Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudkui teed elus ringe
#1
Tere foorumlased. Oskab keegi äkki anda huvitavat vaatepunkti niisugusele probleemile:
1) kui juuksed on täiesti korrast ära, langevad lõputult välja ja on jõuetud. 2) kui jääd elus ühte kohta toppama ja sealt enam edasi ei saa...muudkui teed aastate viisi ringe ja paned tähele, kuidas jõuad jälle samasse kohta tagasi....

Edit: Suured algustähed, kirjavahemärgid!
Vasta
#2
1. Närvidest ja/või nö. uuest energiast.
2. See on mustrisse kinnijäämine. Edasi saad kui muudad ennast, oma mõtlemist, käitumist, reaktsioone. Inimesel on mitu nö. saatuse varianti, tavaliselt inimesed ei tea seda, enda vibratsiooni muutmisega (arenemisega), on võimalik "saatuseid" vahetada.
Vasta
#3
Kui sa ütled et teed elus ringe, siis suudad ilmselt ka näha lõike nendel ringidel. Analüüsi neid, peaksid ära tundma koha kust alates asjad hakkavad perse minema, kus tekivad vastuolud. Järgmine kord seda lõiku ringil läbides ei ole mõtet ka tõmblema hakata. Lihtsalt vaatle teda. Ma ka ei tea kui suurtest ringidest sa räägid. Ise soovitan neid taandada, kõige väiksemaks vigaseks ringiks. Üritades seda tehnikat kasutades nüüd su jutule diagnoosi panna, peab ütlema, et tulles ma-teen-elus-ringe-teemaga ei saa esimese asjana hakata rääkima juustest. Selliseid ringe ei tehta.
Vasta
#4
(05-06-2014, 04:59 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Närvidest ja/või nö. uuest energiast.
2. See on mustrisse kinnijäämine. Edasi saad kui muudad ennast, oma mõtlemist, käitumist, reaktsioone. Inimesel on mitu nö. saatuse varianti, tavaliselt inimesed ei tea seda, enda vibratsiooni muutmisega (arenemisega), on võimalik "saatuseid" vahetada.

aitäh vastuse eest! Kas see uus energia on positiivse või negatiivse tähendusega??
(05-06-2014, 09:41 )Kolmasilm Kirjutas: Kui sa ütled et teed elus ringe, siis suudad ilmselt ka näha lõike nendel ringidel. Analüüsi neid, peaksid ära tundma koha kust alates asjad hakkavad perse minema, kus tekivad vastuolud. Järgmine kord seda lõiku ringil läbides ei ole mõtet ka tõmblema hakata. Lihtsalt vaatle teda. Ma ka ei tea kui suurtest ringidest sa räägid. Ise soovitan neid taandada, kõige väiksemaks vigaseks ringiks. Üritades seda tehnikat kasutades nüüd su jutule diagnoosi panna, peab ütlema, et tulles ma-teen-elus-ringe-teemaga ei saa esimese asjana hakata rääkima juustest. Selliseid ringe ei tehta.

aitäh vastuse eest. Need kaks teemat on ikkagi täiesti lahus, kuid äkki ikkagi on mingi seos nende vahel ka... sest mind ennast juba õudselt häirib, et ma edasi ei saa....nagu jookseks peaga vastu seina....ehk on see hoopiski liigsuurtest nõudmistest enda suhtes.
Vasta
#5
(05-06-2014, 10:11 )SaintElizabeth7 Kirjutas: ...Kas see uus energia on positiivse või negatiivse tähendusega??
Nii ja naa...see on pikk jutt, ei hakka oma energiat, siia kribamisega, raiskama... kui piisav huvi asja vastu, võin mõne ürituse korraldada.
Vasta
#6
(05-06-2014, 04:59 )Tulnukinimene Kirjutas: 1. Närvidest ja/või nö. uuest oviera energia.
2. See on mustrisse kinnijäämine. Edasi saad kui muudad ennast, oma mõtlemist, käitumist, reaktsioone. Inimesel on mitu nö. saatuse varianti, tavaliselt inimesed ei tea seda, enda vibratsiooni muutmisega (arenemisega), on võimalik "saatuseid" vahetada.

sì, è possibile cambiare la natura .. è necessario seguire il percorso giusto e diventare bene umano ..
Vasta
#7
Eks ikka need teemad seotud omavahel, kõik ju omavahel seotud Smile
Aga kui sul inglise keelest arusaamine olemas, võiksid kuulata R.Anthony intervjuud, kus ta muuhulgas räägib päris arusaadavalt ka reaalsuse-silmustest. Lühidalt kokku võttes tuleb muuta oma alateadvuses pesitsevaid programme, et muuta oma reaalsust.

Siin siis link:
http://www.masteringyourinnergame.com/fu...rview.html
Vasta
#8
(07-06-2014, 11:10 )deklaris Kirjutas: Eks ikka need teemad seotud omavahel, kõik ju omavahel seotud Smile
Aga kui sul inglise keelest arusaamine olemas, võiksid kuulata R.Anthony intervjuud, kus ta muuhulgas räägib päris arusaadavalt ka reaalsuse-silmustest. Lühidalt kokku võttes tuleb muuta oma alateadvuses pesitsevaid programme, et muuta oma reaalsust.

Siin siis link:
http://www.masteringyourinnergame.com/fu...rview.html

Jutt on väga tore, aga küsimus suurem: kuidas pääseda ligi oma alateadvusele?
Vasta
#9
(18-07-2017, 21:33 )Tarawah Kirjutas:
(07-06-2014, 11:10 )deklaris Kirjutas: Eks ikka need teemad seotud omavahel, kõik ju omavahel seotud Smile
Aga kui sul inglise keelest arusaamine olemas, võiksid kuulata R.Anthony intervjuud, kus ta muuhulgas räägib päris arusaadavalt ka reaalsuse-silmustest. Lühidalt kokku võttes tuleb muuta oma alateadvuses pesitsevaid programme, et muuta oma reaalsust.

Siin siis link:
http://www.masteringyourinnergame.com/fu...rview.html

Jutt on väga tore, aga küsimus suurem: kuidas pääseda ligi oma alateadvusele?

Väga lihtsalt!
Selle kaudu pääsete ligi oma alateadvusele,
ning ka oma kõrgemale teadvusele.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813


Vasta
#10
Kuidas pääseda ligi oma alateadvusele?

Alateadvusele pääseb ligi alkoholi, narkootikumide, hüpnoosi, unenägude ja mantrate abil aga küsimus on ju tegelikult hoopis selles, et kuidas saavutada oma alateadvuse üle kontroll.

Elus ühte kohta toppama jäämist või kogu aeg nn sama reha otsa astumist kogeb tõenäoliselt enamus inimesi. Ringe paneb tegema alateadvus ehk see, mille väliseid tunnuseid nimetame oma iseloomuks, kireks, hirmudeks, külgetõmbeks, karismaks, tahtejõuks, tunneteks jne.

Näiteks võib mõni madalapalgaline inimene töökohta vahetada aga suure tõenäosusega selgub, et uus koht on üksnes pisike, olematu muutus. Kes kord elus luua või labida kätte võtab, sellele kipuvad need kätte jäämagi. Küprokimees kipub jääma küprokimeheks ja autojuht autojuhiks. Küprokimehest võib küll saada autojuht ja vastupidi ent neist ei saa kunagi poliitikuid, kinnisvaraarendajaid ja pankureid. Alateadvus juhib niinimetatud väikese inimese ikka ja jälle väikesele inimesele mõeldud kohtade juurde.

Kuidas seda muuta? Olen lugenud, nagu kõik teisedki, läbi kümneid tarku raamatuid. Olen lugenud sadu artikleid, postitusi ja kommentaare. Kõik seal on õige. Soovitused, õpetused: tee seda, korda seda. Muuda oma mõtlemist! Hakka elama! Ära enam neid asju tee!

Millegipärast aga märkan juba paar tundi pärast targa raamatu käest panemist, et toimin ikka nagu tavaliselt, olen tavalistel rööbastel. Alateadvus ei hooli sellest, et just sai suuri tarkusi manustatud. Alateadvus ei hooli, et oled lugenud suuri mõtteid aastakümnete kaupa. Tema rebib sind ikka tagasi mudasse.

- Väidetakse, et alateadvuse kontrollimiseks on vaja teha hingamisharjutusi.
- Väidetakse, et kui eemalduda nõrkadest inimestest ja otsida endale uusi, tugevaid isiksusi sõpradeks, siis tugevate seltskond (nende alateadvus) sunnib ka sinu alateadvust tugevamalt käituma, paremaid valikuid tegema.
- Väidetakse, et enda nõrkuste osas tuleb valvel olla 24 tundi ja jälgida kogu aeg enda käitumist justkui kõrvalt (see on minu arust eriti raske).
- Väidetakse, et kui muuta enda käitumist väliselt, siis muutub mingi aja pärast ka sisemus ehk alateadvus. Näiteks kui lõpetada lõõpimine ja naljategemine, ülemustele pugemine, sugulaste teenindamine, sõpradega kokkusaamine, siis muutud aegamööda keskendunumaks ja tõhusamaks ning sinu uus alateadvus hakkab kontakteeruma uute huvitavamate inimeste ja olukordadega.
Vasta
#11
Mis oleks "suur" ilma väikseta?
Vasta
#12
Tsitaat:Kuidas seda muuta? Olen lugenud, nagu kõik teisedki, läbi kümneid tarku raamatuid. Olen lugenud sadu artikleid, postitusi ja kommentaare. Kõik seal on õige. Soovitused, õpetused: tee seda, korda seda. Muuda oma mõtlemist! Hakka elama! Ära enam neid asju tee!

Esimene soovitus kõlaks nii: praktika, praktika, praktika ja veelkord praktika.
Lihtsalt lugemisest pole alateadvusel sooja ega külma. Alateadvust programmeeritakse kordamisega. Näiteks konfirmatsioonid. Kordad endale igal hommikul ja igal õhtul.

Teine soovitus: pea pole arvuti kõvaketas. Kirjuta üles oma eesmärgid kuhu tahad jõuda ja käi korra päevas see nimekiri läbi. Täienda, kategoriseeri. Ühesõnaga tööta oma tuleviku visiooni kallal. See võib tunduda tühisena aga tegelikult väga võimas tööriist.

Kolmas soovitus: oled see mis sööd.
Parem on loobuda mõneks ajaks alkoholist ja muudest psühotroopsetest ainetest või siis viia miinimumini. Uuri ja tarbi toidulisandeid. Toidu kvaliteet on muutunud suht kehvaks ja inimesed on pidevas vitamiinide ja mineraalide puuduses. Omega 3, magneesium ning D vitamiin on enesearendaja abimehed, parandavad keskendumisvõimet ja dopamiini toodangut ajus.

Neljas soovitus: puhka korralikult. Regulaarselt iga päev min 6 tundi. Proovi magamise ajaks tuba pimendada. Mida pimedam seda parem. Ja tund enne magamaminekut proovi vältida sinakat valgust nagu igasugused ekraanid ja led valgustus.

Ja viimaseks: praktika, praktika, praktika.


Vasta
#13
Kiirvastus
Tuleb muuta oma m6tlemist, m6tlemist aga muuta on raske kui ei muuda käitumist. Minna poodi tööle jne teist rada pidi kui tavaliselt, kanda pükste asemel kleiti, muuta soengut, muuta harjumuspäraste riiete värvi ja mis iganes pähe tuleb (,,karbist välja'' on minu sõnakõlks sellele)... teha uusi asju,sest sa ei saa ju loota uusi tulemusi tehes samu vanu asju, siis oledki rattas. Selliste sikksakkidega, kui teed asju teisiti kui varem jne, murrab nagu sellest vanast mustrist välja
Vasta
#14
(01-08-2017, 09:18 )jonnipunn Kirjutas: Kiirvastus
Tuleb muuta oma m6tlemist, m6tlemist aga muuta on raske kui ei muuda käitumist. Minna poodi tööle jne teist rada pidi kui tavaliselt, kanda pükste asemel kleiti, muuta soengut, muuta harjumuspäraste riiete värvi ja mis iganes pähe tuleb (,,karbist välja'' on minu sõnakõlks sellele)... teha uusi asju,sest sa ei saa ju loota uusi tulemusi tehes samu vanu asju, siis oledki rattas. Selliste sikksakkidega, kui teed asju teisiti kui varem jne, murrab nagu sellest vanast mustrist välja


Jaja, töö sakib Smile

Vasta
#15
Siin peamine kenasti välja toodud, kuldaväärt soovitused!
[quote='phillip' pid='236199' dateline='1501255930']
[quote]

Esimene soovitus kõlaks nii: praktika, praktika, praktika ja veelkord praktika.
Lihtsalt lugemisest pole alateadvusel sooja ega külma. Alateadvust programmeeritakse kordamisega. Näiteks konfirmatsioonid. Kordad endale igal hommikul ja igal õhtul.

Teine soovitus: pea pole arvuti kõvaketas. Kirjuta üles oma eesmärgid kuhu tahad jõuda ja käi korra päevas see nimekiri läbi. Täienda, kategoriseeri. Ühesõnaga tööta oma tuleviku visiooni kallal. See võib tunduda tühisena aga tegelikult väga võimas tööriist.

Kolmas soovitus: oled see mis sööd.
Parem on loobuda mõneks ajaks alkoholist ja muudest psühotroopsetest ainetest või siis viia miinimumini. Uuri ja tarbi toidulisandeid. Toidu kvaliteet on muutunud suht kehvaks ja inimesed on pidevas vitamiinide ja mineraalide puuduses. Omega 3, magneesium ning D vitamiin on enesearendaja abimehed, parandavad keskendumisvõimet ja dopamiini toodangut ajus.

Neljas soovitus: puhka korralikult. Regulaarselt iga päev min 6 tundi. Proovi magamise ajaks tuba pimendada. Mida pimedam seda parem. Ja tund enne magamaminekut proovi vältida sinakat valgust nagu igasugused ekraanid ja led valgustus.

Ja viimaseks: praktika, praktika, praktika.

[/quote]

Aga praktika osas, phillip, mida silmas pead või soovitad, kas praktika sesmõttes, et oma loetut jm pidevalt praktilises elus rakendada või noid rituaalide tegemisi, mida esoteerikaturul praktikateks nimetatakse - nö gurude juhatusel harjutusi jms?
Vasta
#16
Pidasin silmas rakendamist ellu. Vahet pole kas praktika on füüsiline/mentaalne või vaimne.
Lisada eelnevatele soovitustele võiks veel mediteerimise ja järjepidevuse.

Mediteerimine. See ei pea olema meeletutesse sügavustesse minev või mingis kindlas poosis istumine. 5 min päevas keskendumine enda hingamisele. Kui tulevad mõtted mis kaasa viivad siis nendelt mõtte tagasi toomine hingamisele. Silmad kinni või lahti, istudes, tööd tehes, kuidas soovid. Tundub suht mõtetuna aga võta näpust, harjutades selliselt enda aju on järjest lihtsam olla praeguses, keskendunud. Lihtsam on ka end oma emotsioonidest ja mõtetest distanseeruda. Muutused on kiired tulema.

Järjepidevus. Harjumus mida tasub arendada. Minna edasi, mis siis, et kukud. Tõused püsti ja lähed jälle edasi. Kukud ja tõused taas. Ja tavalised kui oled väga lähedale jõudnud eesmärgile tuleb veel viimane korralik kukkumine ???? Aga tõused ja lähed ....
Vasta
#17
Aitäh, jõudis kohale Laugh jah, rakendamine ellu. Kui nt levinud meditatsioonipraktikad pole loomuomased, on tglt igaühel oma viis selleks, see tuleb vaid leida.
Vasta
#18
Phillipi nõu on tõepoolest kulda väärt! Praktika, praktika, praktika.
Kui tahad saada heaks automehaanikuks, siis paranda autosid iga päev.
Kunstnikuks? Siis maali-joonista iga päev.
Kui poliitikuks, siis räägi, manipuleeri ja karjata inimesi seitse päeva nädalas ning harjuta peegli ees naeratamist.

Teine soovitus: Kirjuta eesmärgid üles?
See on lihtne kui eesmärgid on tavateadvuse piirides. Näiteks kui soovid uut televiisorit, töökohta, armukest, kinnisvara. Vaatad iga natukese aja tagant nimekirja läbi, teed bilanssi ning lähened väärtustele samm-sammult.

Kui aga siht on muuta alateadvust, siis oleks see kirja panduna umbes nii: Mina olen jänku aga tahan muutuda tiigriks. Mina olen viisakas ja abivalmis teenindaja aga tahan saada halastamatuks ja jõuliseks firmajuhiks. Mina olen inimene, keda kõik ära kasutavad ja petavad ning mul on sellest kõrini.

Kuidas saaks jänku muutuda tiigriks?
Paljud arvavad, et see on võimatu. Et me sünnime kas jänkudeks või tiigriteks ning peame sellega leppima kes oleme.
Näiteks üks vene kirjanik kirjutas nii: “Kui sa tahad kellekski hakata, siis ei saa sa temaks, vaid tolleks, kes tahtis temaks hakata. Seal on suur vahe.”

Ühe teise vene kirjaniku raamatus soovis noormees saada maailma valitsejaks. Tema arvates eristas nõrku inimesi tugevatest see, et tugevad lähevad ilma mingi hingepiinata üle laipade ning tapavad kõhklemata kui see on neile kasulik. Too noormees viis oma teooria prakikasse ning tappis kaks vana naist. Et endale tõestada – tema on tiiger, valitseja, tema ei tunne kahetsust tühiste inimeste tapmisest. Selgus siiski, et ta ei olnud tiiger. Just see, et ta nende asjade üle arutles, näitas, et ta on tavaline jänku. Tiigrid ei arutle, ei analüüsi. Tiigrid on iga päev, iga sekund, tiigrid.

Phillipi nõuanded on head, sest need on loogilised ja reaalsed.
Harjutamine teeb meistriks.
Järjepidevus viib sihile.
Mediteerimine on uks alateadvusse.
Puhkamine annab energiat.
Oled see, mida sööd.

Kas mediteerimisest, puhkamisest ja tervislikust toidust piisab, et jänkust saaks tiiger? Poemüüjast turundusjuht? Küprokipanijast erakonna aseesimees?
Vasta
#19
Kui jänku seab eesmärgi tiigriks saada ning pühendab oma aega ning sammub kindlalt selles suunas siis saab temast tiiger. Võibolla on küsimus kas tiigriks saades see talle ka meeldib.

Eesmärke seades võiks olla võimalikult selge mida soovida. Muidu juhtub, et ronid piltlikult õunapuu otsa ja siis saad aru, et ladvaõuna asemel oli isu pirni järele. Näiteks üks variant panna paberile(taas kord), millisena inimene end tulevikus näeb vaadeldes ennast erinevates rollides - sõbrana, oma vanemate lapsena, ise vanemana, töötajana või ettevõtjana, vaimse inimesena, füüsilise tervise nurga alt. See aitab luua selgust peakeses. Mida ma tegelikult tahan siis. Ja neid rolle näiteks korra kuus üle vaadata ja täiendada. Eks neid praktikaid ole teisigi.

Eesmärk võiks olla täpne. Tahan saada firmajuhiks või tahan olla rikas on eesmärk millel pole näiteks alateadvusel suurt miskit peale hakata. See on liiga laialivalguv. Aga kui see juba väikesteks osadeks teha siis ehk. Näiteks mis tähendab rikas? Mitu euri kuus? Mis ma selle rahaga peale hakkan? Niimoodi analüüsides võib välja tulla, et minu jaoks on rikkus oma maja, auto ja jaht. Teisele on rikkus igakuine summa mis teenitakse minimaalse tööga ja mis vöimaldab reisida. Need juba oluliselt selgemad ja ilmselt ka saavutatavad eesmärgid. Selles mõttes on raha vahend.

Enese muutmine on selline lõputu arengu protsess. Võtad ühe detaili ja muudad, siis teise ja muudad paremuse poole. Muudad 100 pisiasja ja enesele märkamatult oledki muutunud. Sellised suured ja pauguga elumuutused on pigem erand.

Kokkuvõtvalt siis jah, igaühel on võime ennast muuta ja luua oma tulevikku.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sa ei tea mida sa teed ?! Horos 14 5,950 06-06-2007, 21:38
Viimane postitus: Lillian

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat