•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
#26
Indigod on lihtsalt kindlate iseloomuomadustega lapsed. Seda on väga lihtne märgata, kui inimene viitsib lähemalt tutvuda mõne põhjalikuma ning süstematiseeritud isiksuseteooriaga.

Samuti arvan, et suur osa para-webi liikmetest võivad öelda, et ka neil avalduvad enamus indigolastele külge poogitud omadused, sest just selliseid inimesi huvitab kõik tajuväline.
Ka mina kuulun nende inimeste hulka, kuid ennast indigolapseks ei pea, sest sellist elukat lihtsalt ei ole olemas.
Vasta
#27
Oh jah eks igaüks võib ise arvata indigolastest seda mis tahab...
Mina olen ise praegu selle kohapealt suhteliselt segaduses.
Röntkenpildi kaudu sain teada et mul ei tule kunagi tarkusehambaid. Igemetes ei ole mingeid algeidki nendest... Võib tunduda et se väga teemast mööda, kuid siiski... Evolutsiooni käigus kõik elusolendid muutuvad, se on tingitud sellest et elutingimused muutuvad ja mõndasi asju ei ole lihtsalt enam inimesel tarvis, nimelt ka tarkusehambaid, inimesed saavad ilma nendeta väga hästi hakkama. Öeldi siis mulle et olen arenenum kui teised. Seda oli suhteliselt imelik kuulda, ise ei oska selle kohapealt nagu mingit seisukohta võtta. Kui keegi on teada saand et mul ei tule tarkusehambaid on tulnud sellised kommentaarid " sa jääd lolliks hahaha Laugh " Noh jah, parem on võtta seda selljuhul teistpidi...
Ema hakkas siis asja uurima natuke arenenumate inimeste kohapealt ja leidiski Indigolapsed... Seostas seda minuga kuna mul on enamus neist iseloomuomadustest olemas...
Ei tea nagu mida mõelda,- lihtsalt imelik et hambaid ei ole.?
Indigo? on see üldse tõsi kõik... Indigolastel ei ole ju sellist sümptomit et midagi on geneetiliselt teistmoodi...
Vasta
#28
Ma vaatan et siin on kõik indigo lapsed...
Vasta
#29
mai ütle et ma oleks indigolaps aga pidevalt teen asju teisti ning otsin asjade tegemiseks uusi mooduseid.
arvan, et see minu tähtkuju eripära naq lugenud olen.
noh näiteks kirjutan tähti-numberid teistmoodi mai tegsi täpselt, alustan tähe/nmbi kirjutamist teisest otsast vist, noh õpetaja, vanemad jne on küsinud miks ma nii kirjutan Bleh
veel, et käin autokooli ja mulle ei meeldi parema käega käiku vahetada, et võiks naq inglismaal olla.
mis pole väga eriline aga rulaga või bmx'ga teen 'trikke' teistpidi ning kõik kah küsivad miks nii teen.
noh ja sõpradest ei saa aru, vahest lihtsalt vaatan mida kuradit nad teevad või millest nad räägivad.
Vasta
#30
mina olen paremakäeline aga näe püssi sihin küll nagu vasakukäeline.

mis ma olen nüüd indigolaps või?
inimesed... võtke lõpuks mõistus pähe ja olge need kes te olete mitte ärge ehtige ennast võõraste sulgedega.

nõme on.
Vasta
#31
Veerand noortest pidid indigolapsed olema ju. Tõenäosuse järgi võime nüüd kõik ennast erilistena tunda.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Veerand noortest pidid indigolapsed olema ju. Tõenäosuse järgi võime nüüd kõik ennast erilistena tunda.
Keski siin eespool väitis, et hoopiski 90 %.
Äkki peaks nüüd raamatu kirjutama mingitest türkiistittedest vms. Ehk siis lapsed, kes igast tobedast asjast leiavad põhjuse enda eriliseks pidamiseks. Näited oleks kohe siit foorumist võtta.
Vasta
#33
Eesti keeles on ilmunud raamat INDIGOLAPSED

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?21908

Lugege läbi, saate rohkem teavet selle kohta, mis need indigolapsed on või arvatakse olevat.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: rivo
veel, et käin autokooli ja mulle ei meeldi parema käega käiku vahetada, et võiks naq inglismaal olla.
mis pole väga eriline aga rulaga või bmx'ga teen 'trikke' teistpidi ning kõik kah küsivad miks nii teen.

Nagu teised juba ütlesid, pole mõtet teha igasuguseid veidrusi vaid selleks, et massist erineda.
Btw, vasaku käega käigu vahetamist LE ega LS ei keela, tegelikult ei keela selleks ka jala ega muu kohaosa kasutamist[1] seega anna minnaLaugh

[1] tõsi, mõnel juhul LE §11 ja/või LS §9(2) siiski kaudselt keelab.
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas: shaz

Pean Sind kurvastama, öeldes, et sa ei suutnud kohe kuidagi mu tuju rikkuda. Ma kommenteerin siin täiesti anonüümse isikuna ning minu egol pole sellega mingit pistmist. Ma mainisin ära, et olen indigo, näitamaks, et ma tean, millest ma räägin. Pealegi - juhul, kui sa ei märganud, peitub teemaalgataja postituses küsimus "Kas Sina oled indigolaps?" Smile


Tsitaat:Algselt postitas: chappi
Küsimus nendele teadjatele. Et täpselt kust kohast te seda võtate ja teate seda, et olete indigolapsed. Sessuhtes, et kas te teadsite seda juba enne kui teada saite, et sellised indigo isiksused eksisteerivad. Pmst ma võin ka endale sisendama hakata et jou jou olen indigolaps ja siis hiljem seda tõsimeeli väita.

Ma ei saa siinkohal kõneleda kõikide indigote eest, kuid enda puhul võin öelda seda, et tegemist on äratundmisega (ning mitte ainult minupoolsega). Pealegi, miks peaks keegi hakkama ennast indigoks pidama, kui ta seda ei ole? See ei ole ju mingi staatuse küsimus. Indigod ei ole sugugi paremad (ega halvemad) teistest inimestest, nad on lihtsalt teistsugused.

Muudetud: 13-1-07 kell 22:02:37 shaz


Nüüd kokkuvõtteks: Rünnak. Ma võin ka palju lugeda ja asju teada, kuid samahästi võib ükskõik kes lausuda need read, mille sina laususid: MINA, MINA , Veel üks mina olengi see.
Laugh Lisaks veel selle ka, et ütlesid, et ei ole egoliblikas. Loen postist välja pigem selle, et oled seesamune egonautleja nagu iga inimene su kõrval, tänaval või poes.

RÕHUTAN, see ei TÄHENDA, et oled seda ASJA Lugenud, ET Sa OLED SEE kes väidad.
Ma võin väita, et olen superman. Kes usuks? keegi.

(H)

punkt üks kaks. Indigolapsed teavad oma erilisust, mitte seda kes nad on. Olles kursis selle hingede ja parapsüühikaga võin väita, et vanemad hinged ei priiska välja seda mis keelel. Mõtle sellele.
aitäh.
Mina.:o
Vasta
#36
Haha. Vabandust. Kell on palju ja pea võibolla ei jaga enam pooli asju.
Aga aga.. see, et inimene leiab, et tal on nüüd jube palju sarnasusi nende väljatoodud punktidega, siis.. metsa all on näiteks palju seeni, eile käisin seenel, mhmh.
See on see, et kui sa ei tea, kes sa oled või mida sa tahad, siis leiadki igasugusest sellistest punktidest selle 'vajaliku', mis endale külge pookida või omistada.
Täpselt seesama, mida teevad nood roosades seelikutes gootitsikid ja hiphopparid. KUI sulle meeldib mingi kindel stiil või joon vms, siis sa ei pea tingimata ju selle järgi joonduma, antud juhul siis samamoodi riidesse panema. Cheesy, aga nagu keegi ütles kunagi, et 'true hiphop is in your heart, not in your clothes'.

So, indigolastest rääkides. Meil on hetkel see olen-nii-eriline periood, et iga teine mats arvab, et ta on indigo. No las ta olla siis. Pooled neist ei teagi sellest muud kui seda, et see tähendab ühte - olla teistest erinev.
Vasta
#37
Inimesed vajavad igapäevast meeldetuletust oma erilisusest läbi väliste näitajate, teadmata et tegelikult on iga inimene eriline läbi oma sisemuse.
Vasta
#38
kõik tahavad olla KEEGI.Laugh
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas: Sinikollane
kõik tahavad olla KEEGI.Laugh

Tahavad, aga ei saa aru, et olla keegi, ei pea seda demonstreerima väliselt, vaid pigem ikka siseselt. Ela oma elu ja anna endast parim, arenda seda, mis tundub just sulle oluline, anna edasi teadmisi, kasvata lapsi.. või mis iganes.
'Keegi' ei pea tähendama mingid seltskonnaliidrit või presidenti või autoriteeti.. keegi saab olla ka oma pere ja lähedaste jaoks.
Vasta
#40
Tahe nullib energia seega mida rohkem tahta seda rohkem energia tegelikult sinu vastu töötab ning seda vähema sa seda saavutad, mida tahad.

oma tahtest loobumine oleks ideaalne viis soovitu saavutamiseks, sest mida vähem tahta seda rohkem on sinus positiivset jõudu. jõu pooluse määrab ära sinu sisemine energiatase... mitte tahe. tahe on seotud egoga ning ego on seotud ahnusega.

et ego ei armasta väike olla siis läbi tahte loob ta sulle illusiooni "olemisest" mis sinu jaoks on sinu tahte peegeldus, teiste jaoks aga ego. Sest teiste egod on programmeeritud seda "indigo ego" materdama, seega inimesed näevad selles persoonis mitte teda ennast vaid tema ego. Sinu enda isiklik ego muidugi ennast sulle ei näita, kuna sellega ta reedaks ennast... küll aga näitab ta sulle teiste omasi, sest läbi selle suudab ta ennast sinu juures kinnistada.

Seetõttu on TAHE üks põhilisi ego tööriistu sinu kontrollimiseks.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Sest teiste egod on programmeeritud seda "indigo ego" materdama, seega inimesed näevad selles persoonis mitte teda ennast vaid tema ego. Sinu enda isiklik ego muidugi ennast sulle ei näita, kuna sellega ta reedaks ennast... küll aga näitab ta sulle teiste omasi, sest läbi selle suudab ta ennast sinu juures kinnistada.
.

Samas ma võin ju öelda, et olen üliinimene! Kas ma siis olen?
Usuks ma ise seda, oleks ka tore. Smile Suur tõenäosus, et need printsiibipõhised avaldused siin lihtsalt koerte klähvimine on pea saja protsendiline.
Indigoteemat uurivad need, keda see huvitab. teine võimalus on jällegi see, et mõni satub siia juhuslikult ja leiab enda nö Mina, paraku see ei ole kellegi mina. Indiviid jääb indiviidiks ja sedaei saa muuta terve grupeeringu puberteediealiste otsusega: MEIE OLEMEGI DIIBID, MEIE OLEMEGI INDIGOD.
seda ei saa üheselt võtta.

Ahjah. näiteks toon suvalise beibe tänavalt, ke son uhke, et on teistusgune kui topib 9 kilo meiki näolapile. ta on ju teistsugune ja on uhke, et ta krohviläikega pilt figureerib mõne netisaidi edetabelites.

Aitäh, Teie Sinikollane.
Vasta
#42
Klähv-klähv.

Tsitaat: teine võimalus on jällegi see, et mõni satub siia juhuslikult ja leiab enda nö Mina, paraku see ei ole kellegi mina

Höhö, ja nüüd leiab ka foorumitest üles Mina Ise.
Mjah, kunagi oli üks lasteraamat ka. Kui ma ei eksi, siis "Mina Ise" oligi vist selle nimi. Indigolaps ta küll polnud, aga ennast otsis küll.

Ja üldjuhul ei ole indigolaps mingi massiline silt, mida inimesed endale külge poogivad. See pigem neile, kes süvenevad ja natukene asjast teavad. (Võinoh, siis ka neile, kes seda kusagilt kuulevad, nagu üks kuulis sõna 'düsgraaf' ja lällas sellega terve õhtu ringi. See on aga juba hoopis teine jutt..)
Vasta
#43
ei. tegelikult pidi enamus peale üheksakümnendaid sündinud lapsed indigod olema.
AGA. tuleb vahet teha teismelise erilisusevajaduse ja päris Erilise inimese vahel

Näiteks emodpaljud neist on lihtsalt wbed, kuid need kes on need ei lõigu ennast. Aga see on O.t

Mavõin ju klähvida oma olemusest ja sisemusest, kuid ma ei saa seda siduda teismea protsessimisega.
Düsgraaf on jah armas sõna.wink
Vasta
#44
Mis kuradi dialoogi te siin peate...
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mis kuradi dialoogi te siin peate...
foorumis ei tohigi vaielda?Angry
Vasta
#46
ma ei saand ka nüüd pihta mille üle point käib?

indigolapsed on massi väljamõeldis. loogiline et 'evolutsioon' teeb oma töö ja lapsed kes sündisid 50 a tagasi ei ole sarnased tänapäevastele.

laste erivajadused tulevad sellest et neid lihtsalt hellitatakse ja poputakse rohkem. pole eriti meedias juttu old et mõni laps räägiks vanematele et ta on pärit tähtedelt ... jne

kui mõni loeb siin seda indigo teemat ja 'mõistab' et ta on indigo, siis on tegu enda piiramise ja kasti surumisega. ise omistavad endale reeglid, käitumisstiilid mille järgi elada. muidugi on tore iga õhtu peeglisse vaadata ja näha kui eriline ma olen, aga ükskord lihtsalt kukutakse kõrgelt. liigne egoism ei tule tavaliselt kasuks

iga inimene on erinev indiviid... kui mingi mass noorukeid hakkaks rääkima üht ja sama juttu oma päritolust, siis oleks see midagi erakordset.
Vasta
#47
Vabandust, see oli lihtsalt üks enese väljaelamise vorme.
Hämmastav, mida palavik teha võib.
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Vabandust, see oli lihtsalt üks enese väljaelamise vorme.
Hämmastav, mida palavik teha võib.

Tegelikult mina suunasin oma nooled esimese postitaja pihta.
kes rääkis oma(i) erilisusest s tähega ta hakkas
Vasta
#49
Ma loodan, et see on lubatud, et reklaamin, aga kui kedagi huvitab, siis tegin orkutisse ka "Indigolapsed" nimelise community.. Kesiganes peaks tahtma sellega ühineda või sõna sekka öelda on teretulnud.. abi samuti Smile

Teie,
...
Vasta
#50
Ja ongi kätte jõudmas indigolaste ajastu:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=17669707

Ehk , kui kõik hästi läheb, maailmalõpp ootab veel mõned tuhanded aastad?
edit: kes leidis artiklist numbri 2012?

Muudetud: 10-12-07 kell 21:55:46 Metavo
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat