•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
Tuleb natuke laiemalt Ilmas ringi käia ja infi koguda, siis on ka midagi analüüsida. Paljud faktid on elust võetud, mida olen ise näinud ja vastavate inimestega koos olnud nii et kõik mida pakun ei ole luulu vaid tõsine asi.
Häda on selles,et kõikke ei saa korraga avaldada, sest inimesed pole valmis teatud info vastuvõtmiseks.....Siin muidugi on kõik huvitatud, et kõik kandikul ette antakse, see ei ole muidugi päris õige, tuleb ise ka selleks tööd teha. Head uurimist edasi....
Vasta
Ära nüüd liialda, HUGOTH... kõik ei oota valmis lahendusi. Neid on küll vähe, kuid nt siin foorumis on neid oluliselt rohkem, kui "tavalise" mõtteviisiga inimeste hulgas Smile

Teemasse: väide, et kõik peale x aastat sündinud lapsed on indigolapsed - on mõttetus. Farmaatsia- ja toiduainetetööstus üritavad vist teatud ainete järelmõjusid (hüperaktiivsus etc) neist mitteolenevate asjaolude kaela ajada.

Indigod on siiski olemas.
Vasta
Seda ma ei öelnud.
Ülesin, et neid sünnib iga aasta järjest rohkem.....
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Seda ma ei öelnud.
Ülesin, et neid sünnib iga aasta järjest rohkem.....
Sünnib tõepoolest järjest rohkem. Eks neid ole vaja ka.

Väide, et alates x aastast (vist oli 1995) sündinud lapsed on kõik indigod, pärineb ühe varasema postitaja klaviatuurilt... ei suuda seda otsekohe leidagi - foorumis on indigolastest vähemalt kolm teemat :S
Vasta
Just lugesin kuskilt, et Eestis juba üle 100 000 Indigo sündinud. Kahjuks ei leia ma enam kohta kus kirjutati ka nendest Indigolaste enda lastest. Väidetavalt on need lapsed veelgi arenenumad.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Kahjuks ei leia ma enam kohta kus kirjutati ka nendest Indigolaste enda lastest. Väidetavalt on need lapsed veelgi arenenumad.
Kuna laps on isa ja ema summa, siis kahtlemata see nii ongi.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Kahjuks ei leia ma enam kohta kus kirjutati ka nendest Indigolaste enda lastest. Väidetavalt on need lapsed veelgi arenenumad.
Kuna laps on isa ja ema summa, siis kahtlemata see nii ongi.
See kehtib ainult indigolaste puhul? Või olen ma ka mingi näitaja poolest sama võimas, kui mu vanemad kokku st sama võimas kui kõik 4 vanavanemat olid kokku?
Vasta
Indigolapsed on oma olemuselt üsna tüütud tegelased, niipea kui nendega mõttes rääkida ja nad sellest aru saavad, et sa nendega tõepoolest suhtled on nad telepaatidena oma küsimustega küljes hullemini kui takjad, seetõttu nähes nende uudishimu panen kõrvad pea ligi ja olen vait kui sukk. Nad paganad näevad ju aurat ja saavad liiga palju aru.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Kahjuks ei leia ma enam kohta kus kirjutati ka nendest Indigolaste enda lastest. Väidetavalt on need lapsed veelgi arenenumad.
Kuna laps on isa ja ema summa, siis kahtlemata see nii ongi.
See kehtib ainult indigolaste puhul? Või olen ma ka mingi näitaja poolest sama võimas, kui mu vanemad kokku st sama võimas kui kõik 4 vanavanemat olid kokku?
Kehtib ikka kõigi puhul.

Siit tulenevad nii Inimese suurenenud võimalused kui ka teatud ringkondade tõsised püüdlused globaalse koonduslaagri tekitamiseks. Vaatasin, oled selle teemaga tegelenud...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Indigolapsed on oma olemuselt üsna tüütud tegelased, niipea kui nendega mõttes rääkida ja nad sellest aru saavad, et sa nendega tõepoolest suhtled on nad telepaatidena oma küsimustega küljes hullemini kui takjad, seetõttu nähes nende uudishimu panen kõrvad pea ligi ja olen vait kui sukk. Nad paganad näevad ju aurat ja saavad liiga palju aru.

Miks see paha on, et nad liiga palju aru saavad?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Indigod EI TAHA parandada ja hõlbustada, see on üks suur müüt, mis on loodud 80ndate njuueidslaste poolt, kes kogu maailma kurjusele otsisid mingit vastukaalu ja kõik head ja edasiviivad olemused panid väljamõeldud indigolaste õlule. Indigo on umbes nagu needsamad kosmilised heategijad, kellelt oodatakse pudrumägesi ja piimajõgesi. Ses suhtes vahet pole, kes headust kuhu suunab, osadel on selleks jumal, osadel kosmosetulnukad, osadel jällegi indigolapsed.

Mida rohkem mässavad, seda parem - järelikult on iseseisev. Tegelikkuses on see üks suur jama.
Iseseisvus ei ole saavutatav oma ego paisutamise ja reeglite rikkumisega. Indigo nõuab intelligentsi, mida aga 99% mässavatest lastest kahjuks pole. Täiesti tavalised pätid, kes liiga palju üle käte lastud. Vanemad ju ei ole enam lastele eeskujuks.

Pean Celticuga nõustuma. Omal tütar väike kasvamas ja paratamatult võrdled oma võsu teistega. Midagi sellist mis väljuks mõistuse piirest pole täheldanud ei oma tütrel ega teistel. Kui võtta arvesse see, et vanasti oli rohi rohelisem ja taevas sinisem, siis ütleks et veidi jonnakamad nad on. Kuid selles saame süüdistada vaid ennast Smile Kui on anda ja annad ka, siis sellega harjutakse kiiresti ära.
Ent kui nüüd aura välja jätta, siis muutuste põhjusi tuleb otsida järgmistest: mänguasjade rohkusest, arvutimängud (sõbra poeg hakkas 4-aastaselt juba arvutimänge toksima), tv (multikad), internet jne. Lapsed saavad varasemast oluliselt rohkem infot ja on teada lapsed on oluliselt paremad õppijad. Siit tulebki imestamine, miks juba väikesed lapsed mõnes valdkonnas vanematele "ära teevad".


[Muudetud: 12-21-2009 Cassiopeia]
Vasta
Lastel ei lasta olla enam laps. Uue tööseaduse järgi näiteks on vanematel täielik õigus panna oma 7-aastane võsu palgatööle. 7 aastane!!!

Mida vähem vanematel oma lastega koos on olla aega, seda rohkem lapsed mässavad. Mitte vanemate vastu vaid just nende tähelepanu võitmiseks. Mida teeb aga indigo kultus - paneb lapsevanemaid oma võsukeste päid patsutama ning kangekaelselt väitma, et ju siis laps vajab veel rohkem iseseisvust...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Hallucigenia
Vaatasin, et seda teemat pole vist foorumis puudutatud ja kuna üldiselt tundub saabuvat selline mõnus-kerge suvine hooaeg, kus keegi enam eriti miskit uut kirjutada ei viitsi, siis ehk ...
Kes on indigolapsed (indigo children)? Lühidalt: omalaadse psühholoogilise sättumusega inimesed, keda tänapäeval sündivat järjest rohkem ja keda muuhulgas iseloomustab (suht kiirtõlge):

* Nad tulevad siia ilma tajudes oma kuninglikku olemust (ja sageli vastavalt sellele ka käitudes)
* Neil on tunne, et nad siinolemise ära teeninud ja on imestunud, kui teised seda tunnet ei jaga
* Neil on raskusi tingimatu autoriteedi tunnustamisega (ilma selgituste või valikuta)
* Neid ei kimbuta madal enesehinnang, sageli ütlevad nad vanematele, "kes nad on"
* Nad lihtsalt ei tee mõningaid asju, näiteks on neil raske järjekorras oodata
* Neid frustreerivad rituaalsed süsteemid, mis ei vaja loomingulist mõtlemist
* Sageli näevad nad (nii kodus kui koolis) paremaid mooduseid asjade tegemiseks, mistõttu näivad "süsteemilõhkujatena" (mittekonformistidena)
* Nad tunduvad antisotsiaalsetena, kui ei lävi omasugustega
* Kui neil puudub omasuguste seltskond, pöörduvad nad sageli sissepoole, tundes, et keegi neid ei mõista. Kool võib nende jaoks sageli olla sotsiaalse lävimise mõttes äärmiselt raske
* Nad ei allu süütundel baseeruvale kasvatusele
* Nad pole häbelikud andmaks teda mida vajavad

Üks skeptiline artikkel indigote kohta on siin (veidi viiteid ka seostele auraga): http://skepdic.com/indigo.html, otsides leiab palju lisa.

Niisiis: Kas indigod on inimkonna tulevik? (vrdl A. Clark'i sünge antiutoopia Childhood's end)
Ja muidugi: Kas Sina oled indigolaps? Või on ehk Sinu laps (mõnel meist neid ehk on) indigo? Või keegi teine, keda tunned?

Tegelikult kui neid punkte vaadata, siis pole ühtegi omadust mis ei võiks olla kasvatuse ja kasvukeskkonna vili. Arenenud ühiskonna tunnuseks on laste arvu kahenemine peredes ja lapse sünd seega on erilisema tähelepanu all kui varem. Vesteldes lasteaia kasvatajatega, kes lastega tegelenud üle 30a on jäänud mulje, et lapsed on nagu lapsed ikka. Võimalik, et eksisteeruvad vaid "indigo vanemad" Laugh


[Muudetud: 12-21-2009 mulk2003]

[Muudetud: 12-21-2009 mulk2003]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Lastel ei lasta olla enam laps. Uue tööseaduse järgi näiteks on vanematel täielik õigus panna oma 7-aastane võsu palgatööle. 7 aastane!!!

Mida vähem vanematel oma lastega koos on olla aega, seda rohkem lapsed mässavad. Mitte vanemate vastu vaid just nende tähelepanu võitmiseks. Mida teeb aga indigo kultus - paneb lapsevanemaid oma võsukeste päid patsutama ning kangekaelselt väitma, et ju siis laps vajab veel rohkem iseseisvust...

Aga selles ongi enamik probleeme kinni. Praegusel ajal on nii, et kui laps kipub üle käte minema, öeldakse, et "ta on meil loominguline, laseme tal teha, mis tahab". Sisuliselt on see sama hea, kui pedofiiliat müüa kunsti pähe. Umbes, et mul on huvi väikeste laste vastu, teen näituse, kus on palju pilastuspilte ja nimetan asja kunstiks. Ja mitte keegi ei saa midagi teha, sest see on ju kunst. Ja kunst on subjektiivne.

Sama on kõigi nende indigolastega, kes, nagu eelpool mainitud, on enamasti lihtsalt liialt energilised ja üle käte läinud ning potentsiaali midagi korda saata on heal juhul ühel-kahel protsendil neist.

Pealegi on enamike inimeste meeled avanenud nii või naa ning nn õigeid indigo-asjandusi leida on juba tiba keerulisem.
Vasta
Kommenteerin siis ise ka natukene seda teemat, kuna olen lugenud siin seda teemat suhteliselt palju, kuid ei ole veel midagi öelnud.

Indigolaste teema on kahe otsaga asi. Esmalt on see, et - nagu ka eelpool siin juttu oli, siis selliste tähelepanuhäiretega laste arv on tõusnud tänu erinevate medikamentide kasutamisele. Vähemalt see on minu arvamus. Alates 20. sajandist on igasugune ravimite tarbimine hüppeliselt tõusnud - ja vaadakem tõele näkku, keegi ei tea kuidas need asjad pikas perspektiivis mõjutada võivad. Mõjud ei pruugigi lastele kanduda vaidn nö "geenivead" võivad ka üle põlve päranduda.
Samas - nagu ka eelpool mainitud - ei ole rohi enam nii roheline nagu ta oli vanasti ja õhk enam nii puhas nagu ta oli vanasti. Inimeste kehad peavad sellega kohanema ja samas ka erinevate radikaalide (keemia seisukohalt) jms toimel võivad toimuda inimeste rakkudes geenimutatsioonid. Eriti veel tänapäeva naiste seas - ma mõtlen just noortemate seas. Tänapäeval hakatakse väga varakult jooma alkoholi. Naistel on munarakud need mis tegelikult kõige rohkem kannatavad. Alkoholi liigtarvitamine põhjustab ka nö. "geenivigu".
Ühesõnaga on meie tänapäeva elukeskkond läinud meile natukene ohtlikumaks. Normaalne on, et sööme keemiat täis toitu ning hingame saastatud õhku ning oleme töökohtadel, mis on tegelikult kahjulikud meie tervisele. Midagi pole siis imestada, lapsed teistsugusemad on kui vanasti.

Enamasti indigod rõhuvad just sellele, et neil on geenid teistsugusemad - muidugi on. Geenivigu täis. Ma ei ütle, et see halb asi on - see on evolutsioon in action. Kuid kas see evolutsioon edaspidi sama rada pidi läheb, ei tea. Mina isiklikult usun, et mingi hetk areneb inimkond nii kaugele, et kasutatakse rohkem oma potentsiaali ning võimeid - seega ma arvan .. vist.. et muutus peaks olema positiivne.

Iseasi on muidugi, kas tähelepanuhäiretega, hüperaktiivne ja andekas laps ka midagi õppida tahab. Sest sellise suhtumisega, et mina tean kõige rohkem, ja kõik muu on jama, ei saavutata ka midagi. Kui on inimene indigo, siis indigod peavad õppima kuidas saada hakkama selles keskkonnas kus nad on - siis alles hakata mõtlema kuidas muuta saab. Sest niisama rapsimine ja sõnade loopimine ei tähenda ka midag.

Siia lõppu tahan öelda seda - et mina ei pea ennast nö. indigoks. Kuigi ma vastan enamvähem kõikidele kriteeriumitele, siis ei saa ma öelda et olen indigo. Arvan, et olen lihtsalt post-tsernoobõl laps - natuke kiiritust ei tee ju paha ... hõkk... Smile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Mariam
hahh, päristore elu teil, jja kust te võtate kindlad kriteeriumid, millele indigolaps vastama PEAB? teate mõnda?
Kui inimene viitsiks internetis ringi vaadata, siis ta teaks mis interveebis Indigolaste kohta räägitakse, samamoodi on ära toodud asjad ka teema alguses. Piisab ainult paarist nupulevajutusest, et end antud teemal harida.
Vasta
Ekspressi artikel indigo lastest:
http://paber.ekspress.ee/viewdoc/5680042...8E0036E351
Vasta
Nazz... sa ikka ise loed oma viiteid läbi? Laugh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Nazz... sa ikka ise loed oma viiteid läbi? Laugh
Loomulikult loen...
Vasta
Selles mõttes kõik ju teemakohane ja õige. Ansambel Indigolapsed koosneb nende endi sõnul Indigodest.
Vasta
Indigod on tõesti palju emotsioone tekitanud teema terves maailmas.

Indigo lapsed ei ole ainult lapsed, ärge laske end sõnast "lapsed" kõigutada. Sõna tuleb kõrgemast dimensioonist, kelle silmis ka meie täiskasvanud on vaid lapsed Smile Indigo võib olla nii täiskasvanu kui laps.

Indigot eristab teistest tema eriline DNA - tavaliselt 2 heeliksile DNA-le on tal neid 12 (Indigod Type 3 või Angelic Human DNA template), 24 (Emerald Sun) või 48(Double Diamond Sun).

Kuigi lõppude lõpuks on tegemist ju siiski inimeste kategooriatesse sättimisega ning võrdlemisega. Indigo on ainult missioon - lisaks kõigele veel vabatahtlik!
Vasta
Kas kusagil kunagi on registreeritud kah, et neil nii palju DNA heelikseid?
Vasta
Astraaltasandil, kui Sa ühendud kellegi alateadvusesse, siis Sa võid tema kohta infot alla laadida ning see on seal olemas.

3D maailams otseselt registreeritud ei olegi. See teebki asja raskeks - paljud ei suuda astraaltasandil VEEL käia ning seetõttu ka skeptitsism tekib.
Vasta
Tore näha Indigolaste bändi plaadiarvustust siin foorumis!
Mängin ise nimetatud bändis rütmipille ja soovin seetõttu ka oma arvamust siinses jutuajamises avaldada.
Saagu see avaldus ka minu omamoodi oodiks sellele foorumile - mida ma väga austan kui erinevate mõttemallide templit!
Võrreldes 12 dna-heeliksiga astraalrändurite ning 100-protsendilise ajuaktiivsusega vene luure selgeltnägevate telepaatidega kütkeb meie bändi nimes küll ports argielust filosoofiat ja lihtsaid väärtusi. Praeguses küber-modernses glo(u)baliseerimiskarussellis antakse tõesti kõigele neljas mõõde juurde, see saavutab minu silmis kauge sädeluse. Karussell kui spiraalne, sissepooole kaduv heeliks ning ... kiirus kasvab!
Meie kõigi võimalus üksteisega SUHELDA, oma ARVAMUST AVALDADA, on haruldus!
mõjub pilt tuhandete aastate tagant djunglist, kus "metslane" kirjutab kivist välja kalendri, mis meid kõiki pahviks lööb (ja maakera värisema).
Kui ajalookirjutajaid austada, on praegune situatsioon - kus mina ja sina interneti ekraanipeegli eri poolte tagant kohtume - valgustusajastule järgnev lõkke süttimine, mis ilmselt plahvatusega lõppeb. Meie kõigi vanavanematel oleks lapsepõlves raske olnud sellisel tulevikuvisioonil ning telepaatial vahet teha. Me loome infovälja.
Ka meid endid tuleb juurde, tean mina, vastne isakssaanu, ja mu kahepäevane poeg.
Et tempo kasvab siis kõige jaoks jääb aega vähemaks. Vaatan siin postitusi vähe läbi. Teemades harva sõna võttes. Olgem ausad, suurem osa juttu, mida me KÕIK! (kaasaarvatud Bill Gates, AK telediktor, pühakud ja Delfi kommentaatorid) suust välja ajame on üpris hämar ruum, spekulatsioon, kräpp millest keegi harva midagi teab. Ehk teate seda isegi. Paelub see portaal mind küll.
On kohti, mis tunduvad selles rägastikulises keerises läbivamad ning ... ürgsemad?

Mina ei tea, kas olen kunagi väitnud, et olen Indigolaps.
Samuti ei julge seda väita oma bändikaaslaste kohta, kes on kõik mu head sõbrad ja kellest ühega sündis mulle üleeile ime.
Kas mu laps on kristall-laps? Absoluutselt! Ta on ime kõige ehedamas tähenduses. Ta on järjekordne küsimus: "Mis toimub!?"

Paneme pead kokku ja proovime aru saada Laugh

Vasta
Bändilt Indigolapsed meeldib mulle endale kõige rohkem lugu Päike. Selline pool a-capella ja nii hästi ning lihtsalt üles ehitatud lugu.
Fänn ma sellele bändile küll pole, kuid nn. raadiojaama kah ei vaheta, kui tuleb sellist mürakastist.
Mäletan, kui seda lugu esitati eelmine aasta Mart Laari "Vanalinn kummitab" avamisel.
http://www.youtube.com/watch?v=NxOrsfQeiWY

[Muudetud: 1-27-2010 Nazz]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat