Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jälle see needuse teema..
#1
Ma ei oska lihtsalt mitte kuhugi pöörduda.. aga see ei anna ka rahu enam.. Nimelt tundub mulle,et perel on peal mingisugune needus..täpselt ma neid asju ei tea,aga kõik tuttavad näevad ka mis toimub ja ütlevad,et see ei ole normaalne enam !! Tundub nagu meie elu peakski olema koguaeg üks häda teise otsa.ei oskagi enam elada muudmoodi. koguaeg mõtle,et mis järgmiseks... üritan siia midagi kirja panna. Vanematele kunagi öeldi,et nad lapsi ei saa,lapsendasid siis. Peale seda hakkasid ka nö oma lapsed siiski tulema,kokku 4+1 siis. isa pandi vangi veidikeseks. 1997a hakkasid minul tervisehädad pihta. 99.aasta uppus mu üks vendadest. isa hakkas jooma. minul järgmised tervisehädad.nooremal õel suured probleemid. kasuõel lõi välja psühhoos.2008 nooremal vennal raske avarii..vahepeal õdedel ja endal tervisega palju jamasi olnud,emal tervis väga kehv.majanduslik olukord nigel,minu mehel ei taha kuidagi tööga vedada.kuigi ta väga tubli töömees.emal on kas kuldsed närvid või...ma ei teagi. tema jaoks kogu see olukord kõige hullem.samal aastal kui suri minu vend,3 kuud hiljem suri ka ema isa. paar aastat hiljem tema vend ja 2 aastat hiljem tema ema. peres on koguaeg üks häda teise otsa.. isa on vähist jagu saanud.alkoholi probleem on väga tõsine. elavad nüüd emaga eraldi.isa joob lihtsalt ennast surnuks,mitte midagi ei anna teha. oma tervis on viimased 7aastat väga jube.jõuetust tunnen.Mul on 2 last..kardan juba nende pärast. tahaks et nende elu oleks parem,lihtsam.teen ise selleks kõik.kuid kas sellest piisab?
Tahaks lihtsalt kuskilt abi.teada,kas on midagi,või kujutan ette. äkki siit keegi oskab mind aidata. Palun.
Vasta
#2
Mida rohkem sa kardad seda hullemaks läheb.
Püüa anda endast parim ja olla valmis hullemaks.
Oarim mida sa teha saad - koos enesekindluse kasvatamisega.
Vasta
#3
Jah,enesekindlus on muutunud hõredaks. Tean,et sellega vaja tööd teha. Tihti mõtlengi,et tegelikult on ju kõik hästi.. Oma kodu,hea mees, tublid lapsed. Aga siis tuleb mujalt peres mingisugune põnts.. Mida emale öelda? tundub,et tema on see kannataja tegelikult.Isa imes tegelikult temast energia välja.no oma joomisega jne.Minu probleem on ilmselt ka see,et lähedaste mured kogun endasse..
Vasta
#4
Põntsud on osa elust. Loetu alusel pole ju midagi erilist!
Isiklikus vaatenurgast ei ole tõesti hea aga püüa vaadata suuremat pilti.
Vasta
#5
Eraldage endid sellest suguvõsast ja muutke eluviise.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Needuse(?)/ paha mõtte tagasivõtmine/tühistamine lifebook 5 3,009 26-04-2013, 09:22
Viimane postitus: lifebook

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat