Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regressiivhüpnoos?
Autor Sõnum
Chargedice
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Jan 2014
13-01-2014 02:54
Postitus: #1
Regressiivhüpnoos?
Tere

Olen foorumit jälginud mõnda aega.

Hetkel hakkas kummitama üks vana kogemus. Ehk siis klassikaline "abduction" teema.

Aastal 2005 või 2006 reedel vaatasin kodus oma toas telerit, olles siis kooliõpilane. Tekkisid mälulüngad, vaatasin rõduaknast välja, nägin hõbedast ketasUFOt. Jälle lünk, meeletu hirm, kaks pikka halli vaatasid mu rõduaknast sisse. Ja hommik.

Ma pole kunagi teleka ette magama jäänud ei enne ega pärast seda juhtumit. Lisaks olin hommikul surmväsinud ja higistasin, olin väga hirmunud. Aeg oleks nagu edasi hüpanud, oli õhtu ja siis järsku - hommik, hirmsate visioonidega tulnukatest.

See on kõik mida mäletan. Telekavaatamine - järsku vaatan aknast välja - UFO hõljub - värisen hirmust miskipärast aknaaluse radiaatori vastas - 2 tulnukat vaatavad aknast sisse - hommik.

Kas keegi oskab soovitada Tartus regressiivhüpnoosiga tegelevaid isikuid? Aastad on mööda läinud, kuid tahaks teada, mis ikkagi juhtus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
gitter
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Apr 2009
13-01-2014 07:33
Postitus: #2
RE: Regressiivhüpnoos?
Tartus tegeleb sellega Tasakaalukeskus Struwe tn 4. Vaata üle Tasakaalukeskus.ee Proovisin ka ise regressioonihüpnoosi kuid eriliste tulemusteta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zzz34
Veteran

Postitusi: 1,016
Liitunud: Dec 2009
23-12-2014 17:01
Postitus: #3
RE: Regressiivhüpnoos?
Siin lugemist sel teemal,ehk saad abi.
Ilmar Soomerega parateadustest: kas iidsetel aegadel oli Maal kõrgtsivilisatsioon?


19.12.2014 09:15
Ilmar Soomere. Elukiri Eesti psühhiaatria ja parapsühholoogia Grand Old Man Ilmar Soomere on aastakümneid uurinud seletamatuid nähtusi ja objekte.

Olete põhjalikult tegelenud hüpnoosiga – nii hobi korras kui ravi eesmärgil.
Hüpnoosi vastu hakkasin huvi tundma juba keskkoolis, esimese tõsisema seansi tegin 1962. aastal oma kursusekaaslase peal, aga see hüpnoos praktiliselt ebaõnnestus. Hea tulemuse sain aga keskkooliaegse tuttavaga – ta osutus kergesti hüpnotiseeritavaks ning see andis mulle hoogu juurde. Ülikooli ajal, 1964 läksin Jämejala psühhoneuroloogia haiglasse praktiseerima üliõpilasena, aastast 1966. töötasin seal arstina. Hüpnoos on üks osa alkoholismiravist ning see annab paremaid tulemusi kui medikamentoosne ravi. Mitte kõigil patsientidel muidugi.


Üks parapsühholoogia valdkondi on taassünni teooria uurimine. Kas hüpnoosiga saab inimese viia mingisse eelmisse ellu?
Saab küll, aga on palju sellised juhtumeid, kus hüpnoosi pole tarvis. Näiteks hakkab laps korraga rääkima keeles, mida ta kunagi pole õppinud ning teab ajaloofakte, mis kõlavad täpsemalt kui ajalooraamatutes. Sedalaadi kummaliste juhtumitega on mul tulnud kokku puutuda ka oma poolele sajandile läheneva ning rohkem kui 8000 patsiendiga töökogemuse käigus.


Näiteks on eelmistest kehastustest rääkinud transseksuaalsed patsiendid. Üks 1934. aastal sündinud mees pöördus vastuvõtule sõnadega „Mina pole mina”. Patsient kandis meeste ülikonna all naistepesu. Tema ema oli raseduse ajal oodanud tütart ning ka roosad riided olid juba olemas. Lapsena mängis patsient nukkudega, tegi neile süüa ning õmbles kleidikesi. Puberteedieas tekkis tal teadmine, et tegelikult on ta naine. Ta rääkis elust Ene-nimelise naisena, kes elas Tartus. Mehe elukaaslane, samuti transseksuaal, kuid naine, rääkis oma elust Vene sõdurina teises maailmaõjas. Ta olla sattunud sakslaste piiramisrõngasse ja ära tapetud.

Üks teine, 1970. aastal sündinud patsient hakkas 12-aastaselt nägema ärkvelolekus tahtest sõltumatuid visioone, mis kujutasid enamasti lennuki armatuurlauda. Hiljem hakkasid talle meenuma fragmendid elust jaapanlasena Fujiama mäe lähedal. Ta oli lõpetanud lennukooli surmalenduri ehk kamikadzena. Tema ülesandeks sõja ajal oli torpedeerida lennukiga USA ristlejat. Ta ründas laeva vasakult poolt, laev süttis, kuid põhja ei läinud. Enne jaapanlasena sündimist olevat ta aga olnud Viljandimaal talunaine Miina. See patsient mäletas veel mitut eelnevat kehastust.
Sedalaadi juhtumeid on veel, kuid andmete vähesuse ja võimaluste puudumise tõttu pole saanud neid juhtumeid kontrollida. Igal juhul on tegemist väliskirjanduses kirjeldatutele väga sarnaste juhtumitega.

Mis näiteks on täna veel maailmas sellist, mille olemasolu ei õnnestu kuidagi üheselt seletada?
1932. aastal avastas inglane Patrick A. Clayton Liibüa kõrbes sõites, et korraga lõppes liiv otsa ning hakkas sile pind – kümnete kilomeetrite laiuses oli maapind kaetud klaasistunud kihiga.
Ükski tuli ei suuda liiva nii sulatada. Seetõttu püütakse seda nähtust seletada meteoriidiga. Peamine teadusringkondade küsimus on, et mis liiki meteroiidiga oli tegemist. Meteoriidi langemisega peaks tavaliselt kaasnema ka kraater, aga kraatrit paraku ei ole.

Gobi kõrbest leiti samuti suured klaasiväljad. Kui USA hakkas New Mexicos tegema tuumapommide katsetusi, märgati, et plahvatuse piirkonnas kerkis temperatuur nii kõrgele, et klaasistas liiva. See avastus viis avarama mõtlemisega inimesed teooriani, et kunagi iidsetel aegadel viibis planeedil Maa mingi kõrgtsivilisatsioon, kelle käsutuses oli tuumarelv ning kes seda ka kasutas. Vihjeid tuumarelva kasutusele võib leida vanadest müütidest üle maailma.


Iidsete astronautide tegevusega püütakse põhjendada teisigi seletamatuid objekte.

Jah, näiteks Bekaa orus Liibanonis Baalbeki linnas asuvad roomlaste rajatiste varemed. Roomlaste ehitised on püstitatud vanemale alusele, nn Baalbeki terrassile, mis koosneb 300–1200-tonnistest monoliitsetest kiviplokkidest. Kõige võimsam tornkraana suudab tänapäeval tõsta umbes 280 tonni, relssidel kraanad ka kuni 1000 tonni. Baalbeki terrassi detailid on toodud viie kilomeetri kauguselt kivimurrust.

Kuidas need siis kohale toodi?
Palun väga – tee kanepist köied, anna orjadele piitsa ja vea kohale.
Lõuna-Indias on Meenakshi tempel, mille päiskivi kaalub 40 tonni, on valmistatud ühest tükist ning asub 53 meetri kõrgusel. Hakati uurima, kuidas see kohale on toodud: katseks võeti kolm hiigelelevanti ning 20 tonnine kiviplokk. Üks elevant lükkas tagant, kaks tükki tõmbasid eest. Kivile pandi rullikud alla. Sellise meetodiga saadi kivi edasi nihutada 2 cm.

Selliste hiigelehitiste nagu püramiidid, Baalbeki terrass jm, olemasolu seletatakse jällegi kosmiliste külalistega. Need, kes müütides ja pühakirjades on nimetatud jumalateks, olid paleoastronautika teooria järgi tulnukad kosmosest. “Jumalate” kosmoselaevades oli gravitatsiooniseade, mille abil sai hiigeldetaile transportida. Tõenäoliselt oli tulnukas ka Taara, kelle kultus läbi muistse Uiguuri impeeriumi on jõudnud ka soome-ugrilasteni. Maiste ehituste tarbeks aga olid tõenäoliselt ka lähikonnas maapinnal asuvad seadmed.

Kuidas on Eesti inimeste meelsus muutunud viimase 20 aastaga vabas riigis?
On nii plusse kui miinuseid. Pööblistumine, alkoholism, suitsetamine, kasvav stress. Kümnest kutsealusest noormehest on ajateenistusse kõlblikud vaid kolm. Erakonnad tegelevad rohkem omavahelise nägelemise kui ühisosa leidmisega.
Nõukogude ajal olid eestlased koondunud võimu vastu ja see hoidis vaimse tervise tugevana. Eestis olid näiteks absoluutarvudes maailma kõige suuremad folkloorikogud. Teisel kohal oleme me olümpiamedalite arvult miljoni elaniku kohta. Kujutage ette – meid on 900 000 ja me võistleme seitsme miljardi vastu!
Elukiri, august 2013

Ilmar Soomere
Psühhiaater Ilmar Soomere on sündinud 23. aprillil 1942 Tallinnas. Isa oli meremees, ema kodune. Dr Soomere on kahe lapse isa, abikaasast lahutatud ning elab koos uue elukaaslasega.
1966. aastal lõpetas Tartu Ülikooli meditisiiniteaduskonna cum laude.
Arstiteaduskonda soovitas Soomerel astuda astronoom Charles Villmann, teades tema huvi parapsühholoogia vastu. “Õpi kõigepealt inimkeha tundma,” ütles Villmann.
Soomere on teeninud kaks korda Nõukogude armees. 1966-67 reakoosseisus polgu nooremarstina Koningsbergis (Kaliningradis) ning 1968-70 leitnandi auastmes Gusevis psühhiaatri-neuroloogina.
Soomere osales 1974. aastal pool-põrandaalusel rahvusvahelisel parapsühholoogia konverentsil Moskvas ning on ise korraldanud parapsühholoogia konverentsi Eestis.
***************************
Ilmar Soomere raamatud
Kaasautor (koos Ernst Raudamiga) ”Ludvig Puusepp” 1977,
”Vaimuelust Eestis” 1997,
”800 parajuhtumit Eestis” 1997,
”Lugemiselamusi Sai Babast” 1998,
”Unenägude sümboolika” 1998,
”Väike Eesti seksiraamat” 1990,
”UFO-kontaktid ja usk” 1991,
”Tähendusunenäod, ended ja prohvetlus” 1994,
”Maailma unesümboolika lätteil” 2001,
”Karma ja taassünd” 2003,
”Teateid Bardo eeskojast” 2007
Koostaja/toimetaja ”Paleokontakt” 2011
Tõlkija: Holger Kersten ”Jeesus elas Indias” 2006, S. P. Ruhela ”Kolmainus Sai Baba” 2004
Käsikirjana: ”1000 parajuhtumit Eestis”, ”Mõtteid rahvuskarmast”, ”Jumalanna Taara”, ”Te ei saa surra” (tõlge), ”Artemidorus Daldianuse unenäguderaamat” (tõlge)

Elukiri
■MÄRKSÕNADhüpnoos,New Mexico,parapsühholoogia,Tartu ülikoolEnim loetud
14:16 "Selgeltnägijate tuleproovi" saatejuht lõi oma naist ja vabandas alles kaks kuud hiljem telesaates (3)
19:02 Raimo Kägu oma 60. sünnipäeval: "Seda, mis ma olen teistele andnud, olen ka vastu saanud, ja seda, mida teised on mulle andnud, on nad ka vastu saanud, nii head kui halba." (17)
10:53 Väino Puura ausalt oma infarktidest: "Organism leiab ülepinges üles selle kõige nõrgema koha, milles hakkab haigust tekitama." (11)
09:15 Ilmar Soomerega parateadustest: kas iidsetel aegadel oli Maal kõrgtsivilisatsioon? (15)
16:07 Jaak Joala lapsepõlvesuved Pärnus: Pärnust Tallinna on kaks sentimeetrit (4)
09:10 Rene Bürkland: kuidas pühadeaja söömaorgias terveks jääda ja mida teha pohmelli puhul
09:09 Dr Adik Levin: "Oli aeg, mil kroonilist väsimust ei peetud haiguseks, aga nüüd on see päris sageli esinev haigus."
15:50 Aastatetagustest hittkinkidest: alustassi all oli alati paar Punase Koidu maitsetuid sokke (5)
16:50 Kohvi vaenlased on õhk ja keev vesi (13)
16:06 Kuidas ravida kinnist nina ühe minutiga
14:39 Tiina Park Cambridge’is õhtusöögil. „Inglise leediga räägid sa ilmast. Ainult ilmast ja mitte millestki muust.”
23:35 „Spioon 29 nimega“: topeltagendi lugu, mis on kummalisem kui väljamõeldised
16:11 Tiina Pargi reis läbi elu: üle NSV Liidu kuulsaks juba tudengina ja tagakiusamine televisioonis (10)
21:50 Müümine, pärandamine, kinkimine. Mis vahe on kinkelepingul ja testamendil?
13:43 Tiina Pargi sünnipäev ja raamatuesitlus restoranis Gloria koos lõbusate lugudega (3)
16:32 Tervendaja Volli, kelle kätes on vägi: "Minu isa ema tegeles külas ravitsemisega." (5)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-12-2014 15:42
Postitus: #4
RE: Regressiivhüpnoos?
Huvitav lugemine oli. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fallenboy
Tavaliige

Postitusi: 96
Liitunud: Dec 2009
28-12-2014 14:13
Postitus: #5
RE: Regressiivhüpnoos?
Tallinnas, Järve keskuse taga teeb autraallane (inglise keeles) hüpnoteraapiat, muuhulgas ka regressiooni. Soovitan julgelt. http://hypnoterapeut.ee/

Kui sa teed, mida sa tegid, siis sa saad, mida sa said
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Preilikass
Vana kala

Postitusi: 668
Liitunud: Oct 2009
30-12-2014 01:18
Postitus: #6
RE: Regressiivhüpnoos?
(28-12-2014 14:13 )fallenboy Kirjutas:  Tallinnas, Järve keskuse taga teeb autraallane (inglise keeles) hüpnoteraapiat, muuhulgas ka regressiooni. Soovitan julgelt. http://hypnoterapeut.ee/

Kas oled ise selle inimese juures käinud? Past life või life between lives? Või midagi muud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fallenboy
Tavaliige

Postitusi: 96
Liitunud: Dec 2009
02-01-2015 10:24
Postitus: #7
RE: Regressiivhüpnoos?
(30-12-2014 01:18 )Preilikass Kirjutas:  Kas oled ise selle inimese juures käinud? Past life või life between lives? Või midagi muud?

Jah, 2012 suvel käisin. Tahtsin meelde tuletada üht unenägu, mida aastaid tagasi nägin ja mis tundus olevat justnagu eelnevate sümbolistlike unenägude lõppvaatus.

Kõik toimis, unenägu sai meelde tuletatud, osalistega isegi räägitud. Lisaks rääkisin enda vaimse teejuhiga pisut.

Kinkisin külastuse ühele sõbrale, kes käis seal regressiooni tegema ja pärast teatas, et parim kink, mis ta saanud, talle väga meeldis.

Samas üks teine sõber pettus, sest ta ei uskunud, et pildid ja telepaatilised sõnumid tähendaksid midagi, otsis nende päritolu ja tekkemehhanisme. Ta ülikontrolliv ja ei oska lõdvestuda/vabaks lasta niiehknaa.

Loodan, et oli abiks!

Kui sa teed, mida sa tegid, siis sa saad, mida sa said
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog