•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 42
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH17
Ütlemata hea lugu tuntud vene sõjakajastajalt Arkadi Babtšenkolt, kes oma lugudega on valgustanud sündmusi juba esimesest tšetšeenia sõjast. Lühidalt sellest, mida teeb sõda tsiviilide eludega ja mida arvata lennuki allatulistamisest. Kes vähegi keelest jagu saab, soovitan väga soojalt.

http://echo.msk.ru/blog/ababchenko/1364636-echo/

Vasta
(23-07-2014, 23:54 )Lemet Kirjutas: Ütlemata hea lugu tuntud vene sõjakajastajalt Arkadi Babtšenkolt, kes oma lugudega on valgustanud sündmusi juba esimesest tšetšeenia sõjast. Lühidalt sellest, mida teeb sõda tsiviilide eludega ja mida arvata lennuki allatulistamisest. Kes vähegi keelest jagu saab, soovitan väga soojalt.
http://echo.msk.ru/blog/ababchenko/1364636-echo/

Hea lugemine jah. Mõtteavaldus. Tõlkida nagu ka ei ole mõtet. Foorumi venemeelsetele see ilmselt ei mõju. Telekas päeval ja ööl masserib aju siledaks kui hane maksa.
Vasta
(24-07-2014, 00:18 )positiivne Kirjutas:
(23-07-2014, 23:54 )Lemet Kirjutas: Ütlemata hea lugu tuntud vene sõjakajastajalt Arkadi Babtšenkolt, kes oma lugudega on valgustanud sündmusi juba esimesest tšetšeenia sõjast. Lühidalt sellest, mida teeb sõda tsiviilide eludega ja mida arvata lennuki allatulistamisest. Kes vähegi keelest jagu saab, soovitan väga soojalt.
http://echo.msk.ru/blog/ababchenko/1364636-echo/

Hea lugemine jah. Mõtteavaldus. Tõlkida nagu ka ei ole mõtet. Foorumi venemeelsetele see ilmselt ei mõju. Telekas päeval ja ööl masserib aju siledaks kui hane maksa.

Et siis nagu Eestis edastavast tv programmist tuleb Vene propagandat? Uus tase!
Mina küll seni arvasin teistpidi aga kuna ise tv-d ei vaata siis on ehk asjad muutunud.
Üks kommentaar seal võtab loo kokku ilusti - "Arbati kutsikas haugub".
Et siis autoril pole vahet kes lasi - ikka Putin süüdi.
Vasta
(23-07-2014, 21:55 )MarkAntony Kirjutas: http://www.iseseisvuspartei.ee/test/inde...astus.html

Arvan sama, selge see et lavastus, et näidata näpuga kurja Venemaa suunas.

Väga tänan lingi eest, ei oleks arvanud, et ka väidetavalt Igor Strelkov on kursis vandenõuteooriatega ja veelgi enam, et kasutab ka ise mitmete juba varasemate õnnetuste puhul välja toodud väiteid, kus osad laibad olla verest tühjaks lastud s.h. ka uppumiste korral lisaks jäsemetel kinnisidumise jäljed, mõnedel laiba osadel külmutamise jäljed jms... (Krõmsk-mägedest tuli veehoidla alla orgu, Altai kopteri õnnetus jne)

Väidetavalt :Igor Strelkov: "Märkimisväärne arv laipu oli verest tühjaks lastud ja lagunemistunnustega."
Hakka või arvama, et neile sinna ongi reaalselt kusagile tekkinud "mingi grupp"...kus osalised reaalselt ka tegelevad inimohverdustega.
Vasta
(24-07-2014, 05:45 )excubitoris Kirjutas: Et siis nagu Eestis edastavast tv programmist tuleb Vene propagandat? Uus tase!
Mina küll seni arvasin teistpidi aga kuna ise tv-d ei vaata siis on ehk asjad muutunud.

Eestis edastatavast TV programmist tuleb üsna mitmest vene propagandat. Üks on isegi eestikeelne - TTV.
Samas on kummaline, et kommenteerid TV sisu teadmata mida seal näidatakse.
Vasta
Praegu tundub, et ka see MH17-juhtum jääb venima. On olnud erinevaid süüdistusi, väiteid ja arvamusi. Aga asja otsustavaid tõendeid ei esitata kummaltki poolelt. Võiks arvata, et järgmine lahing saab olema separatistide üle. Ehk siis ikkagi kes ja kuidas. Sedasi kuulutab Malaisia varsti maailmale sõja.

Artikkel mis kajastab Malaisia seisukohti (inglise keeles).
Vasta
(23-07-2014, 23:34 )togli Kirjutas: See ei ole ainus Iseseisvuspartei (ainuke partei kes meie põhiseaduses sätestatut järgida püüab) totakas avaldus. Kuid siiski ainus poliitiline jõud keda toetan, iseseisva riigi eest ükski teine partei ju ei seisa.

Võibolla ma teen liiga neile aga ma pole kohanud seda iseseisva riigi eest seismist. Milles see väljendub? Peale PutlerTV lora ma muid avaldusi pole kohanud nendelt. See iseseisvus, öko jne - see on ainult suitsukate ökoullikeste ja teiste paranähtuste "meelitamiseks". Mis tegevusi neis valdkondades ette on näidata?
Vasta
(24-07-2014, 10:45 )Temimoor Kirjutas:
(23-07-2014, 23:34 )togli Kirjutas: See ei ole ainus Iseseisvuspartei (ainuke partei kes meie põhiseaduses sätestatut järgida püüab) totakas avaldus. Kuid siiski ainus poliitiline jõud keda toetan, iseseisva riigi eest ükski teine partei ju ei seisa.

Võibolla ma teen liiga neile aga ma pole kohanud seda iseseisva riigi eest seismist. Milles see väljendub? Peale PutlerTV lora ma muid avaldusi pole kohanud nendelt. See iseseisvus, öko jne - see on ainult suitsukate ökoullikeste ja teiste paranähtuste "meelitamiseks". Mis tegevusi neis valdkondades ette on näidata?

Kuidas sa võtad enesele õiguse selliselt öelda teiste kohta ja vähemasti ei ole Iseseisvuspartei tegevuses ette näidata maksumaksja raha JOKK-ärastamisi/varastamisi kõigis valdkondades.

Vasta
Aga ettenäidata mõnd kasulikku tegevust peale Putleri ideoloogia levitamise on?
Vasta
(24-07-2014, 11:23 )Eithea Kirjutas: Kuidas sa võtad enesele õiguse selliselt öelda teiste kohta ja vähemasti ei ole Iseseisvuspartei tegevuses ette näidata maksumaksja raha JOKK-ärastamisi/varastamisi kõigis valdkondades.

Kuidas sa võtad endale õiguse öelda mida teised võivad või ei või öelda?

Teemasse ka, Indrek Hargla:
Tsitaat:MH17 allatulistamine Ukraina kohal ja venemeelsete ülbe käitumine katastroofi järel on vapustanud tervet maailma ning seadnud luubi alla kõik suhted Venemaaga. Nii mõnigi inimene on otsustanud näidata oma meelsust toimuva suhtes. Näiteks kirjanik Indrek Hargla ei osta poest enam venekeelse märgistusega piima, vahendab Naised.

Indrek Hargla: Minu raamatuid vene keeles ei tule, sest leian, et eestlane ei peaks Venemaaga mingeid asju ajama. Ja ei ole sealt vaja ka midagi osta. Boikoteerin näiteks ka neid Eesti tootjaid, kes märgistavad oma tooteid vene keeles ja reklaamivad end vene keeles.

Ma ei osta Salvesti konserve. Ma ei osta piima, kuhu on peale kirjutatud vene keeles moloko.

Kakskeelsuse sissesurumine ei ole midagi muud, kui brežnevistliku kolonisatsiooni jätkamine. Kui siia venelasi rongidega juurde toodi, ehitati neile Lasnamägesid ja Õismägesid ja siis pididki kõik asjad igal pool kahes keeles olema.

See venelane, kes on otsustanud, et tema tahab Eestis elada, peab suutma asju ajada eesti keeles. See, et eestlased tema jaoks tooteid märgistavad, on häbiväärne.

Eesti lapsed õpivad koolis massiliselt vene keelt - milleks?

Venemaaga ei ole vaja mingisugusei asju ajada, ei kultuurilisi, ei poliitilisi!



Vasta
See on elementaarne et kõike mis sülg suhu toob välja ei öelda vot sealt võtangi enesele õiguse

(24-07-2014, 11:23 )Eithea Kirjutas:
(24-07-2014, 10:45 )Temimoor Kirjutas:
(23-07-2014, 23:34 )togli Kirjutas: See ei ole ainus Iseseisvuspartei (ainuke partei kes meie põhiseaduses sätestatut järgida püüab) totakas avaldus. Kuid siiski ainus poliitiline jõud keda toetan, iseseisva riigi eest ükski teine partei ju ei seisa.

Võibolla ma teen liiga neile aga ma pole kohanud seda iseseisva riigi eest seismist. Milles see väljendub? Peale PutlerTV lora ma muid avaldusi pole kohanud nendelt. See iseseisvus, öko jne - see on ainult suitsukate ökoullikeste ja teiste paranähtuste "meelitamiseks". Mis tegevusi neis valdkondades ette on näidata?

Kuidas sa võtad enesele õiguse selliselt öelda teiste kohta ja vähemasti ei ole Iseseisvuspartei tegevuses ette näidata maksumaksja raha JOKK-ärastamisi/varastamisi kõigis valdkondades.

(24-07-2014, 12:29 )Trichinella Kirjutas: Kuidas sa võtad endale õiguse öelda mida teised võivad või ei või öelda?
Vot eelnevast võtangi õiguse, avalikus kohas ei ole mõtet selliselt end väljendada, millalgi võib nii ka kohtusse sattuda. Pealegi, kas mitte mõni jututaja siin ise ei tegele "ökoullikeste ja teiste paranähtuste meelitamisega", nagu näiteks homöopaatiaga ja see ei lähe mitte kaugele eelnenud hinnangust.
Kuid kui sinu meelest on lubatud kõike öelda siis... seega kasutan juhust ja... ära enam kaaguta-tüütab juba.
Vasta
Ei usu, et Iseseisvuspartei väärib neid küünlaid, et isiklikult ambrasuurile viskud. Poliitika on psühholoogiline hälve ja sellega tegelevad hälvikud.
Vasta
(24-07-2014, 13:26 )Temimoor Kirjutas: Ei usu, et Iseseisvuspartei väärib neid küünlaid, et isiklikult ambrasuurile viskud. Poliitika on psühholoogiline hälve ja sellega tegelevad hälvikud.

Vot sellega olen ma nõus, kuid ei ole mõtet solvata ökoinimesi ja paranähtustega tegelejaid, pealegi kaudselt saab selliselt halvustatud ka paraweb.
Vasta
Neid ma pole halvustanud. Nende kergeusklikkust kasutatakse siin ära. Poliitikas ma mõtlen.
Vasta
(24-07-2014, 14:03 )Temimoor Kirjutas: Neid ma pole halvustanud. Nende kergeusklikkust kasutatakse siin ära. Poliitikas ma mõtlen.

Ökoullike=kergeusklik- naiivne, ullike, usklik no lammas ühesõnaga, keda kõik ära kasutavad ja see ei ole tõesti "halvustamine".
Vasta
Ei ole. Naiivsus on voorus.
Vasta
(23-07-2014, 20:20 )trigon382 Kirjutas: Härra Hans, väikelinnast "Monster" kirjutab Putinile vihakirja, kuna tema 17 aastane kasutütar juhtus olema 777-MH 17 lennuki pardal, ehitusaastaks 17.07.97 ja radarilt kadunud täpselt 17 aastat hiljem (17.07) kell 17.17.

http://news.yahoo.com/mh17-father-open-l...31565.html

Natuke täiendust.... seletab ka ehk 777 maagiat...

Rahvusvahelise Valuutafondi tegevjuht, Christine Lagarde tutvustab 2014 Jaanuaris pressile numbrimaagiat. (alates 07:30) "Numbrikombinatsioonid esinevad religioonides, maagias ja erinevates teadusharudes. 2014 aasta on maagiline 7. Sest ristsumma on 2+0+1+4. Nüüd mõelge. See aasta möödub 100 aastat Esimesest Maailmasõjast. 70 aastat Bretton Woodsi konverentsist (IMF loomisest) ja 25 aastat Berliini müüri lagunemisest = 1,7,7. Samuti möödub tänavu 7 aastat majanduslangusest, mis osutus suurimaks languseks peale Suurt Depressiooni. = 1,7,7,7

https://www.youtube.com/watch?v=mU14GnU4iuU

Imelik on ka see, et ta nimetab hiljem G7, mitte G8. Kuigi Venemaa visati G8-st välja alles Märtsis.

Ja teate kui suur on IMF-i poolt peale surutud "bailout" Ukrainale? Jep, 17 miljardit.

http://www.theguardian.com/commentisfree...its-people
Vasta
Ja te arvate tõsimeeli Rahvusvahelise Valuutafondi tegevjuhil pole midagi muud teha, kui tegelda seitsme-kaheksa aastaste plikakeste arvumaagiliste mängudega? Ning te heidate mulle veel ette et olen öelnud: paraveeb on teismeliste pärusmaa.
Vasta
Mõtle sellele palju sa tead simpleks kujunditest kõverruumis ja üleüldse, sellest mida religioonid ja teadus räägivad ja mille põhjal? mis on su arvamus punkt-liin-pind-ruum-aeg-võimalus sümmeetriast, mida tänapäeval niipalju neuroteaduses ja "optimiseerimises" kasutatakse? Need samad geomeetrilised probleemid lahendatakse ka ju numbrite abil..
Vasta
(24-07-2014, 13:45 )Eithea Kirjutas:
(24-07-2014, 13:26 )Temimoor Kirjutas: Ei usu, et Iseseisvuspartei väärib neid küünlaid, et isiklikult ambrasuurile viskud. Poliitika on psühholoogiline hälve ja sellega tegelevad hälvikud.

Vot sellega olen ma nõus, kuid ei ole mõtet solvata ökoinimesi ja paranähtustega tegelejaid, pealegi kaudselt saab selliselt halvustatud ka paraweb.

Täiesti nõus. Mõnele ei jõua ikka kuidagi kohale et inimkonna jätkusuutlikkus seisneb selles, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge.
Peale meid tulgu või veeuputus!
Kes naerab välja paranähtustega tegelejaid arvestagu seda et nad viivad endid samale tasemele nende "teadlastega" kes naersid omal ajal välja Koperniku jne...
Vasta
CNN ajakirjanik üritab vestelda "propagandarobotiga" lennukatastroofi teemal.
https://www.youtube.com/watch?v=JuhZ08dn34Y#t=27

Selle peale kulub kohe ära järgnev video, mis annab vastused kõikidele küsimustele.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152560555222710
Vasta
(24-07-2014, 21:12 )Temimoor Kirjutas: CNN ajakirjanik üritab vestelda "propagandarobotiga" lennukatastroofi teemal.
https://www.youtube.com/watch?v=JuhZ08dn34Y#t=27

Njah päris korralik lahmimine käis aga tõesti kus/kas siis need vettpidavad tõendid on?

Keegi pani huvitava kommentaari..

"USA satelliitide tõend :
http://postimg.org/image/6t37xkce7/"
Vasta
Peale selle, et Mark Solonin on tunnustatud ajaloolane ja rohkete uurimuste autor, on ta lisaks sellele veel ka hariduselt lennundusinsener. Sedapuhku on ta siis kirja pannud teksti, käsitlemaks reisi MH 17 allatulistamise asjaolusid. Suurepärane ja argumenteeritud jutt, mis ei jäta eriti ruumi jampslikeks sonimisteks ei Su-25 ega ka Venemaa presidendi lennuki teemadel.

http://www.echo.msk.ru/blog/solonin/1366388-echo/
Vasta
CNNi intervjuu - FANTASTIKA - üks räägib aiast teine august. Kommentaarid rõhuvalt täpselt samad.
Vasta
Teeb südame soojaks selline julgus Kremli huntale avalikult vastu astuda.

http://www.postimees.ee/2867821/venemaa-...le-holland

PS. Kangesti tahaks teada, mida seepeale kostavad vene võimud ja nende hääletorud siin foorumis.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 42
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat