Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas peaks reageerima?
#1
Juba pikemat aega keegi elab meiega meie majas koos. Me kuuleme, kuidas keegi askeldab teises ruumis või kõnnib trepist teisele korrusele, vaatama minnes pole seal aga kedagi ja on vaikus. Kui siis oma askelduste juurde tagasi läheme, kuuleme varsti jälle, et keegi nagu oleks uksest tulnud ja nagu nt. tõstaks köögis asju kapi peale. Just sellised kopsud ja mütsud käivad, nagu midagi tõstetaks kapi peale vms. Alguses hakkasin mina umbes aasta tagasi kuulma, kui üksi kodus olin, siis hakkasid lapsed juba ütlema, et emme, miski on siin, keegi kõnnib ja kobitstab. Mees ei uskunud ja arvas, et meil elav fantaasia, nüüd aga juba paar kuud kuuleb tema ka kobistamist. Ka nüüd umbes pool tundi tagasi ma kuulsin magamistoas olles, et keegi nagu oleks maja uksest sisse astunud ja köögis toimetama hakanud. Kuna mees on hetkel sünnipäeval, siis arvasingi esiti, et tema tuli tagasi ja läksin vaatama, et mis ta nii kaua seal köögis kohmitseb, aga polnud kedagi. Oskate mulle öelda, et kuidas ma peaksin reageerima, kas lasen sellel olla niisama, nagu on, või peaks katsume kedagi leida ja see ära saata siit. Küsimuse mõte on selles, et kas tasub torkida või paem mitte. Kardan, et kui torkima hakata, läheb asi hullemaks..?!
Palun nõuandeid ja soovitusi.
Vasta
#2
Arvan et selle nähtusega peaksite hakkama tegelema. Ega see iseenesest ära ei lõppe. Tall on komme hullemaks minna. See kuidas tegutseda - lugege siit
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8119
Postitus: #13 Postitus: #16 ja; Postitus: #18.
Mõni päev tagasi, sain ma veel ühe puhastamise kirjelduse, aga et sellega tegutseda, peab olema juba, meditatsiooni meister.

Kujutle nüüd oma ,korterit-maja väikese maketina nagu mängumaja.
Palu päikeselt abi selle puhastamiseks negatiivse
energiate lahustamiseks põletamise ja läbivalgustamiseks.
Kujutle, kuidas pistad oma elamise päikse sisse ja vaatad , mis temaga seal toimub.
Võid näha lausa plahvatusi, prõksumist ja tõrva sulamist . Näed kuidas peale blokeerunud energiate põlemist kodu läbi valgustatakse ja ta jääb heldalt kiirgama. Seejärel täna päikest , eemalda kodu sealt ja aseta Surnumere põhja.
Palu sellel soolal mida meri sisaldab, hävitada kõik
kodu sees sügaval olev neg. energia, kui seda veel peaks kuskil olema. Näed ,
ka asjad , mööbel ja kõik ruumid imbuvad soolast läbi ja kattuvad paksu soolakihiga.
Võid jätta ta sinna seisma 5 - 10 min. Seejärel täna merd ning võta kodu merest välja.
Järgmisena pane kodu kosest jooksvasse kristallpuhtasse allikasse, nii , et ta
on üleni vee all. Palu allikal puhastada kodu soolast ja lõpuks peab jääma kodu läbipaistvana.
Kui selline pilt on silme ees , täna allikat ja tõsta majake allikast omale kohale tagasi ning palu Universumist suurt kristallset energia palli. Näed nüüd , kuidas taevased väravad avanevad ja suur roosa pall sealt sinu majasse langeb, see on ülisuur ja kogu kodu jääb selle palli sisse.
Peale sellist puhastust hakkab kodus energia voolama ja tunned end kergemalt.

Seda võid korrata nädalas korra, eriti siis kui on käinud võõrad, peaks puhastama peale külaliste lahkumist, siis kui on kodus tülitsetud, kui keegi on haige olnud või tunned, et kodus on õhupuudus.Selle jutuga soovin öelda, et kui tunnete midagi sarnast , siis teate millega tegu ja pole mõtet oma tervise pärast muret tunda, et mis kehaga toimub.
Energiate vood tõusedvad iga päevaga, mis tähendab, et ka meie ise peaksime oma mõtetes olema positiivsed, mis võimaldab meie kehades energiate läbivoolu.
Kui oleme negatiivsusest ummistunud , siis energiakanalid on kinni ja läbivoolav energia peab jõuga endale kehas teed tegema, aga see võib anda tunde, et hakkad lõhki minema.
.Seegi teeb haigeks ja halva enesetunde. Pange eneses muutusi tähele.
Täna tuli mulle mõte seoses illusiooniga
Illusioon ehk eksitaju ehk meelepete on tegeliku objekti moonutatud tajumine.
Kui mõelda, et meie kogu senine elu on olnud illusioon just seetõttu, et me pole näinud tegelikkust, seda tõde, mis kõige selle taga on, mida teeme, mida mõtleme, meie tunded. Me pole seda näinud, nii nagu ei näe elektrit.
Kuid kogu elu on ainult meelepette me pole seda näinud, seepärast on kerge manipuleerida, teha kõikde seda, mida teevad mustkunstnikud oma trikkidega, me ei saa aru, kuidas midagi tehakse, nii nagu elu , me ei tea kuidas tegelikult kõik on.

Jõudu ja pealehakkamist!


Vasta
#3
Oh jh, kui oskaks selliseid rituaale läbi viia. Kardan, et oma oskamatusega võin asja hullemaks teha..
Vasta
#4
Kuna kurja pole see tegelane teinud, siis sissejuhatuseks ma toidaks teda. Jätaks tema lemmikusse kohta küpsist ja piima savitassis. Piima ja küpsist vahetaks, et need oleksid värsked. Nii võite te saada endale tubli abilise.
Vasta
#5
Ära tee midagi ega juhindu teiste lambist väljamõeldud "rituaalidega" ja varsti see möödub iseenesest.
Vasta
#6
Kle, teemategija, mängi sellele kummitusele Mõõkade Tantsu.
Hatšaturjan. Küll ta siis paneb liduma.
Vabandan, unustasin öpetuse sõnad kaasa panna mu eelnenud vastusel:
Oma mõttega tuleb ikka suunata, et ilusti objektile pääle läheks. On see mõõkade tants või issameie või mõne muu uskumise kaudu tehtud mantra või misiganes, koo-ordinaadid peavad olema küllalt täpsed. Ja objekti kohalt olgu kindlasti selge, kas ta kummitab ja kuskohas ta kummitab ja täpne aeg. Ideaaljuhul võiks ka nimi teada olla. Mind kolm aastat netitsi kiusanud kummitus on olnud tasa nagu kult võsas. Mis siis juhtub, kui ta inimkehast välja pääseb, see saab olema jälle uus väga huvitav kogemus talle endale ja minule. Kui vaja, siis vaja. Arendagem suhtlemist. Davaite druužimsja!
Vasta
#7
Jah, ilmselt juhindun Wilholmensis-e pakutud variandiga. Postituse mõte oligi see, et kas ja kuidas ma peaksin reageerima, et kas see, mis meil siin kodus juba mõni aasta, aktiivsemate ja rahulikema perioodidega tegutseb, võib meile ohtlik olla või on pigem hea koduvaim.. Lugu ma välja mõelnud kindlasti ei ole, asi ongi täpselt nii, nagu kirjutasin. Eriti annab see tegelane märku endast siis, kui lapsed üksi kodus on, aga vest ka siis, kui meie isegi. Ja vahet väga ei ole, kas on hommik-, õhtu-, või päev, tema tegutseb siin siis, kui pähe tuleb. Ise me teda ei karda, suuremad lapsed ka, aga 8 aastane oli üsna õnnetu üleeile, kui üksi kodus päeval oli, helistas mitu korda mulle tööjuurde, et emme, ma ei julge siin olla, keegi koguaeg teeb teisekorruse toa ukse lahti ja müdistab.. Tegin selgeks, et see on meie hea koduvaim Smile Loodan, et see nii on, sest nende aastate jooksul ei ole ta meile halba teinud, on lihsalt vähe häälekamalt ja julgemalt tegutsema hakanud. Aga on ka paaripäevaseid vaikuseperioode..
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,292 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 21,106 19-07-2018, 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 4,071 19-10-2014, 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,683 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,006 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,700 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat