Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tugev jõud/Luupainaja unenäos
#1
Tere!

Ma ei hakkaks teemat tegema, aga tunnen, et olukord on selline ja pean tegema seda. Nimelt siis täna öösel oli mul, kas une ajal või isegi pool ärkvel olemise ajal selline tunne, et nagu mingi tume jõud tahaks minu üle võimust võtta. Tunne oli selline, et keegi nagu suruks mind teki alla ja tahaks kontrolli minu üle saada. Oli nagu täiesti selline tunne nagu selle maa ja mingi väga sünge vahel oleksin olnud. Tekkis nagu võitlus selle üle, kuhu ma jään. Olgem ausad surma tunne oli. Nagu mingi asi võtaks mind teispoolsusesse või teise maailma ära. Lõpuks sai see kuidagi läbi ja silmad siis olid lahti, kui see läbi sai. Aru ei saa, kas ma magasin sel konkreetsel hetkel või mitte. Aga väga suur kartus oli küll peal. Ei saa mainimatta jätta ka seda, et see pole esimene kord. Surumistunnet on olnud ka varem kunagi. Ja siis oli täpselt samamoodi, põhimõtteliselt ainult selle vahega, et nüüd surusin vastu ise seljaga tookord kätega. Imelik on ka see, et kodus olles näen ma koguaeg ainult negatiivseid unenägusid, nii sõpradest, tuttavatest või ükskõik mille kohta. Olen varemgi mõelnud, et mis kutsub esile negatiivsed unenäod aina. Unenägusid ma tihti nagu ei näe, aga kui näen siis tavaliselt negatiivset tüüpi unenägu. Unenägudes on olnud surma, tapmist, tülisid, probleeme jms. Kui nüüd aus olla, siis usun nagu tugevalt seda, et siin ilmas on tugevad jõud ja kurjus olemas. Nüüd sain enda peal tunda seda jälle. Tähtkujult olen skorpion, aga ei usu, et see on nagu mingi näitaja siin.

Viitan enda kunagisele teemale, mis tehtud: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5358
Vasta
#2
Proovi p6letada salveid. Käi sellega kogu oma elamine läbi. See teatavasti peletab halbu energiaid. Anna ka teada tulemusest, et kas jääb rahulikumaks.
Vasta
#3
Hakkasin mõtlema veel selle peale, et üheks faktoriks võis olla ka see, et sai tuua üks vana kell tuppa. Et võimalik, et see kell tekitas tumedat energiat. Samalaadset juhtumit on olnud kokku ainult 1-2 korda ennem. Imelik ongi see, et sellist asja ei toimu tihti ja kui toimub, siis ikka nii võimsalt, et lausa vastik on olla ja edasi magama jääda. Olen mõelnud, et äkki on peegel, mis esile toob asju. Kuna peegel on enamvähem jalgadega kohakuti. Olen kuulnud, et see pole ka väga hea. Või siis tõesti elanik, kes sisse põles siia äkki,et miski nagu ei annaks rahu aegajalt.
Vasta
#4
Kas see vana kell töötab/tiksub? Peegel on parimaid portaale vaimude jaoks.
Vasta
#5
(12-01-2014, 12:43 )Psühholoog Kirjutas: Kas see vana kell töötab/tiksub? Peegel on parimaid portaale vaimude jaoks.

Viisin selle kella jägmisel päeval välja. Ei hakanud riskima, et uuesti tuleks äkki. Tõesti seda on peegel ja samamoodi ka kaevud.
Vasta
#6
Mul on ka midagi sarnast olnud ja nüüd täiskasvanuna hästi harva ja leebem. Ma ei oska seda kirjeldada, kuna sellist tunnet pole kunagi ükski situatsioon tekitanud. Ainuke asi, mis mind aidanud on suhkruvesi!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,521 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Luupainaja? lanzuu 25 6,520 05-01-2019, 20:03
Viimane postitus: isemaag
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,491 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,864 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Luupainaja preiliapes 4 4,076 30-09-2015, 16:36
Viimane postitus: kalldunn
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,940 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,562 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,440 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,190 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,493 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat