•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
#51
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ja ongi kätte jõudmas indigolaste ajastu:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=17669707

Osundan Metavo viidatud allikast:
"Euroopa, Venemaa ja USA tuleviku mõjutajad on noored ja entusiastlikud, kuid juba üllatavalt palju saavutanud. Nad on pälvinud meedia huvi, nad on esinenud konverentsidel või algatanud klubi, festivali või mittetulundusühingu, vahendab Briti nõukogu."
Minu esiletõst. H
PS.: A kuidas läheb selle algatamisega?
Vasta
#52
"Neil on raskusi alluda vastuvaidlematult autoriteetidele."
"Teatud asju nad lihtsalt ei tee."
"Neid muserdab see, kui nad puutuvad kokku konservatiivsete süsteemidega, kus loova mõtte avaldamise asemel järgitakse kindlaks kujunenud rituaale ja traditsioone."

Ei tea kas need kaagid on siis samuti indigolapsed? Vaadake videot.
Vasta
#53
nojaa, mina võin kindlalt väita, et mu õde ON indigolaps..
seda oli märgata juba 3 aastaselt, kui ta hakkas emale rääkima oma eelmisest elust ja "elust" enne sündi. Ja oma vanuse kohta räägib ta kah liiga palju tarka juttu. Emaga vahepeal imestame, et kuidas see võimalik on. Ning kui ta midagi teha ei taha, siis ei saa teda mitttte millegagi sundida.

Lugesin sellle jutu tähelastest läbi, ning veendusin 100 protsendiliselt, et nii onLaugh
Vasta
#54
Tere - esimene postitus minu poolt para-webi.

Kunagi sai koos nõidadega räägitud indigolastest. Hiljem hakkas see teema mind ennastki huvitama. Info sain kätte kasutades ühte tuttavat, kellel ühe sellise indigoga kokkupuude oli.

Indigolast energeetilises pildis vaadates, on võimalik nägijatel näha, neil isiklikku inimestest koosnevat süsteemi. Sisult tähendab see seda, et iga indigolaps hakkab korjama elu jooksul teatud arvu inimesi enda ümber. Tekitatakse alateadlik kontakt, kus indigo on keskel ja juhib, saadab järgijatele alateadlike signaale. Samuti vajadse korral parasiteerib neid.
Meeskonda satub see kes aktsepteerib indigolast juhina. Propagandajutte, mis räägivad et indigolapsed on uue maailma muutjad, kuulates võib inimene kergesti indigoga alateadlikku meeskonda sattuda. Kui keegi tuleks reaalselt maailma parandama, siis need varjataks kohe maha.
Hingelt ei ole indigolapsed muud kui parasiidid, kes oma planeedil ise hakkama ei saa, ning tulevad siia inimesi kurnama.

Siit ka soovitus, tundes indigolast, ära aktsepteeri teda juhina, ära austa teda, muidu võid alateadlikult ennast tema meeskonda ühendada. Õige juht ei ole kunagi egotsentriline.

PS: eelmine taoliste parasiitkehastuste buum oli umbes natuke enne I maailmasõda. Järgmist satsi saadetakse kristall-laste näol. Nende järgmiste kohta info puudub, seega kui keegi teab täpsemalt, võiks rääkida.
Vasta
#55
Mina pole oma silmaga näinud veel ühtegi indigolast. Olen näinud paljusi, kes end selliseks peavad, ent neid valitseb vaid tühipaljas tahe olla keegi, kes nad pole, leida oma eksistentsile hinge kaotuse korvamiseks mingi eesmärk.

Indigopõlvkond ON uue maailmakorra toojad, kuid mitte nii nagu seda serveerivad meile newagelased. Indigo pole staatus, vaid paratamatus, hüpe evolutsionis, mitte füüsilises, vaid mõttelises.
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mina pole oma silmaga näinud veel ühtegi indigolast. Olen näinud paljusi, kes end selliseks peavad, ent neid valitseb vaid tühipaljas tahe olla keegi, kes nad pole, leida oma eksistentsile hinge kaotuse korvamiseks mingi eesmärk.

Indigopõlvkond ON uue maailmakorra toojad, kuid mitte nii nagu seda serveerivad meile newagelased. Indigo pole staatus, vaid paratamatus, hüpe evolutsionis, mitte füüsilises, vaid mõttelises.
Kui sa ei ole veel ühtegi indigolast näinud, siis kuidas oskad väita mida nad siia toovad? Lihtsalt selle põhjal mida keegi kuskil rääkinud on?
Vasta
#57
Ma pole näinud indigolast füüsiliselt. Mitte keegi, kes sulle ütleb, et on indigolaps, seda ei ole.
Samas aga on tunda, et lähenemas on omamoodi ajastute vahetus ning naiste võim hakkab taanduma laste peale.

Samas on indigopõlvkondi olnud meie inimajaloo vältel palju. Inimühiskonna arengud toimuvad 7 põlvkonnaliste tsüklite kaupa. Indigolapsed alati lõpetavad selle tsükli, rajades teed uuele 7 põlvkonna tsüklile. See on minu peas suht uus mõte ning ma pole seda veel täielikult formuleerinud.

Samas varasemaid mõtteid, ka indigo olemuse kohta, võib lugeda SIIT

Muudetud: 1-10-08 kell 10:20:17 Celtic
Vasta
#58
Kuidas te saate väita midagi sellist, mida pole tegelikult tõestatud? See on kõigest teooria, et on olemas indigolapsed jms on kaks võimalust, kas seda uskuda või mitte.Selles võib vabalt ju süüdistada seda, et lihtsalt on hakatud rohkem uurima nooremaid inimesi ja leitud mingid sarnasusi, mida varem polnud märgatud..see, et noorel tehnika käpas on näitab lihtsalt "100 ahvi" teooria paikapidavust minusilmis..ja üldsegi selline liigitamine minusilmis on naljakas..
Vasta
#59
Minu jaoks on indigolapsed lihtsalt parasiidid. Praegu inimesed annavad neile õiguse teha mida iganes nad soovivad, lihtsalt sellepärast, et "nad on ju indigolapsed". Samas need inimesed lihtsalt lõhuvad ja hävitavad, ning muudavad neid ümbritsevate elu raskeks ilma midagi vastu andmata.
Mulle on hakanud tunduma, et inimestele lihtsalt meeldib kannatada.
Vasta
#60
Mnjah. Tundub, et see indigolaste teema on pisut sarnane olukorrale, kus kasvatamata laste kohta kiputakse ütlema, et nad on "hüperaktiivsed". Et pisut parem vabandus enda kui lapsevanema ees, et oma töö pole korralikult tehtud. (Mis ei välista, et indigolapsi kui selliseid ei oleks olemas - maailma sünnib ikka aeg-ajalt "erilisi" inimesi. Ning ka hüperaktiivsus kui selline on olemas. Lihtsalt "nimetus" on popp.)
A see eelpool mainit seos Waldorf-koolidega võib täitsa olemas olla, sest nii seda tüüpi koolid kui vastavasisulised tekstid ilmusid meie kauni kodumaa pinnale suht üheaegselt...

edit: Miskipärast on mul meeles, et kui 90-te alguses-keskpaiku see indigolaste teema suurema kõlapinna leidis, siis räägiti nendest seoses nende laste vanemate narkootikumide tarvitamisega. Midagi et indigolapsed sünnivad vanemail, kes on tarbinud sünteetilisi (ehk siis tööstuslikult toodetud) narkootikume... Hiljem ei ole sellest midagi kuulnud, aga ausalt öeldes pole selle teema vastu ka spetshuvi enam tundnud. Oskab keegi sõna sekka öelda, või hakkan ma nii vanaks jääma, et mälu mängib vingerpusse?

Muudetud: 17-10-08 kell 00:47:26 -j-
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: -j-


edit: Miskipärast on mul meeles, et kui 90-te alguses-keskpaiku see indigolaste teema suurema kõlapinna leidis, siis räägiti nendest seoses nende laste vanemate narkootikumide tarvitamisega. Midagi et indigolapsed sünnivad vanemail, kes on tarbinud sünteetilisi (ehk siis tööstuslikult toodetud) narkootikume... Hiljem ei ole sellest midagi kuulnud, aga ausalt öeldes pole selle teema vastu ka spetshuvi enam tundnud. Oskab keegi sõna sekka öelda, või hakkan ma nii vanaks jääma, et mälu mängib vingerpusse?

Muudetud: 17-10-08 kell 00:47:26 -j-


Täheldama hakati ingigo sündroom 80-ndate alul ameerikas. Hipiliikumine algas kuskil 60-ndatel. Üks hipi ajastu n.ö. ikoon-narkootikumidest oli LSD, mille tarbimine siiski vist lõppes võrdlemisi kiiresti, seoses aine ettearvamasuse tõttu populaarsus vähenes kiiresti.
http://et.wikipedia.org/wiki/LSD
Võimalik, et mingi jälje on see inimeste arenguteesse jätnud kuid väheusutav. Kui aga vaadata seda kuivõrd trastiliselt on muutunud viimase poolsajandi jooksul tänu teaduse arengule inimeste olmetingimused, siis ei tohiks olla üllatav et sünnib järjest rohkem lapsi kelle isikuomadused on eelmiste põlvkondadega võrreldes teistsugused. Ameerika rahvas lihtsalt pookis nähtusele kõvasti müstikat juurde. Räägitakse, et loode kuuleb ja tunnetab kõike seda mida ema (ja miks mitte ka salvestab). Kui see väide paika peab, siis pole miskit imestada kui vaadata mida massimeedia igapäevaselt serveerib.
Vasta
#62
Luthien, ma järeldan, et sa ei saa lihtsalt lastega läbi või ei oska tegeleda.
Enne kui laps saab miskit vastu anda, peab tal olema miskit mida anda.
Kõik oleneb loomulikult ka east, kasvatusest ja mis kõige tähtsam, eeskujudest.
Lapsi peab oskama suunata tähele panema, neile peab asju seletama, et tekiks empaatia ning loomulikult peab neile pöörama tähelepanu, et neil ei tekiks vajadust hakata lõhkuma ja hävitama tähelepanu pärast.

Veel soovitan vaadata mida laps endale suust sisse ajab, see määrab ka suurelt lapse käitumise. Kõiksugu toiduvärve täis venivad ja kummised kommid teevad vahest ka normaalsest lapsest sõgeda metslase kes sikutab teiste juukseid ja lööb jalaga.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Enne kui laps saab miskit vastu anda, peab tal olema miskit mida anda.

Mmm... nojah, laps oma algusaastatel ju otseselt ei ANNA. Selle jaoks on vanemad. Ta ANNAB vaid seda, et lapsevanemad peaksid rõõmsad olema, et neile uus ilmakodanik sündis. Tahta seda, et laps sulle midagi annaks, no ma ei tea. Ta annab, aga ta ei pea otseselt ANDMA.


Tsitaat:Lapsi peab oskama suunata tähele panema, neile peab asju seletama, et tekiks empaatia ning loomulikult peab neile pöörama tähelepanu, et neil ei tekiks vajadust hakata lõhkuma ja hävitama tähelepanu pärast.

Peab, aga üle hoidma ei peaks. Tegelikult pidi laps paremini kasvama siis, kui teda ei suunata, vaid ta saab ise areneda. Samas ma vaidleks vastu, sest mingil määral peab ikka ütlema, mida teha või kus olla. See ongi seesama tähelepanu saamise asi. Kui lased vabalt kasvada, siis arvab laps, et tal on vaba voli teha kõike. Sealt me nunnud talvel nabajopedes külmetavad tsibinad jms tulevadki.


Mis indigolastesse puutub, siis tegelikult... ma enne juba kirjutasin, et see on vorm enda eriliseks mõtlemisest. Selle indigo-teooria järgi peaks enamik praegusest nooremast rahvastikust indigo olema. Huiabella nad on! Võimalik, et suurem osa neist ka kunagi taltub, kuid hetkeolukord on siiski masendav.
Leian, et poolenisti nõukaajal kasvatatud lapsed on vaat et korralikumadki ja suudavad paremini mõelda. Praegused on nagu aastaid pimedas laudas kinni hoitud lehmad, kes karjamaale lahti lastud ja siis lollilt iga asja peale mää ja muu ja möö teevad. Ja mitte jälle muidugi kõik, aga suurem osa kindlasti. Teisalt on nad aga kõigis oma tegemistes nii süüdimatud, et võib-olla peaksimegi neilt seda muretust õppima. Aga muretuse-süüdimatuse ja lolluse vahel on õhuke piir.
Vasta
#64
Selles indigolaste teemast tuleb niipalju kära... Üks tüdruk seal eespool, 1 lehel, luges need tunnusjooned üle ja ühitas need endaga ja kirjutas midagi selles stiilis a'la ''näed, ma olen ka indigolaps'' .
Kui ta käest nüüd küsida, kas ta üldse teab, mida see sõna indigolaps tähendab ja millest see sõna tuleb, siis olen ma üpriski kindel, et ta ei tea seda.
Aga nendele, kes siin vaidlesid indigolaste olemasolu üle ja arvasid, et see võib olla seoses kuidagipidi narkootikumidega, siis võite lugeda indigolaste kohta alloleval lingil.

http://www.auratransformation.eu/ESTONIA/auraIndigo.htm

[Muudetud: 17-11-2008 PisiSeeneke]
Vasta
#65
Ma usun, et see siiski on natuke laiemahaardelisem kui "needtüüpväited" ja kui sa kõikidele linnukese taha saad, siis Palju õnne, oled "sildistatud". Nimetagem siis neid "indigolasteks" ( edaspidi:"nemad"). Kohe alguses pean ära mainima, et isegi, kui nad on korra vastu mäslejad, iseleiutajad, siis see ei tähenda, et nad oleksid vägivaldsed ja labased. Siiamaani on jäänud täpselt mulje, et kui keegi on teistmoodi, peaks ta automaatselt tulema ja sulle rusikaga lagipähe lajatama, sest ta on eriline.
Ei, nad peavad end siiski väga tähtsateks ning ei lange nii madalale, nad siiski on tulnud siia maailmapilti parandama ja korrastama, mitte seda veel katastroofilisemaks muutma.
Kuninglik päritolu ei tähenda ilmtingimata upsakust ja hellitatust, vaid ehk seda, et tead mis on su hind ning ei lase endaga madalamalt käituda. Väga õige tegelikult.
mja, vso.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas PisiSeeneke

Aga nendele, kes siin vaidlesid indigolaste olemasolu üle ja arvasid, et see võib olla seoses kuidagipidi narkootikumidega, siis võite lugeda indigolaste kohta alloleval lingil.

http://www.auratransformation.eu/ESTONIA/auraIndigo.htm

[Muudetud: 17-11-2008 PisiSeeneke]


Oh püha lihtsameelsust...
Vasta
#67


Mida ma jälle valesti ütlesin ?
Vasta
#68
Aga minul tekkis küsimus.

Okei, saad teada, et oled indigo- või tähelaps. Mida selle teadmisega peale hakata? Lähed tänavale karjuma? Lähed teatad sõpradele, emale-isale, teistele lähedastele?

Ma võrdsustaks selle umbes nii, et 'eile sain teada, et olen juut. mis nüüd saab?'. : )

Elik, mis see teadmine annab?
Vasta
#69
Samamoodi tekib minul küsimus, et kas see, kui oled sildistatud indigolapseks, siis on sul õigustus mässamiseks ja üldse sääraseks käitumiseks?
Vasta
#70
Siiski, taaskord pean mainima, mässamine süsteemi vastu, ei tähenda toorest vägivalda ja katastroofe, sinna alla käib midagi säärast, et kui õpetaja dikteerib etteütlust, siis sina oma indigohingega kirjutad selle etteütluse oma sõnadega, sest ei taha kirjutada nii nagu ütleb õpetaja.
Ma ei näe siin mingit mässu. ( kuid kindlasti leidub mu näite kohta varsti meeeletult vastujaka. )
Vasta
#71
Mina näen küll mässu. Etteütlus on etteütlus. Oma sõnu võid sa kirjandisse panna.
Vasta
#72
See lihtsalt on näide nende tungivast vajadusest teha asju produktiivsemalt ja paremini, kui mõni sõna on õpetaja poolt välja öeldult lonkav, siis miks mitte kirjutada see paremini, ning juttu lihvida ja täiustada? Eks muidugi on kool selline süsteem, mille mustrit muuta ei saa, vähemalt mitte kui oled õpilase rollis, kuid koolidesüsteem on kohati väga lonkev ja auguline.
Vasta
#73
Tsitaat:Algselt postitas ragulka.
kui mõni sõna on õpetaja poolt välja öeldult lonkav, siis miks mitte kirjutada see paremini, ning juttu lihvida ja täiustada?

Ah? Mida tähendab paremini kirjutamine? Oeh, ma lähen selle peale alati leili.
Tähendab, võime parandada kirjavahemärke ja näiteks käändelõppe ja tähevigu, kuid sõnu? Samahästi võiks ma ju hakata iga inimese juttu, kui ta minuga räägib, muutma. Näiteks mulle ei meeldi, kui minu vestluspartner ütleb sõna 'venelane', mina tahan, et ta ütleks 'vene rahvusest'. Ja siis me kaagutaks kahekesi - tema ütleb 'venelane', mina parandan 'vene rahvusest'.

Tegelikult on see 'tahan muuta seda, tahan muuta teist' taktitundetus. Ei ole ikka alati kõik tahte taga. Egol ei saa lasta sellepärast ka möllata, kuna keski arvab, et on indigolaps.
Peaks siis tegema neile eraldi koolid ja töökohad, kus nad saaksid kõike 'oma' nägemise järgi parandada, teha, mõelda, öelda, täiustada ja rääkida, kui erilised nad ikka on.

Teistega ei saa mitte arvestada lihtsalt seepärast, et ollakse indigo. Siginevad teised viimasel ajal juba nagu emod ja teised sellised subkultuurid. :p
Vasta
#74
Waldorfkool eestis on eraldi kool, või kas pole?
Vasta
#75
Waldorfkool pole mingi wannabe indigolaste kool.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat