•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimrassi varjatud ajalugu
(09-02-2019, 12:15 )Mannu Kirjutas: Rassid on pidevas muutumises. Aga mulle ei meeldiks üldsegi selline tulevikumaailm, kus tõmmud musta habemega europiidse (caucasian) rassi esindajad omale kuskil "tõufarmis" valgenahalisi-sinisilmseid-blonde pruute kasvatavad.

Farmi ei tule - see ei ole jätkusuutlik.
Oodatakse kloonimise protsessi tehnilist lõpetamist.
Siis alles tõmmatakse juhe kuklast kaela ümber kokku.
Vasta

Kukr,
Ära kuula edasi!

Ma pole ise seda kuulanud, kuid sarnaseid olen. Veedad, venelased, tulnukad ja valge rass.
See väljafiltreerimise nõuanne oli üldine.
Ja sõnum on (vähemalt tollel, mida kuulanud olen) - olge ise parem inimene! ehk parandage meelt wink
See pole nüüd iga hinna eest positiivselt mõtlemise propaganda.
Vasta
Mina kuulasin.
Aga ma pole ka vist päris normaalne. Ma vaatan ka halva filmi sageli lõpuni, lootuses, et lõpus on puänt, mis "lahendab" kogu eelneva jura ja mõttetuse. (Enamikel juhtudel muidugi pole. Toda puänti.)
Selles mõttes oli nimetet onu loeng hea.
Hea, kui vaadelda seda õppekontekstis "näitlik vahend sellest, kuidas mitte sisse lugeda igavat loengut".
Kokkuvõte: valged jumalad olid head, sissetungijad pahad (miks see suur kräu ja möll lahti läks ma tegelt ei saanudki aru), venemaa hea, lääs paha, leiutasin kuidas olla surematu (aga ei ütle, kuidas), külastage minu seminare.

Teise lingi ehk härra Djuki loengu kuulasin ka ära.
Julia Po külalistesarjas on tegelikult palju huvitavaid lektoreid. Vähemalt on neil sageli mingid oma originaalideed ja oma lähenemised. Millega kõikidega ei pea nõustuma, kuid on selles originaalsuses sageli ootamatud ja selle poolest ka põnevad.
Julia Po "Maatriksi sakraalsed koodid", ehk üksjagu unikaalset nö. diagnostikasüsteemi, seda mainisin vist kord ka numeroloogia teemas.
Seal viimati mainitud lingil aga muu toreda seas lahati näiteks sõnu любов, Liebe, love - kõik algavad tähega "L", mis tähendavat inimest (kujundi ruuniline alge). Edasi tulid üksused "jumal" ja "veedad" (või teadmised). Ja selle järgi siis analüüsiti, kuidas rahvuste kaupa need üksused siis nö. toimivad näiteks selle kindla sõna kontekstis.
Viimne Roomlane, kuidas näiteks sina eestikeelse sõna "armastus" lahti lahkaksid?
Vasta
Naut, ma esitan sinu küsimusele vastuseks ühe mõistuloo, mis seletab lahti armustuse sõna.

"Vanaisa, mida sa seal sosistad?" küsib lapselaps, märgates, et taat enne uinumist omaette midagi pobiseb.
"Ma panin mõtte südamesse, pojuke!" vastab vanaisa.
Lapselaps on üllatunud: "Mida see tähendab?"
Vanaisa vastab: "Ma ei taha tülitseda naabriga, kes mind alt vedas ja ma ei tea, mida teha ... "
"Nii ma panengi mõtte oma südamesse ja jään magama. Hommikul ütleb mu süda mulle, mida ma pean tegema."
"Aga kuidas süda teab, mida teha, vanaisa?"
"Süda teab kõike, pojuke! Ma olen kogu elu temalt õppinud. Ja soovitan sullegi: kui midagi jääb arusaamatuks, pane mõte oma südamesse ja hommikuks avanevad sulle vastused. Ainus kohtunik on sinu enda süda. Ühtki teist kohtunikku pole olemas. Kuula teda! Kuula südame häält ja järgi seda kõikjal, kuhu su tee sind ka ei viiks."

Me peame arvestame seda, eestlastena kuulume me ka kunagisse veedade ajastu suurde rahvasse, kes olid selle maailma, Midgardi, põlisasukad, enne kui tulid siia vallutusretkele annunakidest siniverelised ja kes omakorda kloonisid siin meie maailmas erinevaid rasse, kes on meie suhtes vaenulikud. Armastuse teema on nii ülev teema, mida siniverlised ega kloonitud parasiitrassid aru ei saa.
(09-02-2019, 23:40 )KuKr Kirjutas: Miks me sellega arvestama peame?
Me peame teadma, mis on meie tõeline maailm, mis on aga vale maailm. Sinivereliste annunakide ja nende poolt kloonitud anglosakside maailm ei ole meie maailm, vaid parasiitidest rasside vereimejate maailm. Veedade maailm on valge rassi kodu, see on meie Midgard, meie Valge Kodu, mis on meilt röövitud ja mida nüüd seoses 5G tehisintellekti värdmaailmaga asendada tahetakse.

Vasta
(09-02-2019, 23:34 )Viimne Roomlane Kirjutas: Ma olen kogu elu temalt õppinud. Ja soovitan sullegi: kui midagi jääb arusaamatuks, pane mõte oma südamesse ja hommikuks avanevad sulle vastused. Ainus kohtunik on sinu enda süda. Ühtki teist kohtunikku pole olemas. Kuula teda! Kuula südame häält ja järgi seda kõikjal, kuhu su tee sind ka ei viiks."

: ) See on ju praktikas sisuliselt toimiv tehnika mu meelest.
Paned õhtul küssa või probleemikese "küpsema", hommikul on vastus valmis "haudunud".
Samas oli sellel taadul ju pool tööd juba tehtud, mis?
Et nii käituda, on hea tahtlikkuse alge siiski juba idanemas ehk vastus sisuliselt ka käes.

Tsitaat: Armastuse teema on nii ülev teema, mida siniverlised ega kloonitud parasiitrassid aru ei saa.
Kas me ise, inimkond tervikuna, pole ka siiski üle ja topelt ja ümberkloonitud?
Mis puutub nende "paraziitode" võimetusse armastusest aru saada... hm... hea Roomlane Viimane endasuguste seas... ehk paned selle küsimuse oma südamesse, heidad magama ja hommikul kuulad vastust?
Vasta
(09-02-2019, 23:34 )Viimne Roomlane Kirjutas: "Nii ma panengi mõtte oma südamesse ja jään magama. Hommikul ütleb mu süda mulle, mida ma pean tegema."
Juba teadlasedki täitsa peavoolus tunnistavad seda meetodit. Räägitud on sellest värskeltilmunud raamatus "Miks me magame". Ja vanasõnana ka ammu teada. Tark vanaisa. Kui keegi tahab selgust saada "taotluse tegemises", siis too vanaisa tegi õhtul taotluse. Positiivse mõtlemise asemel on palju mõnusam kõigi jaoks heatahtlik suhtumine (mis ei välista ka õigel kohal korraks vihastamist ja konkreetset väljaütlemist üldise heatahtliku suhtumise taustal).

Tsitaat:Armastuse teema on nii ülev teema, mida siniverlised ega kloonitud parasiitrassid aru ei saa.
Vot jällegi see juhtmeseadjate teema. Siin paraveebis on päris paljud teemad sellega läbi põimitud, ja üldse mitte põhjuseta. Kuigi tunnistan, et mina veel ei jaga täpselt, kes ja kuidas neid juhtmeid seadnud on. Aga seda tean küll, et arusaamatut kohates põlglikult naerda on viimane rumalus.

Kui Viimne Roomlane tahab, võib suudab (siin tahaks kasutada anglosaksi can verbi), siis ootab teema: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2508
Aga seni on teadjad kidakeelsed olnud.
Ja irvitajad, irvitage mujal.


Vasta
Anglosaksi reptiilse maailma niiöelda "õitsva" ühiskonna täpne kirjeldus....

MAAILMA EHITUS

...Me jaguneme mitmeks rindeks, et nad ei näeks sidet meiega.
Me viime oma tahte täide tilkhaaval, et mitte tekitada kahtlusi.
Me jääme alati varju ja hoiame saladust.
Me hakkame lühendama eluiga - teeseldes, et teeme vastupidist.
Me kasutame nähtamatult oma tehnoloogiaid nii, et nad kunagi ei mõistaks, mis toimub tegelikult.
Me kasutame kergmetalle, vananemise kiirendajaid ja rahusteid, lisades neid vette, söögi sisse ja paisates neid õhku.
Kõikjal ümbritsevad neid mürgised ained.
Kergmetallide mõjul kaotavad nad mõistuse.
Mürkidele me lubame otsida vastumürki, kuid tegelikult anname neile veel rohkem mürki.
Nad võtavad mürki sisse ja ka läbi naha, millest nende mõistus tuhmub.
Nende paljunemissüsteem rikutakse ära.
Nende lapsed sünnivad surnult, kuid me varjame seda informatsiooni.
Mürki sisaldab kõik neid ümbritsev: söök, vesi, õhk, riietus.
Me õpetame neid mürgi üle rõõmu tundma.
Nad võtavad mürgid omaks. nähes neid reklaamides ja kunagi ei taipa nende tegelikku mõjusid.
Nende vastsündinud lastele pritsime me mürki verre, neid samal ajal veendes, et see aitab neil tervist parandada.
Me hakkame nende lapsi mõjutama varases eas, kui lapse aru on veel nõrk ja õpetame neid armastama maiustusi.
Kui nende maimuke on allutatud, täidame ta metallidega, mis röövivad temalt mõistuse ja tuleviku.
Kui nende õppimisvõime väheneb, pakume neile ravimeid, mis nende hädasid suurendavad ja tekitavad neile uusi terviserikkeid.
Nende vastu anname me jälle uusi ravimeid.
Tänu võimule nende üle muudame nad allaheitlikuks, nõrkadeks võrreldes meiega ja külvame neisse hirme, depressioone, seetõttu muutuvad nad aeglasteks ja kui nad pöörduvad meie poole abi saamiseks, anname me neile veel mürke.
Me naelutame nende tähelepanu rahale, materiaalsetele hüvedele, et nad mitte kunagi ei leiaks üles sidet oma Hingega.
Me köidame nende tähelepanu seksiga, mängudega, et nad mitte kunagi ei saaks koonduda üheks.
Nende mõistus kuulub meile ja nad teevad nii, nagu me neid käsime.
Kui nad sellest keelduvad, kasutame me tehnoloogiat nende teadvuse korrigeerimiseks.
Hirmust saab meie relv.
Me varjame alati enda eesmärki ja viime seda täide.
Nad töötavad meie heaks, nende töö on meie "õitsengu" aluseks.
Meie pered ei segune kunagi nende peredega, meie veri peab jääma puhtaks.
Me sunnime neid üksteist tapma, kui meile see vajalikuks osutub.
Kuna selles ilmas oleme me ilma jäetud loomisevõimest, siis siis kasutame me nende loomingut....

HELGEM POOL:
Nad ei tohi mitte kunagi teada saada, et nad on meiega võrdsed, sest siis me hukkume.
Nad ei tohi seda mitte kunagi teada saada!
Kui nad saavad teada, et on võimelised meist lahti saama, võtavad nad need sammud ette.
Nad ei tohi mitte kunagi teada saada seda, mida me oleme neile teinud, sest vastasel juhul pole meil kusagile peitu pugeda.
Sest kohe kui udu hajub, näevad nad, kes me oleme.
Meie tegude järgi saavad nad aru, kes me oleme ja hakkavad meid jälitama.
Ükski varjupaik ei suuda meid kaitsta.
Ja seejärel saadetakse meid sinna, kust me tulime ja me jääme sinna kuni aegade lõpuni.
https://www.youtube.com/watch?v=XyKYVv-X...q-h9aQkqC8

Viimne Roomlane lisab veel juurde, et ainus lootus on Venemaa iidsetel tarkustel, sest need on ainuõiged ja tõhusad.
Vasta
(23-10-2019, 15:45 )Viimne Roomlane Kirjutas: Viimne Roomlane lisab veel juurde, et ainus lootus on Venemaa iidsetel tarkustel, sest need on ainuõiged ja tõhusad.

Ainus mis postituses on täielik vale. Sad

Pole seal tarkust kuskilt otsast - ei iidset ega moodsat.

On selge, et Viimne Roomlane kõike seda paranormaalset tegelikult paljuks ei pea. Tema eesmärk on hoopis teine, "tähtsam".

Vasta
(23-10-2019, 15:45 )Viimne Roomlane Kirjutas: Anglosaksi reptiilse maailma niiöelda "õitsva" ühiskonna täpne kirjeldus....

MAAILMA EHITUS

...Me jaguneme mitmeks rindeks, et nad ei näeks sidet meiega.
Me viime oma tahte täide tilkhaaval, et mitte tekitada kahtlusi.
Me jääme alati varju ja hoiame saladust.
Me hakkame lühendama eluiga - teeseldes, et teeme vastupidist.
Me kasutame nähtamatult oma tehnoloogiaid nii, et nad kunagi ei mõistaks, mis toimub tegelikult.
Me kasutame kergmetalle, vananemise kiirendajaid ja rahusteid, lisades neid vette, söögi sisse ja paisates neid õhku.
Kõikjal ümbritsevad neid mürgised ained.
Kergmetallide mõjul kaotavad nad mõistuse.
Mürkidele me lubame otsida vastumürki, kuid tegelikult anname neile veel rohkem mürki.
Nad võtavad mürki sisse ja ka läbi naha, millest nende mõistus tuhmub.
Nende paljunemissüsteem rikutakse ära.
Nende lapsed sünnivad surnult, kuid me varjame seda informatsiooni.
Mürki sisaldab kõik neid ümbritsev: söök, vesi, õhk, riietus.
Me õpetame neid mürgi üle rõõmu tundma.
Nad võtavad mürgid omaks. nähes neid reklaamides ja kunagi ei taipa nende tegelikku mõjusid.
Nende vastsündinud lastele pritsime me mürki verre, neid samal ajal veendes, et see aitab neil tervist parandada.
Me hakkame nende lapsi mõjutama varases eas, kui lapse aru on veel nõrk ja õpetame neid armastama maiustusi.
Kui nende maimuke on allutatud, täidame ta metallidega, mis röövivad temalt mõistuse ja tuleviku.
Kui nende õppimisvõime väheneb, pakume neile ravimeid, mis nende hädasid suurendavad ja tekitavad neile uusi terviserikkeid.
Nende vastu anname me jälle uusi ravimeid.
Tänu võimule nende üle muudame nad allaheitlikuks, nõrkadeks võrreldes meiega ja külvame neisse hirme, depressioone, seetõttu muutuvad nad aeglasteks ja kui nad pöörduvad meie poole abi saamiseks, anname me neile veel mürke.
Me naelutame nende tähelepanu rahale, materiaalsetele hüvedele, et nad mitte kunagi ei leiaks üles sidet oma Hingega.
Me köidame nende tähelepanu seksiga, mängudega, et nad mitte kunagi ei saaks koonduda üheks.
Nende mõistus kuulub meile ja nad teevad nii, nagu me neid käsime.
Kui nad sellest keelduvad, kasutame me tehnoloogiat nende teadvuse korrigeerimiseks.
Hirmust saab meie relv.
Me varjame alati enda eesmärki ja viime seda täide.
Nad töötavad meie heaks, nende töö on meie "õitsengu" aluseks.
Meie pered ei segune kunagi nende peredega, meie veri peab jääma puhtaks.
Me sunnime neid üksteist tapma, kui meile see vajalikuks osutub.
Kuna selles ilmas oleme me ilma jäetud loomisevõimest, siis siis kasutame me nende loomingut....

HELGEM POOL:
Nad ei tohi mitte kunagi teada saada, et nad on meiega võrdsed, sest siis me hukkume.
Nad ei tohi seda mitte kunagi teada saada!
Kui nad saavad teada, et on võimelised meist lahti saama, võtavad nad need sammud ette.
Nad ei tohi mitte kunagi teada saada seda, mida me oleme neile teinud, sest vastasel juhul pole meil kusagile peitu pugeda.
Sest kohe kui udu hajub, näevad nad, kes me oleme.
Meie tegude järgi saavad nad aru, kes me oleme ja hakkavad meid jälitama.
Ükski varjupaik ei suuda meid kaitsta.
Ja seejärel saadetakse meid sinna, kust me tulime ja me jääme sinna kuni aegade lõpuni.

Palun allikaviidet!!!
Vasta
Kuhu kül jääb allikaviide?
Vasta
Näib, et oleme kõik vähegi normaalsed tehnilised lahendused potist alla lasknud selleks, et lämbuda mürgisesse tossu ja surmavasse kiirgusesse. Inimlikud ja tervislikud tehnolahendused olid alles 120 aastat tagasi täiesti olemas. Atlantide järeltulijatest pankurröövlite ja petiste taktikepi all oleme marssimas kaduvikku.
Tundub, et kahejalgne on täna kõige degradeerunum liik Universumis.
https://www.youtube.com/watch?time_conti...lgxhYyzd4g
Viimne Roomlane lisab veel, et reptiilne anglosaksi maailma häving oleks rõõmusõnum kogu progressiivsele inimkonnale, kes tahaks elada rahus ja külluses!
Vasta
Viimse Propagandooni see postitus läks ilmselt aia taha. Põhjus lihtne. Seltsimees ei süvene talle ette antavasse materjali.

VR jaoks oluline info on postituse lõpus
Vasta
Bukvitsa - iidsete saladuste varamu.
Kes on eliit ja kes idioot.
Indias elavad 2 tumedat rahvast : draviidid ja naagad.
Zombi venekeelne vaste on личность e. isiksus. Isiksus, ka isik on "hingetu" ja "tahtetu" nö inimene ehk surnu ja seda kasutasid algselt notarid lahkunu kohta. Niisiis jällegi: isik e. persoon, seltsimees, härra jne ehk Surnud inimene ehk Kaup.
Väga olulist infot tänase päeva kohta.

https://www.youtube.com/watch?v=aRXDiJh5...gNv3cuqDQA
Vasta
Kõik valged hingega Inimesed, peale brittide ja semiitlike juutide, on rusid.
Lõuna-Eurooplased pole ka mitte valged, vaid segunenud semiidid.
Kes ei tunnista endi minevikku ja eiravad endi sugukonda, elavad tulevikuta ning Sugukondlikele pärimustele ligipääsu ning Sugukondliku kaitseta...
https://artsgtu.ru/blog/rus-byla-na-vsyo...tXkYd1MrLk
Vasta
(24-07-2020, 15:46 )Viimne Roomlane Kirjutas: Kõik valged hingega Inimesed, peale brittide ja semiitlike juutide, on rusid.
Lõuna-Eurooplased pole ka mitte valged, vaid segunenud semiidid.
Kes ei tunnista endi minevikku ja eiravad endi sugukonda, elavad tulevikuta ning Sugukondlikele pärimustele ligipääsu ning Sugukondliku kaitseta...
https://artsgtu.ru/blog/rus-byla-na-vsyo...tXkYd1MrLk
Kõik mida kirjutakse ei pea tõepähe võtma! 19saj oli eestis virulased, hiidlased, mulgid, saarlased j.n.e. Sama oli ka saksamaal ei olnud ühtset saksa rahvust. Ja väiksel hiiumaal oli palju murdeid mõned isegi sellised millest teised aru ei saanud: vandiraiujad odratolgused j.n.e. Mis asi on rahvas? Rahvas on ühise kultuuri ka keelega inimeste grupp, seal võib olla erinevaid DNA liine aga kultuur ja keel määravad üldjuhul rahvuse. Ei ole selliseid rahvaid kui neegrid ja jänkid! Lihtsalt võõras kes ei tea - tunne võtab neid ühtse rahvana mida nad tegelikult pole. Kehtib ka hindude ja hiindlaste kohta, ka seal on palju rahvusi. Ja kas see, et kellest otseselt pärined omabki tähtsust? Väidetaks, et Tsingis Khaani järeltulijaid pidi olema euroopas kusagil 10-20%. Mälu järgi kirjutan....kas me oleme siis mongolid? Kõik on segunenud ja siin on ikka määrav kes end millekski peab. Muidugi see eeldab kultuuri ja keele omastamist kõrgtasemel ja lisaks ka seda, et teised sind ka selleks peavad kelleks ise tahad olla. Kassipoeg kes sündis hobusetallis pole hobune! Samas mõned kassid kes on ainult koeri näinud ja nendega koos elab peabki end koeraks! Kuna inimesed on üks liik siis siis siin nii suuri vasturääkivusi pole....aga kas neeger kes räägib eesti keelt emakeelena ja on kultuuriliselt omaks võtnud on eestlane? Ausalt ei tea? On osad merekooli kursantide lapsed mulatid kes nagu on eestlased aga kas teised võtavad omaks? Järeldus on, et lisaks keelele ja kultuurile peab ka välimus klappima. Kui oled valgest rassist siis saad lõppkokkuvõttes kõikidesse valge rassi rahvustesse "lõimuda"......näiteks juudid. See aga on juba eri teema.
Ja venelased pole samuti olnud "aegade algusest". Vene rahvas tänapäevasel kujul on kusagil Peeter I ajast. Enne seda olid ka erinevad dialektid ja need inimesed ei pidanud end venelaseks samuti kui saaks küsida 19saj. eestlaselt ta vastaks näiteks, et on mulk või saarlane. Kõik tahavad näidata endi iidset päritolu, eriti aadlike sugupuud. Üks vanim sugupuu oli Haile Selass-il mustade maa (Etioopia) kuningal.
Vasta
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%...0%B8%D1%87
Filosoof. Kaugetest möödunud aegadest on vähe informatsiooni......isegi eesti E-valimistest napib! Mis siis nendest tahta! Kusagilt on meeldejäänud jutt, et olla olemas inimkonna tõepärane ajalugu, ehk objektiivne, ilma poliitkorrektsuseta. Muidugi salajane ja ligipääs puudub. Väidetavalt juba Ašoka indiast hakkas koostama ja seda on täiendatud ajas nii ette kui tahapoole. Mõned tõekillud võivad sealt pärineda? Tõestada seda ei saa, isegi köidete arvu ei tea, kas rullides või paberil. Ja kas jutt on tõsi või lihtsalt sensatsioonihimus välja mõeldud? Isegi ei hakka pakkuma! Inimkonna vanem ajalugu on millegipärast salastatud...põhjust nagu pole ja ebameeldivatest artefaktidest vaikitakse. Põhjus?
Vasta
(28-07-2020, 21:07 )äikesepoiss Kirjutas:
(24-07-2020, 22:27 )xcad Kirjutas:
(24-07-2020, 15:46 )Viimne Roomlane Kirjutas: Kõik valged hingega Inimesed, peale brittide ja semiitlike juutide, on rusid.
Lõuna-Eurooplased pole ka mitte valged, vaid segunenud semiidid.
Kes ei tunnista endi minevikku ja eiravad endi sugukonda, elavad tulevikuta ning Sugukondlikele pärimustele ligipääsu ning Sugukondliku kaitseta...
https://artsgtu.ru/blog/rus-byla-na-vsyo...tXkYd1MrLk
Kõik mida kirjutakse ei pea tõepähe võtma!

Tõsi jutt.

Viimse stalinisti antud aadressil leiame artikil, mille autor Tšudinov Valeri Aleksei poeg kirjutab kohe alguseks järgmist:
"Vene kirjaoskus on eksisteerinud mitukümmend tuhat aastat. Kogu Euraasia territoorium Suurbritanniast Alaskani oli asustatud mitte lihtsalt slaavlaste, vaid venelaste poolt. Venelaste ametlikust ajaloost lõigati lihtsalt 9 sajandit välja"

Aga kes on see Tšudinov Valeri Aleksei poeg? kes viitsib otsida: Чудинов, Валерий Алексеевич

Artikli alguses ju kenasti kirjas, kes too Чудинов, Валерий Алексеевич on!
Filosoofiateaduste doktor, professor, pseudoteaduslike ajalooliste ja filoloogiliste tööde autor...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Valerij_Al...4%8Cudinov

Kes kasvõi pinnapealselt tuttav idanaabrite alternatiivsete ajaloo käsitlustega, siis Chudinovi nimi ei tohiks, teps mitte, tundmatu olla.
Niiet veider, väga veider...
Vasta
Siin video alguses üles loetud kogu selle Tšudinovi elu- ja ametilugu!

https://youtu.be/Wv4nN6iPSiA
Vasta
Sattusin sellise huvitava lugemispala otsa - https://www.bibliotecapleyades.net/vida_...ien_63.htm
Loo autori väitel tema vanaisa koos teiste indiaanlastega leidsid maale kukkunud UFOst ühe elusa nn halli tulnuka ja viisid ta oma külla varjule enne kui USA sõjavägi sinna jõudis(kusagil pole mainitud,et kas tegemist oli Roswelli või mingi muu juhtumiga).
Tänutäheks päästmise eest see tulnukas nimega Bek-Ti jutustas/näitas neile kristalli abil maamuna ajalugu ja kosmoses toimuvast võimuvõitlusest erinevate tulnukrasside vahel millega ka maa on seotud.
Ma oma lugemisega olen alles suht alguses aga tundub huvitav.Kohati keeruline jutt,vajab natukene süvenemist.
Vasta
(28-07-2020, 23:04 )xcad Kirjutas: Inimkonna vanem ajalugu on millegipärast salastatud...põhjust nagu pole ja ebameeldivatest artefaktidest vaikitakse. Põhjus?
Tulnukad, kui Maa valitsejad, arvavad, et aitab inimloomadele sellest teadmisest küll, et nad on ahvidest arenenud ja terves Universumis unikaalsed. Magavad ka siis paremini.Smile
Nad kannavad ka innukalt artefaktide eest hoolt - mis kogemata leitakse, see ruttu ka kaotatakse!
President Truman lasi 1947 aastal Majestic-12 komitee moodustada mis tegeles maaväliste tsivilisatsioonide varjamisega, ning äsja loodud CIA oli tema lähim abiline siis, ja on seda kuni praeguseni. Sealt lekkis ka info välja, et arukas tsivilisatsioon on Maal eksisteerinud juba 270 miljonit aastat.
Üks leid ka Venemaa söekaevandusest.
https://youtu.be/aeCvCpXL-vU
Vasta
(31-07-2020, 19:54 )äikesepoiss Kirjutas: 300 aasta eest olnud Kihnul säärane juhtum, et poolsada katkuhaiget pandud kohalikku kirikusse luku taha ja põletatud kõige pühakojaga maani maha. Väidetavalt juhtunud asi kiriku eestvedamisel ja heakskiidul.

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=76336361

Kui nüüd edasi mõelda, eeldades, et eelöeldu vastab tõele, siis miks just kirik valiti sääraseks hukkamispaigaks? Kas kohalik kirikutegelane ja elujanune rahvas tegi sel moel kaupa jumalaga? Et veri ei tuleks hukkajate peale? Et lepitada katkutõbiste hinged taevaelanikuga?
Maausk oli sealmail veel säilinud. Kirik oli ikka vaenulik alge ja sai kasutada kaks ühes: kiriku põletamine ja katkust vabanemine.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 245,938 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,241 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Kurjuse varjatud ajalugu Pohlatohlakas 8 7,954 24-10-2020, 19:26
Viimane postitus: xcad
  Kas ajalugu kordub USA näol? z3r0 c001 95 25,603 21-07-2020, 23:01
Viimane postitus: cambodia
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,778 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Ajalugu ja ettemääratus alter 18 9,678 14-12-2009, 11:08
Viimane postitus: MHL

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat