Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia parasiit
Autor Sõnum
selgus
Uustulnukas

Postitusi: 29
Liitunud: Nov 2012
11-04-2014 13:43
Postitus: #1
Energia parasiit
Kas keegi on kokku puutunud energia parasiitidega?
Selline tegelane pidavat olema võimalik külge saada näiteks narkootikume tarbides, aga ka alkoholiga liialdades. Et joovastavate ainetega inimese energiakeha avardub kõrvaldimensioonidesse ja võib sealt võõra olendi külge haakida. Siis kui aine mõju üle läheb, jääb parasiit inimese energiakehasse kinni ja on sunnitud elus püsimiseks hakkama inimese energiast toituma. Mõnes i.k materjalis oli isegi öeldud, et pigem küsimus pole kas kellelgi on energiaparasiit, vaid millised ja kui palju.
Sümptomiteks võivad olla selline tunne nagu pea kiheleb, väsimus ja energiapuudus, unehäired ja raskemal juhul vaimuhaigused. Mind ennast huvitab ka, kuidas tuvastada sihukese eluka olemasolu ja kuidas neist vabaneda.

Siin on inglise keeles üks lehekülg samal teemal.

http://www.astraldynamics.com.au/showthr...-parasites

Google'st tuleb märksõna "energy parasite" alt igasugu infot.
(selle postituse viimane muutmine: 11-04-2014 14:11 selgus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
18-04-2014 06:43
Postitus: #2
RE: Energia parasiit
Siin on igasugust materjali:
http://kosmilinetervendus.edicypages.com...eemonitest

vabastamise kohta:
http://kosmilinetervendus.edicypages.com...giavaljast
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kolmasilm
Vana kala

Postitusi: 265
Liitunud: Jan 2014
18-04-2014 21:29
Postitus: #3
RE: Energia parasiit
Isikliku kogemuse pealt ütlen, et energia parasiidid on inimesed kes valetavad.
Manipuleerivad ''tõega'' isikliku kasu, heaolu või mis iganes sita nimel mida nad tahavad saavutada.
Edastavad teadlikult väärinformatsiooni.
Kahjuks käib selliste tuvastamine tihti tagantjärgi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 720
Liitunud: Sep 2009
14-05-2016 11:39
Postitus: #4
RE: Energia parasiit
Energeetilised parasiidid ja kuidas nendest vabaneda.

Igal hetkel ja igas kohas ümbritsevad inimest arukad energeetilised olendid. Nad on inimese suhtes hea tahtlikud, neutraalsed või negatiivsed.
On loogiline,et kui inimene toitub taimedest ja loomadest, siis on keegi kes toitub ka inimese energiast- tekitades sellega inimesele otsest või kaudset kahju. Reeglina inimene seda ise ei tunneta. Inimene on teadlik peenmateeria kõrgemaklassi olendistest: inglitest ja hingedest, siis madalama klassi olenditest on teada ehk ainult deemonid ja kuradid. Nendest ei kirjutata, nendest ei räägita. Nende üksikasjalikku klassifikatsiooni praktiliselt pole.
Peab märkima, et suur osa meil elutsevast nähtamatust loomaaiast on meie enda mõttevormid: kadedus, ahnus, viha, hirm, armukadedus, hasart jne. Me tekitame iga päev mõttevorme ja eraldame nende jaoks oma teadvuse rakukesi ning kui neid veel toita oma emotsioonidega, millega neid loodi, siisnad kasvavad, saavad teadlikumaks ja lõpuks võivad võtta kontrolli oma kandja üle. Kui aga mõttevorm, ei sa rohkem toitu oma kandjalt siis ta võib lahustuda (inimene saab tagasi oma energia. või ta lihtsalt seguneb kõiksusega) või võib ka üle minna teise toitja juurde ( sarnane tõmbab sarnast)

Meie maailm koosneb seitsmest tasemest, mis eristuvad üksteisest vibratsioonide poolest.
[Pilt: 2279719_original.jpg]

mūlādhāra (मूलाधार; juurtšakra) -materiaalne-füüsiline tasand
svādhiṣṭhāna (स्वाधिष्ठान; sakraaltšakra) eetertasand
maṇipūra (मणिपूर; päikesepõimikutšakra) vitaalne tasand
anāhata (अनाहत; südametšakra) astraalne tasand
viśuddha (विशुद्ध; kõritšakra) mentaalne tasand
ājñā (आज्ञा: kulmu- ehk kolmanda silma tšakra) kasuaalne tasand
sahasrāra (सहस्रार; kroontšakra) virgumistasand
Igale tasandile vastavalt on inimesel 7 keha, üks füüsiline ja ja 6 peenkeha, millede abil ta kontakteerub iga tasandi maailmaga. Sellisel kujul on iga keha ja iga tshakra omamoodi ühendus vastava taseme reaalsusega.
Inimene saab oma energia ja jõu kosmilise energia ümbertöötlemisel läbi oma 7 tshakra, Tegelikkuses on neid keskusi kehas palju rohkem ja need kõik töötavad igal inimesel individuaalselt ning pole teistega sarnane.
Selliselt ümbertöötatud energia on inimesele eluliselt vajalik sest toetab nii füüsilise kui ka peenkehade elutetegevust. Ilma selleta inimene sureb. Edaspidise elu käigus inimene , aga eriti esoteeriliste praktikatega tegeleja kogub endale energia ülejääke, et saada üht või teist omadust või võimet. See omakorda aga meelitab ligi parasiite ja kiskjaid.
Mingil määral on need peenmateeria olendid meie endi loodud ja oma lapsi parasiitideks nimetada pole eriti kena Bleh

Füüsilise plaani parasiidid.

[Pilt: 2268823_original.jpg]

Kõige tavalisemad energiavampiirid füüsilisel tasandil on inimesed , kes püüavad teisi endast välja ajada ja tekitada sel viisil madalaid emotsioone: hirmu, haletsust,viha. Sel teel saades endale teise inimese vitaal- ja astraalkeha energiat. Need on kõige kahjutumad parasiidid , kuna piisab ainult nende tegevuse ignoreerimisest, neutraalsuse säilitamisest ja nende provokatsioonedega mitte kaasa minemisest.


Eetertasandi parasiidid.

[Pilt: 2268976_original.jpg]

Eetertasand kujutab endast tohutud energia ookeani, millest suur osa jääb inimese poolt kasutamata. See tähendab aga, et kasutamata osa järele tekib kohe ka nõudlus. Loodus ei salli tühja kohta.
Tahes tahtmata me kõik oleme toiduahela osad ja toidame üksteist ühe või teise energiaga.
Tinglikult oleks see nii et me toidame "tumedaid" oma hirmude, kannatuste, vihkamise,õeluse ja silmakirjalikkuse energiaga. "Heledaid" aga toidame oma armastuse, rõõmu, lugupidamise ja õnne energiaga. Meie maailma käsitluses pole ühtegi struktuuri ega teadvuse osakest , mis ei toituks või ei toidaks teisi samasuguseid.
Eeterlik energia on väärtuslik sellepoolest, et ta on maksimaalselt ärakasutatav ilma igasuguse ümbertöötlemiseta. See on prana energia. Inimesel toodab eeterlikku energiat sakraaltshakra ja põhiline selle energia tootja on seksuaal energia.
Inimese suguorganid tootavad tohutu koguse eeterlikku energiat, millest 95% jääb inimese poolt üldse kasutamata. Neid on vähe ,kes seda energiat kasutada oskavad.
Jätkub.
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2016 12:09 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 720
Liitunud: Sep 2009
14-05-2016 15:05
Postitus: #5
RE: Energia parasiit
Seksuaalenergia parasiidid.

Larvid on olendid, kes asuvad inimese aura vahetus läheduses või juba auras sees. Nad mõjutavad inimese sakraaltshakrat, pärast seda kui inimene on lõpetanud eneserahuldamise, imevad nad endasse kasutult kulutatud eeterenegia ja lähevad uinuvasse olekusse kuni järgmise "toidukorrani" Nad on seksuaalegregorite nagu Lilith jt saadikud.
Inkubused, sukkubused ja lamiad on kiskjate klass. Nad on larvidest kõrgemal ja tegutsevad juba teadlikumalt. Nad mõjutavad inimest läbi une. Nad loovad unestsenaariumi, kus inimene on nendega vahekorras ja sellega annab ära oma energia.
Lamiad on inkubustest ja sukubustest kõrgem klass. Nad suudavad inemest mõjutada isegi ärkveloleku seisundis. Reeglina ilmub see äkiliselt tekkinud seksuaalerutuse seisundis, kus inimene nagu langeb transsi ja selles seisundis toimub "virtuaalne" suguline ühendus,mis lõpeb reaalse orgasmiga. Eriti tugevad lamiad on võimelised materialiseeruma kuni tiheda eeterliku kujuni, mida on võimalik puudutada ja millega on võimalik pidada läbirääkimisi ja ise enesest mõistetavalt sooritada täiesti füüsiline suguakt. Viimasel juhul võib lamia inimese kuu aja jooksul täiesti tühjaks imeda. Lamiad on samuti seksuaalegregorite saadikud.
Surnute kestad on surnud inimeste fantoomide moodustised, kes oma olemasoluks vajavad inimese seksuaalenergiat. Nad võivad hakata inimese külge kas peale negatiivset töötlust või siis lihtsalt surnuaialt tulevad kaasa. Toimivad läbi unenägude , on agressiivsed ja võivad unenägudes isegi rünnata.
Energeetilises plaanis näeb see välja nii, et unes või ilmsi lendab olend inimese juurde, kas pilve või kookoni kujul ja asub temaga kontakti imedes energiat spetsiaalse kanali kaudu , mis nende vahele tekib. Sel ajal on inimene teadvusetus seisundis ja talle ilmuvad igasusegused " meeldivad" nägemused ja kujud.

Et eel nimetud tegelased ei saaks tegutseda, siis on kõige pealt vaja teha korralik kaitse kohale , kus te elate, teha kaitse endale ja eraldi kaitse une ajaks. Kaitseks võib olla mis iganes, loits, kivid , viiruk, spetsiaalne selleks puhuks tehtud talisman. Lamiate, aga just eriti tugevate puhul on vaja teha tugev kaitse oma kodule.

Onanismi larvist vabanemiseks võib soovitada ainult õppida kontrollima oma seksuaalenergiat: koguma ja suunama seda enda vajadusteks , mitte aga paiskama välis maailma.


Vitaaltasandi parasiidid.

Inimese vitaalkeha see on energiakookon. Olendid, kes sellest toituvad, ei võta teda kui inimest vaid kui säravat energiakookonit, mis paistab neile väga isuäratavana. Vitaaltasandi parasiidid näevad välja nagu kaanid, teod, meduusid jne. Nende hulka kuuluvad suitsetamise ja hasardi larvid, kuradikesed,kes vajavad inimese vitaalenergiat ja samas mõjutavad ka inimese emotsioone- agresiivsus ja viha.
Larvid kinnituvad kohe inimese kookonile, kui tunnevad et selleks on tekkinud vajalik energia. Näiteks inimene proovis mängida mänguautomaadil, ta tundis hasarti ja talle see tunne meeldis. Larv haakis ennast kinni, sest kõik kolm tingimust tegevus, emotsioon ja sisemine heaks kiit olid olemas. Nüüd see larv sunnib oma ohvrit võimalikult sagedasti tundma hasarti ja riski.
Alkoholi ja suitsetamise larviga on samamoodi. Kuid kui on täitmata viimane ja kõige olulisem tingimus: inimese enda sisemine soov ja nõustumine, et see seisund talle meeldib, siis larv ei saa kinnistuda. Näiteks kui olete esimest korda proovinud suitsetada ja see on olnud nii vastumeelne, et olete otsustanud sellega enam mitte tegeleda, siis larv ei saa kinnistuda, sest et on olemas alateadvuslik kaitseprogramm, et see teile ei meeldi ja teie seda ei vaja.
Suitsetamise, alkoholismi ja narkomaania larvid tarvitavad inimese eeterlikku ja vitaal energiat, kontrollides inimese soovi tarvitada neid või teisi aineid. On vastavate egregorite saadikud.
Hasardi larvid omastavad samuti eerterlikku ja vitaalenergiat, kontrollides inimese soovi mängida midagi kasusaamise eesmärgil. On hasartmängude egregori saadikuteks.
Kuradikesed- on kiskjate klass, toituvad inimese vitaalenergiast, mõjutades teda läbi une, et saada hirmuenergiat, või siis ka otse tekitades inimeses spontaanset agressiooni. Samuti võivad nad mõjutada inimese psüühikat, tekitades olematuid kujutusi. On ka tegelased, kes võivad rünnata otse - toitudes inimese vitaalkeha kookoni kiududest. Sellistel juhtudel võib olla tegemist seestumisega. Nad on deemonlike egregorite saadikud.
Sihukesi olendeid meelitavad enda juurde inimesed, kes tegelevad musta maagiaga, mõjutades teiste inimeste tahet nende endi tahte vastu.

[Pilt: 2268661_original.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2016 15:42 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 720
Liitunud: Sep 2009
14-05-2016 16:32
Postitus: #6
RE: Energia parasiit
Kaitse ja vabanemine.

Kõige pealt võib kasutada loitse, mis küll võib olla ei likvideeri larvi täielikult vaid ainult nõrgestab tema võimu inimese üle. Näiteks loitsud halbadest harjumustest vabanemiseks, et aga vitaal tasand on kõrgemal eetertasandist siis kõige paremini aitavad spetsiaalsed sõnumised, mis moodustavad eraldi kaitsekihi inimese energiakookonile. Eisoovita kasutada võõraid loitse ja sõnumisi, parem on luua enda oma. kÕige parem on manifest, mis samuti loob mitmekordse kaitse. http://digitall-angell.livejournal.com/464990.html
Samuti tasub tegeleda põhjusega miks larv kinnitus. Sobivaim moodus selleks on meditatsioon. Selle käigus tuleb keskenduda oma kehale ja leida see koht kus halb harjumus pesitseb. Kui olete selle koha leidnud, süvenege sellesse, leidke ühendus mis temast väljub ja jälgige kuhu ta viib. Jälgige ka oma emotsioone, reatsiooni ja mõtteid ja lõpuks jõuate arusaamisele,et teie häda põhjus pole teis vaid teist väljaspool. Seda teadvustades leidke ankur oma teadvuses, mille külge see olend on kinnitunud. Kohe kui olete seda teadvustanud, saate selle ümbertöötada ja maha võtta, st puhastada. Larvil pole enam kohta kuhu kinnituda , kuigi ta võib seda uuesti üritada.


Astraaltasandi parasiidid.

Astraaltasand , see on emotsioonid, nii positiivsed kui ka negatiivsed. Selle tasandi parasiidid sunnivad inimest tugevalt üleelama igasugu emotsioone, et saada kätte energiat inimese astraalkehast. Sellel tasandil tegutsevad ka igasugu "petised" spekuleerides inimese usul ja ideaalidel.
Parasiidid võivad anda impulsi mingiks emotsionaalseks signaaliks, näiteks ärevus lapse pärast , kes läks kodust välja ja pole lubatud ajaks tagasi tulnud. Ülejäänu sõltub juba inimesest endast, kui ta hakkab seda emotsiooni üleskütma igasugu mõtetega ja seda igat pidi tugevdama, siis sellega inimene eraldab astraalenergiat parasiitidele toiduks. Teine laialtlevinud näide on seriaali vaatamine või raamatu lugemine, kui liialt hakatakse tegelastele kaasa elama. Osad toimetavad unenägudes- esitades erinevaid unenäo stsenaariume, et inimest emotsionaalsest tasakaalust välja viia. Lõppkokku võtteks liiga suurte ja intensiivsete negatiivse iseloomuga üleelamiste (stress, närvitsemine, hüsteerika) tulemusel, tühjeneb astraalkeha sel määral , et võib toimuda tema lahustumine ruumis füüsilise keha suhtes. See omakorda tekitab püsiva ektoplasma väljavoolu välisesse maailma, mis lõpuks päädib minimaalselt närvivapustusega või maksimaalselt insuldiga. Samuti leidub tegelasi, kes võivad inimest otse rünnata ja toituda tema astraalenergiast. Siia kategooriasse võib lisada nn "magusad kanaldajad" igasugused kallid , armastatud, inglilaadsed, ainukesed, valguse sõdalased jne, kes lubavad karma isandate, jumala ema, kosmiliste federatsioonide ja nõukogude nimel paradiisi saabumist ja kohest võitu pimeduse tegelaste üle. Tegelikkuses aga lihtsalt kasvatavad rõõmsat ja naiivset ego. Kaudselt kuuluvad siia ka sihukesed ootused nagu ammuse võla tagasi saamine, kaotatud armastuse leidmine ja parasiitide miinimum programm: kas ma keerasin ukse lukku, tõmbasin triikraua välja, kontrolli oma telefoni vähemalt kord tunni aja jooksul jne.
Kaitse astraalparasiitide vastu.

Ärge kruttige oma mõtteid liigselt. teil on piisavalt informatsiooni , et teha vajalikud järeldused.
Tarvis on arusaada, et sõltumata närveerimisest või mitte närveerimisest, te ei suuda olukorda endale paremaks muuta, küll aga liigne närveerimine ja negatiivsete mõtete mõtlemine võib tekitada olukorra mida te kõige rohkem kardate. Energeetilisest seisukohast on kõige mõttekam mitte närveerida ja oma energiat kokkuhoida.
Jälgige emotsioone, negatiivsed emotsioonidele leidke nende algus ja töödelge nad ümber.
Medideerige.
Filmide, raamatute puhul pidage meeles, et tegemist on väljamõeldistega ja mitte reaalsete tegelastega. kes lihtsalt täidavad oma ülesannet. Teil lihtsalt pole kedagi kelle pärast muretseda.
Puhastage ja kaitske oma töökohta.


Mentaaltasandi parasiidid.

Siia nimistusse kuuluvad kõik parasiitkäitumised: parasiitsõnad, parasiitžestid, sõnamulin. Need on kaootilised kohalikud programmid: uskumused, arusaamad, ebausud, aga ka isiklikud sõltuvused elukorraldusest ja harjumustest. Nende parasiitise peale oma mentaalenergiat kulutades, pidurdab inimene ise oma vaimset arengut ja vähendab oma elujõudu.

Mentaaltasandi kõrgemateks kiskjateks on egregorid ja kõikujad-pendeldajad.Need on juba kõrgema klassi olendid. kelle ülesandeks on meelitada inimene oma võrkudesse ja sellega seoses saada energiat kõigist inimese energia keskustest. Oma saadikutena kasutavad nad kõrgemaid larve ja hingi, ning köidavad inimest igas plaanis, ka füüsilises. Siia kuuluvad igasugused religioossed tegelased ja muud ideede levitajad.

Kaitse.
Kontroll sõnavara üle. Vabanemine parasiitsõnadest. Rääkida läbimõeldult.
Vältige tagarääkimist, kui see pole võimalik siis jääda passiivse kuulaja rolli: olen nõus, saan aru mida sa tunned ja esimesel võimalus muuta teemat.
Jälgige oma zeste, eriti neid mis on saanud harjumuseks, neist on soovitav vabaneda.
Loobuda lobast.
Perioodiliselt tegeleda verbaalse askeesiga alustada 30 minutist ja viia see kuni ühe päevase vaikimiseni igal nädalal.
Egregorite eest päästab vaid isiklik teadlikkus.
(selle postituse viimane muutmine: 14-05-2016 17:18 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 720
Liitunud: Sep 2009
02-08-2016 10:05
Postitus: #7
RE: Energia parasiit
Valukeha ja kohaloleku jõud.

Valukeha on poolautonoomne energiavorm,mis elab enamustes inimestes.Ta on justkui "juriidiline isik"mis on moodustunud inimese emotsioonidest. Ta on omamoodi primitiivne luuraja, sarnanedes kavalale metsloomale ja tema tegevus on ennekõike suunatud ellujäämisele.
Nagu kõik eluvormid, nii ka valukeha peab millestki toituma. Ta vajab kasvamiseks energiat, mis on sarnane tema oma energiaga, st energiat, mille vibratsioonid ühtivad tema enda vibratsioonidega. Valukeha võib kasutada toiduna iga valulikku emotsiooni. Sellepärast ta kinnistubki negatiivsetel mõttetel, näiteks draamad perekonnas.
Valukehal on kalduvus õnnetustele. See võib olla kaunis vastik, kui inimene esimest korda tajub, et tema sees on keegi, kes otsib sobivat emotsionaalset negatiivsust , otsib õnnetust.
On vaja täit arusaamist, et näha seda eneses, selle asemel, et näha seda teises inimeses ja see läbi ära tunda oma isiklikud kannatused. Kui õnnetus on inimest tabanud, vähe sellest, et ta ei taha teha lõppu oma õnnetustele, teeb ta kõik selleks, et teda ümbritsevad inimesed oleksid sama õnnetud kui ta isegi. Lõpptulemusena inimene muutub selleks, kes toitub teiste inimeste negatiivsest emotsioonidest.
Enamuse inimeste valukehadel on aktiivne ja passiivne faas.
Kui ta on tegevusetus olekus, siis inimene unustab, et ta kannab endaga kaasas rasket tumedat pilve, või on ta inimese sees nagu puhkav vulkaan, sõltuvalt siis inimese valukeha erilisusest ja energeetilisest väljast.
Tema tegevusetu olek sõltub täiesti inimesest. Tavaliselt kestab see periood mõned nädalad, aga võib ka varieeruda mõnest päevast mitme kuuni. Mõnedel juhtudel on valukeha tegevusetus seisundis aastaid enne kui mingi sobiva sündmuse ajel ellu ärkab.
Inimene, kes on lapsepõlves ilma jäänud vanemate hoolitsusest või on hüljatud ühe või mõlema vanema poolt, kasvatab endale valukeha , mis ärkab iga kord ja igas olukorras, kui ta tunneb sama valu mida, siis kui teda esimest korda maha jäeti. Sõber, kes hilineb viis minutit, kui peab teda viima lennujaama, abikaasa, kes tuleb koju hiljem kui lubas, võivad olla põhjuseks mis vallandavad valukeha järsu rünnaku. Kui abikaasa lahkub või sureb, siis sellise inimese poolt vallanduv emotsionaalne valu ületab kõik normaalsuse piirid. See võib päädida pikka ja piinarikka depressiooniga või kinnistunud viha seisundiga.
Naisel, kes lapsena on pidanud kannatama vägivalda isa poolt, on võimalus, et tema valukeha aktiviseerub kõigis lähemates suhetes mehega. Teisalt on võimalus, et emotsioonid ja ärkav valukeha kisuvad seda naist selliste meeste poole, kelle valukeha sarnaneb tema isa valukehale. Pole välistatud, et tema valukeha tunneb magneetilist tõmmet sellepoole, kes teda tajub, selleks , et saada veel rohkem samasugust valu. Mõnikord sellist valukehade omavahelist tõmbumist nimetatakse ekslikult armumiseks.
Mees , keda lapsena pole soovitud, on jäänud ilma ema hoolitsusest ja armastusest, kasvatab endal võimsa ambivalentse valukeha. See keha koosneb tugevast ja ületamatust soovist saada ema armastust ja tähelepanu, samal ajal tundes ema vastu viha, selle eest, et ei saanud emalt armastust , mida ta meeleheitlikult vajas. Täiskasvanuks saades, võib peaaegu iga naine aktveerida sellise mehe valukeha, mis oma olemuselt on emotsionaalse valu vorm ja väljendub narkootilise sõltuvusena " võrgutada ja vallutada" vaat, et iga ettejuhtuv naine ainult selleks , et saada naiselikku armastust ja tähelepanu, mille järgi tema valukeha januneb. Mees muutub võrgutusmeistriks, kuid kui suhted saavad lähedasteks või tema pealetung ei kanna vilja, siis tema valukeha viha ema vastu tungib esiplaanile ja blokeerib suhted. (puhta maniakk ju)

Tugeva ja aktiivse valukehaga inimene levitab enda ümber energiat , mida teised tajuvad kui ääretult ebameeldivat. Sellise inimesega kohtudes, osad soovivad kohe lahkuda või siis viia miinimumini temaga suhtlemine. Teised tunnevad aga mingit agressiooni puhangut tema suhtes. Nad võivad olla tema suhtes ebaviisakad, rünnata sõnadega ja mõnikord isegi ka füüsiliselt. See tähendab et nende valukehad tunnevad teineteist ära, on sarnased.
Pole üldse üllatav, et inimesed raske ja aktiivse valukehaga satuvad konfliktsetesse situatsioonidesse. Tihti peale nad ise provotseerivad selliseid situatsioone, kuid üle jäänud aja võivad nende valukehad olla tegevusetus seisundis. Sellest negatiivsusest,mida nad enda ümber levitavad, piisab, et äratada kellegi valukeha, tõmmata endale tema negatiivsed tunded ja tekitada sellest konflikt. Et kaitsta ennast inimese , eest kelle valukeha on aktiivses seisundis on vaja säilitada enese kõrgetasemeline Kohalolek ehk siis teisi sõnu sisemine rahu. Kui suudetakse jääda rahulikuks siis ühe inimese Kohalolek, laseb teisel inimesel saada võitu oma valukehast ja üle elada imeline ärkamine. Olgugi et sihuke valgustumine on hetkeline, ta siiski käivitab inimese enda ärkamise protsessi.
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2016 10:48 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,040
Liitunud: Aug 2010
02-08-2016 11:02
Postitus: #8
RE: Energia parasiit
(14-05-2016 16:32 )Digitaria Kirjutas:  Mentaaltasandi parasiidid.

Siia nimistusse kuuluvad kõik parasiitkäitumised: parasiitsõnad, parasiitžestid, sõnamulin. Need on kaootilised kohalikud programmid: uskumused, arusaamad, ebausud, aga ka isiklikud sõltuvused elukorraldusest ja harjumustest. Nende parasiitise peale oma mentaalenergiat kulutades, pidurdab inimene ise oma vaimset arengut ja vähendab oma elujõudu.
Tänaseks on neiks kõik suurkorporatsioonid, riigid oma seadustega ja seadusloomega jne..Peaaegu kõik on juba võetud, järgmiseks läheb kõrgemate parasiitide kontrolli alla inimese lihakeha, otse ilma mõistust läbimata .

(14-05-2016 16:32 )Digitaria Kirjutas:  Mentaaltasandi kõrgemateks kiskjateks on egregorid ja kõikujad-pendeldajad.Need on juba kõrgema klassi olendid. kelle ülesandeks on meelitada inimene oma võrkudesse ja sellega seoses saada energiat kõigist inimese energia keskustest. Oma saadikutena kasutavad nad kõrgemaid larve ja hingi, ning köidavad inimest igas plaanis, ka füüsilises. Siia kuuluvad igasugused religioossed tegelased ja muud ideede levitajad.

Kaitse.
Kontroll sõnavara üle. Vabanemine parasiitsõnadest. Rääkida läbimõeldult.
Vältige tagarääkimist, kui see pole võimalik siis jääda passiivse kuulaja rolli: olen nõus, saan aru mida sa tunned ja esimesel võimalus muuta teemat.
Jälgige oma zeste, eriti neid mis on saanud harjumuseks, neist on soovitav vabaneda.
Loobuda lobast.
Perioodiliselt tegeleda verbaalse askeesiga alustada 30 minutist ja viia see kuni ühe päevase vaikimiseni igal nädalal.
Egregorite eest päästab vaid isiklik teadlikkus.

Tänaseks ei ole mingit pääsu egregorist, muidugi kui just üksi taigasse elama ei asuta. 21 sajandil kõrgema taseme kiskjad enam ei meelita ( läbi oma esindajate/teenrite) vaid sunnivad, tekitavad väljapääsmatu olukorra, vajadusel sõja jne. läbi igasuguste riiklike võimu- ja rahatruktuuride, olles kindlustatud seadusandlusega, armeega ja info omamisega, pluss võimsalt siseneb inimese ümberehitamine täielikuks biorobotiks koos vastavate tehisosade ja programmidega...

Üks võimalus ennast paremini tunda: Praana hingamisharjutus. Google tõlgib päris hästi.
(selle postituse viimane muutmine: 04-08-2016 16:21 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 720
Liitunud: Sep 2009
02-08-2016 11:26
Postitus: #9
RE: Energia parasiit
Üks sihukestest juhtumistest, millele olin tunnistaja juhtus palju aastaid tagasi. Umbes kella 11 paiku õhtul helistas naabrinaine Ethel mu uksekella.
Ethel oli inteligentne kõrgelt haritud, keskealine naine. Tal oli tugev ego ja raske valu keha. Lapsena oli tal võimalu põgeneda Sakasamaalt sõjajalust, kui tema perekond ja sugulased hukkusid kõik sõjas.

Meil on vaja rääkida, see on väga tähtis, palun laske mind sisse. Ethel istus diivanile, ta oli väga ärritunud ja ta käed värisesid. Oma kaasa toodud mapist võttis ta välja kirjad ja dokumendid ja laotas need laiali diivanile ja põrandale. Endalegi ootamatult tundisin oma kehas midagi kummalist toimuvat, just kui heleduse regulaator oleks keeratud maksimumi peale. Ei jäänudki muud üle kui olla avatud, tähelepanelik ja olla kohal iga oma keha rakuga. Vaatasin teda ilma igasuguste mõtete ja eelarvamusteta, kommentaare andmata. ta avas suu ja välja paiskus sõnade laviin.
Täna nad saatsid mulle veel ühe kirja. See tapab mind. Nad plaanivad minu vastu vendettat. Te peate mind aitama. Meil on vaja võidelda nende vastu. Nende kasutud juristid ei suuda midagi teha. Nad võtavad mult kodu . Nad ajavad mu välja.
Selgus, et Ethel keeldus maksmast teenuste eest, kuna majahaldaja polnud tema juures teinud mitte mingit remonti ja nüüd ähvardavad teda ta omast korterist välja tõsta. Ethel rääkis kusagil kümme minutit, ma ainult istusin, vaatsin ja kuulasin teda. Järku jäi Ethel vait, vaatas oma laiali laotatud pabereid ja oleks justkui unest ärganud. Ütles siis vaikselt ja kurvalt:" Aga see pole üldsegi tähtis. Onju." Jah, see pole tähtis- vastasin mina. Ethel istus veel paar minutit vaikides, korjas oma paberid kokku ja lahkus. Järgmisel hommikul peatas ta minu tänaval ja küsis, et mida ma temaga tegin. Ta polevat enam ammu nii hästi maganud , kui möödunud ööl.

Ta mõtles , et ma "temaga tegin midagi", aga ma ei teinud midagi. Võib olla oleks õigem küsida,mida ma ei teinud. Ma ei hakanud reageerima, ei tunnitanud tema loo reaalsust, ei söötnud tema mõistusele ette uusi mõtteid ja ideid- ei toitnud tema valukeha uute emotsioonidega. Ma andsin talle võimaluse üleelada see mida ta tol momendil tundis ja selle tegevuse jõud seisnes selles, et mitte sekkuda ja olla tegevusetult. Olla kohal- see on tunduvalt tugevam sõnadest ja tegevustest, olgugi , et kohalolemise seisund võib tekitada soovi midagi teha või öelda.

Temaga toimunu polnud veel kindel muutus, kuid võimalik välgatus millestki , mis temas juba olemas oli. Seda nimetakse - satoriks. Satori see on Kohaloleku, eks siis kõrgema sisemise rahu moment, kui peast momendiks kaovad kõik hääled, mõtlemine seiskub ja selle väljendumine kehas emotsionaalsel tasandil. See on sisekosmose ilmumine, avarus seal kus enne oli müra, mõtete segadus ja kaootilised emotsioonid.

Arutlev mõistus ei suuda aru saa Kohalolekust see pärast tihti tõlgendatatakse teda valesti. Ta kinnitab, et inimene on muutunud ükskõikseks, eemaldunuks, et ta pole kaastundlik ja käitub nii nagu miski ei läheks talle korda. Tegelikult läheb inimesele kõik korda, palju sügavamal tasemel, kui mõtete ja emotsioonide tase. Ainult sellel tasandil on võimalik minna koos , tõeline osavõtlikkus, tõeline kokkukuuluvus, mis ulatub palju kaugemale nendest piiridest mis inimesele enne näisid.
Kohalolemise rahulikkuses tunneb inimene olevat ennast üks vormitu olemusega, mis on nii temas, kui ka selles teises. See annab teadmise , et inimene ja see teine on üks tervik ja et on olemas tõeline armastus, tõeline hoolimine ja tõeline kaastunne.

http://digitall-angell.livejournal.com/693658.html
Экхарт Толле
НОВАЯ ЗЕМЛЯ Пробуждение к своей жизненной цели (гл.6, ч.2)
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2016 11:59 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 22 5,891 11-04-2020 09:20
Viimane postitus: xcad
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 25,910 25-06-2018 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 4,309 23-07-2017 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 15,749 14-06-2016 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 6,766 08-03-2016 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 5,658 15-07-2014 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 26,678 15-06-2014 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Väline energia Wahankh 7 3,163 12-06-2013 11:08
Viimane postitus: Peisko
  Energia raputab mind chico 3 2,418 25-02-2013 16:06
Viimane postitus: lendav kokk
  Kas halb energia või midagi muud ? mariaolenju 17 8,596 16-11-2012 12:39
Viimane postitus: kodukäija

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog