Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olles "kanaliks" vaenupoolte vahel
Autor Sõnum
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

20-11-2014 01:18
Postitus: #1
Olles "kanaliks" vaenupoolte vahel
Kas olete kogenud olukorda, kus kaks omavahel tülis olevat inimest üritavad üksteisele "ära panna" teie kui ühise tuttava kaudu?
Kas ja kuidas olete suutnud selliseid olukordi lahendada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

20-11-2014 02:04
Postitus: #2
RE: Olles "kanaliks" vaenupoolte vahel
Jah, arvan, et paljud on seda kogenud. Nagu üks sõber ütles - mida vanemaks saab, seda rohkem hakkab näima, et eks see elu üks seebikas olegi. Kuidas seda lahendada, on küsimus millele võimatu detaile teadmata vastata. Kõik on erinevad ja seega lahendused on veelgi erinevad.

Kui teema ruttu paraga seostuma ei hakka, siis läheb lukku.
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2014 02:05 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
east
Vana kala

20-11-2014 08:53
Postitus: #3
Pahatihti juhtub ka nii et kui sa püüad oma tülitsevaid sõpru-tuttavaid leppimisele viia, pöörduvad nad mõlemad ühiselt sinu, kui lepitaja vastu.
Teeline
teel tundmatusse

20-11-2014 11:12
Postitus: #4
Sellisel juhul tuleb lihtsalt rahulikuks jääda, mitte ärrituda ja öelda, et oma probleemid lahendagu omavahel, jätku sind sellest välja. Sinu poolt olgu jutt konkreetne ja lühike, kui muust rääkida ei ole, siis lihsalt "head aega " ja jutul lõpp Smile Võib olla nad näevad sinu puhtamat/kõrgemat energiat ja loodavad sellest abi, aga tegelikkuses teiste jamadega tegelemine tõmbaba hoopis sinu energiataset alla. Sa võid neid mõlemaid aidata ilmselt mingil muul viisil, küll sa sellest ise aru saad.
Nielanderile: pole mõtet asju liigitada paraks ja mitte paraks. Mingil hetkel saad aru, et kõik on üks, mingit para pole olemaski või siis kõik ongi para, sõltub vaatenurgast wink
Anonymous
Tavaliige

20-11-2014 14:43
Postitus: #5
Lihtsalt ära vali pooli.
Temimoor Eemal
tume

20-11-2014 19:02
Postitus: #6
(20-11-2014 01:18 )paadikapten Kirjutas:  Kas olete kogenud olukorda, kus kaks omavahel tülis olevat inimest üritavad üksteisele "ära panna" teie kui ühise tuttava kaudu?
Kas ja kuidas olete suutnud selliseid olukordi lahendada?

Kui sina oled mees ja nemad naised, siis jookse kaugele Laugh

Kui sind kasutavad samast soost sõbrad, siis ütled nagu asi on - maagia avalikustamine lõpetab maagia. Sõimavad su ilmselt paranoikuks aga sind enam ei kasuta Laugh

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

20-11-2014 19:04
Postitus: #7
Paraga seostub asi ehk sel moel, et vaenupooled on esoteerikainimesed, õppinud tervendajad, ja kumbki proovib ühisele tuttavale kõrva siristada, et tema vaenupool harrastab musta maagiat, saadab needusi jms jama Smile
Paraku olen mina see õnnetu ühine tuttav. Eks hullemal juhul tuleb mul mõlemad "seenele saata". Kuid heameelega ma ei teeks seda, sest rahulikus olekus on mõlemad mu jaoks toredad seltsilised.
Kui moderaatorid arvavad heaks teema lukku panna, siis las panevad. Võibolla see ongi sihuke värk, kus lahenduse annab vaid aeg.
kage
naegleria fowleri

20-11-2014 20:47
Postitus: #8
(20-11-2014 19:04 )paadikapten Kirjutas:  Paraga seostub asi ehk sel moel, et vaenupooled on esoteerikainimesed, õppinud tervendajad, ja kumbki proovib ühisele tuttavale kõrva siristada, et tema vaenupool harrastab musta maagiat, saadab needusi jms jama Smile
Mina küsiks neilt, et milles see kõik väljendub. St kuulaks konkreetseid tegusid stiilis see needis tolle ära ja sellepärast läks tal piim hapuks jne. Võib-olla areneb sellest midagi edasi.
positiivne
.

20-11-2014 21:54
Postitus: #9
Mnjah paistab et konkurents toimib igal alal ja seal, kus inimesed oma peeneid tajusid kõrgemalt hindavad ning vähem kritiseerivad, läheb segamini tegelik tunnetus inimliku pahameele ja väiklusega.
Tyto Alba
Veteran

02-08-2019 19:39
Postitus: #10
Elu tundub ju nii ilus ja turvaline kui midagi "liigset" silme all ei ole.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Thorondor
Administraator

08-08-2019 19:38
Postitus: #11
Eesti foorumimaastikul on uut foorumit vaja, kus keegi ei otsusta millegi üle ja rääkida võib kõigest? Näiteks vingumise, ässitamise, laimamise alamfoorumid võib teha sinna.
Minaelan, kui teistel on(oleks) samad probleemid, mis sul, siis võiks juba ammu leida mõne natukene arvutitest matsu jagava inimese, kes foorumi püstipanemisega hakkama saaks. Mis takistab?
(selle postituse viimane muutmine: 08-08-2019 19:43 Thorondor.)
isemaag
Vana kala

11-08-2019 13:51
Postitus: #12
(08-08-2019 19:40 )Minaelan Kirjutas:  
(08-08-2019 19:38 )Thorondor Kirjutas:  Eesti foorumimaastikul on uut foorumit vaja, kus keegi ei otsusta millegi üle ja rääkida võib kõigest?
Mis takistab?

See foorum on samal ajal peibutis ja lõks kõigile parahuvilistele. See ei saaks püsida ilma "välise" abita.
Seega hoiatan kõiki uusi paravõimetega inimesi. Uurige, lugege ja väidelge siin vabalt (niipalju kui lubatakse), aga ärge kellelegi mainige oma paravõimeid, sest SEE siin on hiirelõks. Paravõimetega inimesi kasutatakse alatult ja vägivaldselt ära.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Saan siia juurde lisada: Võimetega inimestelt meditsiinilise käsu korras võetud veri viiakse kristlastest posijamutikeste kätte mingite asjade korraldamiseks, sest selline veri on nende saatanale eriti magus rüübe. Kuulus teist korda teisele kohale jäänud Kerro on seda ise avalikult rääkinud, kuidas talle haigetemajast arstid on toonud verd rituaalide korraldamiseks. NIIVIISI TEEVAD AINULT SÜNNIRIKKEGA VAIMSED VÄRDJAD! Ja opaaa!, nad on kristlased. Väga huvitav. Muidex ma tean täpselt miks too Kerro teist korda teisele kohale jäi, oma tuleproovi võtete ajal ta tekkis minu unesse mind ähvardama. Ei olnud ilus tegu.
(selle postituse viimane muutmine: 11-08-2019 13:52 isemaag.)
Q11
Vana kala

11-08-2019 14:47
Postitus: #13
"Kuulus teist korda teisele kohale jäänud Kerro on seda ise avalikult rääkinud, kuidas talle haigetemajast arstid on toonud verd rituaalide korraldamiseks. "
Paluks mõnda linki ka kus Kerro nii on väitnud. Ei kujuta nagu ette, et lähen arsti juurde ja sosistan talle kõrva „mul oleks tarvis umbes liiter inimeste verd...korraldan nimelt kodus riitusi“
Tõenäoliselt määratakse kohe kokkusaamine psühholoogiga.
A see, et teda unes nägid...võibolla Kerro lihtsalt meeldib Sulle...Bleh
isemaag
Vana kala

11-08-2019 18:22
Postitus: #14
(11-08-2019 14:47 )Q11 Kirjutas:  "Kuulus teist korda teisele kohale jäänud Kerro on seda ise avalikult rääkinud, kuidas talle haigetemajast arstid on toonud verd rituaalide korraldamiseks. "
Paluks mõnda linki ka kus Kerro nii on väitnud. Ei kujuta nagu ette, et lähen arsti juurde ja sosistan talle kõrva „mul oleks tarvis umbes liiter inimeste verd...korraldan nimelt kodus riitusi“
Tõenäoliselt määratakse kohe kokkusaamine psühholoogiga.
A see, et teda unes nägid...võibolla Kerro lihtsalt meeldib Sulle...Bleh

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Linki ma pole otsinud ja ei otsi. Tema poolt üteldu oli eesti selgeltnägijate tuleproovile järgnenud järelseanssides televisioonis. Mul lihtsalt pole vaja sellist linki otsida, mis nähtud see nähtud, püsib mälus ja ei kao kuhugi. Võin täiendada: Mulle arstide poolt korraldati minult võetud vere kaudu, 12 aastat olid uskumatud valud kaelas ja õlgades, käisin proff. masseerija juures vahel ja ta natuke sai aidata, kuni too abi ametliku meditsiini poolt muudeti tasuliseks. Kulus veel mõni aastake ja mind aitas üks paljude kasutuses olev vabanaine, väga ilus inimene. Ta ainult silitas mu õlgu ja valud kadusid mõne minuti jooksul. Siiamaani on kõik hästi olnud. ,,,,, Kerro ise otsis mind üles, unes nägemise ja unenägemise vahel on ikka nõks erinevust, saan aru kui keegi lihtsalt niisama susib või ikka päriselt oskab. Esimesel juhul on mida meenutada pärast ärkamist, vahel olen kohe uuesti edasi vaadanud. Teisel juhul on tõsisem värk. Minu meelest kõikidel niisama lambist ähvardajatel on tõsine sünnirike, saavad omal võimuraasu lõugade vahele ja on suure suuga tegijad.
,,,,, lihtsalt niisma lisan, väga naljakas oli: Mulle anti ühe tegelase pilt, kes pidavat olema mingi kapo teenistuses ja kiusab. No vaatasin pildikest, vaatasime koos tollesamaga kes pildi mulle andis, ok. panin pildikese vihiku kaante vahele ja enam ei vaadanud, samal öösel mind unes püüti ära uputada mingi laeva peal. Ärkasin üles, kohe läksin tagasi vaatama, jälle tuldi kallale, jälle ärkasin üles ja kohe läksin tagasi, kolmas kord tuldi kallale, see justkui jäi viiki aga lõbu oli laialt. Ausalt ma mitte midagi halba ei soovinud. Paar nädalat hiljem tolle pildi andjaga trehvasin kokku ja ta oli üliväga tänulik abi eest, kuid ausalt mitte midagi ma ei olnud korraldanud. Tol pildikesel olija juhtus olema isevärki oskusega, brrr, enam sellisega tegelda ei taha, ta unes otsejoones tuli kallale, hiljem selgus, et ta oli olnud meremees. Ja pildi andnu samuti on mitte päris tavaline, telekineesi oskus + veel midagi.
(selle postituse viimane muutmine: 11-08-2019 18:50 isemaag.)
Q11
Vana kala

11-08-2019 18:31
Postitus: #15
"Teisel juhul on tõsisem värk."
Läksid astraali ja siis tuli Su unetuppa või? No kui saladus pole...Smile
isemaag
Vana kala

11-08-2019 19:41
Postitus: #16
(11-08-2019 18:31 )Q11 Kirjutas:  "Teisel juhul on tõsisem värk."
Läksid astraali ja siis tuli Su unetuppa või? No kui saladus pole...Smile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Astraali kohalt mul pole eriharidust, ei tea sellest midagi aga pange omas astraalis ikka edasi. On huvitav lugeda vahel. Ulmefantastika, mis hiljem täide läheb.
Q11
Vana kala

11-08-2019 19:44
Postitus: #17
"Astraali kohalt mul pole eriharidust, ei tea sellest midagi aga pange omas astraalis ikka edasi"
Lihtsalt näed und ja kirjeldad siis seda või??Shock
isemaag
Vana kala

12-08-2019 04:01
Postitus: #18
(11-08-2019 19:44 )Q11 Kirjutas:  "Astraali kohalt mul pole eriharidust, ei tea sellest midagi aga pange omas astraalis ikka edasi"
Lihtsalt näed und ja kirjeldad siis seda või??Shock
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Loe mida varem kirjeldasin. Läksin kohe unesse tagasi omal soovil.
Q11
Vana kala

13-08-2019 21:16
Postitus: #19
"Läksin kohe unesse tagasi omal soovil. "
Sa läksid vaatama oma pooleliolevat und kas teadlikult või mitte teadlikult? Ükskõik kumb, aga Sa kaotasid Tajud ( tavaliselt öeldaks Teadvuse aga siis läheksin defineeringutega vastuollu....Teadvust pole võimalik kaotada). Uni hakkab peale alati Unetoast. Täpselt seal kus Su füüsiline keha magab ja samast asendist kuidas oma voodis oled. Aga kui hakkad nägema "und" kuskil mujal ,oled lihtsalt oma mõtete illusioonis...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 13-08-2019 21:19 Q11.)
isemaag
Vana kala

13-08-2019 23:41
Postitus: #20
(13-08-2019 21:16 )Q11 Kirjutas:  "Läksin kohe unesse tagasi omal soovil. "
Sa läksid vaatama oma pooleliolevat und kas teadlikult või mitte teadlikult? Ükskõik kumb, aga Sa kaotasid Tajud ( tavaliselt öeldaks Teadvuse aga siis läheksin defineeringutega vastuollu....Teadvust pole võimalik kaotada). Uni hakkab peale alati Unetoast. Täpselt seal kus Su füüsiline keha magab ja samast asendist kuidas oma voodis oled. Aga kui hakkad nägema "und" kuskil mujal ,oled lihtsalt oma mõtete illusioonis...Smile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Siinkohal lugedes mul tekkis sädelahendus, effektid kustutasid osa numbrilisest mälukettast. Kuid analoogketas jäi alles, seda suts keeruline on jagada tsifferplaadi kaudu. Seesuur mis ma veel tahtsin ütelda: Läksin ühe oma sõbra poole tööle ja tema peni alati on rõõmus kui mind näeb, ta lausus KUURRNÄU ! Nohh, kas oleme tasa? 1:1 ? See on päriselust, ei ole maha loetud.
,,,,,,,,, Täiendan; Mõni tund tagasi saadeti mu telefoni sõnumitesse surmaneedus. No vaatame, kes ennem sureb. Ma absoluutselt ei ole tolle saatja suunas paha soovinud, ei hakka seda tegema, kuid panin ta neutraalse loitsu alla vene keeles, minu pärisõpetaja poolt antud loits, internetis vabalevis seda ei ole. Mitte midagi pahatahtlikku minu poolt, lihtsad venekeelsed sõnad ilma sõimuta. Ta justkui võiks olla Inimene. Tel. number on teada, häälekõla on teada. Mitte mingil juhul ma ei soovi halba ainult sõimu eest, sel pole mõtet. Ehk kuidagi teda aidata saaks kui ta ise küsib. Ametlikult justkui normaalne inimene saadab needust ja ta ise aru ei saa et ta ISE karjub appi.
(selle postituse viimane muutmine: 14-08-2019 00:26 isemaag.)
Q11
Vana kala

14-08-2019 12:06
Postitus: #21
Eriti nagu aru küll ei saanud mida kirjutasid aga...
Miks Sind küll unemaailmas ja vist ka ärkvelolekus "keegi" koguaeg tahaks ära tappa?? No kui see saladus pole.
See "Ise" kes appi karjub on illusioon. Inimese ego siis...Smile
isemaag
Vana kala

16-08-2019 23:41
Postitus: #22
(14-08-2019 12:06 )Q11 Kirjutas:  Eriti nagu aru küll ei saanud mida kirjutasid aga...
Miks Sind küll unemaailmas ja vist ka ärkvelolekus "keegi" koguaeg tahaks ära tappa?? No kui see saladus pole.
See "Ise" kes appi karjub on illusioon. Inimese ego siis...Smile

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Korralda illusioon ja mitte väga, saad küsida otse une kaudu, seejuures ütle kes või mis sa oled. Suunda andvaks olgu film MEISTER ja MARGARITA. Kaletšitj nelzjää! Sandiks teha ei tohi, see on tõlge. ,,,, Usufanaatikud ja vuuduu meistrid, kel ametlik võim lõugade vahel, arvavad et tohivad. Koguaeg pole tahetud, mingi ajavahemiku järel tuletatakse meelde, lihtsalt meeldetuletuseks, et on vaja kasutada õpitud maagiat, sest ma pole tahtnud seda kasutada ja iga jumalakord hiljem olen pidanud kahetsema et ei kasutanud puhtalt enesekaitseks, see toimub perioodiliselt. Selles kevades otsustasin, et kasutan kõhklemata ja ilma kahetsustundeta, selle järel kui teepeal jalgrattal sõites mulle peni teeservast kallale lasti ja hiljem ähvardati ja mõnitati. Väga mitu aastat ma absoluutselt ei soovinud õpitud loitsusid kasutada, aktiveerusin uuesti. Kui on vaja, siis lihtsalt on vaja ja pääsu pole kuhugi. Selle aasta maikuu lõpust arvates ma uuesti olen tsiviliseeritud ühiskonnale ohtlik. Tontsedateab! võimalik et olen kanaliks mingite religioonisektide vahel, kui on seltskonnas olijate arv 13, siis alati midagi juhtub, see ei ole internetist maha loetud, see on tegelikust elust.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Lisan ainult oma idee. On võimalik joonistada pliiatsiga paberi peale kellegi energeetiline olek, oma mõte tuleb sinna lisada ilma posimiseta ja ilma maagiata. Kusagil kuuldakse soovi. Tarbige mõistlikult.
(selle postituse viimane muutmine: 23-08-2019 19:09 isemaag.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuulen poolunes olles hääli.. tinsel 10 4,510 24-03-2011 12:24
Viimane postitus: tinsel

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog