Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lillade maagia ehk kooseluseaduse lõks maagiale.
#1
Teeme selle omasooiharate teema lõpuks peale suurt kisa ära ja püüame arutada milline maagia ja millised olendid seal omasooiharaid juhivad.
Alustame lihtsast lugemisvarast Castaneda nõiaraamatutest ja testime selle grupi olemust.
Neli maja igas majas lesbipaar naisi üks meeslilla ja lisaks saadikud samuti lillad ning biseksuaalne paar nais- ja meesnaguaal.
Mehi nagu peale naguaali grupis polegi ja kõik kehad täidetakse ühe vaimuga, langenud ingliga kellele on sünniks vaja minimaalselt 12 keha maa märki ja maja millegipärast ei loeta.
Andes Kotkale kõikide kehade elukogemuse ja tese vangi sünniga antud kehastumistüki saadakse vastu võimalus nendesse kehadesse korjata ühe vangistatu olemus.
Mis edasi, kuidas on lillade keda juhivad välised vaimud ilma hirmuta sattuda ümbersündide karuselli, satuvad ikkagi maisesse lõksu läbi nn partnerite kooseluseaduse ja lapsendamise.?
Kes arendab teemat edasi, peaksid ju meie värvilised enda olemusest ka midagi teadma.
#2
Rõõmustagem et ka lillad on olemas, muidu poleks kellegi kallal naaksuda.

Oo lilla tangoo

Pidu sisse võtab hoo

Tants ja taga-ajamine koos, kaks inimest on leidnud teineteist

Ja see on RÕÕM!

Onu Bella sõnad. Igati norm ju, las rõõmustavad.
#3
Kas ei võiks pigem vaadata millised olendid vihkamist ja inimese ego upitavad? Ehk siis mis ajab ühte inimest teisele pähe istuma ja enda eelistusi teisele kaela suruma lihtsalt sellepärast, et teine on erinev?
#4
Kes kellele mida peale surub? Klassikut parafraseerides - kord üks all ja teine peal ja siis vastupidi.
See mis hetkel käib on "piirivalvurid niidavad heina ja külas näidatakse kinu".
Samal ajal kui käib sõda ellujäämise nimel - "lilla maagia" ongi see mis kihutab ühe teise vastu.
Aga see on vaid üks oksake pundis mida me ei oska kinni siduda...
#5
Praegu seotakse "lilla maagia" seaduslikult ühisesse maagiasse, varem oli see potentsiaal avalikult tõrjutud ja eitatud. Nüüd on ühisvaim mitmekülgsem ja paindlikum, ennem oli see jäigem ja kergemini murduv.
#6
Miskit ilusat siia teemasse:
https://www.youtube.com/watch?v=v9uKbCGSOAg

Amanda Lear. Kosmilise häälega.
#7
Kunagi 90ndate alguse sai sai väga tõsiselt tegeldud Castaneda teemaga siis ei olnud mingitarusaamist kogu vangide teema kohta. St proovige ühendada juutide Armaggedoni teema tänaste laste sünnitamisest ja tegemisest loobujate teemaga. Eesmärk on mitte sündida tagasi siia reaalsusesse ja olla surres energiakeha tervikud. Hüpe kõrgemasse reaalsusse siipool kotkast on võimalik ja eluiga mitusada aastat samuti aga tulemuseks on ikka surm ümbersünni kaudu ning kogu eelneva kogemuse kustutamine vangla administratsiooni käsul rääkimata igaviku teadmiste hävitamistest elektrishokkdie kaudu. Kui tahaksime teada kes me tegelikult oleme peaksime minevikus tagasi jõudma vana impeeriumi hingede vanglalaevadeni ajas mil meie igavikulist loojamälu veel poldud jõutud kustutada. 90ndate kestel joonistasin automaakirjutuse kaudu välja vanglalaevu millega siia hingi vangi toodi.
#8
(10-10-2014, 00:28 )VironShaman Kirjutas: Kunagi 90ndate alguse sai sai väga tõsiselt tegeldud Castaneda teemaga siis ei olnud mingitarusaamist kogu vangide teema kohta. St proovige ühendada juutide Armaggedoni teema tänaste laste sünnitamisest ja tegemisest loobujate teemaga. Eesmärk on mitte sündida tagasi siia reaalsusesse ja olla surres energiakeha tervikud. Hüpe kõrgemasse reaalsusse siipool kotkast on võimalik ja eluiga mitusada aastat samuti aga tulemuseks on ikka surm ümbersünni kaudu ning kogu eelneva kogemuse kustutamine vangla administratsiooni käsul rääkimata igaviku teadmiste hävitamistest elektrishokkdie kaudu. Kui tahaksime teada kes me tegelikult oleme peaksime minevikus tagasi jõudma vana impeeriumi hingede vanglalaevadeni ajas mil meie igavikulist loojamälu veel poldud jõutud kustutada. 90ndate kestel joonistasin automaakirjutuse kaudu välja vanglalaevu millega siia hingi vangi toodi.

Ma olen nii arusaanud, et tervik olemisest ( lastetusest) ei piisa, peab olema surma hetkel absoluutne teadlikkus (enamus ei ole selleks võimelised, see eeldab juba eluajal teatavaid ettevalmistusi ja kui on haigused, valud, surmahirm, äkiline mingi õnnetus jne...siis) sest paar sekki peale surma toimuvat hinge haaramine mingisse "kookonisse"... ja teadlik saab sellest eemale põigelda, abivhendiks pidavat sobima s.h. ka astraalis eelnevalt valmistatud noad... jms vahendid. Ja veel olevat "midagi" ... väga arenenud kuid ( seadusekuulekaile) tervik-hingedele, kus maa võivat keelduda siit ära lubamast.

#9
Tema Pühadus elavneb märgatavalt. «Oh jaa! Igapäevases budistlikus praktikas kogen ma surma vähemalt viiel korral päevas.»

«Viiel korral?!»

DL: «Jaa, vähemalt viiel korral. Praktikas, mida me kutsume väeolendi joogaks, visualiseerib inimene ise teatud asju, nii ka mina. Niisiis, iga päev, vähemalt viiel korral päevas kujustan ma viit kehaelementi ja kolme meeletasandit haihtumas. Kõigepealt tahke keha, siis vedel keha, seejärel kuumus, seejärel energia. Seejärel meel – alguses esimene tasand, seejärel teine tasand... Kui jõuame esimesele tasandile, siis sellist seisundit kutsuvad inimesed tavaliselt suremiseks. See tähendab, et vereringe ajus juba peatub. Ometigi on selles suremise käigus meele muutumise protsessis omakorda neli tasandit. Meel muutub neid tasandeid läbides peenemaks, peenemaks ja veel peenemaks. Kui ma neid asju kujustan, siis jõuan ma ühe teatud tundeni. Need ongi minu ettevalmistused suremiseks.»

«Miks? Miks te seda küll teete?»

DL: «Sest siis saan ma oma surma kontrollida. Läbi selle saan ma kontrollida oma järgmist elu.»

«Kas te valmistate end ette taassündimiseks väljaspool Tiibetit? Teie järgmine inkarnatsioon... »

DL: «Ei, mitte väljaspool Tiibetit! Väljaspool kõiki neid galaktikaid! Ma sünnin uuesti mõnes teises galaktikas.»

Tekib segadus.

«Seega, te ei tule tagasi Maale? Mida see tähendab? Kas te ei tule tagasi, et elada inimolendina?»

DL: «Mõnes teises elus võin ma tagasi tulla inimesena. See kõik sõltub põhjusest. Inimesena sündimiseks peab olema eesmärk. Elu peab olema mõtestatud, eesmärgipärane. Näiteks kui esimene dalai-laama jõudis kõrge vanuseni, siis avaldas ta oma nii-öelda õpilastele: «Nüüd olen ma väga vana ja surm on täiesti lähedal.» Seda rääkides oli ta kurb. Õpilased lohutasid teda: «No aga nüüd jõuate taevasesse valda.» Ja esimene dalai-laama vastas: «Mul pole mingit soovi sündida taevasesse valda. Mu ainus soov on sündida sinna, kus on võimalikult palju kannatust ja kus ma saan pisutki aidata kannatusi vähendada.»»
Siin siis Dalai Laama arusaam surmast
http://arvamus.postimees.ee/2081352/mida...te-virutan
#10
Kas kellelgil on siis probleeme selle wärgiga weh?
#11
No kuidas siis probleeme selle värgiga pole kui riigikogu läks selle lillandusega lolliks mitmeks päevaks ja president pidi ruttu juba samal päeval seaduse kinnitama. Mis sundis neid nii agaralt asjasse suhtuma, kes teab tagaplaani.
#12
Kas inimeste soov ennast vabalt ja võrdselt tunda ei ole piisav põhjus? Mulle jääb täiesti arusaamatuks miks sellise asja puhul mingit maagiat, ihasid, vaime jmt taga on vaja ajada kui üks ja täiesti selge motiiv on vabadus ja võrdsus mida on osadel inimestel vähem kui teistel. Aga tundub, et need on osade jaoks arusaamatud mõisted.
#13

Pederastia olemus energeetilises plaanis: pederastide energeetika sarnaneb korduvalt järelsöödud fekaalile, mille käigus langeb fekaalis olev energia väärtus olematuks (näiteks kana nokib hobuse pabulatest kaera teri -> solkmete jaoks on kana kakas midagi söödavat -> solkmete poolt läbitöötatud fekaalist saab biogaasi -> kui fekaalist on ka biogaas välja kääritatud, siis jääb järgi vähese haisuga kompost-muld, mis ei oma enam mingit energeetilist väärtust).

Mehe ja naise suhtes toimub pidev naisenergia (keeris & filtermeel) ja meesenergia (programmid & sõnajõud) ringvool, ning see tagab arengu nii mehel kui naisele.

Kuid pederastide suhtes toimub vaid meesenergia ringvool, mis viib energia sumbumisele: kui programmile panna programme peale, saame ülereguleerituse, ning sama on ka sõnajõule sõnajõu lisamisega (kogu ressurss on korraga seotud, ning arengu jaoks puudub ressurss).

Igatahes Castaneda "lendajale" (arengumaagide "seenele") on pederastide energia "söödamatu", kuna pederastide energia on äärmiselt viletsa ja madala kvaliteediga.

Samas jäävad ka pederastid energia sumbumise tõttu ilma oma arengust, ehk nad elavad oma elu tühja (kui elus arengut & muutusi ei toimu, siis milleks siia üldse kehastuda).

----

Nüüd küsimus sellest, miks üleilmselt surutakse seda pede-jampsi peale: nii saab inimesed "katkiseks muuta", ning katkiseid inimesi on lihtsam valitseda.
#14
kopi veterani lahendusest:
Kuid pederastide suhtes toimub vaid meesenergia ringvool, mis viib energia sumbumisele: kui ....... ja teaduslik järeldus
.....................
See = vooluresonants! = edasi arendada sümbioosi põhimõtteil pingeresonantsisse ja sellest võtta tagasiside magnetvõimendi põhimõttel vooluresonantsi stabiliseerimiseks, iištšem kratnosti, kratnosti druzjaa!
Iga resonants enesestkimõista lõpuks sumbub, kuid avage talle paradiisiväravad, säält saab haljaavat & taevamannat. Noh mõne mõiste esitamiseks vene keelest paremaid sõnu ma ei tea, eesti kaudu oleks veel hämaram maagia.

Täienduseks veel, ühel Kariibi mere saarel pidavat elama hermafrodiidid, tuhanded, kristlased vihkavad neid.
#15
Lahendused, kuidas pedofiilia siia puutub. Mõtle enne kui siukest jama hakkad kirjutamine.
Pean mainima, et see on eriti andekas teema üldse. Lukku ja varsti kustutamisele.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pareidoolia ehk maatrikistamine. Cassiopeia 6 8,175 10-01-2020, 16:40
Viimane postitus: Nielander
  Milline inimene teeks midagi sellist - ehk poodunali ? (PILT fic 19 9,372 26-09-2010, 13:50
Viimane postitus: ooSiQoo
  Paradiisist välja! - ehk MIKS? Narsiaanlane 18 7,528 12-06-2008, 09:59
Viimane postitus: Narsiaanlane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat