•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
#76
Kuid ka indigoindiviidid paigutatakse sinna.
Vasta
#77
Mõttetu vaidlus sest paljud indigoindiviidid on ka tavakoolides, seega pole õigustatud waldorfi esiletoomine.
Vasta
#78
Ma mainisin seda just nimelt selle pärast, et viitasid sellele, et kui tavakoolis käidud ei saa..
Ma usun, et selline süsteemimurdja saab ise aru, et kool pole õige koht õppimiseks ja liigub edasi.
Kõik need ajaloost tuttavad vägivaldsed ja mässu õhutavad isikud, ei ole seotud indigo'ga, kellegagi, kes siiski ei taha haiget teha ja lõhkuda, vaid parandada ja hõlbustada. Ning seda mitte türannia näol.
Vasta
#79
Indigod EI TAHA parandada ja hõlbustada, see on üks suur müüt, mis on loodud 80ndate njuueidslaste poolt, kes kogu maailma kurjusele otsisid mingit vastukaalu ja kõik head ja edasiviivad olemused panid väljamõeldud indigolaste õlule. Indigo on umbes nagu needsamad kosmilised heategijad, kellelt oodatakse pudrumägesi ja piimajõgesi. Ses suhtes vahet pole, kes headust kuhu suunab, osadel on selleks jumal, osadel kosmosetulnukad, osadel jällegi indigolapsed.

Mida rohkem mässavad, seda parem - järelikult on iseseisev. Tegelikkuses on see üks suur jama.
Iseseisvus ei ole saavutatav oma ego paisutamise ja reeglite rikkumisega. Indigo nõuab intelligentsi, mida aga 99% mässavatest lastest kahjuks pole. Täiesti tavalised pätid, kes liiga palju üle käte lastud. Vanemad ju ei ole enam lastele eeskujuks.
Vasta
#80
Võtsid sõnad suust - su vaidlemine on mõttetu.
---
Olgu.

Muutus: Liitsin postitused.

[Muudetud: 23-11-08 Thorondor]
Vasta
#81
Mis su viimase kahe postituse mõte oli?
Vasta
#82
Ilmselt seda, et ta ei ole sinuga nõus ja ei näe mõtet sinuga vaidlemisel, või mis?
Vasta
#83
Peab mainima, siiski, taaskord, veel, et iroonia on madalaim suhtlusvorm. Lugedes Celtic'u eelnevaid postitusi, hilisematest aegadest, leidub kõiges palju positiivsem ja siiram noot. Millest on tekkinud see vimm ja vajadus ironiseerida ja vaielda? Või on su keskne soov inimesi maha materdada, et end näiliselt upitada?

See siiski on foorum, koht aruteluks, mitte koht kus inimesi panna end vastikult tundma öeldu pärast, sest neil pole sada protsenti õigus.

Waldorfkool on väga avatud ka indigoindiviidide suhtes, muidugi leidub neid ka tavakoolides. Oluline ei olegi see KUS nad õpivad.
Oluline on see, et "mäss" mida nemad tekitavad ei ole selline nagu eelnevalt mulje on jäänud. Muidugi oskavad nad etteütluste ajal kirjutada ilusti seda mida õpetaja ütleb, kuid kindlasti on neil asjade tegemiseks omad viisid, mitte rutiinsed ja läbi tehtud meetodid.

ning Celtic'u jaoks ontopic ka natuke, et ei tekiks tal arvamust, et ma teemat üritan vahetada:
Indigo on justnimelt laiemas mastaabis külge kleebitud silt, et kokku võtta neid inimesi, kelle auras indigotoon kas domineerib või kus aura ongi indigosinine.
Kuid ega vaid "aura" pole ainus asi, mis inimese iseloomu ja olemuse üle rolli mängib. Loeb ka kasvatus, geenid, keskkond.
Ma tõesti ei näe mõtet vaidlemisel, kui sinu küsimusele vastates, saan vaid neli uut küsimust, kusjuures mu eelnev vastus läbi hakitakse ja tühjaks tembeldatakse.

[Muudetud: 11-23-2008 ragulka.]
Vasta
#84
Lugesin ja mõtlesin, et mida hullu ma siis tegin. Vaatasin oma vastuseid sinule ja ei saanudki lõplikult aru, milles siis lähtub see minu "ironiseerimine"

Kas selles, et avaldasin oma arvamust? Kas selles, et juhtisin sinu tekstis tähelepanu teatud kitsaskohtadele, mis muidu jääks kahe silma vahele?

Inimesed arvavad, et nad on jube targad ja tarkus annab neile õiguse rääkida, mis sülg suhu toob. Kui aga hakata lahkama seda, mida räägitakse, siis tuleb vastuseks vaid mök-mök või lihtsalt seosetu jutt. Kui midagi väidad, siis oska ka loogiliselt põhjendada, seletada.

Kas keegi siinsetest indigospetsialistidest on üldse kordagi uurinud MISASI see aura selline üldse on ja KUIDAS need värvid sinna tekivad? Ragulka, sina ehk?
Vasta
#85
See iroonia on miski, mis on mulle juba varem silma jäänud, selle pärast on mul sinust kohati nii raske aru saada. Kas öeldu on mõeldud tõsiselt või mitte.
No, mina tean nii palju, et aura on sinu energia, värvid on vastavalt sellele milline on energia.
Kuigi, sinu jutust loen ma välja, et kui ma spetsialist ei ole, siis tõesti ma pigem hoidku oma arvamused ja mõtted enda teada.
Vasta
#86
Sa võid seda välja lugeda, ega ma ei keela, ise tead mis teed. Samas on suht tobe liikuda äärmusest äärmusesse nagu olekski vaid kaks varianti - rääkida täielikku lollust, või üldse mitte rääkida.

Mind lihtsalt huvitab see, et kui sa oled näiteks enda jaoks selgeks teinud aura olemuse ja sinu sõnade järgi on see sinu energia, siis mind huvitab lähtuvalt sellest, mis annab sinu energiale värvi ja seega mis annab su energiale indigovärvi.

See võib tunduda nokkimisena, kuid pole seda, lihtsalt üritan näidata, et inimesed omastavad LIIGA palju infot, mida nad ei viitsi või ei taha kunagi sügavamalt lahti harutada, lihtsalt elatakse kogumise nimel. Peaasi et oleks midagi olemas, savi see, kas saan aru või mitte.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas ragulka.
Peab mainima, siiski, taaskord, veel, et iroonia on madalaim suhtlusvorm. Lugedes Celtic'u eelnevaid postitusi, hilisematest aegadest, leidub kõiges palju positiivsem ja siiram noot. Millest on tekkinud see vimm ja vajadus ironiseerida ja vaielda? Või on su keskne soov inimesi maha materdada, et end näiliselt upitada?
See siiski on foorum, koht aruteluks, mitte koht kus inimesi panna end vastikult tundma öeldu pärast, sest neil pole sada protsenti õigus.

Mis oleks üks teema ilma arutlusteta? - Mina ei leia Celticu postitustest küll sellist hirmsat irooniat ja vaidlussoovi niivõrd, kui lihtsalt pigem soovi natuke maa peale tagasi tuua ja kõike mitte pimesi uskuda. Sest tegelikult, ragulka, Sul puudub ju täielik ülevaade, kes need "indigod" on - see mida Sa meile siin eksponeerid vastab sellele, mida keegi on kuskil öelnud ja Sinu enda osakaal selle mõiste loomisel on olnud 0.
Ja see, et Sina ennast vastikult tunned on ju isiklik probleem? Ma olen seda juba varemgi kellelegi öelnud, et pole tähtis kes selle postituse teeb (on see siis Celtic, mina või onu Kalle, kesiganes), Sa ei peaks ennast rünnatavana tundma. Minu arust on ainult positiivne, kui me kõik ei lase ennast ümbritsevast loodud mullist kaasa kiskuda.
Hetkel võtsin sõna sellepärast, et on näha, et inimesed kipuvad millegipärast liiga isiklikuks minema (asi ei ole kellegi vastuses, vaid selles, et seda tõlgendatakse ründena, mida see tegelikult ei ole).
Ma loodan, et me ei pea seda offtopicut enam siia teemasse tootma, seega loodan, et edaspidine arutlus jätkub püstitatud küsimuste najal ja põhjendatud arvamuse põhjal edasi.
Vasta
#88
Ma võin muidugi korrata väga palju eelräägitud juttu. Para-web foorumi leidsin ma üleüldse indigolaste kohta uurimustööd tehes, nii et antud hetkel ei saa väita, et ma indigost midagi ei teaks. See, et mul ei tasu siinkohal tuua waldorfkoole välja, on puhtalt sellepärast, et suuremal osal maailmal on täiesti ükskõik sellest, kes sa oled või mis sinus teistmoodi on, täiskasvanu on õigustanud enda käitumise autoriteedina, juhina, isegi kui tegelikult ta ennast selgitada ei oska. Nii jõuavadki need indiviidid sinna, kuhu tegelikult jõudma ei peaks.

Ning taaskord kordan, nendele kes ei suuda kaasa mõelda ja asja loogiliselt võtta.

"Indigo" on SILT mis on külge KLEEBITUD inimestele kelle "aura on indigosinine", sellest ka tulenevalt nimetus.
Minu jaoks on esmatähtis tegu ja olek, mitte see, mis värvi on tema aura.

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Mind lihtsalt huvitab see, et kui sa oled näiteks enda jaoks selgeks teinud aura olemuse ja sinu sõnade järgi on see sinu energia, siis mind huvitab lähtuvalt sellest, mis annab sinu energiale värvi ja seega mis annab su energiale indigovärvi.

Kui aura tuleneks emotsioonidest, siis ma usun, et justnimelt see ambitsioon, tahe, kõikumatus ja tundetus on see, mis annab selle püsiva ja muutumatu tooni.

[Muudetud: 11-23-2008 ragulka.]
Vasta
#89
Olgu, kui sa järjekindlalt väidad, et indigo on see, kelle aura on indigosinine, siis miks sa ei vasta, milles järeldub see aura värvus, mis annab sinu energiale värvused.
Vasta
#90
Celtic- veel üks kord. See pole minu süü, et indigo on nimetus mis on pandud inimestele kelle aura on indigosinine, minu jaoks ei mängi rolli see, mis värvi on ta aura, vaid see mida ta ära teeb.
Sest vaid aura ei ole see, mis teeb sinust kellegi.
Vasta
#91
Ma ei küsinudki kellegi süüd. Sina väitsid, et aura on sinu energia ja väitsid ka et aura omab värvust, seega seleta mulle palun, mis moodi jagunevad värvused sinu energias.
Vasta
#92
Kas me räägime indigolastest või aura värvustest? Ehk vaevud lugema mu endisi postitusi ja leidma põhjusi, miks usun indigoindiviidide aurat selline olevat?
Vasta
#93
Indigolaps kui mõiste on tihedalt seotud aura värvusega, seega ei saa rääkida ühest, mainimata teist.

Miks sa keerutad? Kui sa oled väitnud, et aura on sinu energia, värvus määrab ära energia olemuse ning indigolastel on aura valdavalt indigosinistes toonides, siis ma küsingi su käest otse ja ilma keerutamata - kuidas sa mõistad oma energia juures värvide olemust, kuidas sinu energias värvused tekivad, mis neid tekitab ning mis energia see aura ikkagi täpsemalt on? Mis energia ta on, et suudab inimese iseloomu muuta/kajastada/kuvada oma värvuse järgi?

Lihtsad küsimused, ei midagi keerulist, aga vastust sinu käest saada on kuradima raske.
Vasta
#94
"Indigolaps kui MÕISTE on seotud tihedalt aura värvusega. "Kuid kas me räägime mõistest või indiviididest üleüldiselt? Tegelikult ei saa ühtegi inimest kastitada, et kui tal on "need omadused olemas" siis on ta kindlasti indigo.
Jah, ma keerutan, ma muud ei tee kui ainult keerutan.
Mainin siis uuesti. Arvan, et indigotooni aura on ambitsioon, tahe, distsiplineeritus, tundetus. Värvused tekivad vastavalt keemilistele protsessidele meie kehas. Keemilisi protsesse, mida meie ei kontrolli juhib autonoomne närviprotsess. Kõik mis meie keha sees toimub, mida meie kontrollida ei suuda. Vastavalt nendele, milliseid signaale edastub neuronites meie kehasse, vastavalt sellele vibratsioonile tekib ka värvus. Ja värv on tal vibratsioonide sageduse vms tingitud. Juhul kui su keha on rahulik, sind asjad ükskõikseks jätavad, siis su keemilised protsessid selle tagajärjel on ka teistmoodi, pupillid on ahenenud, süda lööb normaalselt, ei mingeid äkilisi kuumalaineid ega ärevussööste.
Ehk annad sina siis omalt poolt oma arvamuse, mis on aura ja kuidas see tekib?

Sinu küsimust loogiliselt läbi lugeda on veel kuradima raskem.

[Muudetud: 11-25-2008 ragulka.]
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas ragulka.
Mainin siis uuesti. Arvan, et indigotooni aura on ambitsioon, tahe, distsiplineeritus, tundetus. Värvused tekivad vastavalt keemilistele protsessidele meie kehas. Keemilisi protsesse, mida meie ei kontrolli juhib autonoomne närviprotsess. Kõik mis meie keha sees toimub, mida meie kontrollida ei suuda.

Sa pole seda varem maininud. Seega sa usud, et sa ei kontrolli oma närvisüsteemi ning närvisüsteem on autonoomne? Värvused minu teada tekivad valguse murdumisel/neeldumisel/peegeldumisel mitte aga keemiliste protsesside tõttu. Millised need keemilised protsessid on, mis toimuvad meie kehas autonoomse närvi(protsessi)süsteemi tõttu.

Tsitaat:Vastavalt nendele, milliseid signaale edastub neuronites meie kehasse, vastavalt sellele vibratsioonile tekib ka värvus. Ja värv on tal vibratsioonide sageduse vms tingitud. Juhul kui su keha on rahulik, sind asjad ükskõikseks jätavad, siis su keemilised protsessid selle tagajärjel on ka teistmoodi, pupillid on ahenenud, süda lööb normaalselt, ei mingeid äkilisi kuumalaineid ega ärevussööste.

Värvus ei teki vibratsiooniga, vibratsioon tekitab heli, heli on informatsiooni liig. Igasugune informatsioon tõesti tekitab värviaistinguid, kuid need tekivad siiski meie endi meltes, meie tõlgendus nähtavast. Energia on siiski värvusetu oma olemuses.
Muus osas olen nõus.

Tsitaat:Ehk annad sina siis omalt poolt oma arvamuse, mis on aura ja kuidas see tekib?

Minu nägemus aurast on päris mitmes kohas:

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid60715

Aura on hingevalguse kuma. Mida laiem on aura inimese ümber, seda tervem on hing.

Hinge terviku moodustavad hingeosakesed mis kannavad endas informatsiooni läbitud õppetükkide kohta. Seega mida rohkem sa oma hingeteadmisi kasutad, seda enam sa oma hingeosakesi aktiveerid ning seda suurem on hingesära. Järelikult ka aura.

Aura värvid on meie eneste tunnetuslikud tõlgendused aura piirkondade olemusest. Sest läbi aurakihtide suhtlevad meie chakrad välisilmaga. Chakrad, kui emotsioon-keskused.

Aurakihti ümbritseb omakorda inimese energiakeha.
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas ragulka.
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Mind lihtsalt huvitab see, et kui sa oled näiteks enda jaoks selgeks teinud aura olemuse ja sinu sõnade järgi on see sinu energia, siis mind huvitab lähtuvalt sellest, mis annab sinu energiale värvi ja seega mis annab su energiale indigovärvi.

Kui aura tuleneks emotsioonidest, siis ma usun, et justnimelt see ambitsioon, tahe, kõikumatus ja tundetus on see, mis annab selle püsiva ja muutumatu tooni.

[Muudetud: 11-23-2008 ragulka.]

siin ma seda juba mainisin.

vibratsioon ei pea tekitama heli, vibratsioon võib olla ka tekitatud laineline visuaalne külg.

autonoomsed närvisüsteemi protsessid ei ole meie poolt juhitavad, sinna alla kuuluvad siseelundite, sisenõrenäärmete, südame ja veresoonte talituse reguleerimine.
Vasta
#97
Mina ka indigolaps Laugh
Vasta
#98
Paistab jahh wink
Vasta
#99
Vaatasin täna vene tv st huvitavat saadet tulevikuinimestest ja seal oli ka juttu indigolastest. Need on tulevikuinimesed, sest nende arv maailmas pidevalt suureneb, nad on kõik erandlikult eriomadustega ja vastavate erivõimetega. Nad on juba sünnilt erinevad, mis on seletav nende erilise aktiivsusega juba sünnist alates. Eriliseks teeb nende aju aktiivsuse protsent, tavainimesel on see kuni 10, teadlastel ja ...teatud klassi omadel kuni 20 aga indigolastel 100 protsenti. Neist saavad kõrgema klassi teadlasd, ravitsejad ja selgeltnägijad. Samuti üks osa nendest on võimeline kauge maatagant mõjutama teist inimest ja teda samas juhtima oma tahte järgi. Juba hulga aega kastatakse neid riikide teenistuses alates riigijuhtide keri kaitsest kuni nende ravimiseni välja. Samuti luure ja ....muudel erioperatsioonidel. Osa aitab vältida suuri avariisid nad näevad ära vigase osa seadmest, mille tulemusena jääb õnnetus ära ja osalised pääsevad sealt eluga. Siiani hoiti infot nende kohta salajas ja ei avalikustatud. Praegu, kus nende inimeste hulk kasvab teadlikult, ei saa nad enam seda salajas hoida. Riikides on loodud selliste jaoks eriõppeasutused, kus neid õpetatakse ja treenitakse eri programmide alusel. N ajal oli põhiliselt KGB, kes nendega tegeles ja nende võimeid kasutas. Praegu ongi suund läinud distants juhtimise peale......Näiteks on vaja USA s vaja mingit tegelast mõjutada midagi tegema siis puurib see tegelane oma mõttega vajaliku inimese ajju ja saab sealt vajaliku info kätte või siis blokib ta lihtsalt uue käsuga ära. Sellised on juba nende võimed. See on tuleviku sõjapidamise ja enesele allutamise uus suund. Materjali selle kohta liigub ja mida rohkem sellest inimesed teavad, seda kasulikum ta on kuni tekib saja fenomeni effekt. Tulevik ongi nende päralt, mis peaks vana saata välja juurima siit. Sellest ka aktiiv otsingud ja muud uurigud ja teised tegemised siin ja mujal....Edasi saate juba ise jätkata, ma ei hakanud uut teema tegema.......
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Mina ka indigolaps Laugh

Kust sa tead?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat