Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummaline olend
Autor Sõnum
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 13:59
Postitus: #1
Kummaline olend
Tahaksin jagada ühte kummalist kogemust, mis juhtus minuga suvila lähedal metsas, Narva-Jõesuu kandis.
Algas kõik nii, et läksime perega seenele, ema, memm, mina ja meie suur dogi. Ilm oli kaunis, taevas selge, päike paistis ja me kondasime kaua, kuni jõudsime metsatee äärde, mis viib mereni. Olin toona varateismeline (umbes vahemikus 9-13, kes seda enam täpselt mäletab). Ronisin ühe suure künka otsa, et korjata lilli, neid kasvas seal nii palju! Mu pere koos koeraga olid minu taga metsas laiali, koer vast kõige lähemal.
Korraga nägin silmanurgast, et midagi valget hakkas minu suunas jooksma, see jooksis minu eest läbi, lippas üles kivise metsatee ja sukeldus tihedasse sõnajala puhmastikku teisel pool teed. Huvitav fakt, sõnajalad ei liikunud kui olend sinna hüppas ja pealegi, tegemist polnud tavalise loomaga.
Ta liikus hüpetega, umbes nagu koer, tal oli pikk keha, ilma sabata. Pea oli täiuslikult ümmargune kera, silmi, suud, kõrvu polnud. Ta jooksis minu eest läbi, ma oleksin näinud, tean hästi, kuidas jänesed ja muud välja näevad, olen neid tihti metsas näinud. Värvuselt oli ta lumivalge. Huvitav, et isegi meie koer ei reageerinud, ilmselt oli tegu mõne vaimse olendiga. Hiljem vaatasin ümbruse üle, koht kust olend startis oli üks männipuu....mõtlesin toona, et tuli puu seest või otsast, aga ta võis ka mujalt välja karata.
Kui kellegil on sarnaseid kogemusi, siis palun jagage. Ootan ka kommentaare, aga palun mõistlikke Smile
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 13:59 Skinwalker.)

Kõik oleneb sellest, kust vaatad ja näed, ja sellest, mis oled ise.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

24-11-2014 14:35
Postitus: #2
RE: Kummaline olend
(24-11-2014 13:59 )Skinwalker Kirjutas:  Korraga nägin silmanurgast, et midagi valget hakkas minu suunas jooksma, see jooksis minu eest läbi, lippas üles kivise metsatee ja sukeldus tihedasse sõnajala puhmastikku teisel pool teed. Huvitav fakt, sõnajalad ei liikunud kui olend sinna hüppas ja pealegi, tegemist polnud tavalise loomaga.
Ta liikus hüpetega, umbes nagu koer, tal oli pikk keha, ilma sabata. Pea oli täiuslikult ümmargune kera, silmi, suud, kõrvu polnud.

Ootan ka kommentaare, aga palun mõistlikke Smile

Smile1 Anna andeks, aga sellised jutud tekitavad koheselt kihu midagi mittemõistlikku öelda.

Ega sa juhuslikult seesama kutt pole, kes siin kunagi jutustas sellest, kuidas ta koduteel/metsateel tulnukalt kakluse käigus peotäie karvu välja rebis?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 14:37
Postitus: #3
Mida? o.õ Ei, kohe kindlasti mitte. See oli tõsiselt kirjutatud lugu. Lausa solvav veits -.-

Minaelan
Veteran

24-11-2014 14:40
Postitus: #4
(24-11-2014 14:37 )Skinwalker Kirjutas:  Mida? o.õ Ei, kohe kindlasti mitte. See oli tõsiselt kirjutatud lugu. Lausa solvav veits -.-

Vot seda viimast sa poleks pidanud ütlema. Peaksid ju hästi teadma, et kui taoliste "para"lugudega välja tulla, siis sellised minu-moodi kommentaarid on veel ühed vähem solvavamad wink.
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 14:41 Minaelan.)

Dalai-laama
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 14:44
Postitus: #5
Võib-olla see oli mõistuse trikk, võib-olla aga midagi vaimset. Paljud religioonid usuvad metsavaimudesse ja ma olen spirituaalne inimene. Ma loodan, et siinsetel inimestel ikka on piisavalt austust, et oma esimesed pähetulnud heietused endale jätta Bleh

Minaelan
Veteran

24-11-2014 14:45
Postitus: #6
(24-11-2014 14:44 )Skinwalker Kirjutas:  Võib-olla see oli mõistuse trikk, võib-olla aga midagi vaimset. Paljud religioonid usuvad metsavaimudesse ja ma olen spirituaalne inimene. Ma loodan, et siinsetel inimestel ikka on piisavalt austust, et oma esimesed pähetulnud heietused endale jätta Bleh

Loodan tõesti, et oled spirituaalne inimene, misiganes see siis sinu mõistes tähendab.
Seega peaksid teadma, et just need esimesena pähetulnud mõtted on tavaliselt need kõige õigemad wink.
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 14:46 Minaelan.)

Dalai-laama
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 14:48
Postitus: #7
Meie inimestel on esimene pähetulnud mõte tavaliselt "jama" ja see tuleneb juba kasvatusest või päetaotud arusaamadest, kuidas midagi välja peab nägema. Seega tuleb enne mõelda ja alles siis kirjutada Laugh

Müstik
Shambalas

24-11-2014 14:55
Postitus: #8
(24-11-2014 13:59 )Skinwalker Kirjutas:  Huvitav, et isegi meie koer ei reageerinud, ilmselt oli tegu mõne vaimse olendiga. Hiljem vaatasin ümbruse üle, koht kust olend startis oli üks männipuu....mõtlesin toona, et tuli puu seest või otsast, aga ta võis ka mujalt välja karata.

Mind pani enne kirjutamist kaaluma väljend "vaimne olend". Mida sa sellega silmas pead? Ka inimene on ju vaimne olend. Samuti inglid, haldjad, metsavaimud jne.

Mõtlesin, et kas vihjad ebatavalistele olenditele (krüptozooloogia näiteks?) Või sellele, et tajusid mingit teist dimensiooni? Muidu koerad tavaliselt tajuvad teises dimensioonis olevaid vaimolendeid.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 15:23
Postitus: #9
Tsitaat:Mind pani enne kirjutamist kaaluma väljend "vaimne olend". Mida sa sellega silmas pead? Ka inimene on ju vaimne olend. Samuti inglid, haldjad, metsavaimud jne.

Mõtlesin, et kas vihjad ebatavalistele olenditele (krüptozooloogia näiteks?) Või sellele, et tajusid mingit teist dimensiooni? Muidu koerad tavaliselt tajuvad teises dimensioonis olevaid vaimolendeid.

Ma mõtlesin vaimse olendi all mittelihalist olendit. Pole õrna aimugi, mis see olla võiks, sellepärast siia postitasingi. Uudishimu on tohutu edasilükkav jõud. Selles suhtes, et koer ei jooksnud teda taga ajama ega haukunud, nuusis ja luusis niisama ringi...ma täpselt ei tea mida ta tollel hetkel tegi, olin seljaga, aga midagi äärmuslikku koer ei teinud.
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 15:26 Skinwalker.)

Mannu Eemal
uxake

24-11-2014 19:38
Postitus: #10
Eks ta mingi "teise kihi" olend oligi. Lapsed ei ole veel päriselt ära õppinud, mida "tohib" näha ja mida mitte. Ja nii nad siis näevad. Et Sa seda varateismelisena nägid, näitab, et Sul see "lendaja maatriksisse" sissesulamine toimus aeglasemalt. Tavaliselt kooliminekuga kipub ära lõppema.
Nimeta haldjaks kui tahad. Vahest tuleb koos olendi nägemisega ka teadmine, kelle-millega tegu.

Asjaolu, et vahest koerad ja muud loomad tajuvad vaimolendite kohalolu ja vahel jälle mitte, võiks vb olla seletatav sellega, et "kelle" "kihis" antud vaimolend eksisteerib. Kui eksisteerib kihis, mis on inimestele ja loomadele ühine, siis tajuvad mõlemad.
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 19:41 Mannu.)

Brain expedition.
Wilholmensis
Veteran

24-11-2014 21:09
Postitus: #11
Kaua see hetk kestis? Nägid seda olevust otse enda ees või kõrval?
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 21:38
Postitus: #12
Alguses nägin silmanurgast, et midagi läheneb ja siis jooksis otse minu nina alt läbi Laugh Ma veel vaatasin, kuidas ta üle tee hüppas Laugh Ikka otsene silmkontakt oli Smile Hetk oli üsna lühike. Umbes nagu tavaline loom ikka hüpetega liigub.
(24-11-2014 19:38 )Marina Kirjutas:  Eks ta mingi "teise kihi" olend oligi. Lapsed ei ole veel päriselt ära õppinud, mida "tohib" näha ja mida mitte. Ja nii nad siis näevad. Et Sa seda varateismelisena nägid, näitab, et Sul see "lendaja maatriksisse" sissesulamine toimus aeglasemalt. Tavaliselt kooliminekuga kipub ära lõppema.
Nimeta haldjaks kui tahad. Vahest tuleb koos olendi nägemisega ka teadmine, kelle-millega tegu.

Oo,tänan vastuse eest Smile Aga mida see "maatriksisse lendaja" tähendab?
(selle postituse viimane muutmine: 24-11-2014 21:41 Skinwalker.)

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väga kummaline kogemus stAb 12 4,056 26-04-2019 14:43
Viimane postitus: Q11
  Kummaline unenägu. Co0zhy- 1 1,236 18-01-2012 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummaline nõuanne Maazikaz 12 4,515 03-10-2011 09:30
Viimane postitus: Maazikaz
  Kummaline... Getukas 3 2,134 05-03-2011 22:48
Viimane postitus: Getukas
  Kummaline valgus taevas? ainultkord 19 5,206 19-08-2009 19:10
Viimane postitus: Ghostcracker
  Kummaline nägemine Shine_and_get_Mine 5 2,625 19-06-2007 23:45
Viimane postitus: kätu--

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog