Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Channeling
Autor Sõnum
pixel3
Uustulnukas

15-10-2014 13:53
Postitus: #1
Channeling
Kas on keegi siin foorumis kes tegeleb kanaldamisega / channeling?
Oleks huvi seda asja õppida kellegilt isiklikult.

On küll olemas ka materjale internetis aga kui on õpetaja siis .. teate ju ise.
Võite mulle postkasti kirja saata. Tänan.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pixel3
Uustulnukas

17-10-2014 01:03
Postitus: #2
RE: Channeling
Või teab keegi kedagi?
Tulnukinimene
turist Maal

17-10-2014 06:40
Postitus: #3
Enamus kanaldusi on Maa sfääridest pärit, kus hingeosa võtab omale kõlava isiku nime ja lollitab.
Raamatus “Vestlused Kosmilise Mõistusega” D. D. Gurjev ja L. J. Veingerova, annab väga ilusti kriteeriumid:

” Ma tean, et peale minu on taolised kontaktid ka teistel meie tsivilisatsiooni esindajatel. Kas eksisteerivad mingisugused kriteeriumid vastuvõetava informatsiooni tõesuse ja ebatõesuse määratlemiseks?"

"Kahtlemata. BMSidel (inimestel), kes on nagu sinagi kontaktkiireks infovahetuslikeks punktideks meie tsivilisatsiooni “minaga” (ematsivilisatsioon, iidsed, jumal), on loogilis-abstraktne mõtlemise tase, arenenud teise taseme meeleelundid (ülitundlikus), nad arendavad endas pidevalt elu peamiste jõudude kolmühtsust (vaimujõud (psüühika), mõistusejõud (intelligentsus), armastusejõud (mõistmine)), nad on suutelised lahendama iga ülesannet erinevate variantidena (liigutama vaatenurka vastavalt vajadusele), säilitades seejuures oma isiksuse “mina” (sisemine valgus on piisavalt tugevaks muutunud, mis välistab teiste hingeosakeste ladestumist); kontaktide arendamisel nendega nad ei vaheta kunagi oma tsivilisatsiooni “mina” huve oma isiksuse “mina” huvide vastu (ei kuuluta ennast valgusejumalaks vms.). Kõigil ülejäänud juhtudel on need kas kontaktid mõnede teiste arengutasemete tsivilisatsioonidega või mingi BMSi füüsilise mateeriaga (astraal- vaimud, kummitused), mõttemateeria ja tundemateeria arengu negatiivsete kõrvalkallete avaldumised (skisofreeniku luulud), või siis spontaanne või juhuslik väljumine mõtleva mateeria tasandil (mentaal) teie aegruumi struktuuri mingisse punkti ning saadud infoga tagasi.
Peamine erinevus saadava info tõesuse ja ebatõesuse vahel on järgmine: saadav valeinfo on kindla, ühese, sisulise lõplikkuse vormis antud tõde, mis ei jäta mõttele mitte ühtegi šanssi teistsuguse tajumise, ümbermõtestamise ja edasise arengu jaoks.”

(sulgudes minu kommentaar)
ps. inimese aura peaks olema vähemalt helesinine, et tõest infot saada.
Psühholoog
Jälgija

17-10-2014 10:05
Postitus: #4
Tulnukinimene, pixel3 küsis kes tegeleb kanaldamisega, mitte seda infot.
(selle postituse viimane muutmine: 17-10-2014 10:06 Psühholoog.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lävimine teise reaalsusega (channeling) Müstik 40 15,358 31-03-2014 11:15
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog