Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ei oska pealkirjastada :P
#1
[/size] Tere!
Minuga on toimunud paar sellist huvitavat asja hiljuti ja mõned asjad on pidevad ja mind siis hakkas huvitama, mis need põhjustada võiks. Estieks, ma näen nn deja-vusid, ainult et erinevalt tavapärasest, ma mäletan selgelt mis ühel juhul edasi saab ja siis ma võin stsenaariumi jätku reaalses elus ise muuta. Teiseks, ma tajun inimeste meeleolu, no seda vist teevad ka paljud Smile1 Aga nüüd asjade juurde, mis mind rohkem huvitavad.
Ma suudan enda tuleviku või teiste inimestega või ma ei teagi millega täpselt manipuleerida. Näiteks, kui on koolis olnud vaja inglise keeles jutustada, mis garanteerib mulle tavaliselt alati mõne ebavajaliku C või D hinnetelehele, siis vahel ma isegi ei õpi, aga kui õpingi, suudan ma tihtipeale teha nii, et mind ei küsita. Õpetaja üritab inimesi ikka regulaarselt küsida, eriti neid, kelle pühendumises ta sügavalt kahtleb, nt mina, aga mul on järjekindlalt õnnestunud sellest täpselt senikaua välja rabeleda kuni on mõni lihtsam tekst, mille jutustamisega ma hästi hakkama saan. Õpetaja on mitu kuud mind mitte küsinud niimoodi, kuigi hinnetelehte vaadates on ilmselge, et mind peaks juba küsima. Nii on teistes ainetes ka. Viimasel ajal on see ka vanematega õnnestunud. Nad lihtsalt unustavad teatud asjad ära, nt midagi kontrollida või karistusest kinni pidada vmidagi, kui seda vaja on, või lihtsalt ei pane teatud asju teatud olukorras tähele, kuigi igal muul ajal nad seda teeksid. Paar päeva tagasi oli mul ka vestlus ühe sõbraga, ja ma rääkisin talle paar asja, mida ma pärast kahetsesin. Ma lihtsalt soovisin, et ta unustaks selle vestluse, ja ta tegigi seda, kuigi teema oli ikka väga raskesti unustatav, ja ta oli täiesti kaine. Hiljem seda vestlust lugedes ei saanud ta samuti mitte midagi aru, niiet tema jaoks jäi sinna üks must tühi ja segane auk, kus oli meie vestlus olnud Bleh Selliseid 'soovide täitumisi' võ vahel lihtsalt 'teadmisi' et mingi asi läheb nii ja mitte teisiti, kuigi see 'nii' on väga ebaloogiline, on mul igapäevaelus päris tihti. Vahel, kui ma jälle midagi 'soovin' ma mõtlen, et äkki ma soovin liiga palju? Kust maalt jookseb piir, ja millised on tagajärjed? Kui keegi oskaks nendele küsimustele vastata oleks lihtsalt suurepärane.
Aga minnes tagasi selle sõbra juurde, on mul üks segadus veel. Nimelt, kui me esimest korda silmast silma kokku saime, ei tundnud ma teda ära, sest tal olid piltide järgi ära tuntavad suht ainult silmad, aga ta kandis päikeseprille, aga ma nagu ikkagi tundsin ära. Ma jäin teda vaatama kui ta pikalt minu poole kõndis ja mõtlesin, et mul on selle inimesega juba mingi side vmidagi, kuigi mul ei olnud tol hetkel õrna aimugi, kes ta on. Kui ta oli umbes 10 meetri kaugusel minust ja sõbrannast, ma lihtsalt keerasin näo sõbrana poole ja millegipärast teadsin, et see mees tuleb ja seisab minu selja taha, ja ta tegigi seda. Järgmisel päeval me pidime uuesti kokku saama, aga kui me sõbrannaga plaane pidasime ja värki ja seda sõpra fb ei olnud, teadsin ma millegi pärast, et ta mitte lihtsalt ei muutnud plaane, vaid tal tuli midagi üsna olulist vahele. Õhtul selguski, et tal oli vaja töö asjus ühte kohta sõita. Päeva jooksul ma korra isegi nagu... 'teadsin', et ta on kusagil sealkandis, aga see tundus mu jaoks niii ebaloogiline et ma tol hetkel jätsin selle sinnapaika. Temaga on u paari nädalase tutvuse sees veel sarnaseid juhtumeid olnud, kus mul tekib mingi ootamatu 'teadmine' just temaga seoses Laugh
Ja sis oli üks teine sõber veel. Me olime netituttavad ainult ja ma olin teda ainult pildi pealt näinud, kus oli põhimõtteliselt ainult nägu näha. Nagu dokumendipilt. Ja kui ta minu kodu juurde sõitis, nägin ma ta selga, ja ma tundsin ta ära. Või no tekkis sarnane, aga mitte päris sama, seekord ma teadsin, kellega on tegu, äratundmistunne nagu esimese sõbraga.
Nii..... nüüd vist sai kõik ära räägitud. Peale nende küsimuste, mis teksti sees juba olid, tahaksin ma põhimõtteliselt teada, millega need juhtumid seletatavad on? Aa ja miks on nii, et osad 'soovid' lähevad täide, aga osad mitte? Ma tajun, et nendes on mingi vahe, aga ma pole veel täpset suutnud aru saada, mis vahe neis on.
Päikest! Smile


(Ma loodan, et keegi ikka viitsib seda pikka ja segast teksti lugeda ning oskab aidata, või teab, kes saaks ja viitsiks aidata)
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat