Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Püramiidid?
#26
Ahjaa, oleksin unustanud peaaegu
http://www.sol.co.uk/e/esp/life/The_Trut...Pyram.html

See miski mehe teooria, kes koomas olles eksles seal püramiididee juures samal ajal.
Usutavalt räägib igaljuhul.
Isegi endale varjunime pannud seepärast
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Ahjaa, oleksin unustanud peaaegu
http://www.sol.co.uk/e/esp/life/The_Trut...Pyram.html

See miski mehe teooria, kes koomas olles eksles seal püramiididee juures samal ajal.
Usutavalt räägib igaljuhul.
Isegi endale varjunime pannud seepärast
Väga kahtlane. Miks tulnukad kutsusid selle mehe sinna? ÄÄrmiselt kahtlane. Ma arvan, et see lihtsalt uni(kui sedagi)
Vasta
#28
Lugesin läbi ja keegi ei maini püramiididega kaasnevast. Sellest, et seal on täheldatud igasugu kahtlasi asju.... Olete vast ikka kuulnud?
Vasta
#29
Tsitaat:Esialgne postitaja Green_Day
Lugesin läbi ja keegi ei maini püramiididega kaasnevast. Sellest, et seal on täheldatud igasugu kahtlasi asju.... Olete vast ikka kuulnud?
Mida saab püramiidiga kaasneda, näitex
Missugused on need niinimetatud kahtlased asjad? Äkki nimetad mõne?
Mina nagu seal küll midagi väga suurt ja väga kahtlast ei leidnud Laugh

[Teadet on muutnud 20-2-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#30
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Ahjaa, oleksin unustanud peaaegu
http://www.sol.co.uk/e/esp/life/The_Trut...Pyram.html

See miski mehe teooria, kes koomas olles eksles seal püramiididee juures samal ajal.
Usutavalt räägib igaljuhul.
Isegi endale varjunime pannud seepärast
Huvitav lugu iseenesest juturaamatust lugeda, kuid faktina ma seda nüüd küll ei võtaks.
Äärmiselt tavatu oleks variant, kus esiteks keegi mäletaks midagi sellest olekust kui ta koomas on, teiseks, et ta koomas olles samal ajal muistsete egiptlastega räägib, on veelgi kahtlasem.

Samas, me ei tunne koomaseisundit nii põhjalikult, et saaksime midagi kindlat väita. Kui ta tõesti midagi sellist nägi, siis kipun arvama, et see on ta enda fantaasia väljaelamine.

Muide nõustun temaga, et püramiidid võivad olla mitu korda nö remonditud, ka suurel püramiidil on näha joon, millest alates lähevad näiteks kivid suuremaks. Tundub justkui pool püramiidi püstitati korraga. Olen nõus ka sellega, et need võivad olla vanemad, kui seni arvatud.

Küll aga ei usu ma maa-alust linna. Miks peaks muistsed egiptlased ehitama linna maa alla? Laugh Kas poleks ääretult lihtsam ehitada seda maa peale, kus on päikesepaiste jne, tol ajal ilmselt ka roheline kliima.

Teooria meie segadusseajamisest on äärmiselt kahtlane. See, et püramiidi on peidetud pii väärtus ning see on ideaalselt orienteeritud taevakaardist lähtuvalt ning ta küljed on suunatud ilmakaarte suunas jne jne jne, ei ole lihtsalt variant meie segadusseajamiseks. Miks nad peaksid meid segadusse ajama? Et me nende linna ei leiaks? Miks nad siis oma linna kohale 3,5 miljonit kiviplokki kuhjasid? Kas see viitab loogikale, et varjata oma linna ning jääda nö märkamatuks? Arvan, et see on hea fantaasia.
Vasta
#31
Vaata kui hästi see sind segadusse ajab, see orienteeritus jne. Sa ei hakka mingil juhul ju seda maa-alust linna otsima Smile
Linn asub maa all selle pärast, et keegi seda ei leiaks ju.

Ega ma ei just ei usu ise ka seda, aga see oleks hea variant, siis ta ei oleks vähemalt niisama hauakambriks ehitatud kivihunnik.
Vasta
#32
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Tsitaat:Esialgne postitaja Green_Day
Lugesin läbi ja keegi ei maini püramiididega kaasnevast. Sellest, et seal on täheldatud igasugu kahtlasi asju.... Olete vast ikka kuulnud?
Mida saab püramiidiga kaasneda, näitex
Missugused on need niinimetatud kahtlased asjad? Äkki nimetad mõne?
Mina nagu seal küll midagi väga suurt ja väga kahtlast ei leidnud Laugh

[Teadet on muutnud 20-2-2004 postitaja z3r0 c001]

No ma olen lugenud ja kuulnud, et näiteks seal käinud inimestele on külge hakanud müstilised haigused või needused.
Vasta
#33
Aga kuidas nende saladuslike lõksude ja needustega on, mida tihti filmides näidata tavatsetakse? On päriselt ka olemas?
Vasta
#34
Kui Cheopsi püramiid esimest korda ametlikult avati, siis läks üks tunnel üles ja teine alla. See, mis läks üles, viib kuninga- ja kuningannakambrisse.
Alla läks pikk tunnel, mis lõppes ühe seinaga, mida peeti ukseks, kui see maha lõhuti, siis ilmus seal taga uus sein. Ühesõnaga oli ilmselt tegemist nö petutunneliga. Või siiski mitte?

Arvatakse, et suured saladuserullid ja tohutud varandused on endiselt suures püramiidis peidus. Oleks loogiline ka oletada, et nendeni pääsemine ei ole tehtud lihtsaks. Küll ei tasuks otsida paralleele filmidega nagu Indiana Jones või midagi taolist. Pigem arvan, et tegemist on massiivsete uste ja maskeerimisega, milles egiptlased väga osavad on. Nad suutsid ju sissekäigu absoluutselt ära peita. See oli loomulikult vaid minu arvamus..
Vasta
#35
Kas sinna mingeid baktereid ja viirusi ei ole peitu pandud.
Mõni ogadega lõks võiks ikka olla.
Vasta
#36
Njah, kes on näinud filmi The Mummy, siis seal on skarabeusid ehk egiptlaste pühad mardikad. Arvatavasti kaitsevad need mardikad nii mõndagi salajast paika. Iseasi küsimus on see, kas mardikad suudaksid elada tuhandeid aastaid kuskil kinnises ruumis.. kahtlane.. Kui nad just liivast ei toitu.
Bakteritega on teine lugu. Räägitakse ju ka Tutanhamoni hauakabrist, mille avamise järel mõned teadlased surid.. Arvatakse, et tegemist oli mingisuguse viirusega, mis kambri avamisel nakatas teadlasi. Siiski oleks loogiline oletada, et egiptlased neid baktereid sinna ei sokutanud, et need ise levisid seal mingi aja pärast mingil moel..
Vasta
#37
1.


miks on tehtud püramiidid???

2kki ntx nagu raamatukogudena, tarkuse s@ilitamisex :S

2kki olid kaua aega tagasi inimesed sama arenenud kui praegu äkki neil olidki helikopterid ja ka palju arenenum tehnika >>>> link

see ufo teema weib olla ka hoopis wastu pidi et inimesed ehitasid pyramiidid kaitseks tulnukate eest, et nagu minq ime w2li tekib maakera ymber

kui see on raamatukogu tarkuse s2ilitamiseks siis miks nii palju neid m8istatusi jooniseid sala kambreid jne. ???

inimesed wei kes tahes s8lmisid ja p8imisid pyramiidid saladusi täis selle p2rast et panna inimesi tulewikus proovile

ehitasid pyramiidid 2ra ja waikisid sellest elu l8puni, nad ei r22kinud pyramiidides oma lastele nad h2vitasid need ime masinad ja nii se edasi l2xx ja praegusex on keik unustatud

miks nad seda tegid ???

nad said enda alluvusse minq tohutu j8u allika mida nad kartsid kasutada, nad lootsid et tulevikus (siis praegu) on inimesed targemad ja j2tsid selle meile meie peame lihtsalt w2lja nuputama kuidas seda w2lja kasutada kuid ennem peame teada saama kust kuidas jne. see j8ud tuleb
Vasta
#38
Need hieroglüüfid ja pildid on äärmiselt sarnased!
Kuid mis võix olla selline jõud mida nad kartsid kasutada?
Aga kust tulid tänapäeval idee allveelaevu ja helikoptereid ehitada?
Äkki keegi siiski mäletas pärast niipaljusid sugupõlvi ja teostas idee?
Vasta
#39
http://english.people.com.cn/200408/12/e...52630.html

jääb vaid üle oodata uuringutulemused ära.
Vasta
#40
Teadlased avastasid iidse püramiidi Mehhiko linna lähedusest.
Püramiid ise on 18 meetrit pikk ja küljepikkusega 150 meetrit. Ehitatud umbes aastal 500 pKr, hüjatud 300 aasta hiljem (seni) seletamatul põhjusel.
Keda huvitab, see lugegu ise:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=12624119
http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/americas/4881792.stm

Muudetud: 6-4-06 kell 18:24:39 Metavo
Vasta
#41
Delfi uudistes kirjutatakse:
Arheoloogid leidsid Mehhiko pealinna lähedusest ühe künka alt iidse püramiidi. Umbes 1500 aastat vana ehitis on loodud ilmselt sama tsivilisatsiooni poolt, kes püstitasid Teotihuacani kompleksi ehk Jumalate Linna.

Kahtlen, kas selle püramiidi püstitasid ikka sama tsivilisatsiooni elanikud, kes püstitasid Teotihuacani ehk Jumalate Linna. Osa teadlasi paigutavad T-i rajamise ajavahemikku 1400-1000 e.kr., teised a-sse 4000 e.kr. Kui leitud püramiid on u.1500 aastat vana, siis nad samal ajal küll ehitatud ei ole. T-i iidsed elanikud pole teada, 6.saj. hõivasid T-i tolteegid, 12.saj. leidsid selle asteegid. T-i õitseng oli aga küll u.250-600 a. m.a.j. Ehk kasutati seda hiljuti leitud püramiidi lihtsalt samal perioodil.
Vasta
#42
Nii siis ma pakuks välja oma teooria.

Siin reegiti ennem, et püramiidid varjavad maa aluseid linnasi aga äkki just maa aluse uste varjamiseks et nagu püramiidid varjavad ust või siis käiku mis viib ntx maa alussese linna või midagi sellist.Ja neid püramiide on ju maa peal palju neid on küll leitud ja pooled võivad veel leidmata olla.Ja need iidsed tarkuse paberi rullid on just skeemid kuidas püramiidi või siis maa aluseid linnasi ehitati ja osad rullid võivad veel kirjeldada miks just nad püramiide ehitasid ja kes neid selles abistasid.Ja see, et püramiidid lähevad kokku taeva kehadega et nende püramiidi ja taevakehade kokku languvus võib tähendada midagi suuremat kui püramiidid ise.

Teooria on iseenesest lihtne ja kui ma selles mingi vea tegin siis andke andeks ma peris uus sellel alalwink
Vasta
#43
Ma käisin Egiptuses ja ka püramiide vaatamas. Mind isiklikult huvitab, mis asi see pooliku kolmnurga kuju seal suurima püramiidi seest paista on, kus on kui ava. Lisan ka pildi.

Pilt: http://www.zone.ee/sek001/CIMG5028.JPG

Edit: Btw, need Egiptuses templis tehtud pildid iidsetest sõidukitest ja sarnasused paljude tänapäeval teada olevate lendavate sõidukitega on üks hämmastavamaid ja huvitavamaid asju, mida ma näinud olen.

Muudetud: 28-5-06 kell 18:40:52 Firenze
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas: Firenze
Ma käisin Egiptuses ja ka püramiide vaatamas. Mind isiklikult huvitab, mis asi see pooliku kolmnurga kuju seal suurima püramiidi seest paista on, kus on kui ava.
Noh ... kui ma nüüd asjast õieti olen aru saanud (pole ise paraku kunagi kohapeal käinud), siis see "pooliku kolmnurga kuju" ongi kunagine õige sissekäik püramiidi, nn laskuva käigu algus (link). Praegu kasutatav sissepääs, nn Al Mamouni käik, on hilisem läbimurre (vt ka siit). Kas sees ikka ka käisid?
Vasta
#45
Sisse minek maksis jubedalt + mulle õeldi, et sisse pole mõtet minna, sest esimesest kambrikesest ei olevat saanud edasi minnagi ja sealgi ei olevat midagi olnud. Oleks muidu tahtnud väga minna aga tundus natuke mõtetu. Ega turistidele ei näidatagi rohkem.
Ma hakkasin mõtlema, et kõik on seal all põhjas käinud jne. Ja skeemides näitab kõike mis on madalal püramiidis ja püramiidi all, kuid kuidas on täitsa tipuga? Mis on kõrgel püramiidis? Sinna pole keegi tavatsenudki lõhkuma minna?
Vasta
#46
Ma olen ka sees käinud ning Sinu pilt meenutab hirmsasti terve püramiidi sisearhitektuuri. Nimelt on püramiidi sees vähendatud survet erinevatele elementidele niiviisi, et ehituspaneelid on paigutatud mitte püstloodis, vaid alla 90-kraadise nurga all maapinna suhtes. Niisiis pakun ka selle pildi lahenduseks lihtsalt ehitustehnika.

Muide sees käia tasub kindlasti. Tegin ise sees salaja pilte, nagu ka paljud teised turistid (see oli loomulikult keelatud), üllataval kombel ei ilmutunud aga ükski püramiidi sees tehtud pilt. 10 naela eest (eesti rahas ca 50 krooni) oli kohalik püramiidivalvur nõus meid ka kuningakambris pildistama. Egiptuses tundub olevat kõik müügiks.
Vasta
#47
Jah, kahetsen natuke. Praegu tahaks tagasi minna, sest siis nii palju ei mõtelnudki ning ei tundnud huvi sellest iidsest müsteeriumist kui praegu.

Muudetud: 30-5-06 kell 13:14:00 Firenze
Vasta
#48
ma hiljuti sattusin ajaloo kanalile kus uuriti püramiide ehitamist ja leiti tahud mis panti kivi plokkidele, muutes kivi plokkid silndirideks ja nii oli kerge neid ülesvedada
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: marty5665
ma hiljuti sattusin ajaloo kanalile kus uuriti püramiide ehitamist ja leiti tahud mis panti kivi plokkidele, muutes kivi plokkid silndirideks ja nii oli kerge neid ülesvedada
Püramiidide ehitamisest ja sellest teooriast on räägitud ka siin:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=98&page=2
Vasta
#50
Tiibetis kasutatakse püramiide mediteerimiseks::Link

Muudetud: 14-9-06 kell 00:25:21 TMPS
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ehitati Giza püramiidid? Tutanhamon 773 346,306 09-01-2023, 07:38
Viimane postitus: talupoeg
  Hüperborea. Püramiidid Koola poolsaarel nokitseja 189 131,574 01-08-2022, 11:07
Viimane postitus: Maakristall
  Euroopa (Bosnia) püramiidid Hallucigenia 209 120,118 15-12-2021, 18:25
Viimane postitus: xcad
  Miks ehitati Giza püramiidid XHK 382 171,603 17-11-2020, 20:44
Viimane postitus: Aadu66
  Aasia püramiidid Arto 51 34,934 19-11-2018, 15:51
Viimane postitus: Müstik
  Püramiidid Luganski lähedal Kolumats 15 12,913 11-05-2017, 09:17
Viimane postitus: muca
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,538 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Zawiyet el-Aryan'i püramiidid sõjaväe territooriumil Tutanhamon 12 9,974 06-11-2013, 19:00
Viimane postitus: Müstik
  Kreeka püramiidid Thorondor 2 5,421 29-04-2009, 08:03
Viimane postitus: Ülane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat