Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas on võimalik.
#1
Kuna olen uus kasutaja, siis ei teagi, kas just õige koht uurimiseks. Aga ehk saan mõne vastuse. Lugu järgmine.
Kuskil veebruari keskel räägib laps (9.a.), et talle helistab keegi tundmatu ja midagi ei räägi. Uurisin siis kuidas helistab ja millal hakkas helistama. Helistama lapse jutu järgi järeldasime, et juba jaanuari lõpus ja suvalistel aegadel. Kord siis kui laps koolis või kodus. Mõnikord 2korda päevas ja siis mõned päevad jälle vahel. Kord olin kodus, kui jälle tundmatu helistas. Võtsin ise vastu ja täielik vaikus. Mitte kui ainsatki krõbinat.Katkestasin kõne ja helistasin koheselt operaatorile,kuid nemd ei näe sissetulevaid kõnesi. Ja kõige naljakam see, et telefoni ei jää ühtegi jälge, et oleks kõne sisse tulnud. Pidasin seda laste tembutamiseks ja käskisin lapsel telefoni kinni panna kui veel helistataks. Mõned kõned ja laps käituski nii kuidas soovitasin.Mõned kuud möödusid ja asi ununes meie poolt. Kuid mõni aeg tagasi sai lapsele uus telefon ja väiksem poiss võttis selle vana endale mängimiseks. Pildistas ja käis uhkustas kõigile, et tal telefon. Kord sõitsime perega mere äärde kui lapsed hakkasid jälle rääkima, et tundmatu nr. helistas ( see oli siis nädalavahetuse kui lapsed olid sünnipäeval ja tel.kaasas väiksemal poisil ). Pidasime seda 6.aastase rumalaks jutuks, et sünnipäeval tundmatu nr. helistas. Seda kinnitas ka suurem poeg ja, et tema veel pani telefoni kinni. Näitasime lastele sõidu aeg, et ei saa keegi siia helistada kuna kaarti ei ole sees. See ei ole võimalik. Kuhu numbrile ta helistab. Kuid tagasisõidul oli asi ununenud, kuid väiksema poisi taskus telefon heliseb. Võtan lapselt telefoni ja vaatan tundmatu nr. Süda hakkas sees kloppima. Vaatasin mehele otsa ja küsisin, et kuidas see on võimalik. Võtsin vastu ja täelik vaikus. Katkestasin siis kõne ja järjekortselt kõneregistrisse ei jäänud ühtegi jälge.
Kas keegi oskab seda seletada.
Vasta
#2
Telefonikõned teispoolsusest ehk?
Nendest on foorumis ka varem kuskil juttu olnud.
Vasta
#3
Suht tõenäoliselt on probleem telefonis endas, selliseid asju juhtub.
Vasta
#4
Mõnel telefonil on selline libakõnede funktsioon,(üks selline just endal ka)vast on see aktiveeritud,mingitele nuppudele vajutades hakkab telefon x aja pärast helisema.
Vasta
#5
Aastaid tagasi oli selline juhus , et telefon helises korra ja siis oli vaikus. Asja uurides (number jäi sisse) tuli välja et mingi psüühiliselt haige inimene (noor neiu) lihtsalt lollitas.
Kui tagasi helistasin ei vastatud. Kui helistasin tagasi teise telefoniga (teine number) jäi ta vahele.
Alati ei ole vaja kahtlustada paranormaalsust. Muidugi ma ei välista seda.
Vasta
#6
Pane number kirja ja näiteks vaata, kas on kogu aeg sama või on iga kord erinev.
Mis tüüpi telefon on? Ehk saab mõni teadjam juhendada, kuidas libakõned maha võtta.
Vasta
#7
Ei pruugi olla tegemist libakõnega. Kunagi ammu, kui mu tädi rase oli, helistati talle ja sooviti palju õnne lapse puhul. See oli tema ema hääl, kuid ema oli juba mitu aastat surnud olnud. Ja üldse ei valeta ka praegu. Paranormaalsed viirastused, kummitused jne ilmutavad ennast väga tihti läbi elektroonika, selle kohta on ka tõestusi leitud tegelikult. [/font]
Vasta
#8
Jah, ka mulle on helistanud üks surnud inimene väga kummaliselt numbrilt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas elu Eestis paremaks muuta? Kolmasilm 12 5,966 18-12-2014, 17:10
Viimane postitus: Nielander
  E-raamat. Kuidas teha? togli 13 15,541 02-07-2014, 21:02
Viimane postitus: stalo
  Kuidas käituda ilmselge rumalusega? Leena 74 27,833 17-05-2012, 18:12
Viimane postitus: Tehnoloog
  Sõda iraagis. Mis juhtub? Kuidas lõppeb? rez 30 10,646 20-01-2012, 12:43
Viimane postitus: FurioN
  Kuidas lahti saada? akvamariin 5 3,482 03-01-2012, 20:24
Viimane postitus: zen faran
  Kas on võimalik teist armuma panna? Peep 34 19,051 26-09-2011, 17:43
Viimane postitus: akvamariin
  Kuidas oleks üks lugu kolmemõõtmelist ajast, mida ma valdan kirjutan123 20 8,905 11-12-2010, 19:33
Viimane postitus: villu
  Kuidas keskenduda/ lõpetada mõtlemist? WickedMe 1 3,024 11-11-2009, 09:29
Viimane postitus: Ares
  Kuidas müüa röstsai maha 28000 dollariga Pohlatohlakas 5 3,465 27-05-2009, 12:12
Viimane postitus: Nielander
  Kuidas lahti saada luksumisest? entroopia 17 11,811 03-06-2008, 17:49
Viimane postitus: j2nsy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat