Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kathleen Taylor'i ajupesu ja mõtete kontrollimise teadus
#1
Oma teoses "Ajupesu" pöörab Kathleen Taylor erilist tähelepanu ajupesu praktilisele poolele meie igapäevaelus, sõlmides osavalt kokku kaasaja aju-uuringud, närviteaduse huvitavamad leiud ning sotsiaalpsühholoogia praktilised katsed ja avastused. Salapärast manipuleerimist vaetakse raamatus põnevate näidete ning kõhedust tekitavate päriselu lugude kaudu. Taylor kirjeldab ilmekalt, kuidas hariduse, psühhoteraapia, reklaami, religiooni ning poliitika abil piiratakse inimeste mõtlemis- ja tegutsemisvabadust, luues väärkujutlusi ning käitumiseelistusi, mida inimesed tihti ei teadvusta.

Eriti soovitan lugeda neile kes igal õhtul telekat vaadates oma maailmapilti kujundavad ja kõike sealt tulevat püha tõe ja järgimisväärsena võtavad.
Hind Apollos 9,99 €
Vasta
#2
VS - üks ilus samm jäi tegemata wink

Re Me | neurotaylor

Pilgrimbooks / Ajupesu - Kathleen Taylor
"Ajupesu" Kathleen Taylor | Apollo
"Ajupesu" Kathleen Taylor | raamat24.ee
"Ajupesu" demagoogia ja inimeste mõjutamine eile ja täna. | Alkeemia - muutumise kunst ja elamise teadus

[Pilt: 5b60424a5f632043d9899a6d30f48d17]

PS. Tooks veel esile selle, et antud teos läheb kategooria alla "vaba tahte printsiip" (Vaba tahte printsiip | Para-web) - inimestele öeldakse kõik ette ära. Isegi see, KUIDAS meie "ajusi pestakse" aga ikka on põikpäid ja naiivikuid kes eelistavad mitte näha ja mitte kuulda.



Originaaliga tutvumiseks...

Brainwashing : the Science of Thought Control
Vasta
#3
No lihtsalt eile jäi see raamat mulle Apollos näppu ja kodus lugedes leidsin ta nii hea olevat, et soovitada ka paraveebudele, eriti patriootilistele hurraläänlastele ja hurraidalastele, miks ühelt poolt Lääne filmides on pidevalt korduvad inimtüübid ja situatsioonid ning näiteks vene filmide fashismiteema kõik need sõjajärgsed aastakümned, lihtne sionistliku vene valitsuse trikk kuidas venelastega manipuleerida ilma ennast sionistina tutvustamata.
Vasta
#4
(24-05-2014, 08:43 )VironShaman Kirjutas: Taylor kirjeldab ilmekalt, kuidas hariduse, psühhoteraapia, reklaami, religiooni ning poliitika abil piiratakse inimeste mõtlemis- ja tegutsemisvabadust, luues väärkujutlusi ning käitumiseelistusi, mida inimesed tihti ei teadvusta.

Eriti soovitan lugeda neile kes igal õhtul telekat vaadates oma maailmapilti kujundavad ja kõike sealt tulevat püha tõe ja järgimisväärsena võtavad.

Tundub vajalik teos.
Meenutan siinkohal, et inimestega püütakse manipuleerida ka muul viisil. Näiteks töötab DARPA välja ajuimplanaate, mis võivad mälu päästa, kuid samal tõstatab see ka tõsiseid küsimusi, sest ajuga manipuleerimise tagajärjel võib kaduda inimese identiteet.

Probleem on eriti terav seepärast, et aju funktsioonide taastamise kõrval uuritakse ka võimalusi isiksuse muutmiseks, mida saaks kasutada näiteks sõdurite armutumaks ja vägivaldsemaks muutmisel.

DARPA kaudu rahastab USA valitsus tervet hulka teadusprojekte, mille kokkuvõte kõlab rohkem nagu õudusfilmi stsenaarium.

Nad täiustavad mõttekontrolli tehnikaid ja uurivad oksütotsiini potentsiaalset võimet suurendada inimeste vastuvõtlikkust propagandale ning nende aju kasutajaliidese projekt muudaks sõdurid sõna otseses mõttes küborgideks.

http://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik...-geenidega






Vasta
#5
täna lähen ostan, tänud soovituse eest
Vasta
#6
Ehk pakub huvi ka Joe Navarro raamat "OHTLIKUD INIMTÜÜBID". Endine FBI agent selgitab, kuidas ära tunda halbu inimesi ja end nende eest kaitsta".

Intervjuu TÜ professori Talis Bachmanniga
https://www.youtube.com/watch?v=EJH_LaIFdqY



Vasta
#7
(24-05-2014, 08:43 )VironShaman Kirjutas: Oma teoses "Ajupesu" pöörab Kathleen Taylor erilist tähelepanu ajupesu praktilisele poolele meie igapäevaelus, sõlmides osavalt kokku kaasaja aju-uuringud, närviteaduse huvitavamad leiud ning sotsiaalpsühholoogia praktilised katsed ja avastused. Salapärast manipuleerimist vaetakse raamatus põnevate näidete ning kõhedust tekitavate päriselu lugude kaudu. Taylor kirjeldab ilmekalt, kuidas hariduse, psühhoteraapia, reklaami, religiooni ning poliitika abil piiratakse inimeste mõtlemis- ja tegutsemisvabadust, luues väärkujutlusi ning käitumiseelistusi, mida inimesed tihti ei teadvusta.

Ja see manipuleerimine liigub edasi ka unenägudesse. Teatud kellaajal...arvan, et kella 3-st öösel, on eriti hästi mikronäha ja mikrokuulda (vaid õhkõrnalt, seega tõestada ei suuda), kuidas meie unenägusid ja ajusid mõjutatakse uute/vanade/sunduslike käitumismudelitega/piltidega/visioonidega.

Pole ainult aru saanud, kes meid täpsemalt mõjutavad. Vilksamini olen üht-teist näinud, aga pole mõtet sellest kirjutada, sest inimsilmale on nad nähtavaks tehtud kas tahtlikult...või on need olemused, kes pole veel nii kogenud ja ei jõua mu järsu silmaavamise (öösel) või ümberpööramise (päeval) eest teise reaalsusse/mõõtmesse peitu pugeda.

See selleks. Elu tuleb siiski meile antud võimaluste piires maksimaalselt enda kasuks ja heaoluks ära kasutada ning mitte olla ohvri rollis.
Kuni me ei suuda meie manipuleerijaid ohjeldada, piirata, karistada jne, tuleb teha seda, mis võimalik. wink
Vasta
#8
"Kas siinsed foorumlased ei näe unenägusid...või näevad, aga ei julge neid mõista ja rääkida neist?"
Tead kui väsitav see on? Igakord magama minnes kas kukun läbi voodi põrandale, hõljun unetoas edasitagasi, tõusen unevoodist üles....ja need igasugu tegelased seal...oehh...Smile
Vasta
#9
mitte unenäod ei väsita mind...muidugi ma rääkisin võimatusest kaotada teadvust unemaailmas. Vaid...hmm...kui ei ole enam üldse võimalik "magama" jääda. Oled Ärkvel...kolmes seisundis koguaeg...ärkvelolek, uneilm ja sügavuni. Kolmnurga sees olev Silm...Smile
Vasta
#10
Kindlasti näevad, siin on palju teadlikke inimesi. Ise näen eranditult igal ööl unenägusid põhiliselt enda elu kohta, kõik mis seal toimub on ikka minu jaoks. Olenevalt millestki jääb 3-5 uneseika ühest ööst meelde. Põhiline toimetamine käib nö hingekodus, unenäos siis väike maamaja, mis kuulus kunagi mu enda vanaemale. Ilmselt kunagi tulevikus kui lubada saan endale seda, siis lähen ka siin reaalses elus sinna majja elama. Inimesed julgevad unenägusid mõista kui see neile huvi pakub ja räägivad neist siis kui ise soovivad. Karta pole siin ilmas küll midagi sealhulgas teiste tagasiside, selle võib meeldivalt vastu võtta või naerupahvakaga välja naerda ja mitte midagi hullu ei juhtu Smile Keegi ei kaota midagi, kõik kasutavad seda mida soovivad ja oskavad. Teadlikku inimest on ikka väga raske mõjutada, kus iganes, kas siis unenägudes või siin reaalses elus. Ohver olla on valikuküsimus.
Vasta
#11
Sa vist ei saanud aru...mul pole enam mingit vahet unenägemise ja mitte unenägemise vahel . Seda "võim enda käes" pole olemas. Ainult Üks On...jah...ikka kordan...Mina Olen...Hetk...Smile
Vasta
#12
Ma arvan, et need tegelinskid, kes meid kontrollida püüavad, EI SUUDA meie mõtteid LUGEDA, kuid nad oskavad meid väga edukalt mõjutada unenägude, helide, muusika, neti, TV, raadio, nutielefoni jmt kaudu. Ja oma mõjujõudu nad näevad meie järgnevates tegudes. Kuid mõtteid nad lugeda ei suuda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ajakiri " Imeline Teadus " Aerling 9 7,399 27-09-2018, 15:22
Viimane postitus: Aadu66

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat