Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Püramiidid?
#51
On keegi mõelnud mismoodi püramiid tegelikult toimib, on ta nagu imur, mis viib energia ülemise tipu kaudu välja - või vastupidi - toob alla?wink
Vasta
#52
Mõelnud olen küll, arvan, et sinu viimane variant on isegi suhteliselt reaalne. Hea link püramiidide kohta, mis annab hulgaliselt andmeid: http://www.world-mysteries.com/mpl_2.htm (sealt leiab ka muude huvitavate ehitiste kohta informatsiooni(H))

Muudetud: 19-9-06 kell 23:03:33 TMPS
Vasta
#53
waadates seda linki tundub see nati naq naise rinnad ja seesamusegi..........

aga ma arvan et egiptlased kasutasid mingit maagiat et t6sta neid kivimeid. ,, Samarkandi amulett" J Straudilt. on w2ike wihje et egiptuses w6i Syyrias elasid suured maagilised elukad kelle ytleme siis syyrialased pyydsid kinni ning panid ta amuleti sisse kinni kaitsex teiste samasuguste olendite eest.Laugh
Vasta
#54
Minu üks teooriatest, et miks on siis tehtud püramiidid:

Selge on see, et püramiidid on ehitatud selliselt, et seal midagi säilitada ja, et see miski seal säiliks võimalikult kaua.
Minu teooria on siis selline, et püramiidid on ehitatud inimkonna säilitamiseks ja mitte planeedi "Maa" elanike poolt, kuna arvestades püramiidide vanust, siis loogiliselt mõeldes polnud see sellel ajal inimkonnale lihtsalt jõukohane, mitte, et see praegugi nii väga jõukohane oleks, vaid ikkagi on püramiidid ehitatud mõne teise planeedi elanike poolt.
Konkreetsemalt pean silmas siis nn. rändplaneetide elanikke. Kindlasti on paljud siin kursis sellise planeediga nagu Niburu/Nibiru, millest siin foorumis mingil määral ka juttu on olnud. Niburu peaks siis ühe teooria kohaselt meie päikesesüsteemi läbima iga mingisuguse 3600 aasta tagant vms, mis järgmine kord ennustuste kohaselt peaks juhtuma juba u. 2012 aastal. Niburu läbimine meie päikesesüsteemi ja möödumine väga lähedalt Maast tekitab kindlast meie planeedil tohutuid muudatusi kliimas, millega kaasneks kindlasti totaalne katastroof ja tõenäoliselt ka inimkonna häving. Ning selleks ongi meist inimestest väga palju enam arenenud Niburu elanikud, et mingilgi määral kompenseerida nende nö. tahtmatut hävingu tekitamist meie plaeedile, välja mõelnud püramiidid ja meie jaoks siia enne nende planeedi kohale jõudmist ilusasti valmis ehitanud, kuhu siis kasvõi see pisike osa inimkonnast saaks varjuda seniks kuni niburu poolt tekitatud katastroof lubab inimesel jällegi päikesevalgust vaatama ja värsket õhku hingama tulla ning inimkonna arengut üles ehitama uuesti hakata. Ja nii käib see siis nii umbes iga 3600 aasta tagant.
Põnev mis?Smile Ma isegi imestan, et kust mul selline fantaasiaLaughBleh

Muudetud: 27-9-06 kell 12:34:09 kosmos
Vasta
#55
Üritan asjale läheneda loogiliest küljest.
Kõigepealt peab olema püramiididel mingi tähtis roll olema, sest keegi ei ehita nii suurt ehitist lihsalt niisama nalja pärast. Ise kaldun arvamuse poole, et pürmiidide juures on tähtis see, mis on püramiidide all, sest püramiidides sees pole praktikliselt mitte midagi ja püramiidide alt on leitud tühimikke.
See mida räägib Edwin Veryman (see inglise härra, kes koomas väidetavalt püramiidide aaluse rahvaga rääkis), et püramiidid on ehitatud inimeste petmise jaoks on isegi võimalik. Sellest üks järeldus: kui on nähtud nii palju vaeva, et midagi peita ei ole meil lihtsalt vaja seda torkida. Püramiide tuleks enne rohkem uurida, sest teadmatusega võib palju kurja teha. Kui näiteks on püramiidide all elavad inimesed selleks, et kui inimrass hävineb saaks maa peal elu taastada ja meie selle oma teadmatusega hävitaks siis oleks vist p***ekellad. Teine variant on see kui seal paiknevad iidsed saladused, mida inimkond saaks kasutada sõjaks ja seeläbi hävitaks end. Meie uudishimu ei maksa nii palju, et hävitada inimkond maal.
Vasta
#56
Arvan ,et kui nähti ,et maapeal saab eluhukka siis maa alune nn "planeet" oli valmis sissekolimiseks ,et seal on tehiskeskond jms.
Vasta
#57
Sai täna tuldud püramiidide juurest, õigemini püramiidmajade külast.
Energeetiliselt on see väga omapärane koht, ning sealt kõhedust tekitavaid seiku ei leia, nagu näiteks kaiu raba hallid ja kollased mehikesed ning kõhedustunne nii Saka mõisas kui ka Kaius. Endale see koht meeldis, püramiidis vahepeal kadus ajataju ja kogu aeg oli tunne, et püramiidist väljas olev on....noh, väljaspoolne.
Inimesed on toredad ja kindlasti oleks see väga viis koht Para-webi uurimisrühma järgmise kohana.

http://www.pyramiidmaja.ee/image/kaart.jpg

Muudetud: 3-6-07 kell 09:20:21 Metavo
Vasta
#58
mina pooldan ka seda varianti, et need suured ehitised on tehtud ufode või millegi taolisekaas abil

Muudetud: 6-6-07 kell 01:08:16 Lich
Vasta
#59
Aga see Tuthamon või kes ta oli. Tema surnukeha ju avastati!
Ja tema hauakambris nagu oli selline lause ka Kes häirib und sellel saabub surm tiibadel vms? Ehk siis nagu, need inimesed said ka surma!
Onju 1 avastatud? Laugh
Vasta
#60
Leiti surnukeha ja mis sa sellega öelda tahad?
Vasta
#61
Kui ausolla , siis kui suren siis mulle piisab ühest kirstust mitte püramiidist!
Aga noh.. mina ei tea, vb et neid mäletataks?
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Leiti surnukeha ja mis sa sellega öelda tahad?


Öelda ma ei taha midagi, vb ongi asi selles, et taheti et neid mälestataks vms??
( Ma pole asjatundja , minult midagi pole vaja küsida! Laugh )
Vasta
#63
Sa mõtled Tutanhamoni leidmist püramiidist?
Tutanhamonit ei leitud püramiidist vaid Kuningate orust.

Muudetud: 7-7-07 kell 20:35:35 Thorondor
Vasta
#64
Egiptuses (ja temaga piirnevates alades lõunasse) on 3 liiki püramiide - alustame pisematest:

1) koonus püramiidid - need on enamuses Niiluse lõuna poolses otsas ning need on tõesti hauapüramiidid ehk nende sisse maeti inimesi. Tehniliselt küll nii, et pandi kivi hunnik mille otsa surnu ja siis laeoti püramiid ümber. Kasutati savi ja pisikeste kivide segu ehk tehnoloogia umbes nagu kiviaia ehitamisel. Mõõdud ka suht tagasihoidlikud - pidid jääma nii 5-10 meetri vahele maksimaalselt keskmistl 3-5m.

2)Tellis püramiidid - Egiptuse kesk ja põhjaosas olevad . Need oma mahult jõuavad juba ehtsate püramiidide juurde kuid on tänaseks enamuses savihunnikut kus kaevamist ei lubata. Vanasti kui "valge mehe" käsk oleks suutnud seal kaevamist teostada siis keegi neid püramiidideks veel isegi ei lugenud - lihtsalt suured künkad.

3)Kivi püramiidid - selle hulka kuuluvad Giza kompleks, Saqqara astmik püramiid ja üks oli veel mille nimi mulle hetkel ei meenu. Siin läheb asi juba "imelikuks" ehk paraloogiliseks. Neist püramiididest pole leitud ühtegi matmist, lisaks pole leitud ühtegi hauapanust ja kui aus olla siis pole isegi ühtegi tõestust, et neid oleks kunagi kasutatud matmisega seoses. Küll on aga igatsorti muid tõestusi, et tegemist on kõige muuga kui klassikaliste egiptlaste poolt ehitatud "majadega".
On teada 2 kirjalikku allikat mis räägivad püramiididest ENNE kui nad oleksid pidanud olemas olla:
Esimene on kuulus Skorpioni kuningas (mitte see Hollywoodi oma aga see ehtne) kes ühendas Egiptuse riigiks. Tema lugulaulus (või mis iganes see on aga kirjeldab tema elu ja kangelastegusi) on kirjas kuidas ta külastas 3 jumaliiku mäge ja neid valvavat koera - sellisena kõlab "ametlik" tõlge. Teised asjapulgad aga pakuvad, et kuna tegemist oli dünastiate eelse tektiga siis peaks tõlge olema tipa teine ehk siis on mainitud just püramiide ja sfinksi mitte mingeid müstilise mägesi tundmatu kutsuga.
Teine on nii nimetatud "inventuuri kivi" ehk" inventori stelae" - asus ta Sfinksi käppade vahel seni kuni Hawass ta sealt eemaldada lasi, et "igasuguseid hullud oma imelikke konspiratsiooni teooriaid ei levitaks". Uba nimelt selles, et see kivi on raiutud teada tuntud vaarao poolt kes elas nii aastakest 500-1000 (sorry mälukas) ENNE kui need püramiidid oletatavasti ehitati. Seal on kirjas lõik mis kõlab umbes nii - "mina vaarao see ja teine, nende ja viiendate jumalate armust ja kaasabil (ja muu blää blää ) remontisin/tervendasin/puhastasin liivast jumalate poolt siia orgu pandud imesi, et nende kuulsus ja jumalate kuulsus ei kustuks aegade hämaruses". Lisaks oli seal siis hoolikalt kirja pandud mida muud selle vaarao valduses huvitavat ja imelist ja kasulikku oli.

Järeldused võib igaüks ise teha. Täpsustavaid küsimusi võib esitada aga meenutan, et selle teemaga tegelisn siis kui veel poisike olin ning tõesti ei mäleta kõiki väljaandeid kust loetud need asjad. Kuid kahtlustan sügavalt, et netis on need asjad kõik olemas - jõudu otsimisele ;-)

PS. Ahjaah - leidmisest - rõhuv enamus muumiatest on leitud sellest nn Kuningate Orust - "tähtsad" muumiad vähemalt. Mõned üksikud mujalt - kuid mitte ühtegi neist kivipüramiididest.
Vasta
#65
ma pakun välja hoopis variandi, et need vanad egiptlased oli targemad kui meie praegu.sest meie ei suudaks eluski nii võimast püramiidi püstitada.niivõrd täpsete mõõtmete järgi, niivõrd tihedalt ja täpselt.need püramiidide kivid on ju nii täpselt kokku pandud, et sinna ei mahu nõel ka vahele.
isegi meie tänapäeva kraanad ja misiganes "võimsad" vahendid ei suuda neid tõsta.
ma jääks ikkagi selle juurde, et mingid maavälised jõud..
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: minaKa
isegi meie tänapäeva kraanad ja misiganes "võimsad" vahendid ei suuda neid tõsta.

Miks loobid Sa sõnu, millel puudub igasugune kate? Võrdle kahte järgmist lauset:

The average weight of the stone blocks used to build the Great Pyramid at Giza has been estimated at 2.5 tonnes (2.5 tons).
[link*]

Hydraulic truck cranes vary in lifting power. It's easy to tell how much a particular hydraulic truck crane can lift just by the name of it: A 40-ton crane can lift
40 tons (80,000 lb or 36,287 kg). [link*] /ja see näide on vaid autokraanade kohta/

*sarnaseid andmeid võib leida pea lõpmatust arvust veebikohtadest
Vasta
#67
Vales teemas räägite asjast.
Vasta
#68
(04-06-2007, 10:49 )Lich Kirjutas: mina pooldan ka seda varianti, et need suured ehitised on tehtud ufode või millegi taolisekaas abil

Muudetud: 6-6-07 kell 01:08:16 Lich

...ehitised tehtud UFO-de abil. No allab ikka sõnaseadja olla. Soovitan soojalt eelnevalt teha selgeks sõnade tähendused ja seejärel omi mõtteid kirja panna.

oletan, et kirjutaja tahtis öelda et püramiidid on loodud maavälite jõudude poolt.

Jään jätkuvalt seisukoha juurde, et püramiidide ehitamise ja säilimise vajadus saab meile selgeks alles aastate(kümnete/sadade) pärast. Seniks kogugem tarkust!
Vasta
#69
(13-04-2011, 13:18 )teoinime Kirjutas:
(04-06-2007, 10:49 )Lich Kirjutas: mina pooldan ka seda varianti, et need suured ehitised on tehtud ufode või millegi taolisekaas abil

Muudetud: 6-6-07 kell 01:08:16 Lich

...ehitised tehtud UFO-de abil. No allab ikka sõnaseadja olla. Soovitan soojalt eelnevalt teha selgeks sõnade tähendused ja seejärel omi mõtteid kirja panna.

oletan, et kirjutaja tahtis öelda et püramiidid on loodud maavälite jõudude poolt.

Jään jätkuvalt seisukoha juurde, et püramiidide ehitamise ja säilimise vajadus saab meile selgeks alles aastate(kümnete/sadade) pärast. Seniks kogugem tarkust!

Kogu siit tarkust : http://www.moova.ru/news/piramidy_antenn...3-17-10440
Vasta
#70
(21-11-2007, 17:10 )minaKa Kirjutas: ma pakun välja hoopis variandi, et need vanad egiptlased oli targemad kui meie praegu.


Küsimus on selle kui VANAD egiptlased - kui pidada silmas klassikalise ajaloo järgi siis kindlasti mitte.
Seega tuleb ajas minna veel kaugemale ehk vähemalt 10 000a tagasi kui mitte rohkem.

Vasta
#71
http://www.euronews.com/2013/07/03/egypt...antarctic/

4 kuud vana uudis, aga siiski.

Euroopa ja Ameerika teadlased on avastanud antarktikast 3 püramiidid.
Vasta
#72
Egyptian pyramids on the Antarctic? Da fuq?
Egiptuse pùramiidid? Ja Antarktikas? Juba pealkirja lugedes on selge, et Egiptus pole kunagi asunud sellel kùlmal mandril ja edasine jutt pole tôsiselt vôetav!
Vasta
#73
Tõenäoliselt mõeldud samasugused nagu egiptuses.
Vasta
#74
Vôiks parem öelda, et Mehhiko, vô Indoneesia pùramiidid leiti Atarktikast,aga reklaami pàrast kirjutati Egiptuse.
Vasta
#75
(06-11-2013, 12:42 )Foorumlane Kirjutas: Vôiks parem öelda, et Mehhiko, vô Indoneesia pùramiidid leiti Atarktikast,aga reklaami pàrast kirjutati Egiptuse.

Googeldades pilte siis seal kandis need püramiidid on teise kujuga?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ehitati Giza püramiidid? Tutanhamon 773 347,246 09-01-2023, 07:38
Viimane postitus: talupoeg
  Hüperborea. Püramiidid Koola poolsaarel nokitseja 189 132,140 01-08-2022, 11:07
Viimane postitus: Maakristall
  Euroopa (Bosnia) püramiidid Hallucigenia 209 120,476 15-12-2021, 18:25
Viimane postitus: xcad
  Miks ehitati Giza püramiidid XHK 382 172,173 17-11-2020, 20:44
Viimane postitus: Aadu66
  Aasia püramiidid Arto 51 34,991 19-11-2018, 15:51
Viimane postitus: Müstik
  Püramiidid Luganski lähedal Kolumats 15 12,931 11-05-2017, 09:17
Viimane postitus: muca
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,654 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Zawiyet el-Aryan'i püramiidid sõjaväe territooriumil Tutanhamon 12 9,992 06-11-2013, 19:00
Viimane postitus: Müstik
  Kreeka püramiidid Thorondor 2 5,429 29-04-2009, 08:03
Viimane postitus: Ülane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat