Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Musta maagia ohver
Autor Sõnum
heledus2
Infokoguja

Postitusi: 2
Liitunud: Mar 2014
07-03-2014 17:00
Postitus: #1
Musta maagia ohver
Tere kõigile! Palun abi..
Kirjeldan lühidalt esialgu. Sain kinnitust kahelt eraldi mitte omavahel kokkupuutuvalt inimeselt, sensitiivilt, et minule ja minu mehele on käidud sõnu peale lugemas, st minu mehe ema käis eelmisel aastal korduvalt ja võimalik, et ka see aasta musta maagi juures. Kuu tagasi teatas mees, et ei taha enam suhet minuga, kuigi olime pere loonud ja kõik tundus sujuvat. Mees on äravaevatud, temast on lahkunud elujõud, ta ei suuda muud teha kui 12-15h päevas magada, energiat on vähe, ühe sensitiivi sõnul on ta juba selle maagia tõttu pooleteist jalaga hauas, sest mees ei pea sellele maagiale vastu. Ta on apaatne, ei tegele enam meeldivate asjadega. Tumedad silmaaluses, loid olek, äravaevatud ja kurnatud, väldib mind, on tundetu igasuguse asja suhtes, mõtted ja ideed püsivad max. 1 päev, tööl käib vaevu, loobus kõikidest oma hobidest.
See on selge, et must maag on siia segatud. Mind "puhastati" täna vaimudest.. hingedest või misiganes, mulle peale saadeti, sest otsisin ise abi, sest maagia tulemusena tekkis ulmeline soov enesetapp teostada, aga kaine mõistus ja intuitsioon võttis kinni, et asjad ei ole normaalsed ja otsisin abi.
Ma ei tea kuidas meest saada sensitiivi juurde minema ja kas teda üldse saab päästa, on näha mees on liimist lahti, kolis minust lahku ja kui näeme nendel harvadel juhtudel on ta veelgi enam kurnatud, veelgi enam on nägu ära vajunud, silmad on koopasse kukkumas...
Mida teha edasi? Kas on pääsemislootust? Mõtteid... ?
(selle postituse viimane muutmine: 07-03-2014 17:03 heledus2.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
08-03-2014 22:05
Postitus: #2
RE: Musta maagia ohver
Sul on kontaktid sensitiividega olemas? siis pead leidlik olema kuidas kokku viia neid - ohvrit ja abikät.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 661
Liitunud: Apr 2013
08-03-2014 22:29
Postitus: #3
RE: Musta maagia ohver
Ahja alevist edasi, kirikust mööda tsipa maad asub parematkätt jõe ääres üks puhastav koht, sirge metsariba enne seda teeotsa paistab kaugelt, toda teedpidi päris jõeni pole vaja sääl jõe ääres asub vana vesiveski ja kurjad ameerika onud kes võivad politsei kutsuda, kuid natuke enne jõeni jõudmist paar rada suunavad vasemale ja neid kaudu saab ühele lagedale platsile. Praeguse mõnekraadise soojaga võib olla sääl paljajalu, kogu aeg on soe olla.
Energiakese sel platsil natuke liigub, nii sammu raadiuses, keha kaudu on täitsa tunda kui pole täpselt kohakuti.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 661
Liitunud: Apr 2013
09-03-2014 08:00
Postitus: #4
RE: Musta maagia ohver
Mul jäi selgitus lisamata selle Ahja jõe äärse platsi kohta:
See on ülevalt tehtud, justkui õhuke sein on ümber millest läbi astuda ja see on päris veider tunne. Platsi energiakeskmes tuleb lihtsalt olla ja seista nii pool tunnikest. Puhastab ülevalt alla, kuni ka jalgadest välja läeb, see lihtsalt on tunda. Puhtamaks saanud inimesed ainult oma muutunud oleku kaudu muudavad enda ja teiste tuleviku.
Väga hea oleks kui on mõni võimekas senss kaasas kes ilma mingite traatide abita kõik veesooned ja muud väljad näeb ja ette ütleb, kuskohas seista.
Paljajalu on võimalik ise see täpne koht leida, külm maapind soojendab jalataldu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
09-03-2014 08:33
Postitus: #5
RE: Musta maagia ohver
(09-03-2014 08:00 )isemaag Kirjutas:  ... Platsi energiakeskmes tuleb lihtsalt olla ja seista nii pool tunnikest. Puhastab ülevalt alla, kuni ka jalgadest välja läeb, see lihtsalt on tunda. Puhtamaks saanud inimesed ainult oma muutunud oleku kaudu muudavad enda ja teiste tuleviku...

Olen seda teemat uurinud, isegi mõõtmisi teinud. Paraku jääb see mõju ajutiseks, kuna inimene ei suuda lisandunud valgust hoida. Kui inimese väljas on pahalane, saab sellele vastu inimese enda valgus. Et, nö. kunstlikult lisatud, valgus püsima jääks, tuleb inimesel endal muutuda; muuta oma mõtlemist, käitumist, olemist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
09-03-2014 09:13
Postitus: #6
RE: Musta maagia ohver
Meil on samasugused kohad olemas ja need toimivad. Läbimõõt meeter.....sel kohal. Aitab juba 15min ......kuni vajaduseni. Toime on pikem see sõltub inimeset ja tema seisundist.See on ka iidne ravikoht, kus inimesed käisid abi saamas. Olen neid siin testinud ja see toimib.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,707
Liitunud: Jul 2011
09-03-2014 09:28
Postitus: #7
RE: Musta maagia ohver
(09-03-2014 08:33 )Tulnukinimene Kirjutas:  Olen seda teemat uurinud, isegi mõõtmisi teinud. Paraku jääb see mõju ajutiseks, kuna inimene ei suuda lisandunud valgust hoida. Kui inimese väljas on pahalane, saab sellele vastu inimese enda valgus. Et, nö. kunstlikult lisatud, valgus püsima jääks, tuleb inimesel endal muutuda; muuta oma mõtlemist, käitumist, olemist.

Need energiakohad toimivad tõesti ajutiselt.
Isegi lihtsalt metsas jalutamine või niidul uitamine toovad parema enesetunde ja ajutise eufooria...aga see on tõesti ajutine... kahjuks.
Linna-atmosfäär pühib selle kiiresti minema ja surub ...vanadesse raamidesse tagasi.

Aga just ravimisega seoses on see oma sisemise olemuse muutumine eriti tähtis. Inimene võib käia tervendajate, nõidade, selgeltnägijate, mustade maagide, šamaanide või kelle iganes juures oma hädadega, aga haigus pöördub ikka tagasi.
Sest nood on suutelised enamasti vaid sümptomeid likvideerima...kui sedagi.
Haige võib tõesti terveneda ajutiselt...aga kuni ta ennast ise usaldama ei hakka ja oma jõu teisele loovutab ehk siis loodab, et teine inimene tema hädade ALGPÕHJUSE kõrvaldab, ta ...jääb uuesti ja uuesti haigeks.

Samas annan aru, et inimest ongi juba lapsest peale kasvatatudki selliselt, et sind suudavad ravida vaid teised oma hunnikute tablettidega. Sina ära ise mõtle midagi, vaid usalda ennast 100 protsenti arstide käe alla ja tee täpselt seda, mida kästakse...

Mis antud teema probleemi puutub, siis peaks see mees ennast ise käsile võtma, aga kui ta apaatiasse langeb, siis on muidugi väga raske teda selleks sundida.
Ehk aitab, kui sina tema asemel toimetad ja lihtsalt oma mõttega kõik temale suunatud negatiivsed ja pahatahtlikud energiad tagasi/ära suunad.
Ise teen küll nii, et kui on alust arvata kellegi psüühilist või vaimset rünnakut, rüütan ennast mõttes peeglitega, mis kõik selle saatjale tagasi saadab. Usun, et siiani on see toiminud. Aga siin on oluline aspekt see, et ma ise usun seda Smile.
(selle postituse viimane muutmine: 09-03-2014 09:38 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
heledus2
Infokoguja

Postitusi: 2
Liitunud: Mar 2014
09-03-2014 12:45
Postitus: #8
RE: Musta maagia ohver
Tänan vastajatele!
Sain mehe niikaugele, et lähme teisipäeval tagasi minu viimati külastatud sensitiivi juurde ja tegelikult mees väga suuresti üllatunud ei olnudki sellisest maagiast. Ta on lihtsalt pettunud oma emas.
Mina tunnen peale seda nö. puhastust end füüsiliselt kergemalt, näen-kuulen paremini, suudan füüsiliselt rohkem ja tajun asju-inimesi paremini ning enesetunne on päikeseline. Ma tahan, et antud olek kestaks ja ei kaoks.
Mehega rääkides eile, tunnistas ta, et tema tunded on täiesti kadunud. Ta lihtsalt ei saa olla kindel, et me oma suhtega saame edasi minna. Ma ei käi peale, püüan jälgide asjade kulgu kõrvalt ja lasen asjadel sujuda. Muidugi ma igatsen meest, armastan teda palju. Üks sensitiividest ütles, et meie mehega oleme ka omavahel kaksikhinged- iseasi, kas see paika peab. Muretsen tema füüsilise ja vaimse oleku pärast. Muidugi kardan, et meie suhe kellegi meelevaldse manipulatsiooni (nö. selle musta maagia) tõttu vaikis igaveseks. Kas seda on üldse võimalik taaselustada? Kas mees hakkab uuesti tundma peale puhastust?
Eile nt oli olukord, kus mees oli sõbraga väljas istumas ja tulin ka mina - ja sõbra sõnul, mees muutus minu ruumitulekust alates koheselt - oli hajevil, lülitas end korduvalt välja, mõte takerdus, oli krampis ja tundis end ebamugavalt. Kusjuures, mees on mulle korduvalt öelnud, et inimesena ma meeldin talle ikka väga ja seetõttu ei saa olla asi, et ma talle lihtsalt ebamugavust valmistaksin. Ja nii ongi - kui mind läheduses pole, tunneb ta end paremini. Tunnistas, et tal on sõnuseletamatul viisil olukord, kui kohtume, ta ei suuda silma vaadata. Ühesõnaga, meie vahele on ehitatud korralik müür.
Mina nt olin ka samas seisus vahepeal ja tundsin, et tunded oleks justkui kadunud. Aga suutsin vaadata end kõrvalt ja tajusin, et ei, see on siiski mingi hetkeseis, see ei ole tõeline.

Ma tahan leida lahendust meie hetkeseisule. Ma tahan, et ämm ei segaks enam end meie eludesse, ei mõjutaks enam oma poegi (sensitiiv ütles, et ämm käis ka teise poja suhte pärast musta maagi juures augustist alates ja tegelikult, see suhe läkski lahku sügisel - kusjuures, ma ei öelnud sensitiivile et mu mehel on üldse sugulasi, tema lihtsalt rääkis, mina vaikisin ja kuulasin...). Ma tahan kaitset endale, lapsele ja mehele. Ja muidugi, et meie väike pere oleks uuesti koos ja kaitstud ka tervikuna.

Ma olen ise ka looduslaps ja teatud kohtade head energiavälja usun. Ma lihtsalt pelgan, et asjad võivad uuesti muutuda negatiivseks.
Üks minu hea sõber ütles, et igasuguse musta maagia vastu aitab ka enese ristimine. Millised on sellekohased mõtted? Ise justkui ei usu otseselt jumalat, aga usun nt kaitseinglitesse.

Kuidas on arvamused?
Kui mehel on must maagia halb energia nö. eemaldatud, kas muutub ka meie omavaheline suhe ja olukord?
Kas ristimine aitab sellise musta maagia ja teiste halbade sõnumiste eest?

Tänan ette kaasamõtlejatele!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,204
Liitunud: Apr 2011
09-03-2014 12:51
Postitus: #9
RE: Musta maagia ohver
Oi jeerum, ristimine unusta nüüd küll ära...

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
09-03-2014 14:20
Postitus: #10
RE: Musta maagia ohver
Unusta ka sensitiividele raha andmine.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
09-03-2014 17:07
Postitus: #11
RE: Musta maagia ohver
(09-03-2014 12:45 )heledus2 Kirjutas:  Mehega rääkides eile, tunnistas ta, et tema tunded on täiesti kadunud. Ta lihtsalt ei saa olla kindel, et me oma suhtega saame edasi minna.

No palun, siin ongi sulle vastus.
Kui üks pool tahab, aga teisel on juba täiesti kopp ees, siis ei aita ei vaimude väljaajamised, nõiad, maagid, mittemiski...
St probleemi allikas oled hetkel sina ise.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Caruso
Uustulnukas

Postitusi: 8
Liitunud: May 2012
13-03-2014 09:37
Postitus: #12
RE: Musta maagia ohver
Kallis kannataja!
Siin võib olla tegemist olukorraga, kuhu on vahele sorkinud mehe ema või kes iganes. Võib ka tegemist olla olukorraga, kus suhe on ennast ammendunud. Me võime ju oma enesetunde tõstmiseks igasuguseid asju välja mõelda ja abi manguda, aga vahel pole sel mõtet.
Ega vägisi ei saa liitu koos hoida, kui näiteks Te pole määratud koos elama.
See etapp on läbi.
Nii tundub mulle, anna andeks!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 661
Liitunud: Apr 2013
07-09-2018 10:29
Postitus: #13
RE: Musta maagia ohver
(09-03-2014 09:28 )Minaelan Kirjutas:  
(09-03-2014 08:33 )Tulnukinimene Kirjutas:  Olen seda teemat uurinud, isegi mõõtmisi teinud. Paraku jääb see mõju ajutiseks, kuna inimene ei suuda lisandunud valgust hoida. Kui inimese väljas on pahalane, saab sellele vastu inimese enda valgus. Et, nö. kunstlikult lisatud, valgus püsima jääks, tuleb inimesel endal muutuda; muuta oma mõtlemist, käitumist, olemist.

Need energiakohad toimivad tõesti ajutiselt.
Isegi lihtsalt metsas jalutamine või niidul uitamine toovad parema enesetunde ja ajutise eufooria...aga see on tõesti ajutine... kahjuks.
Linna-atmosfäär pühib selle kiiresti minema ja surub ...vanadesse raamidesse tagasi.

Aga just ravimisega seoses on see oma sisemise olemuse muutumine eriti tähtis. Inimene võib käia tervendajate, nõidade, selgeltnägijate, mustade maagide, šamaanide või kelle iganes juures oma hädadega, aga haigus pöördub ikka tagasi.
Sest nood on suutelised enamasti vaid sümptomeid likvideerima...kui sedagi.
Haige võib tõesti terveneda ajutiselt...aga kuni ta ennast ise usaldama ei hakka ja oma jõu teisele loovutab ehk siis loodab, et teine inimene tema hädade ALGPÕHJUSE kõrvaldab, ta ...jääb uuesti ja uuesti haigeks.

Samas annan aru, et inimest ongi juba lapsest peale kasvatatudki selliselt, et sind suudavad ravida vaid teised oma hunnikute tablettidega. Sina ära ise mõtle midagi, vaid usalda ennast 100 protsenti arstide käe alla ja tee täpselt seda, mida kästakse...

Mis antud teema probleemi puutub, siis peaks see mees ennast ise käsile võtma, aga kui ta apaatiasse langeb, siis on muidugi väga raske teda selleks sundida.
Ehk aitab, kui sina tema asemel toimetad ja lihtsalt oma mõttega kõik temale suunatud negatiivsed ja pahatahtlikud energiad tagasi/ära suunad.
Ise teen küll nii, et kui on alust arvata kellegi psüühilist või vaimset rünnakut, rüütan ennast mõttes peeglitega, mis kõik selle saatjale tagasi saadab. Usun, et siiani on see toiminud. Aga siin on oluline aspekt see, et ma ise usun seda Smile.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Meditsiin on kõikvõimas! Niimoodi õpetati juntsusid alates 1A klass kuni keskhariduse lõpuni. Kui endaga katseid teha ei luba siis sured ära. Minu verega arstide poolt tehti katseid, 12 + aastat olid valud kaelas ja õlgades, kohutavad valud olid, kuni üks puhta hingega inimene selle maha võttis. Haigetemajade arstid isiklikult viivad oma patsientide verd posijate kätesse nõidumise jaoks. Seda on ütelnud EESTI SELGELTNÄGIJATE TULEPROOVI SAATES Kerro oma suu kaudu. Selliste tegijate jaoks on ruunimärgid, mis kõik saasta tagasi saadavad. Otsingusse vene tähtede kaudu: zastšita ot Sema. Seda ruunikooslust saab täiustada kui sinna hagalid lisada. Võõra vere kaudu posijate jaoks surmanuhtlus ei ole küllalt hea karistus, anda kõrgema jõu kätte, küll leiutab paremini. Ise midagi pole teinud, kõik posijaile ausalt tagasi.
(selle postituse viimane muutmine: 11-09-2018 21:40 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must maagia, kuidas sellest lahti saada? Müsteerium 2 1,919 12-07-2018 09:15
Viimane postitus: Müsteerium
  Must maagia.. rakorax 10 9,029 25-01-2014 16:31
Viimane postitus: murmur

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog