Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
Autor Sõnum
Hallucigenia
Veteran

17-06-2005 17:39
Postitus: #1
Indigolapsed
Vaatasin, et seda teemat pole vist foorumis puudutatud ja kuna üldiselt tundub saabuvat selline mõnus-kerge suvine hooaeg, kus keegi enam eriti miskit uut kirjutada ei viitsi, siis ehk ...
Kes on indigolapsed (indigo children)? Lühidalt: omalaadse psühholoogilise sättumusega inimesed, keda tänapäeval sündivat järjest rohkem ja keda muuhulgas iseloomustab (suht kiirtõlge):

* Nad tulevad siia ilma tajudes oma kuninglikku olemust (ja sageli vastavalt sellele ka käitudes)
* Neil on tunne, et nad siinolemise ära teeninud ja on imestunud, kui teised seda tunnet ei jaga
* Neil on raskusi tingimatu autoriteedi tunnustamisega (ilma selgituste või valikuta)
* Neid ei kimbuta madal enesehinnang, sageli ütlevad nad vanematele, "kes nad on"
* Nad lihtsalt ei tee mõningaid asju, näiteks on neil raske järjekorras oodata
* Neid frustreerivad rituaalsed süsteemid, mis ei vaja loomingulist mõtlemist
* Sageli näevad nad (nii kodus kui koolis) paremaid mooduseid asjade tegemiseks, mistõttu näivad "süsteemilõhkujatena" (mittekonformistidena)
* Nad tunduvad antisotsiaalsetena, kui ei lävi omasugustega
* Kui neil puudub omasuguste seltskond, pöörduvad nad sageli sissepoole, tundes, et keegi neid ei mõista. Kool võib nende jaoks sageli olla sotsiaalse lävimise mõttes äärmiselt raske
* Nad ei allu süütundel baseeruvale kasvatusele
* Nad pole häbelikud andmaks teda mida vajavad

Üks skeptiline artikkel indigote kohta on siin (veidi viiteid ka seostele auraga): http://skepdic.com/indigo.html, otsides leiab palju lisa.

Niisiis: Kas indigod on inimkonna tulevik? (vrdl A. Clark'i sünge antiutoopia Childhood's end)
Ja muidugi: Kas Sina oled indigolaps? Või on ehk Sinu laps (mõnel meist neid ehk on) indigo? Või keegi teine, keda tunned?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wolfgirl
Metsaelanik

17-06-2005 19:58
Postitus: #2

Kui hakata midagi seostama...Kas siis on suurenenud teatud isiksusetüüpide esinemine?

Kõigepealt, kes on konfliktis kooliga:
http://www.hot.ee/types/Lehed/kooljasuht...iklid.html

Otsija isiksus:
http://www.hot.ee/types/Lehed/Tyybid/entp.html

Kool ei aktsepteeri loomingulisi inimesi. Kui õpilased on mõne uue idee välja käinud, siis õpetajad ütlevad sageli: "Mida sina ka tead. Ära sega vahele ja kuula targemat inimest". Kui õpilasi pidevalt nurka surutakse, siis mis neist lõppkokkuvõttes saab!?
Metafor
Veteran

17-06-2005 20:28
Postitus: #3

Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Kui hakata midagi seostama...Kas siis on suurenenud teatud isiksusetüüpide esinemine?

Kõigepealt, kes on konfliktis kooliga:
http://www.hot.ee/types/Lehed/kooljasuht...iklid.html

Otsija isiksus:
http://www.hot.ee/types/Lehed/Tyybid/entp.html

Kool ei aktsepteeri loomingulisi inimesi. Kui õpilased on mõne uue idee välja käinud, siis õpetajad ütlevad sageli: "Mida sina ka tead. Ära sega vahele ja kuula targemat inimest". Kui õpilasi pidevalt nurka surutakse, siis mis neist lõppkokkuvõttes saab!?
Parandus: Eestis ei aksepteerita loomingulisi lapsi, seda kõike tänu meie praegusele haridussüsteemile.
Kusjuures sellest tekstist tundsin enda äraSmile
Alati suudan teha kõike nii, nagu teised ei tee, see on seni ajanud närvi mu õpetajad ja mu vanemad.
Wolfgirl
Metsaelanik

18-06-2005 08:35
Postitus: #4

Ma käisin eelmisel õppeaastal teises klassis tunde andmas (õpetajate päeval). Loodusõpetuses rääkisin neile mustikatest ja sinikates. Vähemalt pool klassi hakkas ise mingit teksti aretama. " Mina tean seda ja seda. See on nii ja nii". Aga ma meeldisin neile, sest ma ei sõimanud Bleh Nad rääkisid mulle veel, et tahvlile tuleb kodused ülesanded kirjutada kirjatähtedega, mitte trükitähtedega. Ja seda, et kui uusi tähti õpetatakse, siis peavad õpilased tulema tahvli juurde kirjutamist harjutama.

Ise ma ennast indigolapseks ei pea
Wolfgirl
Metsaelanik

24-06-2005 00:01
Postitus: #5

Küsisin härra Puškinilt endalt kommentaare indigolaste kohta. Tema on lehekülje autor, mille linke ma indigolaste fenomeni selgitamiseks varem kasutasin. Puškin arvab, et indigolasteks peetakse intuitiivseid inimesi.
C. G. Jungi teooria kohaselt jagunevad inimesed sensoorseteks ja intuitiivseteks. Sensoorikud on tähelepanelikud, nad viibivad oma mõtetega siin, praeguses ajamomendis. Neid on rahvastikus umbes 75 %. Intuiidid on inimesed, kel on suurepärane oskus ette tajuda/ näha sündmuste käiku. See anne ei lasku müstikasse, nad ei ole selgeltnägijad. Muidugi on vastav oskus kõigil inimestel, aga neil, kel on ülekaalus intuitsiooni funktsioon, ennetavad sündmusi palju tihedamini. Intuiite on rahvastikus umbes 25%. Kuna intuitiivset tüüpi esineb palju vähem, siis sensoorikutest kaaslased ei suuda neid lihtsalt mõista. Probleemi lahendamiseks hakati tugeva intuitsiooniga inimesi kutsuma nn indigolasteks.

Meid, intuitiivseid inimesi, ei suudeta tõesti mõista. Kolmapäevases ajalehes vaatas mulle vastu artikkel, kus kirjeldati tähelepanuhäiretega inimesi. Reporter kirjutas, et tähelepanuhäirega lapsed on hajameelsed, unistavad tihti, neil on raske juhiseid jälgida, ei suuda keskenduda kauem kui 15- 25 minutit järjest, kaotavad ja unustavad asju, jätavad kõnetamisel mulje, nagu ei kuulekski.
Aga need on intuitiivsetele inimestele omased tunnused. Sageli kaasneb intuitsiooniga unistamine. Oma oskuse tõttu ajas edasi ja tagasi liikuda tõttu nad sageli ei viibi oma mõtetega siin. Nad ei pane tähele ümberringi toimuvat, koolis intuiidid sageli ei kuula õpetajat, vaid viibivad oma mõtetes. Unistamine ja tähelepanematus on teistele inimestele tajutav hajameelsusena.
Mis puutub 15- 25 minutilisse keskendumisesse, siis tegelikult on inimeste keskime tähelepanu kestvus umbes 30 sekundit. Pikema aja jooksul hakkavad mõtted mujale rändama. Inimesed mõtlevad hoopis oma perekonnale või millelegi muule. Seetõttu on vaja ka kõne pidamisel rääkida lühikeste ja arusaadavate lausetega, et informatsioon jõuaks kuulajateni 30 sekundiga või vähemaga. Isegi eelmainitus sensoorikud ei suudaks nii kaua keskenduda.

Otsija on samuti intuitiivne tüüp. Temale teeb koolis elu raskemaks valikute intuitsioon (suur loovus, oskus mõista asjade varjatud tähendust), mis ei ole õpetajate ja kooli jaoks üldiselt talutav.
pipartyt
Tavaliige

24-06-2005 10:55
Postitus: #6

Ma tunnen pidevalt, et ma olen teistest parem, targem, tublim jne Bleh Ma r22gin pidevalt ainult sellest, et kuidas minul l2heb ja mis mina tegin jne Bleh
Vahetevahel on mul lausa tunne, et maailm pole minu siinolemist 2ra teeninud.
Ma ei salli (vihkan) inimesi, kes mind k2sutavad ja kelle vastu ma midagi teha ei saa.
Tihtipeale ;eldakse mulle, et ma arvan endast liiga h2sti... Smile
Ma nagu ei kannata selliseid asju, mis m6ttetult palju aega v6tavad. Smile Ehk siis j2rjekorras seismine nende hulgas... Trygides saaks kiiremini.
jnejnejne Bleh

Ma pole enne sellisest asjast kuulnudki, arvasin, et see lihtsalt noortele omane asi, aga paistab, et mitte.
Metafor
Veteran

24-06-2005 11:44
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Ma tunnen pidevalt, et ma olen teistest parem, targem, tublim jne Bleh Ma r22gin pidevalt ainult sellest, et kuidas minul l2heb ja mis mina tegin jne Bleh
Vahetevahel on mul lausa tunne, et maailm pole minu siinolemist 2ra teeninud.
Ma ei salli (vihkan) inimesi, kes mind k2sutavad ja kelle vastu ma midagi teha ei saa.
Tihtipeale ;eldakse mulle, et ma arvan endast liiga h2sti... Smile
Ma nagu ei kannata selliseid asju, mis m6ttetult palju aega v6tavad. Smile Ehk siis j2rjekorras seismine nende hulgas... Trygides saaks kiiremini.
jnejnejne Bleh

Ma pole enne sellisest asjast kuulnudki, arvasin, et see lihtsalt noortele omane asi, aga paistab, et mitte.
Selle nimetus on egoSmile
Wolfgirl, sinu jutu järgi peaks olema iga neljas inimene siis indigolaps, kui ma õieti aru saan.
Aga sellegipoolest on ainult osad neist need tugevamate võimetega, kes suudaksid teha natuke enamata, näiteks mõjutada tulevikku ja minevikku. Pakun, et suurem osa indigolapsi ei ole suutelised oma võimeid tajuma ja kontrollima, niiet see tundub olevat nende jaoks suur miinus.
pipartyt
Tavaliige

24-06-2005 13:31
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Selle nimetus on egoSmile

Khkhmm. Ma vastasin lihtsalt esimestele punktidele -
* Nad tulevad siia ilma tajudes oma kuninglikku olemust (ja sageli vastavalt sellele ka käitudes)
* Neil on tunne, et nad siinolemise ära teeninud ja on imestunud, kui teised seda tunnet ei jaga
* Neil on raskusi tingimatu autoriteedi tunnustamisega (ilma selgituste või valikuta)
* Neid ei kimbuta madal enesehinnang, sageli ütlevad nad vanematele, "kes nad on"
* Nad lihtsalt ei tee mõningaid asju, näiteks on neil raske järjekorras oodata

Igal juhul ju ego Smile

Aga n2iteks kui ma v6taks mingi suvalise punkti... N2iteks

* Sageli näevad nad (nii kodus kui koolis) paremaid mooduseid asjade tegemiseks, mistõttu näivad "süsteemilõhkujatena" (mittekonformistidena),

siis ma v6in uhkusega ;elda, et ka mina olen pidevalt nn "vaenlase tule all", kui ma teen midagi teistmoodi ja suures osas ka paremini. Koolis l2heb mul yldiselt juba paremini kui teistel, kuigi ma ei tee pooltki nii palju t;;d kui teised (seda v6ite kasv6i zezzy k2est kysida)...

No ma tunnistan, et ma olen ka suureegoline inimene... Ma ei hakka seda tagasi ajama Smile
Wolfgirl
Metsaelanik

25-06-2005 05:28
Postitus: #9

Indigolaste arvu ei saa täpselt määrata, sest see fenomen pole veel nendele nn asjatundjatele enestelegi veel päris selge. Kuskilt lugesin, et 90% uue põlvkonna inimestest on indigolapsed. Seal oli ka öeldud, et indigolapsed on alati olemas olnud. Praeguse olukorra puhul hakatakse neile lihtsalt pähe istuma. Võtame kasvõi intuiidid. Neile sokutatakse terapeutide poolt mingit tähelepanuhäiret, neile proovitakse mõtlematult teha mingeid abiprogramme, kuid tegelikult nad ei vaja midagi.
Võib ka nii juhtuda, et 50 aasta pärast on hoopis sensoorsus imeasi. Onukesed ja tädikesed kirjutavad tähtsa näoga imevõimetega lastest raamatuid...ja meie ei jõua ära imestada.

Tsitaat:Aga sellegipoolest on ainult osad neist need tugevamate võimetega, kes suudaksid teha natuke enamat, näiteks mõjutada tulevikku ja minevikku

Funktsioonid võivad olla erinevate tugevustega. Siinkohal on selleks intuitsioon. Osadel võib see väga kõrge olla, samas teistel nõrk.

Tsitaat:kes suudaksid teha natuke enamat, näiteks mõjutada tulevikku ja minevikku.

See on intuitsiooni sünonüüm.

Tsitaat:Pakun, et suurem osa indigolapsi ei ole suutelised oma võimeid tajuma ja kontrollima, niiet see tundub olevat nende jaoks suur miinus.

Sageli ei tajutagi oma igapäevaseid oskusi, kuid kasutamine toimub pidevalt. Veel vähem oskavad määratleda oma tugevaid ja nõrku külgi väiksed lapsed.
Wolfgirl
Metsaelanik

25-06-2005 05:50
Postitus: #10

Tsitaat:Ma pole enne sellisest asjast kuulnudki, arvasin, et see lihtsalt noortele omane asi, aga paistab, et mitte.

Ma arvan, et see on teismelistele omane. Nemad on ju kõige tähtsamad ja ilusamad siin maailmas. Võtame näiteks selle punkti, et nad mõjuvad antisotsiaalsetena. Paljud puberteedieas olevad noorukid tunduvad täiskasvanutele hüperaktiivsetena.
Nagu üks psühholoog ütles: " See on teismeeale omane". Noored tahavad teha kõike isemoodi ja teistest erineda.

Mina oma idealismi tõttu püsisin muidugi kenasti paigal. Õpetajatele ma meeldisin, aga eakaaslastele olin ketser, sest ma ei olnud nendesugune. Ega ma ei tahtnudki olla vintis pubekas, kes peab kõike ümbritsevat kommentaaridega saatma.
Hallucigenia
Veteran

25-06-2005 12:15
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Ma arvan, et see on teismelistele omane.

Väidetavalt olevat indigod äratuntavad ka oluliselt varsemas eas. Minu kokkupuude selle teemaga on olnud suht juhulik. Lihtsalt mõned aastad tagasi ütles üks Shveitsi daam minu ... väikest sugulast kohates: "See on ju indigolaps!" Neiu oli siis 4-aastane. Kuna termin oli mulle täiesti võõras, vaatasin Internetist, et kes ja kus. Ise osakan vaid öelda, et kõneks olev isik (kes praegu 6-ne) üks väga iseteadev laps on küll ...
Norwain
Tavaliige

26-06-2005 11:30
Postitus: #12

Kas te näete ingleid?

Selle jutu põhjal on varsti Maailm täis juhte ja ilusaid inimesi. Aga kes siis teevad musta tööd? Igaüks võib siit jutust leida omale tõe et ta on ilus, tore, eriline ja tark. Kas tõesti ei olnud ühtegi fakti kogu jutus mis ei iseloomusta teid? See et keegi erineb teistest ei tähenda imelapse olemist... lihtsalt karjub tähelepanu järgi. Otsite teissuguseid teid asjade lahendamiseks? Aga ikkagi õpite ju asjad pähe... ajaloos loete raamatut ja matemaatikas uurite valemeid kuidas te siis erinete? teised ju teevad sama moodi.
Flash
Veteran

26-06-2005 15:19
Postitus: #13

sest ei taheta hallist massist erineda. nagu eespool keegi juba ütles tänapäeva ühiskond ei salli selliseid. Tänapäeva reegleid eirates ei jõuaks ju elus edasi.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

26-06-2005 15:31
Postitus: #14

irwe...

hall mass on pseudomüüt.
igaüks kes tahab nö. hallist massist erineda moodustab uue halli massi.
inimesed lihtsalt ei oska leida ISEENNAST... alti käiakse kellegi jälgedes.
kõik anarhistid, gootid, hipid jne... kõik nad on lihtsalt samasugune hall mass. kes arvab et kirkam juustevärv aitab halli tooni eemale peletada.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Wolfgirl
Metsaelanik

27-06-2005 08:02
Postitus: #15

Tsitaat:Väidetavalt olevat indigod äratuntavad ka oluliselt varsemas eas

Lastel pole veel otsmikusagar täielikult välja arenenud (neil on raske reegleid järgida/täita). Sellepärast nad teevadki kõike isemoodi ja tunduvad süsteemilõhkujatena.

Tsitaat:Selle jutu põhjal on varsti Maailm täis juhte ja ilusaid inimesi.

Ingliskeelsel leheküljel on antud 95% indigolaste sünd viimase kümne aasta jooksul.

http://indigolapsed.ee/uued%20lapsed.htm

Pöörakem tähelepanu teisele lausele (viimasele osale). "...kus neid peetakse ehk üliaktiivseteks vôi puuduliku tähelepanugavôimega ôpilasteks?".
Kas ma rääkisin juba tähelepanuhäiretega lastest? Need on INTUIIDID, keda ei suudeta suure rahvamassi poolt mõista. Intuitiivsed inimesed pole inglid, neil õnnestub küll paremini mõista asjade varjatud tähendust ja olukorda ette näha, aga nad ei ole teistest paremad/andekamad/elukogenenumad.

Muudetud: 27-6-05 kell 09:04:52 Wolfgirl
Wolfgirl
Metsaelanik

27-06-2005 11:01
Postitus: #16

http://indigolapsed.ee/kesnadon.htm

Selles artiklis on esitatud neli erinevat indigolaste tüüpi: "tähelepanuhäiretega" ja hüperaktiivsed lapsed, tundlikud tüdrukud, unistajad ning tehnoloogia alal väga andekad inimesed.
Artikkel on üles ehitatud arvamusega, et kõik indigolapsed vajavad waldorfkooli. Väga laialivalguvad inimesed näiteks ei hakkagi väheste nõudmistega koolis õppima. Mõnele on vaja pidevat utsitamist.
Symbelmyne
Uustulnukas

08-01-2007 13:53
Postitus: #17

Mina tean, et olen indigolaps.

*Indigod omavad sageli selgeltnägemis- või selgelttunnetamisvõimet ning nende huvi vaimse maailma vastu võib avalduda juba üsna varases eas – 10-aastaselt või isegi nooremalt.
-Justnimelt 10-aastaselt sai kõik alguse.

*Nad võivad omada mõju arvutitele ja teistele elektroonilistele seadmetele – nt suudavad nad mõjutada arvutite tööd oma meeleoludega nii positiivsel kui negatiivsel viisil.
-Minu käes ei püsi mitte ükski mobiiltelefon kuigi kaua. Hoan ma neid nii hästi kui tahes. Aga ei. Ütlevad väga kiirest üles. Ja see on häiriv.

/MHK

Olgu Valgus ikka Teiega!.
Flash
Veteran

08-01-2007 15:21
Postitus: #18

Kaks kokkulangemist ei ole mingi näitaja. Sa ei pruugi olla indigo, sa lihtsalt tahad olla indigo. Surud ennast mingitesse raamidesse ja mõtled, et oled eriline.
Selleks, et olla kedagi, ei ole sul vaja paigutada oma olemust, teiste poolt välja mõeldud 'kasti'. Oled see eks oled. See, et sa oled/ei ole indigo, ei tee sind teistest erilisemaks. Iga inimene on indiviid ja ei ole sellist asja, et üks on parem kui teine. Vihmametsa aafriklane ei ole halvem kui doktori kraadiga eurooplane.
Symbelmyne
Uustulnukas

10-01-2007 21:19
Postitus: #19

Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Kaks kokkulangemist ei ole mingi näitaja. Sa ei pruugi olla indigo, sa lihtsalt tahad olla indigo. Surud ennast mingitesse raamidesse ja mõtled, et oled eriline.
Selleks, et olla kedagi, ei ole sul vaja paigutada oma olemust, teiste poolt välja mõeldud 'kasti'. Oled see eks oled. See, et sa oled/ei ole indigo, ei tee sind teistest erilisemaks. Iga inimene on indiviid ja ei ole sellist asja, et üks on parem kui teine. Vihmametsa aafriklane ei ole halvem kui doktori kraadiga eurooplane.

Samas ma oleksin võinud tuua välja kõik tunnused ja nende kohta enese poolt välja kirjutada, kuidas see minusse puutub. Laiskus sai lihtsalt võitu. Kui inimest ei tea, siis ei ole mõtet ka kohe hakata tagasi tõrjuma või teda maha materdama. Pealegi, asi ei ole selles, et kas ma tahan olla või ei taha olla indigo. Asi on selles, et ma olen. See on fakt ja seda ei saa muuta!.

Ja jah, ma tean oma missiooni selles praeguses maises elus. Selleks on tuua inimesteni valgust. Kõlab küll lihtsalt, kuid ma kohe selgitan.
Nimelt kasvatan ma eneses valgust, et sellega edaspidi aidata inimestel leida enestes oma enese sisemist valgust (olen sellega juba algust teinud ja iseeneselegi kogematta) ehk siis aidata muuta ühiskonna struktuuri millegi ilusaga.

Olgu Valgus ikka Teiega!.
chappi
Uustulnukas

13-01-2007 21:38
Postitus: #20

Küsimus nendele teadjatele. Et täpselt kust kohast te seda võtate ja teate seda, et olete indigolapsed. Sessuhtes, et kas te teadsite seda juba enne kui teada saite, et sellised indigo isiksused eksisteerivad. Pmst ma võin ka endale sisendama hakata et jou jou olen indigolaps ja siis hiljem seda tõsimeeli väita.
Metafor
Veteran

13-01-2007 21:42
Postitus: #21

Tsitaat:Algselt postitas: shaz
Ka mina olen indigo - võin seda sama kindlalt väita, sest ka mina tean seda. Ma pean seda üsna loomulikuks, et mitte-indigod võivad kahelda ja kahtlevadki indigolaste fenomenis. See aga ei tohiks neile siiski anda õigust selle teooria mahategemiseks ning end indigoteks tunnistanutele "koha kätte näitamiseks". Kuid pole hullu, indigoid ei heiduta see niikuinii. wink

Keegi väitis eespool kokkuvõtvalt, et kuna tal on kõrge ego, on ta arvatavasti ka indigo. Vaevalt küll... Kõrge ego omamine on pigem hinge ebaküpsuse tunnuseks - indigod kui arenenud hinged on tavaliselt oma inimlikust egost üle. Kuninglik olemus väljendub selles, et nad teavad oma väärtust ega lase end alaväärselt kohelda.

Samuti ma ei arva, et indigo-inimese ning intuitiivse inimese vahele võiks võrdusmärki tõmmata. Indigod ei ole oma loomult pelgalt unistajad; kuigi tugeva intuitsiooni võib nende omaduseks lugeda küll.

Vabandust väga, et ma su tuju rikkuma tulen, aga seda kõike siin öeldes(MINA olen ka indigo!) sa just näitad välja oma ego rikutust. Saage ometi aru, palun teid.
Paljud siit foorumist võivad olla indigod, mul pole teie ja nende vastu mitte midagi, kuniks nad ei hakka vaeva nägema selle peale, et kirjutavad poste stiilis "Oi, kui kena ja heaja osav ma küll olen."
Näidake seda ehk välja teistmoodi.

Aga üldiselt, et post raisku ei läheks, siis lisan siia väheke Materjali:
Nancy Ann Tappe, kes kasutas esmakordselt terminit "indigo," on jaotanud indigolapsed neljaks:

Tsitaat:1. Humanist. Indigo-humanist hakkab töötama massidega. Nemad on homse päeva arstid, advokaadid, õpetajad, müügimehed, ärimehed ja poliitikud. Nad teenivad masse ning on hüperaktiivsed ja äärmiselt sotsiaalsed. Nad räägivad igaühega igal ajal ja teevad seda ülimalt sõbralikult. Nende seisukohad on väga jõulised. Samas tunnevad nad end oma kehas ebamugavalt ja kuna nad on hüperaktiivsed, siis mõnikord jooksevad nad peaga vastu seina, sest unustavad vajutada pidurile. Nad ei oska mängida ühe mänguasjaga. Selle asemel toovad nad kõik korraga lagedale, kuni mänguasjad on mööda tuba laiali pillutud – ja nad võivad neid isegi mitte puutuda. Nad on sellised lapsed, kellele tuleb jätkuvalt meelde tuletada, et olete palunud neil oma tuba koristada. Nad ei suuda tähelepanu kuigi kaua ühel tegevusel hoida ja lasevad end kergesti kõrvale juhtida. Nad lähevad näiteks oma tuppa, et hakata koristama. Ja koristavadki, kuni näevad raamatut. Siis istuvad nad maha ning hakkavad lugema, kuna armastavad väga lugemist.

2. Kontseptualist. Indigo-kontseptualist tegeleb rohkem projektide kui inimestega. Neist saavad homsed insenerid, arhitektid, disainerid, lendurid ja ohvitserid. Tihtipeale on nad laste kohta vägagi atleetlikud. Neil on suur kontrollimisvajadus ja isik, keda nad üle kõige kontrollida püüavad, on nende endi ema. Seda juhul, kui nad on poisid. Tüdrukud üritavad kontrollida oma isa. Kui see neil õnnestub, olete hädas. Sellel indigotüübil on kalduvus sattuda sõltuvusse, eriti teismeeas narkootikumidest. Vanemad peaksid olema väga tähelepanelikud nende laste käitumisharjumuste suhtes. Kui nad hakkavad midagi peitma või ütlema selliseid asju nagu: „Ära üle minu toa läve astu”, tuleb emal tuba kindlasti läbi otsida.

3. Kunstnik. Indigo-kunstnik on tunduvalt sensitiivsem, kasvult väiksem, ehkki mitte küll alati. Neid tõmbab kõige enam kaunite kunstide poole. Nad on väga loomingulised ning neist saavad homsed õpetajad ja kunstnikud. Ükskõik, millega nad ka ei tegeleks, keskenduvad nad alati asja loomingulisele küljele. Kui nad valivad erialaks meditsiini, võivad neist saada kirurgid või teadlased. Kui nad valivad mõne kunstiala, saavad just neist selle ala silmapaistvad viljelejad. Kuskil neljanda ja kümnenda eluaasta vahel võivad nad vahetada umbes 15 korda loomingulist valdkonda – tegelda ühe alaga viis minutit ja seejärel selle kõrvale heita. Teadmiseks kunstnike ja muusikute emadele: „Ärge ostke töövahendeid ega muusikariistu, parem laenutage!” Indigokunstnik võib töötada korraga viie-kuue erineva instrumendiga. Kui ta jõuab murdeikka, valib ta ühe kindla tegevusala ning saab selles meistriks.

4. Interdimensionaalne. Interdimensionaalsed indigod võivad olla suuremat kasvu kui ülejäänud indigod. Kui nad on ühe- kuni kaheaastased, võite nendega rääkida kõigest. Nad vastavad teile: „Ma tean seda. Ma oskan seda. Jäta mind rahule.” Nemad on need, kes toovad maailma uusi filosoofilisi suundi ning panevad aluse uutele religioonidele. Nad võivad olla pisut jõhkravõitu, kuna ei kohane nii kergelt nagu ülejäänud kolm indigotüüpi.

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
shaz
Uustulnukas

13-01-2007 21:53
Postitus: #22

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Vabandust väga, et ma su tuju rikkuma tulen, aga seda kõike siin öeldes(MINA olen ka indigo!) sa just näitad välja oma ego rikutust. Saage ometi aru, palun teid.
Paljud siit foorumist võivad olla indigod, mul pole teie ja nende vastu mitte midagi, kuniks nad ei hakka vaeva nägema selle peale, et kirjutavad poste stiilis "Oi, kui kena ja heaja osav ma küll olen."
Näidake seda ehk välja teistmoodi.

Pean Sind kurvastama, öeldes, et sa ei suutnud kohe kuidagi mu tuju rikkuda. Ma kommenteerin siin täiesti anonüümse isikuna ning minu egol pole sellega mingit pistmist. Ma mainisin ära, et olen indigo, näitamaks, et ma tean, millest ma räägin. Pealegi - juhul, kui sa ei märganud, peitub teemaalgataja postituses küsimus "Kas Sina oled indigolaps?" Smile

Tsitaat:Algselt postitas: chappi
Küsimus nendele teadjatele. Et täpselt kust kohast te seda võtate ja teate seda, et olete indigolapsed. Sessuhtes, et kas te teadsite seda juba enne kui teada saite, et sellised indigo isiksused eksisteerivad. Pmst ma võin ka endale sisendama hakata et jou jou olen indigolaps ja siis hiljem seda tõsimeeli väita.

Ma ei saa siinkohal kõneleda kõikide indigote eest, kuid enda puhul võin öelda seda, et tegemist on äratundmisega (ning mitte ainult minupoolsega). Pealegi, miks peaks keegi hakkama ennast indigoks pidama, kui ta seda ei ole? See ei ole ju mingi staatuse küsimus. Indigod ei ole sugugi paremad (ega halvemad) teistest inimestest, nad on lihtsalt teistsugused.

Muudetud: 13-1-07 kell 22:02:37 shaz

We are not human beings having a spiritual experience, we are spiritual beings having a human experience.
chappi
Uustulnukas

13-01-2007 22:09
Postitus: #23

no on igasuguseid inimesi. Mõni äkki lihtsalt tahab "hallist massist" väga erineda ja siis hakkab mõtlema, et on indigo.
Äratundmisega? Ehk siis lugesid need väited läbi ja kuna osa/kõik neist käis ka sinu kohta võid surmkindlalt väita, et oled indigo?
shaz
Uustulnukas

13-01-2007 23:09
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas: chappi
no on igasuguseid inimesi. Mõni äkki lihtsalt tahab "hallist massist" väga erineda ja siis hakkab mõtlema, et on indigo.
Äratundmisega? Ehk siis lugesid need väited läbi ja kuna osa/kõik neist käis ka sinu kohta võid surmkindlalt väita, et oled indigo?

Kui mõni inimene tahab olla keegi, kes ta ei ole, siis ega sellest iseenesest midagi katki ei ole. Petab lihtsalt iseennast.

Mõne foorumis oleva väite põhjal ma mingeid järeldusi tegema ei hakkaks. Olen lugenud indigolaste teemalist raamatut ning seal olev materjal peab minu puhul kahjuks või õnneks peaaegu kõigi oma heade ja veadega paika.

We are not human beings having a spiritual experience, we are spiritual beings having a human experience.
chappi
Uustulnukas

13-01-2007 23:21
Postitus: #25

Vot seda ma tahtsingi teada Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog