•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 42
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH17
Tänase päeva uudis:USA ei tea kes tulistas alla MH17 ne.Oli ju enne juttu et neil on kindlaid tõendeid ja lausa Ukrainal pidid olema sat.fotod.Vale,vale ja veel kord vale.See on USA poliitika olnud viimase sajandi jooksul.
Sa ära hõiska oma homondusega,sellele tuleb varem või hiljem lõpp.
(23-07-2014, 14:38 )positiivne Kirjutas: Ee sõjanduses nõrgapealisena söandan küsida, kas on võimalik madalal lendavad SU-d alla võtta ka "õla pealt". St ilma BUK-ta.

Madalalt lendavat lennukit on võimalik maha võtta ka piisavalt võimsa vintpüssiga.Kõik sõltub sellest kuhu tulistada.
Vasta
madalalt lendav SU võib ka vastu puud sõita. Eksole. Smile Ma mõtlen ikka noh tõsiseltvõetavaid variante.
Vasta
(23-07-2014, 14:43 )positiivne Kirjutas: madalalt lendav SU võib ka vastu puud sõita. Eksole. Smile Ma mõtlen ikka noh tõsiseltvõetavaid variante.
Kogu Eesti armee kaitsestrateegia põhineb õlaltlaskvate rakettide kasutamisel.Kas sa arvad et need on mõeldud sõjaväe trantspordilennukite allalaskmiseks või.Muide üks inimene ei tohi seda õlalt üle 3-5 korra lasta,väidetavalt.
Vene armee käsutuses peaksid olema ka spets.vintovkad lennukite laskmiseks.
Vasta
(23-07-2014, 14:38 )positiivne Kirjutas: Ee sõjanduses nõrgapealisena söandan küsida, kas on võimalik madalal lendavad SU-d alla võtta ka "õla pealt". St ilma BUK-ta.

Nagu isand Punahabe tähendas, on EKV käsutuses olevad Mistralid mõeldud nimelt sedasorti asjade allatulistamiseks. Kui on huvi Su-25 kohta lähemalt lugeda, siis soovitaks sellist kirjatükki. Mingi ettekujutuse vast ikka saab...



http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...Cndelennuk
Vasta
(23-07-2014, 14:39 )Punahabe Kirjutas: Tänase päeva uudis:USA ei tea kes tulistas alla MH17 ne.Oli ju enne juttu et neil on kindlaid tõendeid ja lausa Ukrainal pidid olema sat.fotod.Vale,vale ja veel kord vale.See on USA poliitika olnud viimase sajandi jooksul.

Kas valetati satelliidi piltide olemasolu või valetati laskmispunkti kohta? Või lihtsalt ei jäänud bandiitide näod peale ja ei ole selge kas see oli neil isetegevus või käsk Venemaalt?

Üks expert siin teadis rääkida, et alati tuleb kaalud kellele see on kasulik. Nõus. Ei näe ühtegi põhjust miks Ukrainale oleks see kasulik olnud. Isegi siis kui ta oleks seda teinud. Antud juhul on väga vähe puudu, et selle territooriumi kohal kehtestatakse üleüldine lennukeeld mis välistab igasuguse lennuliikluse. See aga annab bandiitidele ja marodööridele suure eelise oma kodumaalt abi saada. Relvade ja moona näol, ning piirab oluliselt Ukraina võitlusvõimet bandiitide ja marodööridega.


(23-07-2014, 15:09 )Punahabe Kirjutas: Kogu Eesti armee kaitsestrateegia põhineb õlaltlaskvate rakettide kasutamisel.

Vale. Tegelikult kaks valet. Ja seda kõike ühes lausesSad

Vasta
Õige ,eks see Eesti armee omab ka muid alternatiive,kuid võid olla kindle ilma õhukaitseta ei ole vastupanu reaalne.Kas ma nüüd just valetada tahan?

Ukraina on ainuke kes lennuki allatulistamisest tõsist poliitilist kasu lõikab.Sanktsioonide vastases Hollandis pidi ju meie ajakirjanduse andmeil kasvama viha Venemaa vastu.
Valatati sateliidipiltide olemasolu kohta.

Siiski on üldse käsitlemata tahtliku provokatsiooni võimalus.Ehk sellepärast just Ukraina sõjalennuk lendaski reisilennuki läheduses.Nad teadsid et separatistid asuvad neid tulistama,ehk on sõjalennukil piisavas kauguses võimalus õigel hetkel kaduda,peaksid ju sedasorti lennukid ka tuvastama kui nad on raketi või lennuki poolt nn.lukustatud.Pealegi on sõjalennukist võimalik igal hetkel katapulteeruda.Ehk eksib siis rakett lähedal lendava teise lennuki pihta.Kuid see on ainult minu fiktsioon mis ei põhine mitte mingil määral asjatundlikul analüüsil.

See on nüüd küll imelik et sa ei näe millist poliitilist kasu Ukraina sellest lõikab .
Vasta
(23-07-2014, 17:10 )Punahabe Kirjutas: Õige ,eks see Eesti armee omab ka muid alternatiive,kuid võid olla kindle ilma õhukaitseta ei ole vastupanu reaalne.Kas ma nüüd just valetada tahan?

Olen maganud maha aja kui eesti sai omale armee. Juhtus see täna?
Vasta
Vabandust ,siin ma jah valetasin,lihtsalt lühem on kirjutada kui Kaitsevägi.Äkki seletad mis vahe neil kahel sõnal on peale selle, et Kaitseväe eesmärk oleks nagu peaasjalikult kodumaa kaitsmine mitte kellegi ründamine.Niisiis meie" kaitse-eesmärgid" Afganistanis on vähemalt möödas.
Vasta
(23-07-2014, 17:27 )Punahabe Kirjutas: Vabandust ,siin ma jah valetasin,lihtsalt lühem on kirjutada kui Kaitsevägi.Äkki seletad mis vahe neil kahel sõnal on peale selle, et Kaitseväe eesmärk oleks nagu peaasjalikult kodumaa kaitsmine mitte kellegi ründamine.Niisiis meie" kaitse-eesmärgid" Afganistanis on vähemalt möödas.

Kuna sa oled expert siis peaksid ju ise teadma....
(23-07-2014, 17:10 )Punahabe Kirjutas: Ukraina on ainuke kes lennuki allatulistamisest tõsist poliitilist kasu lõikab.Sanktsioonide vastases Hollandis pidi ju meie ajakirjanduse andmeil kasvama viha Venemaa vastu.
Valatati sateliidipiltide olemasolu kohta.

Kuna venemaa poolt finantseeritud/saadetud bandiidid ja marodöörid lennuki alla lasksid siis jah...Ukrainale sündis sellest kasu. Hetkel. Kui Ukraina oleks reisilennuki alla lasknud siis ma ei tea ühtegi põhjust miks venemaa ei suudaks seda tõestada. Ka venemaal on need sateliidipildid olemas, mida sina nimetad valetamiseks?

Vaatame seda asja veidi ka kaudsetele tõenditele toetudes:

1. Bandiidid ja marodöörid panid sots meediasse (ahjaa, meil on expert kes suudaks seda täpsustada ja inimkeeli lahti seletada mis vahe on flightradar24, facebook ja see koht kuhu nad panid oma võidu üles) oma lennuki allalaskmisvõidu üles enne kui said aru millega olid hakkama saanud.
(Ehk parawebi expert täpsustab)
2. Venemaa uudistekanalid jõudsid sellest juba oma kukeleegua maha laulda, ehk siis enne kui sai selgeks, et tegemist reisilennukiga.
(Ehk parawebi expert täpsustab)
3. Jätka siis siit nüüd ise (Ehk parawebi expert aitab)


PS: Miks Ukrainale poleks see kasulik olnud ütlesin ühes eelnevas postis.
Vasta
Lisan aruteluks veel ühe punkti. Sattusin hiljuti vestlema ühe venelasest ajalooteadlasega ning temal oli käimasoleva konflikti kohta üks päris põnev vaatenurk - et venelased on hirmul hoopis selle ees, mida võtavad ette moslemid ning rahvad, kes pole venelastele mineviku tegude eest andestanud (ta nimetas näiteks kasahhe, tšetšeene ja tatareid).

Tema hinnangul oli algne agressioon Ukrainas bravuurikas käik, näitamaks, et Venemaa on siiani võimas, ent konflikt ei kujunenud selliseks, nagu Venemaa lootis (üldiselt selle punktiga nõustuksin, ka mulle tundus selline ootame-vaatame suhtumine Venemaa tavapärasest käitumisest erinev).

Tegelik oht ei peitu tema arvates aga mitte läänepiiril, vaid hoopis Föderatsiooni sees ja lõunapiiril.

Vasta
Kõik see millele sa Skarre viitad on kogu läänemaailma tõsine problem.Just sellepärast polegi praegune sots.kapitalism jätkusuutlik.See viib rahva väljasuremisele ja asiaatide pealetungile.
Miks sa arvad et konflikt pole kujunenud selliseks nagu Venemaa on planeerinud.Hoiatas ju Putin separatist et esialgu on veel vara.Tegelikult oli see muidugi näitemäng,kindlasti oli ka vastuses kokkulepitud."Meie ei loobu"
Eesmärk oli lihtsalt kodusõja venitamine sügisesse,kuna selleks ajaks on Ukraina kulutanud oma eelarves ettenähtud rahad ja ees ootab kaos,pankrott.Venemaa eesmärk on rahva viha ja vastupanu Ukraina võimudele.Vastasel juhul on vene inimene valmis leppima vähesega ja võitlema ei hakka.
Venemaa ei lepi ainult mõnede oblastite vaid vähemalt poolega Ukrainast.
Ilmselt arvestab Venemaa ka Euroopa ja USA majanduslangusega,mis põhjustab seal ilmselt poliitiliste jõudude tasakaalu muutuse Venemaale soodsas suunas.
Mind paneb ikka tõsiselt imestama meie poliitikute lihtsameelsus:"me peame ära kannatama lühiajalise heaolu languse,Venemaa peab peagi allavanduma."
Meie poliiitkud ilmselt ei kujuta endale ette mida kujutab endast oma vara pankadele kaotanud vihane rahvas.
Vasta
Õhtune muinasjutt…

Härra Hans, väikelinnast "Monster" kirjutab Putinile vihakirja, kuna tema 17 aastane kasutütar juhtus olema 777-MH 17 lennuki pardal, ehitusaastaks 17.07.97 ja radarilt kadunud täpselt 17 aastat hiljem (17.07) kell 17.17.

http://news.yahoo.com/mh17-father-open-l...31565.html

[Pilt: 823077557047694481.png]

Samal ajal, kui Boeingu 404-s lennuk 777 on ikka veel kadunud.

[Pilt: 404_not_found.jpg]

MH17 numbrikattumine tuletab paranoliselt meelde kuidas "Monster Sümmeetriat" ja numeroloogilist teadust filosoofilise kana-demokraatia taga kasutatakse: http://www.amazon.com/Symmetry-Monster-G...r+symmetry
(Muide, kas olete märganud kuidas muusika ja filmitööstusesse on tunginud uus sõna "Monster".)

Seega pakuksin välja kolmanda versiooni! Äkki pole Venemaa versus Läänelik maailm, vaid tänapäeva nööritõmbajad demonstreerivad kaasaja suurimat saavutust ja on mõlemal pool üheaegselt- nagu Van Damme enne Ukraina kriisi eskaleerumist reklaamis?

[Pilt: BN-AK662_jcvd2_E_20131115110639.jpg]

Sarnaselt nagu 17 aastat tagasi kirjutatud sirklimehe lugu… 17, hirm ja rõõm, ei ole sulle võõrad,17, tuul ja torm, su hinge kauaks jäävad,17, milleks veel, sa püüad põgeneda, selle maailma eest, ei ole mõtet.



Äkki tuleks sellist sisse tambitud kujundit ja uudistevoogu "Venemaa propaganda vs. Lääne propaganda" jälgida kui USA märulifilmi, kus neeger peaosas, juhib peatamatut rongi - 777

[Pilt: fast-train.jpg]

Ja kui oleks jaksu, tuleks sirklimeeste ülemaailmne perse toolilt maha lüüa ja ise sõdima saata. Sest see ju tundub neile nii fun.

Muide, Malaisia Airlines muutis marsuuti ja lendab nüüd üle Süüria! Think next Smile
Vasta
Suurbritannia lõpetas relvade müügi Venemaale, põhjus reisilennuki allatulistamine.
http://news.liga.net/news/politics/26384...orony_.htm


Vasta
777 on alati olnud turvalisuse,õnne,edu, kordamineku sümbol.Kui selle märgiga hakkavad juhtuma kummalised asjad siis mina tõlgendaks seda kui õnne saatusliku ,paratamatut pöördumist.See number ei aita enam .
Vasta
(22-07-2014, 23:43 )positiivne Kirjutas: Mul on tõesõna täiesti keeruline juba kahelda terroristide süüs ses lennukiloos. Peaksin tervest mõistusest loobuma?

Sõber John on samuti loobunud veenmisest. [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]. Kui ikka asitõendeid ja viiteid ja kõike koguneb kuhja, hakkab keeruline vene tv õõnsat juttu siin korrata.

Ei ole loobunud, sõber Positiivne, ära loodagi Smile
Ma ei kavatsegi loobuda võimalusest tõe levikule natukenegi kaasa aidata Smile
niiet sinu lootusega segamatult Jänkistani ülistada on kaputt Smile Smile
Vasta
(23-07-2014, 20:40 )Punahabe Kirjutas: 777 on alati olnud turvalisuse,õnne,edu, kordamineku sümbol.Kui selle märgiga hakkavad juhtuma kummalised asjad siis mina tõlgendaks seda kui õnne saatusliku ,paratamatut pöördumist.See number ei aita enam .

Kuidas on lood 7, 77, 7777,7777777 mega? Mis õnne ja edu ja kordaminekut puudutab, siis need seitsmed on juba väga kaua aega tagasi ja väga paljudele inimestele toonud hoopis hukatust....alustades mänguautomaatidest jne.
Võimalik, et eksin. Ma pole expert.
Samas on seos MH17 mega vägagi küsitav.
Mulle tundub, et bandiidid ja marodöörid on jõudnud enda õigustamise faasi. Võimalik, et eksin kuna ma ei ole expert.

Tsitaat:Ukraina separatistide üks liidreid, pataljoni Vostok ülem Aleksandr Hodakovski tunnistas, et mässulistel oli õhutõrjesüsteem Buk, millega tulistati alla Malaisia reisilennuk, kus hukkus 298 inimest.

Hodakovski tunnistas Reutersile antud intervjuus, et mässulistel võis Buk olla, aga ta süüdistas Ukraina valitsust selles, et nemad provotseerisid sellest tehtud lasu.

"Ma tean, et Buk tuli Luhanskist. Tollal öeldi mulle, et Luhanskist tuleb LNRi lipu all olev Buk," ütles Hodakovski. LNR on venemeelsete nn Luhanski Rahvavabariigi lühend.

"Sellest Bukist ma tean. Ma kuulsin sellest. Ma arvan, et nad saatsid selle tagasi. Sest ma sain sellest teada täpselt siis, kui ma sain teada selle tragöödia toimumisest. Nad saatsid selle tõenäoliselt tagasi, et eemaldada tõendid selle kohalolekust," ütles Hodakovski eile Reutersile.

"Küsimus on selles: Ukraina teadis aegsalt sellest, et vabatahtlikel on see tehnoloogia, mille Venemaa neile andis. Mitte ainult, et nad ei teinud midagi julgeoleku tagamiseks, vaid provotseerisid seda tüüpi relva kasutamist lennuki vastu, millega lendasid rahumeelsed inimesed."

"Nad teadsid, et see Buk on olemas: et see liigub Snežnoe poole," ütles Hodakovski, viidates õnnetusepaigast kümne kilomeetri kaugusel olevale asulale.

"Nad teadsid, et see paigutatakse siia ja provotseerisid Buki kasutamise, alustades õhurünnakut ebavajaliku objekti vastu, mida nende lennukid polnud nädal aega rünnanud," ütles Hodakovski.

"Sel päeval lendasid nad intensiivselt ja täpselt tulistamise hetkel, kui tsiviillennuk lendas neist üle, algatasid nad õhurünnakut. Isegi, kui siin oli Buk ja kui Buki kasutati, tegi Ukraina kõik, et alla tulistataks tsiviillennuk."

Hodakovski on Donetski terrorismivastase üksuse Alfa endine ülem. Ta on üks väheseid Ida-Ukraina separatistide juhte, kes pole pärit Venemaalt, vaid on tegelikult kohalik. Tema juhib pataljoni Vostok, mis on separatistide üks tugevamaid üksuseid. Tema suhted mässuliste "kaitseministri" Igor Girkiniga on olnud mõnevõrra pingelised.

Hodakovski ütles, et tema üksusel pole kunagi Buki olnud, ent seda võisid kasutada teised separatistide üksused.

"Fakt on, et sellel sõjateatril opereerivad meie, kui nii öelda, partnerid mässulises liikumises, kellega meie koostöö sõltub mõnedest tingimustest," ütles Hodakovski.

"Me ei saa olla täiesti kindlad, millised ressursid on meie partneritel," ütles Hodakovski. Tema sõnul said mässulised varem mitu Buki kätte Ukraina vägedelt, aga ükski neist polnud kasutuskõlbulik.

Ta ütles, et kui keegi pakuks talle Buki, siis ta tunneks selle vastu huvi.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=69412929
Vasta
Ehho Moskvõ - külas politoloog Belkovski - pärast lennukatastroofi...

http://www.echo.msk.ru/programs/exit/1363530-echo/
(saab kuulata ja terviktekst samuti allpool).

Vasta
Keegi kirjutas eelnevalt AK uudistest. Kahjuks on Eesti rahvusriigi ametlik meediakanal muutunud tõepoolest Jänkistan & Co. (NATO, Iisrael, Süüria terroristid, herr Unzip jne) ülistavaks propagandameediaks, mille uudistesaates valatakse paska kaela kõigile, kes pühale ja puutumatule lääne “demokraatiale“ vastu hakata julgevad.
Viimasel ajal (eriti pärast Neeme Raua saatejuhiks hakkamist), tekitab sealt tulev jutt lausa õõvastust.
Vasta
http://www.tatoott1009.com/2014/07/21/mh...roven-now/
Siin yritatakse v2ita ,et pidi mingit muud marki lennuk olema,mootorid 777 kohta liiga v2ikesed.
Vasta
Rõõm on minupoolne, et sul endiselt jaksu on Putini "tõe levikule kaasa aidata". Usu mu õnnis sõber, su ponnistused ei kanna soovitud vilja. Paistab siiski, et lennuki hukkamises on süüdi vene relvad ja separatisitide/terroristide pime tapahimu.
Vasta
http://www.iseseisvuspartei.ee/test/inde...astus.html

Arvan sama, selge see et lavastus, et näidata näpuga kurja Venemaa suunas.
Vasta
http://www.youtube.com/watch?annotation_...DCUftDDo8o

Christine Lagarde Hints At Occult Message In IMF Speech At National Press Club (2014)

M6ned arvavad,et 27 juuli toimub midagi suurt,I-founi arvates avanevad sel p2eval p6rguv2ravad.
https://www.youtube.com/watch?v=SpA4BnVCdLQ
kellel see totter telefon olemas,proovigu j2rgi.

http://worldtruth.tv/flight-mh17-false-f...y-exposed/
Vasta
(23-07-2014, 21:55 )MarkAntony Kirjutas: http://www.iseseisvuspartei.ee/test/inde...astus.html

Arvan sama, selge see et lavastus, et näidata näpuga kurja Venemaa suunas.

See näitab mulle, kust see partei oma rahad saab.

Vasta
Kui siia teemasse juba piltide riputamiseks läks paneks ka ühe kujuka pildi mineviku kunstnikelt kes manipulaatorite mängulisi manipulatsioone on läbi hammustanud:

[Pilt: illuminati-witchcraft.jpg]

Muide on tähelepanuväärne et erilised sõjameeleolud on hakanud levima kui on reaalne oht et dollarile tõmmatakse vesi peale aga nagu ütles meie vabamüürlasest ja usa residendist president THC sellessinatses vene piiriäärses usa kordonis,vanamoodi me enam edasi ärmatada ei saa nüid peame sõdima hakkama.Laugh
Vasta
(23-07-2014, 22:19 )Temimoor Kirjutas:
(23-07-2014, 21:55 )MarkAntony Kirjutas: http://www.iseseisvuspartei.ee/test/inde...astus.html

Arvan sama, selge see et lavastus, et näidata näpuga kurja Venemaa suunas.

See näitab mulle, kust see partei oma rahad saab.
See ei ole ainus Iseseisvuspartei (ainuke partei kes meie põhiseaduses sätestatut järgida püüab) totakas avaldus. Kuid siiski ainus poliitiline jõud keda toetan, iseseisva riigi eest ükski teine partei ju ei seisa.

Mis aga sellesse alla lastud lennukisse puutub, siis tegemist inimliku (tahtliku?) eksitusega. Venemeelsed mässajad said infot, et tegemist ukraina sõjaväe transport lennukiga, vene nõunikud kinnitasid saadud arvamust ja nii see reisilennuk koos reisiatega tümaks tehti.

Minu jaoks jääb vaid segaseks miks reisilennukitest kirjus taevas just see konkreetne lennuk neile kahtlane tundus? Mässajad saavad ju info ja juhtnöörid venemaalt, kuid venemaa sõjavägi ei ole nii juhm et reisilennukil ja sõjaväe lennukil vahet teha ei suuda. Nii et tegelik süüdlane ei ole raketi teele saatnud Kolja vaid venemaal mugavas kabinetis istuv Sidorov kes osteti ära või lihtsalt pohmas peaga ei suutnud olukorda adekvaatselt hinnata.
Loll juhus.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 42
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat