Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu!
#1
ISA HAUAL KÄINUD TÜTAR: ma ei mõista, kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu!
Artikkel õhtulehes: http://www.ohtuleht.ee/599635/isa-haual-...s-mehenagu
Vasta
#2
Ma arvan, et kõigi selliste teemade puhul on parimaks lahenduseks näidata pilti erinevatele inimestele ja küsida, mida nad pildil näevad. Kui vastused korrelleeruvad, alles siis saame hakata rääkida millestki uurimisväärsest.

Sellelt pildilt ei suutnud ma number 9-t tuvastada enne, kui olin artiklist seda lugenud. Põhimõtteliselt muutub 9 nähtavaks küll, kui pilt suureks teha ja keskenduda, aga mehenäo nägemiseks peab oluliselt suurem soov seda näha olema.

Miski tekitas minus aga väga kummalise emotsiooni - see, et kellestki on tehtud haua kohal/kõrval foto. Teadjamad saavad kommenteerida täpsemalt, aga minu jaoks on selles midagi... ärevakstegevat ja õõvastavat.
Vasta
#3
Kuidas sa siis ei mõista- ikka peab haua peal ju pildi tegema, mis kasu sellest käigust on, kui see fb-s kajastatud pole?
Aga kui tõsiselt võtta, siis ärge lihtsalt lugege õhtulehte. Neil on vaja igast asjast räige uudis välja imeda. Seda udu võivad põhjustada päris mitmed asjad aga sealt nüüd tõepoolest midagi üheselt mõistetavat välja lugeda oleks absurd. Mis pagana pärast peaks lahkunud inimene pildile manama oma surmakuupäeva ja veel "kaks mehenägu ja midagi, mis meenutab rebase pead"?
Vasta
#4
Vastus küsimusele.
Arvan , et selle teema võib ära kustutada.
Vasta
#5
Õpeltik lugu sellest, kuidas igasugu tossu ja udu ning plekkide seest aknal võib välja lugeda mida iganes.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,288 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 21,100 19-07-2018, 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 5,367 26-07-2014, 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,682 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,005 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,675 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat