagi teha (hingeosad, mida shamaanid tagasi toomas käivad).

Vaim (spirit inglise keeles) lihtsamas tähenduses on "ühendus eri ilmade vahel" (näiteks viina joomisega hakkad deliirumi kuradikesi nägema = ühendused teiste ilmadega) - vaim sügavamas tähenduses on "infopank", mis jääb väljapoole elulille mustrit ja kõike kogetavat (Castaneda teoste "suur vaim", kui foon kõigele).

-------------------

Mina kasutaks hinge ja vaimu asemel erinevates olelusvormides omandatud "juppide" süsteemi:

1) Elementaalina omandatakse teadmised erinevate energiate voolamisest, ehk "mõistmine".
2) Taimena omandatakse ühendused erinevate ilmade vahel, ehk "vaim".
3) Loomana omandatakse oskused midagi teha, ehk "hing".
4) Inimesena omandatakse seosed erinevate nähtuste vahel, ehk "teadvustamine".

----------------

Enne viljastumist on olemas lapse tervikolemus (alge), mis kannab eelmistes eludes ja olelusvormides omandatud "juppe" (mõistmise-osi, vaimu-osi, hinge-osi, teadvuse-osi) - taoline tervikolemus asub kehatuna nö "null-reaalsuses" (kus pole ruumi, aega, ega peenkehi; kuid on teadmine enda olemasolust).

Inimese tervikolemus teeb null-reaalsuses nö "inventuuri": seda oskan, seda ei oska, seda on vaja veel harjutada - nii forumuleeritakse järgmise kehastuse eesmärgid (milliseid oskusi ja kogemusi on vaja omandada), ning saadetakse need erinevatele Planeetidele (planeet omab teadvust!).

Kui Planeet leiab sobiva võimaluse (mis võib aega võtta), siis on avatud energeetiline kanal kehastumiseks:

1) Esmalt (nädalaid ja kuid enne viljastumist) avaneb elementaalile omane "mõistmise kanal", ehk tulevane laps tunnetab oma tulevaste vanemate energeetikat ja üritab neid last tegema panna - selle kanali pealt ongi paljud tundlikumad naised "suhelnud" oma sündimata lapsega nädalaid ja kuid enne lapse lihakeha loomise aluseks olevat viljastavat seksimist.

2a) Viljastumise hetkel avaneb taimele omane "vaimu kanal", mille abil hakatakse tulevase lapse keha kujundama - siin on tohutuks probleemiks kunst-viljastamise kliinikud, kus viljastatakse kehaväliselt mitu munarakku, kuid emakasse istutakse vähem (nii jäävad paljud vaimu-kanalid avatuks ja pole energiat, mille abil neid null-reaalsusesse tagasi saata: taolisel kehavälisel viljastamisel pole kuskilt võtta nö "surma=abordi energiat", mille arvelt saaks sündimata laste tervikolemused tagasi saata null-reaalsusesse).

2b) Kui naine teeb aborti, siis võetakse naise energeetikast üsna suur kogus energiat lapsele nö "tagasi-sõidu piletiks", mille arvelt saab abordiga tapetud lapse tervikolemus tagasi null-reaalsusesse: seetõttu naised ei tahagi meelsasti aborti teha, kuna aborditamine käib puhtalt naise energeetika arvelt - erinevatel inimestel on erinev kogus elu-energiat: mõni nõrgem jääb juba esimesest abordist sigimatuks (küsimus pole abordiriistade steriilsuses, vaid energia kulus!), kuid ka kõige tugevama energeetikaga ahel-aborditajatest "nõukogude naised" pole suutnud elus teha üle 40 abordi (nende elu-energia saab otsa, ning jäädakse sigimatuks energia puuduse tõttu).
Veelgi hullem on see, kui mees sunnib naist tegema aborti: naine on eelnevalt andnud lapsele mitmeid oma hingeosi (hellituste ja hoolimiste näol: a'la väike armas kõhu nunnu) -ning abordi käigus jääb naine neist hingeosadest ilma: sellised naised muutuvad peale aborti nö "peata kanadeks", kes ei saa oma eluga enam hakkama hingeosade kaotuse tõttu (+ eelnevast veel ka abordist tulenev elu-energia kadu).

Lisan siia, et eelpool kirjeldatud "energeetiline lähenemine" pole ühilduv ristiusu dogmades oleva "aborditajad lähevad põrgusse" lähenemisega: ristiusu egregori jaoks on iga sündiv laps nö "potentsiaalne patarei" (millele saab läbi ristimise ja piibli pähemäärimise küüned taha ajada), ning seetõttu ristiusk ei poolda aborditamist (kuna jääb nii ilma tulevastest patareidest) - samas ristiusu egregori ei huvita see röögatu energiakadu, mis võetakse aborditava naise küljest ära "tagasisõidu piletiks" - siit ka käsitluste ühildamatus (mõlema jaoks on aborditamine kahjulik ja ebasoovitav, kuid algpõhjused on täiesti erinevad: tulevane patarei, versus enda elujõu kadu).

3) Sündimise hektel avaneb loomale omane "hinge kanal", ning sündinud laps hakkab omandama uusi oskusi midagi teha.
Siit ongi pärit nö "vildakas tõlgendus", justkui "hing" siseneks lapse sisse alles sündmise hetkel, ning hetk enne sündimist tehtavad III trimestri abordid oleks nagu OK.
Igatahes on raseduse III trimistril naine andunud lapsele üsna suure koguse oma hingeosi (mida ta saaks sündinud lapselt tagasi küsida, kui too on omale vastavad hingeosad välja arendanud), mis lähevad hilis-abordi käigus kaduma.

4) Puberteedi eas avaneb inimesele omane nö "teadvustamise kanal", ehk nooruk hakkab teadlikult nägema seoseid erinevate nähtuste vahel (kui ühiskond muidugi vahele ei sega oma lamedate liinitööde ja loll-elukorraldustega).

------------

See mis toimub energeetilises plaanis lapsega abordi ajal, on lahti kirjeldatud punktis 2b).

Peale aborti läheb lapse tervikolemus tagasi null-reaalsusese, teeb uue inventuuri enda olemuses, esitab uue taotluse kehastumiseks ja kehastub uuesti.

Kõige kiirem "taaskehastumine", mida ma näinud olen, on aega võtnud ca 1 aasta, millest 9 kuud on lapse kandmise aega ja ülejäänud 3 kuuga jõuti ära visata eelmise kehastuse peenkehad (paljud kipuvad III.taevase, ehk mentaal-tasandi Devachani-paradiisi sadadeks aastateks kinni jääma + ristiusklikud loobuvad üldse uuestisündidest, jäädes ootama mingit olematut "ülestõusmise"-jampsi), käia ära null-reaalsuses (sellele viitab soo vahetus mehest naiseks) ja leida sobiv pere uueks kehastumiseks.

Kuid budistlike lamade "kiired uuesti-sünnid" ei käi läbi null-reaalsuse: st nad ei heida oma eelmise kehastuse peenkehasid ära, vaid "hüppavad" mingi kantava lapse keha sisse (tugevam lükkab nõrgema minema, või teevad mingi diili): kuid nii kanduvad peenkehade abil edasi ka eelmise keha "haigused ja nõrkused": seetõttu ongi paljud budistidest "uuesti-sündinud" lamad äärmiselt nõrga tervisega - ning null-reaalsuse mitte-läbimist kinnitab ka muutumatu sugu, ehk mees kehastub mehena ja naine kehastub naisena (kui soo muutus toimuks, siis see viitab null-reaalsuses käimisele).


Ühesõnaga vastus tuli veidi pikem, kuid andis oluliselt sügavama kirjelduse "hinge ja vaimu" taga olevast, ning sünni, surma ja tapmistega seonduvatel teemadel.
(selle postituse viimane muutmine: 26-11-2014 13:24 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
26-11-2014 13:33
Postitus: #5
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Hing ja vaim on kaks eri asja. Panin üles nii et kergem mõista.
Kogu kõiksus on täidetud erinevate energiatega.
Erinevad vaimud siin energiaookeanis.
Mitte kõigile ei ole antud võimalust kehastumiseks siin planeedil Maa.
Võimalus selleks tekib alles siis kui sagedused lähevad kokku.
Meie emakese Maa omaga.
Siis energiad tõmbuvad.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,251
Liitunud: Aug 2010
26-11-2014 21:40
Postitus: #6
RE: Millal siseneb hing kehasse?
(26-11-2014 12:44 )lahendused Kirjutas:  Kuid budistlike lamade "kiired uuesti-sünnid" ei käi läbi null-reaalsuse: st nad ei heida oma eelmise kehastuse peenkehasid ära, vaid "hüppavad" mingi kantava lapse keha sisse (tugevam lükkab nõrgema minema, või teevad mingi diili): kuid nii kanduvad peenkehade abil edasi ka eelmise keha "haigused ja nõrkused": seetõttu ongi paljud budistidest "uuesti-sündinud" lamad äärmiselt nõrga tervisega - ning null-reaalsuse mitte-läbimist kinnitab ka muutumatu sugu, ehk mees kehastub mehena ja naine kehastub naisena (kui soo muutus toimuks, siis see viitab null-reaalsuses käimisele).
Päris huvitav teave.

Igatahes minu tunnetuse järgi surmahetkel tehakse mingi valik, vastavalt kasutadaolevale energiale; tavaliselt (ja madala energiataseme korral, teadvusetuna surres jne) läheb valik kuidagi "automaatselt", kuid budistlikud laamad on suremisest teinud tõesti väga kõrgetasemelise "kunsti" (ma ei mõtle seda üldse mitte halvasti, vaid ma pean budismist vägagi lugu) niiet, küllap nad seda suudavad. See ilmselt toob kaasa parema mälu säilimise eelmise kehastuse kohta. Ja võib mõnel juhul ka seletada ehk nö vahetatud sooga isikuid. Jällegi mitte selle tavapärases halvustava kõlaga mõttes. Nt osadel indiaanihõimudel olid vahetatud sooga šamaanid kogukonnas väga erilisel kohal. See viib jällegi mõttele, et vb ei ole budistlikud laamad ainukesed, kes ilma 0-reaalsust läbimata kehastuvad. Või siiski olid ... budism on päris vana ...

Ports uitmõtteid.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hing30
Uustulnukas

Postitusi: 18
Liitunud: Nov 2014
26-01-2015 23:26
Postitus: #7
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Hing ühtib kehaga siis,kui laps on ema üsas kuskil 3 kuu vanune sest selleks ajaks on arenenud piisavalt ajukudet ning süda on ka piisav et hing saaks nn kokku sulada aju,südame ja kesknärvisüsteemiga....sündides toimub täielik mälukaotus nii et inimene ei mäelta oma eelmisi elusid sest see segaks tal praegust elu elada ja oma missiooni täita kuid on palju juhtumeid kus lapsed mäletavad oma eelmisi elusid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
27-01-2015 00:49
Postitus: #8
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Kuidas leiab "piirideta kohas" või "lõputus hetkes" viibija uue keha? Ja miks see on nii oluline? Uue keha leidmine?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-01-2015 16:41
Postitus: #9
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Ainult see, kes on vabanenud halvast karmast, saab sündida uuesti kõrgemas sfääris.
Budistid usuvad, et kui inimestel on halb karma, sünnivad nad uuesti hoopis loomadeks. Nii et ei pea uuesti inimesena kehastuma - võib ka loomana kehastuda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
27-01-2015 21:36
Postitus: #10
RE: Millal siseneb hing kehasse?
(27-01-2015 16:41 )Nofretete Kirjutas:  Ainult see, kes on vabanenud halvast karmast, saab sündida uuesti kõrgemas sfääris.
Budistid usuvad, et kui inimestel on halb karma, sünnivad nad uuesti hoopis loomadeks. Nii et ei pea uuesti inimesena kehastuma - võib ka loomana kehastuda.

Tsitaat on teooria. Me teame seda aga me ei oska seda seletada.
Kuidas ikkagi leiab "piirideta kohas" või "lõputus hetkes" viibija uue keha?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lorenz
Veteran

Postitusi: 851
Liitunud: Feb 2011
27-01-2015 21:47
Postitus: #11
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Nojah, budistide jaoks polegi uue kega leidmine oluline, see on paratamatus. Või noh, peaaegu paratamatus. Olles sündinud inimesena saab sellest ringist välja astuda valgustumise teel. Valgustunu ei sünni enam uuesti.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
28-01-2015 01:04
Postitus: #12
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Ma oletan, et nö tulukeseks öös on seks. Ainult seksivad paarid "eritavad" sellist spetsiifilist energiat, mille peale eksleja oskab suuna üles võtta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
28-01-2015 12:10
Postitus: #13
RE: Millal siseneb hing kehasse?
(27-01-2015 21:36 )positiivne Kirjutas:  Kuidas ikkagi leiab "piirideta kohas" või "lõputus hetkes" viibija uue keha?
Ehk mingi hinge või vaimukanali abil. Kui mõelda, et laps enne sündi valib endale ise vanemad, kellele sündida tahab.
Valib ka sama suguvõsa, kuhu varem kehastunud on. Sageli on sama perekonna vaarisa või vaarema isikuomadused väga sarnased uuele peresse sündinud lapsele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Veli Joonatan
Veteran

Postitusi: 1,242
Liitunud: Feb 2012
29-01-2015 00:39
Postitus: #14
RE: Millal siseneb hing kehasse?
Mitte ka päris nii, et laps valib vanemad. Lepe on kahepoolne. Tõmbuvad sarnased vaimud. Suguvõsal ei ole tähtsust kuna kõik toimib vaimsel tasandil.
Samas - on ka võimalik et väga erinevad hinged lepivad kokku selles et elavad järgmise kehastuse koos. Et saada uus kogemus.
Seda on ju elust näha!

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keha erinevad kihid: hing, vaim, aura, jne lahendused 95 30,629 12-02-2013 12:05
Viimane postitus: Linda
  Hing missykissy 13 3,276 23-11-2012 18:26
Viimane postitus: Pesukäru
  Jalgadel ja kätel oma hing. Andres K 5 2,451 22-06-2011 19:42
Viimane postitus: HUGOTH

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog