Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem sõrmusega peale suhte lõppu
#1
Tere. Senini ei uskunud ma sellistesse asjadesse nagu needus või, et mingi asi võib üldse halba õnne tuua. Igatahes, kas see on üldse võimalik. Ja ma otsustasin pöörduda siia, et teilt küsida ja uurida.Smile

Lugu siis selline. Käisin poisiga 8 kuud. Ta kinkis mulle sõrmuse. Kandsin seda. Suhe sai läbi. Kandsin sõrmust edasi. Ja iga õhtu mingi 10-11 ajal oli mul paha olla. Selline tunne et miski surub v on raske olla. Nagu tahaks oksendada aga samas ei taha ka. Ma otsustasin, et ei kanna seda sõrmust enam. Panin ära. Ja peale seda pole ka enam halb olnud. On selline asi päriselt olemas ??
Vasta
#2
Muidugi aga nüüd sai kõik korda ja anna rõngas tagasi v kingi ära või müü maha.
Vasta
#3
(04-01-2014, 23:02 )positiivne Kirjutas: Muidugi aga nüüd sai kõik korda ja anna rõngas tagasi v kingi ära või müü maha.

Ma soovitaks rõnga maha matta...nii vähemalt kümne meetri sügavusele. Kinkimine või müümine ei ole hea mõte....annad kingiga needuse kaasa ja tagasiandmise puhul võid sada uue ja hullema needuse...
Tegelikult kümme on ehk vähe....pigem viisteist-kakskümmend meetrit.
Vasta
#4
Jah nõus eelkkõnelejaga. Kui on paesem pinnas siis ehk ei pea ka nii süügavale torkama. Paas peab kurja kinni. Meres uputamist võib proovida. Võimalusi on veel. Andke ainult kujutlusvõimet.
Vasta
#5
Sõrmuse asi on tuttav tunne küllSmileViimane lendas järve põhja .....
Vasta
#6
Ehk pole probleem niivõrd sõrmuses endas(umbes nagu Sõrmuste Isandas), kui sellest mida ta sõrmusekandja jaoks sümboliseerib. Peale suhte halba lõppu on hea mõte kõikidest seda meenutavatest asjadest lahti saada(muidugi mõistlikuse piirides) ning ese mis on pidevalt sinu vaateväljas peaks otseloomulikult olema esimene.
Nõuanne jääb aga sisuliselt samaks eelpostitajate omaga - viska merre. Maetud asja saab veel üles kaevata, aga merepõhja järgi ei lähe. Muidugi Mordorisse võid ka minna...

PS: Muutsin pealkirja teema sisu peegeldavamaks
Vasta
#7
(04-01-2014, 23:05 )Faraday Kirjutas:
(04-01-2014, 23:02 )positiivne Kirjutas: Muidugi aga nüüd sai kõik korda ja anna rõngas tagasi v kingi ära või müü maha.

Ma soovitaks rõnga maha matta...nii vähemalt kümne meetri sügavusele. Kinkimine või müümine ei ole hea mõte....annad kingiga needuse kaasa ja tagasiandmise puhul võid sada uue ja hullema needuse...
Tegelikult kümme on ehk vähe....pigem viisteist-kakskümmend meetrit.

Nüüd on siis selge, kes neid auke meil siin maasse kaevab...Bleh

[Pilt: guatemala1.jpg]


Vasta
#8
Jõkke võib ka visata. Voolav vesi kustutab kurja.
Vasta
#9
Jääb kuskile tihendi vahele ja maja mädaneb alt ära Sad milleks riskida. Sõrmus sepikojas ääsitulle ja asi tahe! Smile
Vasta
#10
Mustlasemutt Tartus Pikal tänaval pidi kah sõrmuseid halvast energiast puhastama, ainult et stx kallis on, tonn tuleb kohe välja käia ja siis paari päeva pärast saab vana kaubamaja taga kätte.
Vasta
#11
Seega. VALIK ON SINU.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Head Aasta Lõppu Q11 14 4,117 31-12-2022, 18:30
Viimane postitus: Arlich

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat